Najlepsze porady dotyczące związku, jakie kiedykolwiek otrzymasz

Najlepsze porady dotyczące związku, jakie kiedykolwiek otrzymasz

Niezaprzeczalnym faktem jest to, że większość związków kończy się zaraz po fazie zalotów, ponieważ ludzie przestają wkładać taki sam wysiłek w utrzymanie partnera, jak w celu zdobycia go.Ale to ci się nie przydarzy, ponieważ mam cię przy sobie. Popraw jakość swojego związku (a tym samym także swojego życia) dzięki tej najbardziej wzmacniającej radzie dotyczącej związku.

Ponieważ, jak stwierdza światowej sławy psychoterapeutka i terapeutka relacji Esther Perel:Jakość twojego życia ostatecznie zależy od jakości twoich relacji. I całkowicie się z tym zgadzam.Najlepsze porady dotyczące związku dla par

Ludzie tak mówią faza miesiąca miodowego w nowy związek z czasem zanika i niestety w większości przypadków okazuje się to prawdą.

Ale nie musisz się tym martwić, ponieważ nie będzie tak w twoim związku.Za chwilę odkryjesz kilka potężnych sekretów, które zapobiegną zakończeniu etapu miesiąca miodowego.

1. Związek to nie praca 50/50, to 100/100

uśmiechnięty mężczyzna i kobieta siedzą przy stole i rozmawiająBudynek do zdrowa relacja to proces… długotrwały, ale naprawdę owocny. A podstawową rolą tego procesu jest to, że obie strony muszą być w równym stopniu (100%) uwzględnione.

Związek nigdy nie będzie w stanie działać, jeśli jest tylko jednostronny… Jeśli tylko jeden partner wkłada wysiłek, aby to zadziałało.

Wszystkie relacje przechodzą przez trudne etapy, w których wydaje się, że jeden partner musi dźwigać ciężar bardziej niż drugi, i to jest całkowicie w porządku.To jednak nie powinno być Twoim standardemdynamika relacji.Jeśli w związku brakuje równej wzajemności wysiłku, oznacza to po prostu, że brakuje mu również wzajemności szacunku i miłości. Obaj partnerzy muszą próbować, pracować i ciężko walczyć (ORAZ razem), aby wszystko między nimi działało.

POWIĄZANE: 10 oznak, że nie wkłada wystarczająco dużo wysiłku w twój związek

2. Współpracuj w trudnych czasach

I, och, będą. Zaufaj mi. W każdym związku przychodzi czas, kiedy jeden lub oboje partnerzy zaczynają się zastanawiać, czy powinni się poddać.

Ale kiedy nadejdą takie czasy, poddanie się nigdy nie powinno być opcją.To czas, kiedy naprawdę musisz wstać i walczyć o swoją miłość.Znowu razem.

Każdy związek jest pełen wzlotów i upadków.Heck, w rzeczywistości są jak te kolejki górskie, które cały czas chodzą do góry nogami.

Ale chodzi o to, aby cieszyć się jazdą, gdy cię zabiera, i trzymać się razem, gdy znów cię rzuci.

3. Stań obok siebie, trzymając się za ręce bez względu na to, dokąd zaprowadzi Cię życie

Jeśli naprawdę się kochacie, jedyną rzeczą, o której powinniście pomyśleć, jest wspólne przechodzenie przez życie.Nie myśl o ostatecznym celu ani o tych kilku wybojach, które napotkasz podczas wspólnej podróży.

Zawsze wspierajcie nawzajem swoje marzenia i wizje. Szanuj swoje granice.I ufaj sobie i kochaj się nawzajem, pomimo wszystkich i wszystkiego, co próbuje cię rozdzielić.

Bez względu na to, dokąd zaprowadzi cię życie, musisz trzymać się razem i zachować wiarę w swoją miłość.

4. Zaakceptuj i obejmij nawzajem swoje niedociągnięcia

Zrozum jedną rzecz; żaden z was nie jest doskonały. Właściwie nikt z nas nie jest.Doskonałość po prostu nie istnieje, jeśli chodzi o nas, ludzi.

Ale istnieje, jeśli chodzi o miłość.Nawet dwoje najbardziej ułomnych i niedoskonałych ludzi może mieć najdoskonalszy rodzaj miłości.

A jest to możliwe tylko wtedy, gdy uznają i przyjmą swoje wady i niedoskonałości –tylko wtedy, gdy mimo wszystko nie chcą się poddać małe rzeczy które mogą stanąć na drodze ich miłości.

5. Regularne odprawy zapewnią Ci łączność

mężczyzna i kobieta siedzą na podłodze i piją wino

Jeśli uważasz, że wyświadczasz swojemu związkowi przysługę, tłumiąc negatywne emocje, nie możesz się bardziej mylić.Musisz potwierdzić swoje uczucia dla własnego dobra, a także dla dobra swojego związku.

Jeśli zamiatasz wszystkie złe rzeczy, emocje i problemy pod dywan, może się wydawać, że jest to skuteczny sposób radzenia sobie z problemami.Ale uwierz mi, nigdy nie przyniesie to długotrwałego efektu.

Utworzysz tylko ogromny stos… cholerny wulkan urazy, rozczarowań i lęków, który pewnego dnia wybuchnie i wysadzi twój związek.

Trzeba być otwartym i swobodnie rozmawiać ze sobą o wszystkim. Musicie swobodnie wyrażać swoje uczucia, zarówno te negatywne, jak i pozytywne. To zapewni ci emocjonalną więź i sprawi, że silniejszy związek .

