6 rzeczy się dzieje, gdy ignorujesz emocjonalnie niedostępnego mężczyznę

6 rzeczy się dzieje, gdy ignorujesz człowieka niedostępnego emocjonalnie

Czy spotykasz się z facetem już od jakiegoś czasu i nadal nie jesteś w stanie zrobić żadnego rodzaju?emocjonalny związek z nim?Cóż, myślę, że to wykracza poza mówienie, ale masz do czynienia z miłość- unikający lub emocjonalnie osoba niedostępna .A teraz jesteś tutaj, ponieważ wybrałeś najgorszą opcję ze wszystkich, aby sobie z tym poradzić i pomóc mu przezwyciężyć strach przed miłością. Zdecydowałeś się zacząć go tropić, żeby zwrócić jego uwagę, prawda?

To tylko mówi mi, że nie masz pojęcia, co się dzieje, gdy ignorujesz jakiś emocjonalnie niedostępny człowiek . I zaufaj mi, to nie jest droga, którą kiedykolwiek wybrałbym, aby pomóc mężczyźnie, którego kocham, zmienić się i otworzyć na mnie. Zostań ze mną, a wyjaśnię, dlaczego ty też nie powinieneś.Co się dzieje, gdy ignorujesz człowieka niedostępnego emocjonalnie?

Nawet jeśli jesteś w długotrwały związek , ignorując niedostępnego człowieka do zbudowania więź emocjonalna z nim nic ci nie da.Wcześniej czy później spowoduje to tylko poniższe punkty, co sprawi, że będziesz żałować, że go zignorujesz.

1. Zaczyna wpływać na jego samopoczucie psychiczne

zawiedziony mężczyzna siedzący przy oknie

Jeśli uzna, że ​​wy dwoje jesteście w do poważny związek (nawet jeśli tego nie pokazuje), twój duchy będzie miał bardzo zły wpływ na jego zdrowie psychiczne.Popadnie w depresję i może nawet zmagać się z lękiem. Niestety, to sprawi, że zamknie się jeszcze bardziej.

Nie żeby z tobą o tym rozmawiał. Nie wspomni też o tym swoim najlepszym przyjaciołom ani rodzinie. Będzie przechodził przez trudny okres i spróbuje walczyć sam.

2. A także jego samoocena

Niski- poczucie własnej wartości jest jednym z najbardziej oczywistych znaki emocjonalnie niedostępny człowiek .Ten typ człowieka zmaga się z niepewnościami, które nie pozwalają mu budować i utrzymywaćzdrowa relacja.salir con un hombre más joven de unos 30 años

Kiedy jakiś emocjonalnie niedostępny człowiek spada zakochany potrzebuje walidacja od swojego partnera, aby ich praca w związku .

Ignorowanie go zdecydowanie nie jest sposobem na potwierdzenie go. Wręcz przeciwnie, może to tylko pokazać mu, że w ogóle nie dbasz o jego uczucia.

Ten typ faceta może wydawać się narcyzem, ale prawda jest daleka od tego. Nie ma poczucia własnej wartości, co ma ogromny wpływ na jego życie miłosne.

On nie może otworzyć do swojej dziewczyny, ponieważ sądzi, że nie spodoba jej się jego prawdziwy. Dlatego postanawia pozostać za maską jako zimny, zdystansowany facet i postanawia pokazać jej tylko te strony siebie, które jego zdaniem się spodobają.

Tak więc, jeśli chcesz zbudować zdrową, długoterminową relację z tego typu mężczyzną, musisz pomóc mu odbudować poczucie własnej wartości i poczucie własnej wartości. A zrobisz to tylko stojąc obok niego i udowadniając mu, że będziesz go kochać bez względu na wszystko.

3. Jego przeszłe rany znów zaczynają boleć

wyimaginowany mężczyzna siedzący przy oknie

Musisz zrozumieć jedną rzecz: twój mężczyzna nie stał się niedostępny i nie zamknął serca tylko dlatego. Jest powód, który skłonił go do tego i ten powód prawdopodobnie można znaleźć w jego przeszłe związki .

​Prawdopodobnie przeszedł nieprzyjemny złamanie serca w przeszłości, co sprawiło, że obiecał sobie, że już nigdy nie pozwoli nikomu innemu tak go skrzywdzić.

