27 zwrotów, które mężczyźni uwielbiają słyszeć w łóżku - Marzec 2023

Warga, policzek, usta, skóra, podbródek, czoło, brwi, zarost, szczęśliwy, ząb, Getty

Faceci otwarcie mówią o najgorętszych rzeczach, jakie możesz powiedzieć.

Zobacz galerię 28Zdjęcia Komfort, Meble, Getty 1z 28Nie zapomnij przypiąć tego na później!

I śledź Redbook na Pinterest, aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących seksu i związków!Czcionka, tekst, żółty, linia, kaligrafia, logo, grafika, pismo odręczne, sztuka, dwaz 28

Czasami seks jest tak dobry, że chcesz iśćz powrotem do tyłu, a twój mężczyzna z pewnością nie będzie miał nic przeciwko. „Kiedy twoja pani chce drugiej rundy, dajesz jej to, czego ona chce - i dajesz jej to dobrze”, mówi Brian, 36. „Nic nie poprawia mi nastroju niż doprowadzenie jej do orgazmu, zwłaszcza gdy jest to więcej niż jeden raz”.

Tekst, Czcionka, Linia, Logo, Kaligrafia, Marka, Grafika, Ilustracja, Sztuka, 3z 28

Niezłe uderzenie w tyłek podczas seksu może zabrzmieć trochę perwersyjnie, ale w końcu spodoba ci się to tak samo jak on. „Za każdym razem, gdy ja i moja dziewczyna robimy to na pieska, zawsze prosi mnie o kilka klapsów. Nie ma nic bardziej seksownego - mówi 25-letni Luke.
Tekst, Fioletowy, Magenta, Fioletowy, Różowy, Linia, Czcionka, Lawenda, 4z 28

Faceci uwielbiają swobodę przejęcia władzy - a czynnik zaskoczenia może być również dla ciebie dużym podekscytowaniem. „Uwielbiam, kiedy moja żona daje mi pełną kontrolę; bardzo mnie to podnieca ”- mówi 32-letni Mark.„ Prawie zawsze lądujemy przy ścianie lub na stole - a ona nigdy nie jest tym rozczarowana ”.

Czcionka, tekst, kaligrafia, linia, logo, czarno-białe, sztuka, marka, ilustracja, grafika, Namie Genkin 5z 28

Po latach spędzonych razem ty i on znacie się nawzajem w anatomii, ale od czasu do czasu przydaje się małe słowne przypomnienie tego, co popycha cię ponad krawędź.

lo que se siente bien para un chico

`` Odkrywanie nowych akcentów i doznań może sprawić, że seks będzie wydawał się ekscytującym odkryciem, którego wspólnie dokonacie '' - mówiVanessa Marin, terapeutka seksu i relacji z San Francisco, mówi, dlaczego 38-letni Kevin uwielbia słyszeć te słowa.
Tekst, Czcionka, Logo, Kaligrafia, Linia, Grafika, Marka, Ilustracja, Grafika, Projekt graficzny, Namie Genkin 6z 28

„Moja narzeczona zwykle nie klnie, ale kiedy idzie do łóżka, to takie podniecające” - mówi 32-letni Luke. Nieśmiała? Brzydkie gadki nie muszą byćbrudny. Po prostu opowiadaj o akcji, zauważając, gdzie jest jego ręka - lub coś innego - i jak dobrze się czuje, wyjaśnia Emily Morse, ekspertka seksu i prowadząca podcast Seks z Emily .„To pomaga zachować oboje w tej chwili”.

Tekst, Czcionka, Różowy, Logo, Linia, Grafika, Marka, Uśmiech, Miłość, Namie Genkin 7z 28

„Możliwość zobaczenia się nawzajem, zamiast błądzenia po ciemku, jest niesamowita” - mówi Avery, lat 33. Świadomość siebie? Skoncentruj się na tym, jak się czujesz-albo jak jego oczy świecą, gdy wszystko pokazujesz.

Tekst, Czcionka, Kaligrafia, Linia, Pismo odręczne, Sztuka, Czarno-białe, Ilustracja, Uśmiech, Namie Genkin 8z 28

„Kiedy moja dziewczyna to mówi, wiem cokolwiek będzie następne, będzie co najmniej interesujące ”- mówi Aaron, 28 lat fantazja, której zawsze chciałeś spróbować, ustawienie go jako snu może pomóc zminimalizować nieśmiałość przed rozmową o tym, mówi Morse. Fantazji nie trzeba przekształcać w rzeczywistość, aby były niezwykle gorące i przyzwyczaić się do mówienia o tym, co cię denerwuje - nawet jeśli nigdy nie wydarzy się to w prawdziwym życiu, tak jak ty i on utknęliście na bezludnej wyspie - może to zrobić cuda dla twojego życia seksualnego.