6. Zawsze miej dla siebie czas

Niech regularne spotkania będą dla nas najwyższym priorytetem.Bez względu na to, jak bardzo jesteś zajęty, jeśli twój partner cię potrzebuje, musisz być przy nim.

Według eksperci ds. relacji , jedna z głównych przyczyn problemy w związku jest to, że pary nie spędzają ze sobą wystarczająco dużo czasu.Po prostu zabija iskrę i sprawia, że ​​się oddalają.

Ustal harmonogram spotkań, który będzie pasował do was obojga.Ustalaj regularne wieczory randkowe i planuj wspólne spędzenie wakacji. Tylko w ten sposób utrzymasz przy życiu intymną i emocjonalną więź, która jest niezbędna do szczęśliwego związku.

7. Buduj zaufanie, będąc szczerym

Zaufanie jest i zawsze będzie podstawą podstawa każdego zdrowa relacja .Możecie się głęboko kochać, ale jeśli nie ma zaufania, nigdy nie będziecie w stanie współpracować na dłuższą metę.

A faktem jest, że nie możesz(od) buduj zaufaniejeśli oboje nie jesteście w 100% szczerzy. To znaczy bez kłamstwa, zachowywanie tajemnic…Nawet białe kłamstwa nie są dozwolone, jeśli chcesz, aby twój związek się powiódł.

8. Nie pozwól innym wpływać na twój związek

Zawsze miło jest usłyszeć dobrą radę od znajomych lub członkowie rodziny, i tych ludzi, którzy szczerze Cię kochają i chcą tego, co najlepsze dla Ciebie i Twojego związku.

Miło to słyszeć, ale nie zawsze dobrze jest to słyszeć – usłyszeć, jeśli wiesz, co mam na myśli.

W końcu wszystkie decyzje dotyczące twojego związku powinny być podejmowane przede wszystkim i wyłącznie przez twojego partnera i ciebie. To twój związek, twoja miłość i twoja przyszłość, i tylko wy dwoje macie moc, by to kontrolować.

9. Walcz, ale rób to uczciwie

Oznacza to, że powinieneś walczyć, ale musisz też robić to w cywilny sposób. Nie wyrzucaj ciosów pod pasem.

Zapomnij o wygranej i skup się na rozwiązaniu problemu.Twój związek nie jest konkurencją, a tewalki o władzęmoże to zrujnować na dobre.

Kiedy walczysz, musisz trzymać się teraźniejszości i nie poruszać problemów z przeszłości. Trzymaj się swojego aktualnego tematu walki.

Przedstaw swoje argumenty, a następnie wysłuchaj, co twój partner ma do powiedzenia w ich obronie.Zmiana winyteż nie pomoże… to tylko podgrzeje walkę jeszcze bardziej.

Bez względu na to, jak źle się to stanie, nie wycofuj się. Zamiast tego postaraj się wyciągnąć obopólne wnioski.

10. Baw się i utrzymuj iskrę przy życiu

Przepraszam, jeśli trochę cię przestraszyłem całą tą historią o tym, że w związkach chodzi o wysiłek i pracę. To naprawdę nie było moim zamiarem…W związkach też chodzi o zabawę.

To dzielenie się zarówno dobrymi, jak i złymi chwilami swojego życia z osobą, którą najbardziej kochasz.A jeśli naprawdę kochacie się i troszczycie o siebie nawzajem, te dobre chwile zawsze zwyciężą.

Róbcie razem fajne rzeczy . Odkrywaj różne pomysły na randki . Uszczęśliwiajcie się nawzajem. Spraw, aby czuli się kochani i spełnieni emocjonalnie. Utrzymaj iskrę.Bądź jedną z tych szczęśliwych par, o które tak naprawdę zazdroszczą wszystkie inne pary.

Porady dotyczące związków dla kobiet

Porady dotyczące związków dla kobiet

To konwój czysto kobieta-kobieta, więc bądźmy szczerzy.Mężczyźni myślą, że jesteśmy skomplikowani, podczas gdy w rzeczywistości są zbyt skomplikowani, jeśli chodzi o relacje i randki.

I jesteś tutaj, co oznacza, że ​​potrzebujesz pomocy w zrozumieniu mężczyzn. Cóż, zdecydowanie jesteś we właściwym miejscu.pomogę ci zrozumieć czego właściwie faceci chcą? w związku.Po prostu spróbuj postępować zgodnie z tą niesamowitą radą dotyczącą randek, a zobaczysz, jak poprawi się Twoje randkowe życie.

1. Nie zmieniaj. Kiedykolwiek. Nie dla nikogo

To najlepsza rada, jaką kiedykolwiek otrzymasz, więc postaraj się ją dobrze zapamiętać.

Nigdy nie wolno ci zmieniać tego, kim jesteś tylko dlatego, że ktoś poprosił cię, abyś tylko polubił/pokochał cię. Jeśli naprawdę się o ciebie troszczą, nigdy nie poproszą cię o zmianę. Nigdy nie musiałbyś szukaćznaki, że już cię nie kocha.

Musisz kochaj siebie .Musisz kochać swoją niedoskonałą jaźń w tak doskonały sposób, że nigdy nie pozwolisz nikomu poprosić cię o zmianę.

2. Mów, co myślisz, ale rób to w życzliwy sposób

Nigdy nie powinieneś pozwalać, aby Twoje myśli lub emocje zostały zamkniętenawet jeśli wydają się całkowicie złożone i niewyraźne.

