8 krzyczących znaków, że nie jesteś szczęśliwy w swoim związku

Relacje miłosne są piękne! Ale mogą przerodzić się w najgorszy koszmar, jeśli ty lub twój partner przestaniecie się starać. Wiem, że nie jest łatwo wymyślać nowe rzeczy i znaleźć sposoby na urozmaicenie życia miłosnego, ale jeśli naprawdę kochasz swojego partnera, to nie powinno być takie trudne, prawda?Kochanie bratniej duszy i dawanie im wszystkich powinno być tak naturalne, jak oddychanie. Powinno to być coś, co chcesz zrobić, aby oboje byli szczęśliwi. Ale niestety są ludzie, którzy pozwalają umrzeć miłości i po prostu się poddają. Nie robią absolutnie nic, by zadowolić ukochaną osobę, i w końcu są zaskoczeni, że nie otrzymali pożądanej miłości i uczuć.

Ale to jest haczyk! Nie można uzyskać wysokiej jakości rzeczy, jeśli nie daje się czegoś w zamian. A oto jak się poczujesz i co zrobisz, jeśli po prostu nie będziesz szczęśliwy i zadowolony ze swojego związku.1. Wszystko, co mówi, sprawia, że ​​chcesz walnąć się w gardło

Czy masz ciągłe poczucie, że wszystko, co mówi twój partner, jest takie głupie? Po prostu nie jesteś zainteresowany tym, co ma do powiedzenia i nie możesz z nim normalnie rozmawiać. Jeśli tak się czujesz, czas coś zmienić. Zmień faceta lub zmień podejście do swojego związku. Nie możesz być zadowolony z życia z kimś, kto nie rozumie twoich podstawowych potrzeb i który nie może być dla ciebie, kiedy go potrzebujesz.

2. Bez niego czujesz się lepiej

Jeśli nie widzisz swojego mężczyzny przez jeden dzień, ponieważ miałeś napięty harmonogram, a później wieczorem wychodzisz ze znajomymi i wcale go nie tęsknisz, powinieneś pomyśleć dwa razy, dlaczego jesteś z nim w pierwsze miejsce. Mam na myśli, że kiedy kogoś kochasz, będziesz chciał spędzać z nim czas, a kiedy nie chcesz tego robić, coś jest oczywiście nie tak. Najlepsze, co możesz zrobić, to zastanawiać się, dlaczego jesteś z nim i jakie są jego wady, które cię pociągały. Zastanów się, czy to mężczyzna, z którym możesz być sobą za 10 lat. Jeśli odpowiedź jest przecząca, wiesz, co musisz zrobić.

3. Nie odczuwasz potrzeby dzielenia się z nim rzeczami

Kiedy jesteś w związku miłosnym, będziesz chciał podzielić się wszystkimi swoimi sekretami i rzeczami, które przydarzyły Ci się ze swoim partnerem. Ale jeśli nie czujesz się w ten sposób, oznacza to, że twoje serce już nie bije dla tego mężczyzny. Najwyraźniej przestałeś go kochać i jesteś uwięziony w czymś, co kiedyś było związkiem. Najlepszą rzeczą dla was obojga byłoby wycięcie tego i rozpoczęcie nowych rozdziałów życia.4. Nie czujesz się z nim szczęśliwy

Istotą związku miłosnego jest mieć kogoś, z kim będziesz szczęśliwy. Ale jeśli nie czujesz się dobrze, gdy twój partner tam jest i nie może nic na to poradzić, powinieneś pozwolić mu odejść. Jaki jest sens bycia z kimś, z kim masz ochotę badziewie? Odejdź od takiego człowieka i znajdź swoje szczęście w innym miejscu. Prawdziwa miłość zapuka do twoich drzwi, kiedy najmniej się tego spodziewasz.

5. Nie możesz rozmawiać bez walki

Kiedy kogoś kochasz, będziesz chciał usłyszeć jego stronę historii i będziesz cierpliwy wobec niego. Ale kiedy nie jesteś usatysfakcjonowany w związku, nie będziesz miał czasu lub denerwuje Cię słuchanie go, ponieważ wiesz, że powie Ci coś, co Ci przeszkadza. Jest to sprawdzony znak, że utknąłeś w złym związku i nadszedł czas, abyś odszedł. Komunikacja jest istotną częścią każdego związku i jeśli nie możesz rozmawiać z partnerem bez walki, coś musi się zmienić.

6. Myślisz o innych facetach

Jeśli jesteś niezadowolony ze swojego związku, są szanse, że pomyślisz o innych facetach. Prawdopodobnie pomyślisz o swoim życiu z nimi zamiast o nim io rzeczach, które mogliby zrobić, abyś poczuł się wyjątkowo. Jeśli tak się czujesz, powinieneś wiedzieć, że oboje będziecie musieli się starać, aby stworzyć coś, o co warto walczyć. Jeśli twoje wnętrzności mówią ci, że nie jest osobą godną walki, lepiej zostawić go zamiast prowadzić.7. Nie chcesz być z nim w intymności

Jest to jeden z najbardziej oczywistych znaków, że nie jesteś zadowolony ze swojego związku. Jeśli czujesz się odpychany, gdy mężczyzna śpi obok ciebie i czujesz się lepiej, gdy nie jest on po drugiej stronie łóżka, jest to znak, że coś jest nie tak. Większość zakochanych od czasu do czasu lubi być intymna, a ci, którzy nie mają dość tego, nie mogą oderwać rąk od swoich partnerów. Zatem twój dystans ma znaczenie - że tak bardzo go nie lubisz i bez niego lepiej ci będzie.

8. Nie możesz sobie wyobrazić wspólnej przyszłości

Jeśli uważasz, że masz już dość partnera i że twój związek nie idzie tak, jak kiedyś, powinieneś po prostu odpuścić. Jeśli nie czujesz, że twój mężczyzna jest kimś, z kim możesz sobie wyobrazić siebie w ciągu następnych 10 lat, zrób sobie przysługę i pozwól mu odejść. Może ktoś lepszy na ciebie czeka i nie możesz spotkać się z tym właściwym, gdy utkniesz z niewłaściwym. W końcu słuchaj swojego serca, ponieważ ono nigdy nie zawiedzie Cię właściwą drogą.