Tekst, Czcionka, Pismo odręczne, Linia, Kaligrafia, Pismo, Uśmiech, Szczęśliwy, Liczba, Równoległe, Namie Genkin 9z 28

„Mamy małe dziecko, więc zawsze nam przeszkadza, gdy próbujemy się czymś zająć” - mówi 29-letni Derek. „Seks na stole jako potencjalna opcja w nocy, nawet jeśli tak naprawdę tego nie robimy przypomina nam, że nasze życie seksualne jest ważne ”. Ustawienie wczesnego alarmu na randkę seksualną może również zadziałać, zwłaszcza jeśli oboje jesteście bici lub prawdopodobnie zostaniecie zakłóceni, gdy pójdziecie do łóżka.

Tekst, linia, czcionka, pismo odręczne, Namie Genkin 10z 28

„Uwielbiam, kiedy moja żonachceżeby zrobić mi loda ”, mówi 41-letni Jeff.„ Wie, że ich kocham, ale nigdy nie chcę, żeby robiła je tylko dla mnie. Kiedy mówi, że chce, czuję, że naprawdę mogę odpuścić. Skupienie się na tym, jak szczęśliwy jest twój facet, sprawia, że ​​lodzik wydaje się mniej, cóż, pracą, a także może zwiększyć twoją przyjemność. `` Przekazywanie entuzjazmu to ogromne podniecenie, a im bardziej się podnieca, tym bardziej pewny siebie i mistrzowski będziesz się czuł '' - mówiMark Michaels i Patricia Knight, wychowawcy seksualni i autorzyPartnerzy w pasji.

Tekst, linia, czcionka, pismo odręczne, pismo, kaligrafia, Namie Genkin jedenaściez 28

„Moja narzeczona jest szefową w pracy, więc świadomość, że jest na tak potężnej pozycji i pozwala jej wrócić myślom do mnie, jest wielkim komplementem” - mówi Don, 40 lat. Kilka sprośnych marzeń może absolutnie uczynić Twój dzień pracy bardziej ekscytującym - a wpuszczenie swojego faceta do nich poważnie sprawi, że zacznie działać. Myślenie o tym, jak to jest, kiedy cię całuje lub wsuwa palce pod pasek stanika, może pomóc przełączyć mózg z uczucia wyczerpania na podekscytowanie.


Tekst, Czcionka, Linia, Kaligrafia, Logo, Pismo odręczne, Grafika, Czarno-biała, Marka, Ilustracja, Namie Genkin 12z 28

„Wiem, że to może zabrzmieć obrzydliwie, ale wysłuchaj mnie” - mówi 32-letni Andy. „Kiedy moja żona mówi, że lubi mój zapach, nawet kiedy jestem zlany potem, czuję się naprawdę męski. Czuję też, że jest gorąco - zapach jest taki intymny, zwłaszcza gdy jesteś nagi ”. Seks opiera się na zmysłach, a poinformowanie męża o tym, w jaki sposób cię nakręca, pomoże ci wprawić oboje w odpowiedni nastrój. Może też nie zdawać sobie sprawy, jak bardzo podnieca cię jego zapach, a wskazanie go jest dobrym przypomnieniem zwierzęcego magnetyzmu, który masz dla siebie nawzajem, mówi Morse.

Czcionka, tekst, linia, pismo odręczne, kaligrafia, sztuka, grafika, logo, ilustracja, uśmiech, Namie Genkin 13z 28

„Moja żona nie hałasuje w łóżku, więc czasami tak jestnadalTrudno mi powiedzieć, czy osiągnęła punkt kulminacyjny, czy nie ”- mówi Miguel, 29 lat. Jeśli tylko wstrząsnął twoim światem, tylko dobrze może dać mu znać!

