Co robić, gdy facet, który cię widmił, wysyła do ciebie SMS-y i chce cię z powrotem?

Pogodziłeś się z faktem, że cię upiór, nie ma go już w twoim życiu i to wszystko. Nagle zaświeci się ekran telefonu i zobaczysz wiadomość od faceta, który był pewien, że nigdy się z tobą nie skontaktuje.Widmo zwykle oznacza, że ​​nie ma kontaktu - bez pożegnań, bez wyjaśnień, bez niczego od faceta, z którym się spotykasz od jakiegoś czasu, a może nawet miałeś związek. To jeden z najbardziej lekceważących sposobów na zakończenie rzeczy.

Na początku nie jesteś pewien, czy masz złudzenia, czy tekst jest prawdziwy. Gdy potwierdzisz jego autentyczność (i prawdopodobnie wyślesz zrzut ekranu swojemu przyjacielowi, aby upewnić się, że nic nie wyobrażasz), przestajesz myśleć: „Co się stało, że ten duch pojawił się ponownie?”Opcje mogą się różnić, ale najbardziej prawdopodobny scenariusz polega na tym, że chce przetestować wody i sprawdzić, czy nadal ma z tobą szansę.

Może to być również wezwanie do łupu. A najlepszym scenariuszem jest to, że wystartował, jest mu naprawdę przykro i chce jeszcze jednej szansy.

Nie spiesz się więc, by odesłać go z powrotem - nawet jeśli to twój pierwszy instynkt, oprzyj się mu.¿Están relacionados la reina isabel y el príncipe felipe?

Być może masz nadzieję na najlepszy scenariusz, a widok jego tekstu sprawił, że te widmowe motyle w twoim żołądku znów oszalały. Zatrzymaj się, weź głęboki oddech i nie spiesz się, aby ocenić sytuację.

cómo enamorar a un hombre en la cama

Cokolwiek robisz, nie wyprzedzaj siebie; nie śpiesz się z wysyłaniem SMS-ów z powrotem. Ten facet zniknął na tobie bez powodu, na długi okres czasu.

Zranił twoje uczucia, a może nawet wstrząsnął twoją samooceną, więc przynajmniej może poczekać na twoją odpowiedź, jeśli to będzie odpowiedź.Być może nawet potajemnie miałeś nadzieję, że ten dzień nadejdzie, ale po prostu nigdy nie informuj go o tym. Nie znasz prawdziwego powodu, dla którego on do ciebie pisze.

Może i tak nie jest wart twojego czasu. Może musi udowodnić, że jest godny.

Cokolwiek by to nie było, odpowiadając od razu, mimowolnie sugerujesz, abyś odłożył swoje życie w oczekiwaniu, aż pojawi się ponownie.

Oto kilka rzeczy, które powinieneś zrobić przed odpowiedzią na tekst i pozwoleniem mu wrócić do swojego życia:

1. Przeczytaj uważnie tekst kilka razy

Nie nadawaj tekstowi większego znaczenia. Spójrz oczami, a nie nadziejami. Jeśli pisze coś prostego, na przykład „Cześć…”, nie zawracaj sobie głowy wysyłaniem SMS-ów.

¿Dónde se casó la reina Isabel?

Powinien zwiększyć swoją grę lub całkowicie ustąpić. Tylko wtedy, gdy zobaczysz, że robi prawdziwy wysiłek, możesz pomyśleć o odesłaniu mu wiadomości.

2. Jeśli zdecydujesz się napisać do niego SMS, zagraj w fajne i zawsze bądź miły

Zranił twoje uczucia. Możesz być zachwycony tym, że znów się do niego odzywa, ale nie pozwól, by to przesłaniało Twoją opinię podczas pisania SMS-ów. Nie śpiesz się.

Nie przesadzaj. Dopasuj jego wysiłki. Jeśli wyśle ​​ci trzy słowa, nie odpowiadaj mu powieścią. Mów krótko i zwięźle. Nigdy nie pozwól mu wykryć gniewu lub urazy w twoich tekstach.

3. Zagraj dobrze w swoje karty

Można to zrobić na kilka sposobów. Możesz odpisywać normalnie, jakby nic się nie wydarzyło, oczywiście w granicach przyjaźni. Ale nie spiesz się na randce z nim.

Niech zmusi go do pracy. Możesz także być otwarty i szczery i powiedzieć, że jego zachowanie nie było w porządku, ale jesteś gotów dać mu ostatni zastrzyk.

Lub jeśli zdecydujesz, że już go nie interesujesz i że ten statek odpłynął, bądź lepszym człowiekiem niż on i powiedz mu, że doceniasz jego zaproszenie, ale już go nie interesujesz.

Będzie zaskoczony zarówno twoją uczciwością, jak i faktem, że nie chcesz już widzieć jego widmowego tyłka.

4. Kwestionuj swoje emocje

Danie drugiej szansy komuś, kto cię upuścił, może być bardzo ryzykowne, ponieważ może znowu na ciebie zniknąć.

Więc upewnij się, że chcesz go z powrotem w pierwszej kolejności. W końcu pokazał swoje prawdziwe kolory, zanim naprawdę cokolwiek zacząłeś.

Jeśli jednak zdecydujesz, że jest wart ryzyka i że możesz poradzić sobie z nim, prawdopodobnie znów znikając w powietrzu, spraw, by zdobył zaufanie.

como complacer a tu hombre oralmente

Nie ma już twojego zaufania i nie możesz tak łatwo dać mu wątpliwości. Musi uznać, że to, co zrobił, było złe i musi być gotowy do ciężkiej pracy i dołożenia wszelkich starań, aby odbudować to zaufanie.

Jeśli nie, nie jest wart twojego czasu.