Musisz być otwarty, bezpośredni i szczery wobec swojego partnera, ale to nie znaczy, że masz prawo podnosić głos, gdy jesteś zły lub go obrażać.Wyrażaj swoje myśli i uczucia, ale rób to w uprzejmy i uprzejmy sposób… W zdrowy sposób.

3. Pozwól swojemu mężczyźnie przejąć inicjatywę

Cóż, nie musisz tak naprawdę pozwolić mu przejąć prowadzenie. Możesz go po prostu oszukać, by pomyślał, że ma tę rolę.Wiem… to trochę podstępne, ale sprawi, że oboje będziecie szczęśliwi.

Z drugiej strony naprawdę nie mam nic przeciwko temu, aby mężczyzna przejął prowadzenie w łóżku. Właściwie wolę to w ten sposób (i wiem, że większość z was też to robi).Te dominujące i uległe rodzaje relacji są mile widziane tylko w sypialni.

4. Pielęgnuj jego wysiłki

Jesteś w związku partnerskim, a to oznacza, że ​​wszystko, co robi twój mężczyzna, robi to dla was dwojga i dla waszej wspólnej przyszłości.Doceń więc każdy jego wysiłek.

bocadillos dulces saludables para bajar de peso

Jeśli pozytywnie zareagujesz na jego wysiłki, zmotywuje go to tylko do jeszcze cięższej pracy dla twojego związku. Dla niego będzie to znak, że masz te same intencje i chcesz, aby Twój związek się powiódł.

5. Mężczyźni też chcą być wysłuchani

Naprawdę myślę, że nie ma taka rzecz jako an emocjonalnie niedostępny człowiek . Jeśli mu pozwolisz i udowodnisz mu, że jesteś godny zaufania, każdy mężczyzna w końcu się przed tobą otworzy.

Większość ekspertów ds. związków mówi o tym, że kobiety chcą i muszą być wysłuchane, ale zazwyczaj całkowicie ignorują mężczyzn, jeśli chodzi o ten punkt.

Mężczyźni mają niepewność , też. Zmagają się również z różnymi uczuciami i chcą być zrozumiane.Jeśli chcesz, aby Twoje potrzeby emocjonalne zostały zaspokojone, musisz również zaspokoić potrzeby swojego mężczyzny.

6. Daj mu miejsce

Jeśli widzisz, że coś przeszkadza Twojemu mężczyźnie, ale nie może lub nie chce się z Tobą w tym momencie podzielić, potrzebujesz dać mu przestrzeń .Daj mu znać, że jesteś przy nim, gdy zdecyduje się z tobą podzielić, ale do tego czasu musisz zostawić go w spokoju.

W kategoriach laika, jeśli widzisz twój mężczyzna się odsuwa, musisz go puścić …I wróci do ciebiejak piłka do ping-ponga. Ale to oczywiście tylko wtedy, gdy mu na tobie zależy. Z drugiej strony, jeśli nie traktuje cię poważnie, nie zobaczysz go już po powrocie.

Jeśli nie dasz mu czasu i przestrzeni, wyjdziesz tylko jako potrzebująca i czepliwa dziewczyna. I to jest, zakładam, ostatnia rzecz, której chcesz, prawda?

7. Niech wie, że jesteś z niego dumny bez względu na wszystko

Kiedy osiągnie coś wielkiego i wielkiego, bądź z niego dumny. Kiedy nie uda mu się osiągnąć swojego celu, pokaż mu, że jesteś z niego jeszcze bardziej dumny.

Jesteś i zawsze powinieneś być fanem numer jeden swojego mężczyzny… jego największym wsparciem, motywacją i zachętą we wszystkim, co robi.

Faktem jest, że mężczyźni radzą sobie z porażkami znacznie gorzej niż my.Dzieje się tak z powodu dużego, grubego ego, które mają, i niewątpliwie porażkiobniża samoocenę faceta. Dlatego musisz być przy nim i pokazać mu, że czasami porażka jest w porządku.

Meena Jain, psychoterapeutka z Indii, stwierdza:Zdrowe ego jest bardzo ważne dla poczucia własnej wartości, w przeciwieństwie do rozdętego ego, które może niszczyć relacje.

8. Nigdy nie przestawaj flirtować i uwodzić swojego mężczyzny

Szczerze mówiąc, kiedy jesteśmy w długotrwały związek , zwykle odpoczywamy i przestajemy flirtować z naszym mężczyzną, co może sprawić, że nasz związek utknie w rutynie nudy.

To jest coś, na co nigdy nie powinieneś pozwalać. Kontynuujflirtuj z nimużywając seksownej mowy ciała w taki sam sposób, jak wtedy, gdy próbujesz go przekonać na początku swojego związku.

To jedyny pewny sposób, w jaki zmusisz go do zrobienia poważniejszego kroku w twoim związku. W ten sposób sprawisz, że twój mężczyzna w końcu ci się oświadczy .

Porady dotyczące związków dla mężczyzn

Porady dotyczące związków dla mężczyzn

Niezliczoną ilość razy słyszałem, jak ludzie mówią, że randkowanie jest o wiele trudniejsze dla mężczyzn niż dla kobiet.I faktem jest, że większość mężczyzn uważa, że ​​kobiety są zbyt skomplikowane lub że chcemy, aby czytały nam w myślach.