Tekst, pismo odręczne, czcionka, kaligrafia, Namie Genkin 14z 28

„Moja dziewczyna tak mówi, kiedy jest nade mną” - wyjaśnia 27-letni Chris. „Połączenie brudnego i słodkiego jest nie do odparcia. Czuję to samo - uwielbiam być z nią tak niesamowicie blisko ”. Główną korzyścią wynikającą z małżeństwa lub długotrwałego związku jest możliwość powiedzenia wszystkiego-od soczystego do XXX - w łóżku. Więc rozlej już!

seksowne powiedzenia Zaprojektowany przez Ashley Mateo piętnaściez 28

„Nieważne, ile razy to słyszę, nigdy się nie zestarzeje”, mówi Destiny, 34 lata. Przypomina mi to, jak bardzo lubię słyszeć, że mam świetne cycki. Tonigdystarzeje się, by to usłyszeć. Dlaczego? Ponieważ wnosi pewność do sypialni. W tym przypadku twój facet wie, co o nim myślisz. Nie możesz czytać sobie w myślach, więc usuń zgadywanie z równania i pochwal jego penisa.


seksowne rzeczy do powiedzenia Zaprojektowany przez Ashley Mateo 16z 28

`` Czasami przyjście wydaje się aktem samolubnym, a powiedzenie `` Chcę, żebyś przyszedł '' sprawia, że ​​czujesz się nie tylko zaproszony, ale i celebrowany- mówi 35-letni Aaron. Zapał i pasja mogą w mgnieniu oka postawić twojego beau na krawędzi. Stwórz bezpieczną przestrzeń do intymności podczas brudnych rzeczy, mówiąc tychcieć jego rzeczypokazuje, że naprawdę kochaszwszystkorzeczy podczas seksu i że nie robisz tego tylko dlatego, że czujesz, że musisz.

seksowne rzeczy do powiedzenia Zaprojektowany przez Ashley Mateo 17z 28

„Wyzywanie imion może być zabawne, zwłaszcza podczas odgrywania ról” - mówi 35-letni Peter. Uwaga spoiler: Niektórzy mężczyźni lubią, gdy podczas seksu nazywać się imionami, więc niech pani Nasty siedzi mu na dupie. Rozluźnij włosy, wytrząśnij spinki do włosów i daj swojemu facetowi werbalną przejażdżkę, na którą umiera. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z wyzwiskami, pamiętaj, że chodzi bardziej o zaufanie i intymność niż o prawdziwe wyzwiska. Budujesz świat przeznaczony tylko dla was dwojga.

seksowne rzeczy do powiedzenia Zaprojektowany przez Ashley Mateo 18z 28

Neil powiedział, że lubi też „żądania” swoich męskich ról. Niektórym może się to wydawać oczywiste, ale łatwo zapomnieć, że mężczyźni pragną komplementów. Więc jeśli brudna gra słowna w buduarze nie jest Twoim najmocniejszym atutem, po prostu pamiętaj: idź prosto po penisa. Nie trzeba improwizować sonetu godnego Szekspira; miłyUwielbiam twojego kutasawystarczy posypać podczas gry wstępnej.


seksowne powiedzenia Zaprojektowany przez Ashley Mateo 19z 28

„Jeśli [panie] próbują ze mną rozmawiać, kiedy jestem w ich ustach, to w dobry sposób doprowadza mnie do szaleństwa” - mówi 34-letni Matt. A więc jeśli myślałeś, że twoja pewność siebie wyrzuciła twojego mężczyznę z krawędzi (co robi), dodaj trochę animowanej ekscytacji za pomocąniektóre części ciaław ustach - do miksu i patrz, jak jego głowa eksploduje. Nie martw się, nie musisz mówić pełnymi zdaniami podczas wykonywania tej czynności. Słyszenie, jak bardzo jesteś podekscytowany, to wszystko, czego potrzebuje.


seksowne powiedzenia Zaprojektowany przez Ashley Mateo dwadzieściaz 28

38-letni David mówi, że „kiedy dziewczyna krzyczy podczas seksu, jest całkiem gorąco”. A więc: krzyczenie o ten klejnot na całe płuca może dość szybko podekscytować mężczyznę. Te trzy słowa mają wszystko: pewność siebie, determinacja i wreszcie seksapil. Uczucie poszukiwania przez twojego partnera, wybacz mój francuski, jest seksowne jak cholera.

seksowne powiedzenia Zaprojektowany przez Ashley Mateo dwadzieścia jedenz 28

32-letni Bradley woli tę perełkę wyrażenia niż „chcesz, żebym ci obciągnęła?”. Dlaczego? „Podoba mi się to, bo wtedy wygląda na to, że jest jej zachętą, jest w tym, a nie robi to tylko dla mnie”. W tym celu bądź bezpośredni i pewny siebie. Chcesz dać mu głowę? Powiedz mu, że zamierzasz to zrobić. Lubisz ten występ? Powiedz mu, że to kochasz. Nie chodzi tylko o to, że jego pewność siebie rośnie ...

