13 wskazówek, które jak najszybciej wprowadzą Cię w nastrój - Grudzień 2022

para seksu Getty Images Ssak, Interakcja, Szyja, Romans, Miłość, Czarne włosy, Plakat, Plecy, Przytulanie, Sport kontaktowy, Getty

Nie zapomnij przypiąć tego na później i śledź Redbook na Pinterest, aby uzyskać więcej porad dotyczących seksu i związków!

Scena: wracasz do domu pod koniec długiego dnia pracy, wyczerpany i nie chcesz niczego więcej, jak tylko założyć ulubione spodnie dresowe i gołymi rękami jeść płatki z pudełka. Tyle że poczekaj, nie bardzo - ty też chceszuprawiać sex. Ale to nie możemożliwiezdarza się - nie z dziećmi, nie ze stresem w pracy, a już na pewno nie z faktem, że twoje ciało czuje się jak zombie w wersji swojego dawnego ja. Cóż ... to nie do końca prawda. Istnieją sposoby, aby się podniecić i poczuć się seksownie, nawet jeśli wszystko wokół ciebie wydaje się wskazywać, że seks zerowy będzie miał miejsce.1. Uczyń uczucie seksownym priorytetem

„Kobiety bardziej przypominają garnki, mężczyźni bardziej mikrofale” - mówiMegan Fleming,Doktorat, terapeuta związków i seksu. Tak, Crate & Barrel to metafora twojego małżeństwa - nie możesz dać się wciągnąć. W twoim ciele nie ma zmiany płci, która mogłaby spowodować przejście z „trybu pracy” do „trybu seksu”, chyba że jesteś robotem, w takim przypadku cześć, spoko.

Aby byćzdolnyAby poczuć się sexy, musisz pozwolić tej seksowności - lżejszej -. Fleming nazywa to „utrzymywaniem włączonego pilota”. Oznacza to, że życie seksualne powinno stać się priorytetem, a seksualność powinna być czymś, co nosisz ze sobą każdego dnia - w przeciwieństwie do pozostawiania jej w zardzewiałej części mózgu przypominającej strych (`` Och, wyjmę to, kiedy będę potrzebować to! ”*** Nigdy nie ***). To sprawia, że ​​jest tolosłatwiej wejść w nastrój - jeśli już uważasz się za seksowną, dlaczegonieczujesz się gotowy do wyjścia w jednej chwili? Jest na to mnóstwo sposobów, ponieważ uczucie seksowności jest subiektywne. Więc zadaj sobie pytanie: co sprawia, żetyczuć się sexy? Czy to nosiseksowna bielizna? A może myślisz o wyjątkowo gorącym czasie, który spędziłeś ze swoim partnerem? Czy jest to ... joga? Albo tańczyć? Lub...

„Pracowałem z klientami, którzy czują się sexy, kiedy ćwiczyli jogę. Inni czują się sexy, gdy tańczą do swoich ulubionych piosenek, zakładają nowy komplet bielizny lub dotykają własnego ciała - mówi seksuologVanessa Marin. „Chcesz pomyśleć o tym, że podniecasz się jako prezent, który możesz sobie dać, lub sposób, w jaki się rozpieszczasz”. W rzeczywistości uważa, że ​​utrzymanie własnej seksualności jest częścią samoopieki.2. Stwórz rutynę relaksu

Okulary, Okulary, Podpis pod zdjęciem, Fotografia, Pokój, Mięśnie, Pielęgnacja wzroku,

Jednym ze sposobów na szybsze wprowadzenie się w nastrój po powrocie z pracy? Stwórz to rutynępozwalamożesz nawet szybko się włączyć, a co dopiero w ogóle.

cómo excitar a un hombre con palabras

„Kiedy pracuję z klientem w tej kwestii, jedną z rzeczy, które okazały się najbardziej pomocne, jest stworzenie pewnego rodzaju rytuału po powrocie do domu” - mówi Marin. `` Coś, co możesz zrobić, aby wskazać, że twój długi, stresujący dzień się skończył i nadszedł czas, aby przejść do relaksu i łączenia się z partnerem. Dla każdej kobiety jest inny, ale może wymagać wzięcia prysznica, zmiany ubrania, włączenia zabawnej muzyki lub medytacji przez kilka minut. Nawet zamknięcie oczu i wzięcie kilku głębokich oddechów może zdziałać cuda!

