6 kuloodpornych sposobów reagowania na jego mieszane sygnały

Jeśli jesteś z kimś niezdecydowanym, kimś, kto pojawia się i znika z twojego życia, gdy wieje wiatr, musisz mieć tego wszystkiego dość.Zamiast marnować czas na rozszyfrowanie jego mieszanych sygnałów, jest coś, co możesz zrobić. Możesz już mieć gotową odpowiedź na niektóre z najbardziej prawdopodobnych sytuacji.

Oto 6 kuloodpornych sposobów reagowania na jego mieszane sygnały:1. Nie wyprzedzaj się

Byłeś na kilku randkach, pisałeś codziennie. To było miłe i przyzwyczaiłeś się. Zła strona tego polega na tym, że zaczyna się odsuwać, a ty boisz się, że wszystko między tobą skończy się, zanim jeszcze zdąży się zacząć.

Chcesz do niego napisać i poprosić o wyjaśnienie tego zachowania. To jednak ostatnia rzecz, którą powinieneś zrobić. To tylko sprawi, że będziesz wyglądał na zdesperowanego i sprawi, że odciągnie się jeszcze bardziej.

Oddajcie więc swoją ciszę milczeniu. Zignoruj ​​go, aby zwrócić jego uwagę. Jeśli tak naprawdę jest w tobie i po prostu przestraszył się, jak się sprawy mają, przyjdzie do ciebie po tym, jak odzyska zmysły.Jeśli tego nie zrobi, to jego strata, a twoja godność pozostanie nienaruszona. Nie ma sensu gonić za kimś, kto nie goni za tobą.

50 sombras de grey sex ideas

2. Przestań się zastanawiać i zacznij robić

Zamiast spędzać dni i noce na odtwarzaniu w głowie każdego możliwego scenariusza, powinieneś skupić się na sobie.

Bądź zajęty. Znajdź coś, co Cię interesuje. Zapisz się na kurs, zapisz się na lekcje tańca, poczytaj książkę, biegaj. Żyj swoim własnym życiem.Czy to nie lepsze niż wpatrywanie się w pusty ekran, próbujący znaleźć ukryte znaczenie dla jego zachowania? Naucz się być swoim własnym priorytetem i traktuj się z szacunkiem.

3. Nie zachowuj się, jakbyś był w związku, dopóki oficjalnie nie będziesz

Prawdopodobnie lubisz go tak bardzo, że jest wszystkim, o czym myślisz. Czujesz się połączony. Jest między tobą poważna chemia, ale nie wiesz, gdzie stoisz.

Nie przestawaj pisać SMS-ów innym mężczyznom, nie anuluj dat, nie zamykaj innych opcji, dopóki nie będzie gotowy do zamknięcia swoich. Nie traktuj go jak swojego chłopaka, dopóki nie będzie gotowy, aby nim być.

4. Zbadaj jego przeszłość

Dzięki mediom społecznościowym znalezienie rzeczy na temat faceta, którego lubisz, nie jest takie trudne. Przejdź przez jego konto na Facebooku lub Instagramie. Czy jest coś, co może ci powiedzieć o nim więcej?

Jeśli masz okazję porozmawiać z przyjaciółmi, możesz zapytać ich o niego, ale w subtelny sposób. Zapytaj o swoją przeszłość i sprawdź, czy jest typem faceta, który jest zaangażowany w coś, czy też lubi grać w gry.

Czy ma zwyczaj znikania, gdy sprawy stają się coraz poważniejsze? Czy on w ogóle o tobie mówi? Te pytania są ogólne, ale możesz się z nich wiele dowiedzieć.

5. Nie toleruj jego zachowania

Nie toleruj kogoś, kto jest płatkowy. Cały czas będzie do ciebie pisać, a potem zniknie na kilka dni. Obiecuje ci świat pewnego dnia i będzie zachowywał się, jakby nie znał cię następnego.

Im więcej czasu i wysiłku dasz mu, tym więcej okazji dasz mu deptać po swoich uczuciach. Nie potrzebujesz człowieka, który pomyśli tylko o nowych sposobach na zranienie ciebie.

Jeśli nie ma swojego gówna razem, jeśli nadal nie czyni oficjalnego związku po tym, jak się widujesz przez jakiś czas, nie marnuj na niego czasu. Będziesz o wiele lepiej bez niego.

6. Rozmawiaj

Wcześniej czy później jego mieszane sygnały doprowadzą cię do szału. Kiedy osiągniesz punkt krytyczny, nie wahaj się zapytać, gdzie stoisz i czy to gdziekolwiek zmierza.

Zadawaj bezpośrednie pytania, aby nie mógł oderwać się od udzielenia konkretnych odpowiedzi. Zapytaj: „Kim jesteśmy?”, „Czy jesteśmy wyłączni?”, „Czy widzimy innych ludzi?” lub coś podobnego.

Jeśli nie otrzymasz konkretnej odpowiedzi, będziesz przynajmniej wiedział, że nie jesteś w związku i że powinieneś pozwolić mu odejść.

Z drugiej strony, jeśli powie ci, że mówi o tobie poważnie i że jesteś w związku, możesz w końcu spokojnie oddychać.