seksowne powiedzenia Zaprojektowany przez Ashley Mateo 22z 28

„Francuski lub hiszpański lub jakikolwiek inny niż angielski, ”włącza 27-letni Matthew. Tak więc, jeśli jesteś dwujęzyczny, doprawiaj parnymi frazami podczas stosunku, aby podkręcić palce u nóg kochanka. Nie bój się wrzucić kilku nie seksownych zwrotów, aby sprawdzić słownictwo swojego mężczyzny, ponieważ, hej, nigdy nie jest zły czas na naukę nowego języka.

seksowne powiedzenia Zaprojektowany przez Ashley Mateo 2. 3z 28

Facet, który kopie to zdanie, James, również mówi, że lubi, gdy panie szepczą, co robiąchcieć mu zrobić. Ma to sens: szeptanie automatycznie zbliża Cię do partnera. To rozmowa przeznaczona tylko dla jego uszu.

seksowne powiedzenia Zaprojektowany przez Ashley Mateo 24z 28

„Uważam, że jest najseksowniejszy, kiedy to tylko jęki każdego z partnerów, a na końcu wrzucone jest wysmakowane„ Zaraz przyjdę ”” - mówi 35-letni John. Nie jest to gadatliwy typ w łóżku? W porządku. Nie wszyscy mężczyźni lubią lub potrzebują rozmowy. Jeśli czujesz się nieśmiały podczas seksu, pamiętaj: 1) rób to, co sprawia, że ​​czujesz się komfortowo, i 2) twój mężczyzna powinien być szczęśliwy, wiedząc i słysząc, że czujesz się zadowolony, bez względu na to, jakie dźwięki wydajesz.

Wszystkie sposoby, w jakie kobiety mogą mieć orgazm, poza dotykaniem łechtaczki

Tekst, Czcionka, Linia, Kaligrafia, Logo, Ilustracja, Czarno-biały, Marka, Grafika, Sztuka, Zaprojektowany przez Megan Tatem 25z 28

„Podoba mi się, kiedy ona mówi to w trakcie - czyli fizycznie - i po - czyli emocjonalnie” - mówi Lance, lat 46. Szeptaj mu to do ucha podczas aktu, wysyłaj SMS-a, gdy jest w pracy, a nawet powiedz mu to podczas śmiechu fit oglądać Netflix. Każda chwila jest odpowiednia, aby wyrazić uznanie dla wyjątkowej więzi.

Czcionka, tekst, wyraz twarzy, linia, kaligrafia, pismo odręczne, ilustracja, uśmiech, logo, sztuka, Zaprojektowany przez Megan Tatem 26z 28

„Lubię, gdy mówi mi się, co mam robić, ponieważ nie mogę się wysiąść, dopóki nie wiem, że druga osoba też to lubi” - wyjaśnia 28-letni David. Dlatego bądź bezpośredni w kwestii swoich erotycznych potrzeb, a potem pozwól swojemu mężczyźnie wyjść, gdy on dostajety poza.

Tekst, Czcionka, Różowy, Linia, Logo, Grafika, Magenta, Zaprojektowany przez Megan Tatem 27z 28

Nie, nie aktualizacje statusu na Facebooku, ale bardziej jak to wszystko idzie. To właśnie lubi 35-letni Dennis. Tobie też się opłaci: pozwól swojemu partnerowi dowiedzieć się i doświadczyć, co działa, a co nie działa i conaprawdę, naprawdęsprawia, że ​​seks jest przyjemny i kuszący - i przyjemniejszy. Poza tym, bez względu na to, jak długo byłeś ze swoim facetem, pewność podczas seksu ma duże znaczenie dla wszystkich zaangażowanych.

Tekst, Czcionka, Linia, Pismo odręczne, Kaligrafia, Uśmiech, Numer, Sztuka, Zaprojektowany przez Megan Tatem 28z 28

„Jej agresywne podnoszenie stawki na moje występy i nie„ tracenie kontroli ”w tym, co robię, sprawiło, że naprawdę chciałem dać jej to, czego chciała” - wyjaśnia 31-letni David. Więc: Nigdy nie zapominaj, że twój partner (miejmy nadzieję) kocha sprawić ci przyjemność, więc daj mu znać, czego chcesz więcej, zanim skończy. W końcu prawda?chcę skończyć, także?