Prawdopodobnie nadszedł czas, aby porzucić rutynę wracania do domu z pracy ... i czytania służbowych e-maili.3. Nie pozwól swojej sypialni poczuć się jak w akademiku Twojego byłego chłopaka

Nikt nie ocenia twojego byłego chłopaka z college'u (a raczej ja ...), ale środowisko, w którym planujesz uprawiać seks, jest kluczowe, aniechlujna, piekielna dziura w sypialninie sprzyja twojemu życiu seksualnemu. Pomocne jest wszystko, co możesz zrobić, aby Twój pokój był seksowny - i mniej stresujący.

„Podstawą pobudzenia jest relaks”, mówi Fleming, więc utrzymanie sypialni w czystości i porządku to jeden ze sposobów, aby zachować w niej bezpieczną przestrzeń lub „azyl”, jak to ujęła. Dzięki temu nie będziesz rozpraszany i nie będziesz w stanie poczuć się bardziej seksownym i podnieconymdrogaszybciej.

Biorąc pod uwagę znaczenie środowiska, nie lekceważ pomocy niewielkiego nastrojowego oświetlenia! Zapalanie świec, które dodadzą pomieszczeniu seksownego charakteru, z pewnością też może pomóc. Niezależnie od tego, jaki nastrój Ci odpowiada - czy to The Weeknd, czy klasyczny dżem „Peaches and Cream” 112 z 112 - może również pomóc w stworzeniu środowiska, które przygotowuje Cię do tego, by się podniecić.

4. Uprawiaj seks o swojej przyjemności

To nie jest do końca fizyka jądrowa, ale pomyśl o tym: jeśli zaczniesz uprawiać seks, myśląc, że nie spodoba ci się to, prawdopodobnie nie włączysz się zbyt szybko. „Jeśli nie lubisz seksu, jak możesz oczekiwać, że będziesz go pragnąć?” - mówi Marin. „Ważne jest, aby współpracować z partnerem, aby nadal odkrywać seks i znajdować sposoby, aby uczynić go przyjemniejszym dla was obojga”. Więc bądź otwarty ze swoim partnerem na temat tego, cochceszi copotrzebujesz do orgazmu. Znajomość seksu oznacza oszałamiający orgazm, jest z pewnością sposobem na jego pragnienie.

cuando no te gusta tu marido

5. Wypróbuj zabawkę erotyczną zaprojektowaną dosłownie, aby Cię podniecić

Tekst, Przyjaźń, Czcionka, Podpis do zdjęcia, Adaptacja,

Fleming zaleca używanie zabawki erotycznej, która koncentruje się naTwójprzyjemność - jakDziki, który został doceniony przezSan Francisco Chronicleza bycie „urządzeniem zaprojektowanym, aby pomóc kobietom przezwyciężyć niepokój związany z brakiem nastroju na seks, gdy ich partner jest gotowy”. Został zaprojektowany przez położnika / ginekologa i twierdzi, że pomaga kobietom odczuwać podniecenie, gdy nie są w nastroju, za pomocą ssania i wibracji. Brawo dla technologii.

6. Fantazjuj o czymś, co Cię ekscytuje

Nie lekceważ potęgi myśli! Mózgi są fajne - fantazja może być niezawodnym sposobem, aby poczuć się sexy. Nawet jeśli to oznacza, że ​​strażak przyjdzie cię uratować ze swoim wężem strażackim.

7. Pozostań w tej chwili tuż przed seksem

Jeśli chcesz czuć się podekscytowany i nagle zaczynasz myśleć o tym ogromnym projekcie, który ma się rozpocząć w przyszłym tygodniu ... wiesz, że to prawdopodobnie nie pomoże zbyt wiele, prawda?

cómo lucir como khloe kardashian

„Jedną z potężnych sztuczek jest delikatne przypominanie sobie, jakie masz opcje w danej chwili” - mówi Marin. „Powiedzmy, że miałeś naprawdę ciężki dzień w pracy i ciągle czujesz się rozproszony. Możesz powiedzieć sobie: „OK, mogę dalej myśleć o mojej szefowej i jakim jest palantem, albo mogę skupić się na spędzaniu czasu z moim partnerem”. Czasami samo umieszczenie tego w tym kontekście może sprawić, że poczujemy się bardziej otwarci na łączenie się. ''