Ale, chłopaki, szczerze, jesteście tymi, którzy niepotrzebnie komplikują sprawy. Kobiety chcą prostych rzeczy, ale przede wszystkim chcemy być kochani… W szalony, namiętny, bezwarunkowy i niepodważalny sposób.

Poniżej dowiesz się, jakie są te małe rzeczy, których wszystkie kobiety pragną w związku. A jeśli zastosujesz się do tych wskazówek randkowych, z pewnością staniesz się człowiekiem o wysokiej wartości i zdobędziesz swoją drugą połówkę… na zawsze.

1. Bądź dżentelmenem

OK, faza zalotów zakończyła się sukcesem. Udało ci się pozyskać swoją damę, a teraz oficjalnie jesteś w romantycznym związku. Gratulacje.

Nie oznacza to jednak, że możesz przestać być słodkim i czułym.Udało ci się sprawić, by cię polubiła, a nawet zakochała się w tobie, ale to nie znaczy, że jej uczucia nie mogą się zmienić.

Mogą i na pewno to zrobią, jeśli zmieni się twoje zachowanie.Pozyskałeś swoją panią, ale teraz musisz spróbować ją zatrzymać.

¿A los chicos les gustan las áreas privadas afeitadas?

Bycie dżentelmenem nigdy nie wyjdzie z mody. Ktokolwiek powiedział, że kobiety zawsze zakochują się w złych chłopcach, nie był… Cóż, oczywiście nie był kobietą.

Zakochujemy się w mężczyznach z manierami i uczciwością. Okres.

2. Małe rzeczy mają największe znaczenie

Piękny bukiet róż, śniadanie do łóżka, słodka, dobra wiadomość tekstowa ,słodkie rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie, relaksujący masaż po dniu pracy…Te małe rzeczy liczą się najbardziej dla dziewczynek.

to co sprawia, że ​​jesteśmy naprawdę szczęśliwi . To pokazuje nam, że szczerze i głęboko Ci zależy.

To są bardzo małe, proste rzeczy, które każdy mężczyzna może robić każdego dnia, aby uszczęśliwić swoją damę. I naprawdę nic cię to nie kosztuje, ale pokaże twojej dziewczynie, że jesteś naprawdę szczęśliwa i wdzięczna za to, że masz ją w swoim życiu.

3. Nigdy nie dyskredytuj jej uczuć

Unieważnienie emocjonalne może zranić uczucia kobiety nie do opisania.Wpływa to na jej zdrowie emocjonalne i psychiczne, co może mieć również bardzo złe konsekwencje dla twojego związku.

Poza tym jest to jeden z czerwone flagi z toksyczny związek i bardzo wyraźny znak, że tak naprawdę Ci na niej nie zależy.

Jej uczucia są i muszą być zawsze tak samo ważne jak twoje.

Jeśli tyignoruj ​​jej SMS-y przez kilka dni, nie obwiniaj jej za przesadną reakcję. Nawet jeśli twoja dziewczyna ma okres i staje się niesamowicie nastrojowa, nadal musisz potwierdzić jej uczucia, nawet jeśli jej PMS powoduje, że jej uczucia zmieniają się co minutę, ponieważ wszyscy wiemy, że to również się dzieje.

To jej uczucia i nie potrafi ich kontrolować, więc co daje ci prawo, by chociaż spróbować to zrobić?

4. Stań za nią i bądź jej obrońcą

Hej, żeby wyjaśnić tutaj jedną rzecz, nie mówię, że kobiety są słabe lub że potrzebujemy kogoś silniejszego, aby nas chronił.

Prawda jest taka, że ​​wszyscy czujemy się bezpieczniej, gdy wiemy, że mamy kogoś, kto jest zawsze przy nas… tę jedną osobę, która będzie miała nasze plecy bez względu na wszystko.

W rzeczywistości oboje powinniście czuć, że nie powinniście się niczego bać, dopóki macie siebie nawzajem… to mieć i trzymać na zawsze.To jest cały sens prawdziwej miłości.

5. W końcu jedyne, czego pragną kobiety, to szacunek

Kobiety chcą być traktowane z szacunkiem.Nie możesz zaniedbywać dziewczyny lub źle ją traktować i oczekiwać, że to zaakceptuje i mimo to cię pokocha.

Bądź człowiekiem swoich słów. Doceń jej wysiłki. Szanuj każdą z jej granic. Bądź wyrozumiały i rozważ jej emocje.

Te rzeczy pokonają proste ‘kocham Cię' za każdym razemponieważ miłości nie można wyrazić prostymi słowami… ynasze czyny są tym, co naprawdę się liczy, jeśli chodzi o miłość.

6. Docenienie

Słyszałem kiedyś takie powiedzenie:Aby uszczęśliwić kobietę, daj jej te trzy rzeczy: uwagę, uczucie i uznanie…i nie mogłem się z tym bardziej zgodzić.

Lubimy być rozpieszczani, ale nie drogimi prezentami, jak niestety większość facetów myśli.Chcemy być rozpieszczani uwagą i obsypywani czułością.

Teraz znowu mówimy o tych małych rzeczach, o których wspomnieliśmy wcześniej. Ale tak naprawdę są to klucze do budowania szczęśliwego małżeństwa lub związku i naprawdębrak uczuciamoże zrujnować nawet najsilniejszy związek.

7. Zrozumienie

Chcemy, żebyś nas wysłuchał, ale wygląda na to, że większość mężczyzn nie do końca tego rozumie.To znaczy, naprawdę… bez obrazy, chłopaki.

