7 znaków, że nie jesteś zakochany, jesteś po prostu uzależniony

Być może jedną z najgorszych rzeczy w związkach miłosnych jest fakt, że ludzie mieszają miłość z uzależnieniem. Wierzą, że nie mogą żyć bez kogoś, ale w rzeczywistości są od nich uzależnieni.Dlatego postanowiłem zrobić listę najczęstszych oznak uzależnienia od miłości. Jeśli zobaczysz którekolwiek z nich, uruchom hamulce i pomyśl, czy naprawdę chcesz tego rodzaju życie. Czy naprawdę chcesz przegapić prawdziwą miłość i żyć będąc uzależnionym od kogoś?

1. Nie czujesz się dobrze, gdy twojego partnera nie ma w pobliżu

Jednym z najczęstszych objawów uzależnienia od miłości jest to, że czujesz się źle, gdy nie ma twojego partnera. Jeśli wyszedł z domu, aby wyjść na drinka z kolegami, a ty obawiasz się, co może się zdarzyć, powinieneś wiedzieć, że jesteś od niego uzależniony.cómo hacer oral mejor para él

A największym problemem jest to, że nie zdaje sobie sprawy, co to znaczy być przywiązanym do kogoś takiego. Nigdy cię nie zrozumie i nie będzie wiedział, ile cierpisz, kiedy go nie ma.

I całkowicie zatracisz się nad mężczyzną, który nie kocha cię tak bardzo jak ty. Więc lepiej zastanów się dwa razy, czy tego naprawdę chcesz.

2. Obawiasz się, że twój partner cię nie kocha

Żyjesz w ogromnym strachu, że twój partner nie kocha cię tak bardzo, jak go kochasz i boisz się, że odejdzie. Wierzysz, że znajdzie kogoś lepszego od ciebie i że wszystkie twoje niepewności, które znosił przez długi czas, będą punktem krytycznym.Myślisz, że twój partner nie okazuje ci swojej miłości, ponieważ nie jest tego pewien i obwiniasz się za to.

I w całym tym bałaganie zapominasz myśleć o sobie i swoich potrzebach i za każdym razem rozczarowujesz się.

3. Uprawiasz z nim seks tylko po to, by trzymać go blisko siebie

Nie pamiętasz, kiedy ostatni raz uprawiałeś z nim seks, ponieważ tego chciałeś. Za każdym razem, gdy chce się z tobą przespać, pokazujesz mu, że jesteś dostępny i gotowy do działania, gdy w większości przypadków nie masz ochoty spać z nim.I muszę powiedzieć, że to jest całkowicie złe, ponieważ nie każesz mu zostać tylko dlatego, że uprawiasz z nim seks. Zostanie, ponieważ cię kocha i ponieważ nie może żyć bez ciebie.

Więc jeśli chcesz mieć szczęśliwe życie miłosne, sugeruję, abyś bardziej zadbał o siebie i nie rób rzeczy, których nie chcesz po prostu zadowolić swojego mężczyzny.

4. On jest twoim jedynym powodem do szczęścia

Jeśli jesteś szczęśliwy tylko wtedy, gdy jesteś w obecności swojego mężczyzny, powinieneś wiedzieć, że to nie jest zdrowe. To znaczy, miło jest, gdy czujesz się dobrze z ukochaną osobą, ale jeśli nikt poza nim nie może cię uszczęśliwić, masz problem.

Nie pozwól, aby twój związek był w centrum uwagi, dlatego zaniedbujesz wszystko inne. Zamiast tego ustal swoje priorytety i zwróć uwagę również na swoich przyjaciół i rodzinę. Tylko jeśli spędzasz czas z różnymi ludźmi, możesz się rozwijać i uczyć się od nich.

I nie wspominając o tym, będziesz bardziej zadowolony i zadowolony z faktu, że możesz być ze wszystkimi ważnymi ludźmi w swoim życiu.

5. Jesteś chory zazdrosny, gdy otaczają go inne kobiety

W normalnych sytuacjach nie byłbyś tak zazdrosny, ale w tym przypadku zmieniasz się w dziką bestię, gdy inna kobieta zbliża się do twojego mężczyzny.

Po prostu nie masz wystarczającej samooceny i myślisz, że może ukraść twojego mężczyznę od ciebie. Jeśli coś takiego ci się przytrafiło, wiedz, że jest to oznaką uzależnienia od miłości, a nie prawdziwej miłości.

W prawdziwej miłości powinieneś pozostać w pokoju ze wszystkimi, którzy zbliżają się do twojego mężczyzny, ale w tej sytuacji zmieniasz się w kogoś, o kim nigdy byś nie pomyślał, że jest, a to jest złe.

6. Nie wyobrażasz sobie życia bez niego

Można polegać na kimś w pewnych sprawach, ale jeśli jesteś całkowicie zależny od swojego mężczyzny, nie jest to dobry znak. Oznacza to, że każda zmiana, którą przejdzie, wpłynie na ciebie, a w niektórych przypadkach nie będzie to dobry sposób.

Jeśli uważasz, że nie możesz żyć bez partnera obok siebie, powinieneś wiedzieć, że coś takiego nigdy się nie kończy.

Dobrze jest mieć kogoś, na kim można polegać i wspierać się nawzajem, ale zależność od mężczyzny to po prostu coś, czego nie powinieneś robić. W takiej sytuacji zapomnisz o sobie i poświęcisz dużo więcej uwagi swojemu partnerowi. co na dłuższą metę jest złym pomysłem.

7. Jest jak narkotyk, który pochłonął was wszystkich

Jeśli czujesz, że najbardziej potrzebujesz swojego mężczyzny na świecie i nie możesz sobie wyobrazić życia bez niego, jest to poważny przejaw uzależnienia. Jest jak narkotyk, bez którego nie można żyć, a to uczucie zużywa cię jeszcze bardziej.

Powinieneś spróbować położyć kres takiej sytuacji i ochłonąć. Musisz wiedzieć, że powinieneś postawić się na pierwszym miejscu i że partner musi zdobyć miejsce w twoim życiu.

I nawet jeśli jest najlepszym partnerem, jakiego możesz sobie życzyć, nie powinieneś zaniedbywać siebie przez niego. Jeśli jest właściwy, nie chciałby tego również.