8. Pomyśl o tym, jak myśli Twój partner, jesteś gorący AF

Pamiętasz, jak twój partner myśli, że jesteś super sexy, nawet czasami możesz czuć się mniej? Marin sugeruje wyobrażenie sobie siebie z perspektywy partnera. „Większość z nas, kobiet, jest dla siebie bardzo surowa”. ona mówi. Jesteśmy krytyczni wobec naszych ciał i staramy się myśleć o sobie jako seksownej. Ale zastanów się, jak postrzega cię twój partner. Pomyśl o konkretnych komplementach, które ci dali. Pomyśl, jak bardzo są podekscytowani bliskością z tobą! Poczujesz się - w mgnieniu oka.

9. Łyżka (lub Jakoś przytulić)

Romans, człowiek, usta, mięśnie, pora snu, ciało, narodziny, sen, gest,

Nigdy nie było lepszego pretekstu, żeby po prostu leżeć nago ze swoim partnerem. „Najlepsze, co możesz zrobić, to rozebrać się, przytulić i dotknąć. Badania wykazały, że nasze ciała uwalniają oksytocynę już po 20–30 sekundach kontaktu skóry ze skórą ”- mówi Marin. „Oksytocyna pomaga się zrelaksować, poczuć większą więź z partnerem i poczuć pragnienie jeszcze większej więzi”.

10. Planowanie seksu, więc jest coś, na co warto czekać

Chociaż może to nie byćwydać sięjak błyskawiczny sposób na poprawienie nastroju, przygotowanie może się opłacić. Fleming jest wielkim zwolennikiem planowania seksu. „Jeśli nie zaplanujesz seksu, to się nie wydarzy” - mówi. `` Nie wiesz, czy będziesz się czuć napalony czy seksowny o drugiej w sobotę ''. Jeśli wiesz, że uprawiasz seks, powiedzmy, we wtorek wieczorem, możesz robić małe rzeczy przez cały dzień we wtorek, aby kiedy nadejdzie pora, naprawdę czułeś się gotowy do wyjścia.

11. Nie wywieraj na siebie presji

Chociaż kobietymogąszybko się pobudzisz dzięki odpowiedniej stymulacji, wyobrażeniom lub fantazji, każda presja - ze strony ciebie lub kogoś innego - zabije chwilę.

cómo hablarle sexy a tu hombre

- Ironia polega na tym, że pośpiech, by się podniecić, prawdopodobnie sprawi, że będzieszmniejwłączony - mówi Marin. „Zawsze, gdy czujemy się zmuszeni do zrobienia czegoś, zwykle reagujemy dokładnie odwrotnie. Dlatego naprawdę ważne jest, aby nie dręczyć ani nie zmuszać się do odczuwania pożądania. '

Są szanse, że prawdopodobnie (miejmy nadzieję) nie twój partner na ciebie naciska. Jeśli naciskasz na siebie, aby czuć się podekscytowanym, aby uprawiać seks, gdy po prostu tego nie czujesz, to nie ma mowy. Oczywiście, że powinieneśnigdyczujesz, że jesteś zobowiązany do seksu w każdych okolicznościach, i czasami możesz nie być w nastroju.

12. Wyślij kilka seksownych tekstów

Twarz, włosy, wyraz twarzy, nos, broda, blond, policzek, czoło, człowiek, usta,

Następnym razem, gdy próbujesz przetrwać kryzys w ciągu dnia, udaj się do łazienki i zrób seksowne zdjęcie swojemu facetowi. Poświęcenie kilku minut na wysyłanie idealnie nieodpowiednich tekstów sprawi, że oboje będziecie podekscytowani udaniem się do domu ... i spędzeniem reszty nocy na odgrywaniu konwoju między arkuszami.

13. Opowiedz mu o swoich brudnych snach

OK, OK - ten trochę oszukuje. Aleeksperci mówiąjednym z najlepszych sposobów, aby powiedzieć swojemu mężowi o swoich podnieceniach bez poczucia wstydu, jest udawanie, że te podniecenia miały miejsce w brudnym „śnie”, nawet jeśli tak się nie stało. Dzielenie się niegrzecznymi rzeczami, które zapadły ci w sen, to podstępny sposób, aby pokazać mu swoje prawdziwe fantazje - i jest duża szansa, że ​​zacznie na nich działać.

PodążaćRedbook na Facebooku.