Nie chcemy, żebyś kiwał głową i słuchał tylko na wpół, gdy rozmawiamy.Chcemy być wysłuchani i zrozumiani.

Nie, nie musisz czytać w myślach swojej dziewczyny, ale co z próbą bycia bardziej empatycznym dla jej uczuć? Próbujesz zrozumieć, jak czuje się twoja partnerka, nie pytając jej bezpośrednio? Pracuj nad zwiększeniem EQ, a zobaczysz, jak wzmocni to Twój związek.

8. I kochanie, oczywiście

Po prostu ją kochaj. I mam na myśli MIŁOŚĆ… nie mów tylko, że robisz, bo to nie wystarczy i nigdy nie wystarczy!

Kochaj ją szczerze, bezgranicznie, bezgranicznie, bezwarunkowo… Kochaj ją każdym włóknem swojego jestestwa.

I nie zapomnij pokazywać jej tego każdego dnia.

Pierwsza porada dotycząca związku

uśmiechnięty mężczyzna i kobieta siedzą na trawie i rozmawiają

Wiem, że zgodzisz się ze mną w tym… pierwsze są zawsze przerażające, prawda? Pierwszy pocałunek, pierwszy związek, pierwszy złamanie serca Są to jednak wszystkie normalne części życia i prędzej czy później wszyscy będziemy musieli je doświadczyć i przejść przez nie.

Ale zobaczmy pozytywną stronę rzeczy.Znajdźmy piękno w tych pierwszych, ponieważ każdy z nich może być naprawdę postrzegany jako małe błogosławieństwo… mały krok w kierunku twojego wzrostu.

Prawdę mówiąc, choć te pierwsze momenty mogą nas czasem przestraszyć, to zawsze te chwile pamiętamy najbardziej.Możesz umawiać się i całować z dowolną liczbą osób, ale pierwszy pocałunek i pierwszy związek zostaną na zawsze wyryte w Twojej pamięci.

To będzie jeden z najbardziej wyjątkowych związków w twoim życiu, a oto kilka rad, abyś tego nie zepsuł.

1. Miłość własna nadal jest priorytetem

To, że jesteś teraz w związku, nie oznacza, że ​​powinieneś zaniedbywać związek, który masz ze sobą.

Nigdy nie możesz prawdziwie pokochać innej osoby, jeśli nie kochasz siebie.To jest twój pierwszy Historia miłosna, ale nigdy nie możesz wiedzieć, czy będzie to również twoja ostatnia.Jedyną osobą, o której wiesz na pewno, że zawsze będziesz w twoim życiu, jesteś ty i dlatego zawsze musisz kochać siebie najbardziej.

Pamiętaj, że bez względu na to, ile osób pojawi się w Twoim życiu, zawsze musisz być na szczycie swojej listy priorytetów.

2. Nie trać swojej tożsamości

Niestety jest to najczęstszy błąd, jaki popełniają wszyscy młodzi ludzie, gdy wchodzą w a romantyczny związek . Tracą siebie, ponieważ stają się zbyt zależni od partnera.

Bycie emocjonalnie zależnym na ukochanej osobie w określonej ilości jest właściwie normalne, ale zwykle przekraczamy granicę pierwszy raz zakochujemy się.

Czujemy, że nie możemy żyć bez naszych bliskich i nagle stają się centrum naszego wszechświata.Dajemy im pełną moc kontrolowania nas i naszego życia, i w ten sposób tracimy poczucie siebie.

3. Kluczem jest zdrowa komunikacja

To jedyny sekret do zdrowa relacja .Jeśli chcesz zbudować udany związek, musisz regularnie komunikować się, dobrze się poznawać i nawiązywać więzi na głębszym poziomie.

Nie musisz być razem 24/7. Wręcz przeciwnie, w rzeczywistości byłoby to szkodliwe dla twojego związku.Ale chodzi o to, aby być w kontakcie każdego dnia i swobodnie rozmawiać i dyskutować ze sobą.

4. Staraj się nie wyłapywać zbyt wcześnie głębokich uczuć

Nie myl miłości z zauroczeniem . Możesz kogoś bardzo lubić, ale nie możesz (a przynajmniej nie powinieneś) się w nim zakochać, zanim nie poznasz go na głębszym poziomie.

Wszyscy jesteśmy trochę zbyt podekscytowani, kiedy zaczynamy spotykać się po raz pierwszy. Chociaż nie jesteśmy do końca pewni, jak wygląda prawdziwa miłość, myślimy, że jesteśmy głęboko zakochani w naszych partnerach i że pewnego dnia się z nimi ożenimy.

Jeśli dalej wyrażasz swoje uczucia swojemu partnerowi druga randka , przegonisz ich tylko i złamiesz własne serce.

Musisz przestać marzyć i obudzić się. Wróć do rzeczywistości i zacznij żyć chwilą.

5. Nie ignoruj ​​​​czerwonych flag

Jeśli czerwone flagi są, ignorowanie ich na pewno nie sprawi, że odejdą.

To twój pierwszy związek i prawdopodobnie pierwszy raz, kiedy jesteś zakochany, więc proszę, nie łam sobie serca. Może cię straszyć na całe życie.

Bądź ostrożny. Nigdy nie pozwalaj nikomu nie szanuję cię w związku lub spróbuj kontrolować swoje życie.

I nigdy nie zmieniaj siebie, aby ktoś inny cię polubił.Jeśli nie lubią i nie akceptują cię takim, jakim jesteś, to zaufaj mi, nie zasługują nawet na to, by mieć miejsce w twoim życiu.