A to, co mu teraz robisz, przypomina mu o jego złamanym sercu.Tylko on wie, przez co przeszedł i ile wycierpiał ostatni raz coś takiego mu się przydarzyło i teraz chce tego uniknąć za wszelką cenę.

Prawdopodobnie był człowiekiem dostępnym emocjonalnie, zanim ktoś złamał mu serce. Ta trauma zmieniła go, zarówno emocjonalnie, jak i psychicznie, i możesz albo spróbować to zaakceptować i być bardziej wyrozumiały, albo zerwać z nim i pozwolić mu sobie z tym poradzić.

4. Rozpoczyna kontratak

Tak to prawda. To najbardziej prawdopodobny scenariusz, który rozegra się, gdy zignorujesz człowieka niedostępnego emocjonalnie. Ciebie też zacznie ignorować.

Możesz pomyśleć, że twoje duchy może sprawić, że zapuka do twoich drzwi, mówiąc, że się mylił i że nie chce cię stracić. Ale prawda jest taka, że ​​prawie nigdy się to nie zdarzy.

Zamiast tego zacznie cię tylko sprowadzać z powrotem. Będzie chciał ci pokazać, jak bardzo boli go to ignorowanie, robiąc to samo tobie.

mensajes extraños para enviar a la persona que te gusta

Osoby niedostępne nie są naprawdę mściwi, ale jeśli chodzi o te rzeczy, będą upierać się, by się na tobie zemścić.Wydaje im się, że bawisz się ich uczuciami, a na to naprawdę nie mogą pozwolić.

I, oczywiście, wtedy będziesz tym, który zapuka do jego drzwi. Możesz oszczędzić sobie kłopotów, po prostu będąc szczerym ze swoim mężczyzną, rozmawiając z nim o tym, co cię niepokoi i pomagając mu się przed tobą otworzyć.

5. Zaczyna wątpić w twoje uczucia

mężczyzna i kobieta siedzą przy stole i rozmawiają

W zeszłym miesiącu moja przyjaciółka miała taką samą sytuację. Umawiała się z mężczyzną i na początku nie zauważyła wzorców i oznak emocjonalnie niedostępnego mężczyzny.

Jednak kiedy zdała sobie sprawę, że jej mężczyzna jest naprawdę niedostępny emocjonalnie, postanowiła go zignorować, aby uzyskać jakąś reakcję. I dostała to. ten Następny dzień , postanowił koniec rzeczy z nią.

Pomyślała, że ​​mimo wszystko był dla niej odpowiednim facetem i postanowiła walczyć o swoją miłość. Na szczęście udało im się rozwiązać problemy między nimi i znów się spotkali.

Wyjaśniła mu swoje powody, dla których go prześladuje, a on powiedział jej, że sądzi, że nie dba o niego, ponieważ czuje, że nie możesz ignorować osoby, którą kochasz, nawet przez godzinę.

To jest rzecz z mężczyźni niedostępni emocjonalnie . Szukają mocnego dowodu twojej miłości, zanim będą gotowi przyznać się do ciebie.Jeśli w dowolnym momencie wyczują, że twoje uczucia nie są wystarczająco szczere lub silne, będzie to dla nich wielka czerwona flaga, że ​​muszą iść dalej.

6. W końcu postanawia cię puścić

Chcę tylko coś podkreślić. Nawet jeśli twój niedostępny człowiek ciągle wraca , musisz zrozumieć, że nigdy nie byłeś i nigdy nie będziesz w do zdrowa relacja .

A przynajmniej nie, dopóki nie zrozumie, że musi się zmienić… To, żeby budowaćzaangażowany związek, trzeba zrobić stajnię igłębokie przywiązanie emocjonalnepierwszy.

Jeśli jednak będziesz go ignorować przez dłuższy czas, nadejdzie czas, że zdecyduje się przestać do ciebie wracać. Nie dostanie walidacja rozpaczliwie od ciebie potrzebuje i to wystarczy na żeby odszedł od ciebie .

Zobaczy twój duch jako wyraźną czerwoną flagę, że się w nim zakochałeś. Nie będzie już dłużej zainteresowany spędzaniem z tobą czasu, odpowiadaniem na smsy lub po prostu rozmawianiem z tobą.

Jak odejść od emocjonalnie niedostępnego mężczyzny?

wyobrażona kobieta patrzy na mężczyznę

Przede wszystkim nie decyduj się na ten krok, jeśli naprawdę kochasz swojego faceta. Wiem, że teraz może ci to brzmieć niewiarygodnie, ale miłość zmienia ludzi i to jest fakt.