6. Nie pozwól, by sprawy poszły za daleko, za wcześnie

Działaj powoli. Po prostu zrelaksuj się i pozwól rzeczom płynąć naturalnie.

Nie próbuj przestrzegać (nowoczesnych) norm społecznych.Nigdy nie rób niczego, w czym nie czujesz się komfortowo.

Nie pozwól, by głód miłości skłonił cię do zrobienia czegoś, czego naprawdę nie chcesz robić.I nigdy, pod żadnym pozorem nie pozwól swojemu partnerowi namówić cię na coś, na co nie czujesz się gotowy.

Porady dotyczące nowych relacji

mężczyzna i kobieta siedzą na zewnątrz i piją kawę

Niech zgadnę, co się stało. Przeżyłeś ciężkie rozstanie i jakoś udało ci się załatać złamane serce, a teraz czujesz się gotowy, by znów zacząć umawiać się na randki… mam rację?

Nie martw się.Zabierzemy Cię do tej puli randkowej i ponownie nauczymy podstaw wędkowania. Tylko tym razem mam nadzieję, że dostaniesz bardziej cenny połów.

1. Zostaw przeszłość za sobą i skup się na teraźniejszości

Zostaw wszystkie złe rzeczy z poprzedniego związku dokładnie tam, gdzie należą… w przeszłości.Nie pozwól, aby bagaż emocjonalny powstrzymał Cię od przyszłego szczęścia.

To zamknięty rozdział twojego życia… ważna lekcja, której niestety musiałeś się nauczyć w trudniejszy sposób.Teraz musisz całkowicie spalić ten rozdział i skupić się na teraźniejszości.

2. Nigdy nie dokonuj porównań

A kiedy znowu zaczniesz się spotykać, nie wspominaj swojego byłego i NIGDY nie porównuj swojego poprzedniego związku lub byłego partnera z obecnym związkiem i partnerem.

Pokaże tylko, że nadal nie wyzdrowiałeś w pełni.

3. Nie bój się pokazać swoich podatności

Jesteś człowiekiem i to zupełnie normalne, że jesteś bezbronny. Wszyscy jesteśmy.Akceptowanie i akceptowanie swoich słabości oznacza, że ​​w rzeczywistości jesteś bardzo silną osobą.

To, że jedna osoba wykorzystała te słabości przeciwko tobie i zraniła cię w najbardziej bolesny sposób, nie oznacza, że ​​wszyscy inni to zrobią.

Przyjdzie osoba, która zakocha się w każdej twojej niepewności i słabości, i tylko o taką osobę warto walczyć.

4. Tym razem ustal realistyczne oczekiwania

Jak myślisz, kto był głównym winowajcą twojego złamanego serca?Znam odpowiedź. To były twoje wysokie i nierealistyczne oczekiwania.

Musisz zrozumieć, że tylko dlatego, że jesteś gotowy zrobić wszystko dla osoby, którą kochasz, nie oznacza to, że druga strona myśli i czuje to samo o tobie.

Więc tym razem musiszmieć zdrowe oczekiwania. Jeśli to jestrodzaj relacji „sytuacyjnej”, zostaw to. Nie myśl za dużo o przyszłości… po prostu spróbuj płynąć z prądem i ciesz się chwilą.

5. Rób rzeczy powoli

ty przeszedł złamane serce . Nie jest łatwo przetworzyć tak głęboką emocjonalną traumę, więc daj sobie więcej czasu, jeśli uważasz, że jest to potrzebne.

I rób małe kroki, gdy wejdziesz nowy związek .Nie wskakuj po prostu w inny związek i miej nadzieję, że wyleczy to twoje emocjonalne rany, ponieważ na pewno tak się nie stanie.

Może to tylko przedłużyć ich uzdrowienie, ale prędzej czy później będziesz musiała zmierzyć się z bólem i ranami, a obawiam się, że może być wtedy za późno.

Porady dotyczące relacji na odległość

uśmiechnięta kobieta siedzi i klawisze do telefonu

Związki na odległośćsą wszystko, ale łatwe.Wiem o tym bardzo dobrze, bo… Cóż, byłem tam, robiłem to. Ale powiem ci coś… było warte każdej chwili i każdego kilometra.

To ostateczny test miłości, który nawiasem mówiąc, mój partner i ja pomyślnie przeszliśmy.Yay… na zdrowie dla prawdziwej miłości! 🎉

A teraz wykorzystam moje doświadczenie, aby ci pomóc.Te kawałki porady dotyczące związku pomoże Ci zwalczyć dystans i udowodnić, że Twoja miłość jest potężniejsza niż cokolwiek na tym świecie.

1. Utrzymuj kontakt regularnie

Żyjemy we współczesnym świecie technologii i naprawdę łatwiej jest go utrzymać związek na odległość dziś niż było w przeszłości.

Jest tak wiele różnych sposobów na utrzymywanie codziennego kontaktu ze swoim partnerem. To naprawdę ważne, aby pozostać w kontakcie i mieć regularne odprawy.

2. Bądź w pełni zaangażowany

Zawsze mówiłem do mojego chłopaka na odległość (który musiał dużo się przeprowadzać z powodu swojej pracy):im większa odległość między nami, tym silniejsze staje się nasze zaangażowanie.

I to jedyny sposób, w jaki rzeczy powinny wyglądać w tego typu związku.Jeśli nie ma silnego zaangażowania, twój związek jest już skazany na niepowodzenie.

Otwórzcie się na siebie w każdy możliwy sposób. Zaplanuj swoją przyszłość razem. Włączcie się nawzajem w swoje osobiste cele na przyszłość. Pracuj jako zespół i spraw, aby Twój związek dalej się rozwijał.

3. Ustalcie razem podstawowe zasady i granice

Jest to właściwie niezbędne dla każdego zdrowego związku.Granice chronią nasze samopoczucie emocjonalne i psychiczne, a także pozytywnie wpływają na nasz związek.

Musisz wiedzieć, z czym oboje czujesz się komfortowo.Musisz komunikować swoje osobiste granice i używać ich do:ustal kilka ważnych zasad i granic w swoim związku.

A co najważniejsze, musisz trzymać się tych ograniczeń i przestrzegać zasad, które ustaliłeś dla dobra swojego związku.

4. Rozpraw się ze swoimi lękami i niepewnością

Przyznaj się… o ile kochasz swojego długodystansowego partnera, nadal nie masz 100% pewności, że Twoja miłość będzie w stanie wytrzymać ten dystans.W porządku… nie byłam pewna do dnia, w którym się razem zamieszkaliśmy.

W rzeczywistości wszystkie pary mają: niepewność w ich związkach i jest to w pewnym sensie i do pewnego stopnia dobra rzecz.Zachęca nas do cięższej pracy dla naszego związku.

Nie powinieneś jednak pozwolić, aby te lęki przejęły kontrolę nad twoim związkiem.Musisz zmierzyć się z nimi i znaleźć sposób na radzenie sobie z nimi we właściwy sposób.

5. Tłumienie emocji nie przysłuży się Twojemu związkowi

Związki na odległość czasami może być bolesne i wyczerpujące emocjonalnie. Od czasu do czasu oboje możecie czuć się smutni, niepewni, a nawet przygnębieni, i to jest zupełnie normalne.

Jesteś otoczony przez ludzi, ale ten, z którym najbardziej chcesz być, nie może być z tobą.To normalne, że cię to zasmuca. W porządku, jeśli boli.

Chodzi jednak o to, jak sobie radzisz z tego rodzaju emocjami.Jeśli będziesz je butelkować w sobie, będzie to ogromny przełom dla twojego związku.

Jeśli chcesz, aby twój związek się powiódł, musisz być dla siebie najlepszym przyjacielem.Musicie umieć zwierzać się sobie nawzajem ze swoich optymistycznych emocji… bzarówno dobre, jak i złe.

6. Bądź obecny emocjonalnie, kiedy nie możesz być fizycznie

Utrzymuj swoje emocjonalne połączenie.Dzielcie się swoimi najgłębszymi myślami i emocjami.

Musisz być w stanie dzielić się wszystkim bez obawy, że zostaniesz osądzony lub źle zrozumiany. Opuść swoich strażników i nie krępuj się pokazać swoje słabości… są ​​również częścią ciebie… może nawet najbardziej wyjątkową.

7. Bądź pozytywny i traktuj to jako sprawdzian swojej miłości

Dr John Gottman mówi: Związki na odległość wymagają szczególnej uwagi. Zaletą jest to, że kiedy ludzie są osobno, ponownie się do siebie polują.I to rzeczywiście prawda, prawda? Za każdym razem, gdy się spotykasz, masz wrażenie, że jesteś napierwsza randkaod nowa.

Pielęgnuj cierpliwość. Staraj się zachować pozytywne nastawienie i widzieć szerszy obraz.Pewnego dnia, kiedy spotkasz się twarzą w twarz przy ołtarzu, obiecasz, że już nigdy się nie rozstaniesz.

Cały dystans i cały czas, których nie mogliście spędzić razem, odejdą w przeszłość.Możesz nawet być wdzięczny za odległość, ponieważ w końcu zobaczysz, że faktycznie zbliżyła was do siebie.

Porady dotyczące związków nastolatków

mężczyzna i kobieta spacerują wzdłuż rzeki

Przysięgam, że nastoletnie lata to najpiękniejsza część życia każdego człowieka. Ciągłe przygody i poznawanie nowych ludzi po prostu sprawiają, że czujesz, że żyjesz.

I, och, te nastoletnie relacje… zdecydowanie są najzabawniejsze, ale mogą też być naprawdę bolesne.

Oto kilka skutecznych porad dotyczących związku, które pomogą Ci przejść przez randkowe życie nastolatków i zmniejszą ryzyko złamania delikatnego serca.

1. Nie spiesz się do tego

Nigdy nie popadaj pod presją robienia czegoś tylko dlatego, że wszyscy twoi rówieśnicy już to zrobili.

¿La piña te hace oler mejor?

Powinieneś zacząć się spotykać, ale tylko wtedy, gdy czujesz się na to gotowy i tylko wtedy, gdy znajdziesz osobę, którą naprawdę lubisz. Nie umawiaj się z kimś tylko dlatego, że podoba ci się pomysł bycia w związku lub dlatego, że chcesz dowiedzieć się, jak to jest być w związku.

I nigdy się nie angażuj poważny związek zbyt wcześnie.Daj spokój. Na litość boską, jesteś nastolatkiem… musisz zbadać swoje możliwości i, co najważniejsze, dobrze się bawić.

2. Idź na kompromis, ale pozostań wierny sobie

Potrzebujesz i powinieneś iść na kompromisy ze swoim partnerem. Kompromisy są jednym z najbardziej wyraźnych znaków zdrowa relacja .