Jeśli jego miłość jest wystarczająco szczera i silna, zrobi wszystko, aby to przezwyciężyć niedostępność emocjonalna . Będzie się bardzo starał otworzyć przed tobą i nawiązać z tobą głębszą więź poziom emocjonalny .

Z drugiej strony, jeśli on cię nie kocha , on nigdy się nie zmieni . A jedyną opcją, jaką masz w takim przypadku, jest opuszczenie go.

lo que hacen los papás cuando las mamás no están en casa

Szczerze mówiąc, aby to zrobić, musisz zebrać dużo odwagi. Musisz przekonać swoje serce, że on nie jest właściwa osoba dla Ciebie .

Musisz to zrozumieć pozwalając mu odejść, zdołasz się utrzymać .Nie jest twoim zadaniem spędzanie cennego czasu na naprawianiu kogoś, kto nie chce być naprawiany. Zbierz odwagę, by iść dalej i nigdy nie oglądać się za siebie.

Czy brak kontaktu działa na człowieka niedostępnego emocjonalnie?

rozczarowana kobieta patrzy na mężczyznę patrzącego na telefon

Cóż, nie mogę tego twierdzić ten brak zasady kontaktu nie działa na tych typy facetów, ale istnieje duża szansa, że ​​prędzej czy później może to odbić się na tobie. Pozwól, że wyjaśnię: zamiast sprawić, by za tobą tęsknił, może tylko odsunąć go od ciebie.

Może to całkowicie źle zinterpretować i zerwać z tobą na dobre. Nie zrozumie, że robisz to tylko po to, by ponownie rozważył swoje zachowanie…

Pomyśli, że masz już dość jego i swojego związku i że próbujesz koniec rzeczy .

I bez względu na to, jak bardzo czuje się zraniony, emocjonalnie niedostępny facet nigdy nie pozwoli tobie ani nikomu innemu go zobaczyć. Ukryje swoje emocje głęboko w sobie i udaje, że nic się nie dzieje.

Czy emocjonalnie niedostępny mężczyzna może za tobą tęsknić?

kobieta w kapeluszu na głowie siedzi na trawie i obserwuje jezioro

Więc twoje pytanie brzmi: czy emocjonalnie niedostępni mężczyźni tęsknią za swoimi partnerami?Oczywiście mogą i robią. Tylko dlatego, że twój mężczyzna walczy z niedostępność emocjonalna nie oznacza, że ​​jest całkowicie emocjonalnie zdrętwiały .

Prawda jest taka, że ​​jeśli ma silne uczucia, będzie za tobą tęsknił jak szalony, ale nie będzie wiedział, jak to pokazać.

Osoby niedostępne mają problem z otwarciem się na innych, ale to nie znaczy, że są niezdolny do kochania .

Wiedzą, jak kochać, ich serce może być pełne miłości… Ale zmagają się z wyrażaniem tych silnych emocji.

Decydują się tłumić je głęboko w sobie, ponieważ boją się, że inni wykorzystają te emocje, aby ich zranić. Boją się miłości i nie wiedzą, jak przezwyciężyć ten strach.

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że teraz wiesz, co się dzieje, gdy ignorujesz człowieka niedostępnego emocjonalnie. I uwierz mi, wynik prawie nigdy nie jest pozytywny.

Duchy prawie nigdy nie pozwoli mu zrozumieć, jakie są twoje prawdziwe intencje. Pomyśli, że już cię nie interesuje i że chcesz koniec rzeczy między wami.

Najlepsza rada dotycząca związkuo tym, jak radzić sobie z emocjonalnie niedostępnym mężczyzną, którego kiedykolwiek usłyszysz, pochodzi od słynnej ekspertki od związków Gabrielle Usatyński:

Zrozum, w jaki sposób mózg twojego mężczyzny jest okablowany i jak się przebić niedostępność emocjonalna używając prostych, ale potężnych technik, które sprawią, że twój mężczyzna zwróci się do ciebie zamiast odejść.

Powodzenia w tej technice ghostingu, ale jestem prawie pewien, że nie zadziała na twojego emocjonalnie niedostępnego faceta.Powinieneś znaleźć sposób, aby się do niego zbliżyć, zamiast wyrzucać go ze swojego życia.