Nie oznacza to jednak, że powinieneś zrezygnować ze swoich osobistych wartości i perspektyw.Musisz pozostać wierny swoim wartościom, emocjom i pragnieniom; w przeciwnym razie zatracisz się tylko w związku.

3. Nie bój się konfliktu

Wiem, że większość nastoletnich par unika kłótni, ponieważ myślą, że może to rozerwać ich związek.Ale powinieneś wiedzieć, że walka może cię zbliżyć.

Powinieneś zaakceptować te małe nieporozumienia w swoim związku, ale musisz znaleźć sposób na radzenie sobie z nimi w zdrowy sposób.

Rozwiąż problem i spróbuj znaleźć sposób, aby go naprawić. Nie przejmuj się tym, kto jest winien twojego problemu, ale spróbuj skupić się na naprawie rzeczy.

4. Nie zaniedbuj swoich przyjaźni

Trzymaj się z najlepszymi przyjaciółmi.To normalne, że chcesz spędzać więcej czasu ze swoją nową bae, ale jeśli zaczniesz ignorować przyjaciół, zdewaluuje to twoją przyjaźń.

Musisz znaleźć równowagę między swoją miłością a życiem towarzyskim. W końcu nie wiesz, czy Twój partner pozostanie w Twoim życiu na zawsze, podczas gdy Twoi przyjaciele i kumple zawsze będą przy Tobie.

5. Intymność emocjonalna jest ważniejsza niż intymność fizyczna

Przed nawiązaniem fizycznej bliskości z kimś ważne jest, aby najpierw nawiązać emocjonalne połączenie.

Więź emocjonalna zapewni z czasem możliwość połączenia na głębszym poziomie.

Jeśli chceszswobodny związeklub przygoda na jedną noc, nie musisz zawracać sobie głowy budowaniem emocjonalnego połączenia. Jeśli jednak chcesz poważniejszego i trwalszego związku, powinieneś preferować więź emocjonalną niż fizyczną.

6. Nie pokazuj swojego związku w mediach społecznościowych

Jestem pewien, że większość z Was nie posłucha tej rady.Niestety, publikowanie selfie o wszystkim, co robisz i ze wszystkimi, z którymi się spotykasz, stało się w dzisiejszych czasach bardzo normalne.

Wydaje mi się, że nie mogę pogodzić się z niektórymi zasadami tej nowoczesnej ery mediów społecznościowych. Pamiętaj tylko, że najlepsze i najpiękniejsze rzeczy zawsze trzymane są w tajemnicy. A pŻycie prywatne to naprawdę szczęśliwe życie!

Inspirujące Cytaty Porady dotyczące Związków

uśmiechnięta kochająca się para pijąca kawę

Postanowiłem zakończyć ten artykuł tą listąnajlepsze cytaty z porad dotyczących związku.Te inspirujące cytaty przemówią do Ciebie… zmotywują Cię do pracy nad relacją i poprowadzą ją we właściwym kierunku.

1. Nie kochasz kogoś za jego wygląd, ubranie lub wymyślny samochód, ale dlatego, że śpiewa piosenkę, którą tylko Ty możesz usłyszeć. – Oskar Wilde

2. Miłość jest wtedy, gdy szczęście drugiej osoby jest ważniejsze niż twoje własne. – H. Jackson Brown, junior

3. Silna relacja robocza wymaga, aby każdy uczestnik był na tej samej stronie. – Dinesh Paliwał

4. Związek pełen miłości to taki, w którym ukochana osoba może być sobą — śmiać się ze mną, ale nigdy ze mnie; płakać ze mną, ale nigdy z mojego powodu; kochać życie, kochać siebie, kochać być kochanym. Taki związek opiera się na wolności i nigdy nie może wzrastać w zazdrosnym sercu. – Leo F. Buscaglia

5. Miłość nie zna barier. Przeskakuje przez płotki, przeskakuje ogrodzenia i penetruje ściany, by dotrzeć do celu pełnego nadziei. – Maja Angelou

6. Długo i szczęśliwie to nie bajka. To wybór. – płowy tkacz

7. Za każdym razem, gdy jesteś z kimś w konflikcie, istnieje jeden czynnik, który może zadecydować o zniszczeniu twojego związku i jego pogłębieniu. Tym czynnikiem jest postawa. – William James

8. Im więcej połączeń tworzysz ty i twój kochanek, nie tylko między ciałami, ale między umysłami, sercami i duszami… tym bardziej wzmocnisz strukturę swojego związku i tym bardziej prawdziwe chwile przeżyjecie razem. – Barbara De Angelis.

9. Wspólna radość to podwójna radość; wspólny smutek to połowa smutku. – przysłowie szwedzkie

10. Przebaczenie nie zmienia przeszłości, ale powiększa przyszłość. – Paul Boese

W skrócie

uśmiechnięta kochająca się para pijąca kawę i śmiejąca się

Niezależnie od tego, czy Twój związek popadł w rutynę, czy po prostu starasz się utrzymać go bezpiecznie i rozsądnie, te niesamowite porady dotyczące związku z pewnością się przydadzą.

I uwierz mi… nie ma czegoś takiego jak niemożliwy związek lub miłość.Dwie osoby prowadzone przez prawdziwa miłość mogą osiągnąć prawie wszystko, JEŚLI oboje chcą tego wystarczająco mocno.

Najważniejsze, że cokolwiek robisz, robisz to w imię miłości, swojej miłości…in imię was dwóch i waszych długo i szczęśliwie .