Kochanie mnie nie jest nastrojem - to zobowiązanie

Oddanie się komuś nie jest czymś lekkim. To nie zależy od twojego nastroju czy aktualnego stanu umysłu. Zaangażowanie oznacza, że ​​wybierzesz mnie i będziesz przy mnie, niezależnie od jakichkolwiek czynników zewnętrznych, które mogą utrudnić ci miłość tego dnia.Zaangażowanie oznacza coś więcej niż tylko miłość. Oznacza to coś więcej niż tylko oznaczanie kogoś swoim „chłopakiem” lub „dziewczyną”. To jest coś, do czego nie powinieneś się spieszyć, chyba że jesteś w pełni gotowy i świadomy wszystkiego, co się z tym wiąże. Zaangażowanie to wielka sprawa i coś więcej niż tylko etykieta.

Zaangażowanie oznacza nigdy więcej nie robić niczego na wpół osaczonego. To znaczy iść na całość i dać z siebie wszystko.Zaangażowanie oznacza bycie całkowicie oddanym i wiernym jednej osobie. Oznacza to, że nie będziesz już rozważać innych opcji ani patrzeć na nic innego niż ja. Jesteś w pełni zainwestowany w uczynienie nas priorytetem i nie masz gdzie indziej.

Zaangażowanie oznacza, że ​​mnie nie zdradzisz. Nie będziesz nawet myślał o pocałowaniu kogokolwiek innego, ani o dawaniu innej dziewczynie fałszywych nadziei. Jesteś zabranym mężczyzną, oddanym swojemu partnerowi i doskonale to wyjaśniasz, gdziekolwiek jesteś. I to cię nie przeraża. Wtedy wiesz, że to prawda.

Jesteś już z osobą, z którą chcesz spędzić resztę życia, więc naprawdę nie musisz chodzić dookoła i angażować się w bezsensowne rzuty. Wiesz, jak by to było bolesne i za bardzo mnie kochasz, aby nawet o tym myśleć.Zaangażowanie oznacza, że ​​jesteś gotowy, aby być ze mną całkowicie transparentnym. Chociaż jesteś przyzwyczajony do trzymania pewnych rzeczy dla siebie, wiesz, że oddanie się mnie oznacza dzielenie się dobrem i źle ze mną. Wiesz, że nie ma dla nas innego sposobu pracy, chyba że oboje będziemy dzielić ze sobą najgorsze części siebie.

Nie ma osądu. Nie ma gniewu. Tylko uczciwość i ramię do płaczu.

Zaangażowanie oznacza zawsze stawianie naszych relacji na pierwszym miejscu. Oznacza to zawsze wkładanie wysiłku, nawet jeśli nie jest to dla ciebie wygodne. Oznacza to, że wiedząc, że bez względu na to, co rzuca nam życie, zawsze znajdziemy sposób, aby to działało. Za bardzo doceniasz naszą miłość, abyśmy mogli uciec od pierwszych oznak kłopotów.Zaangażowanie oznacza gotowość do kompromis. Oznacza to, że wspólnie podejmujemy wszystkie decyzje, które wpływają na nasze życie. Oznacza to nauczenie się czasem pozwalać mi mieć własną drogę, wiedząc, że kiedyś zrobię to samo dla ciebie.

Wiesz, że decyzje, które podejmujemy, wpływają na nas obu, więc wiesz, że ważne jest, aby zawsze znaleźć środek. Nie zawsze będzie to wygodne, ale na dłuższą metę wiesz, że warto.

Zaangażowanie oznacza także zaakceptowanie, że żadne z nas nie jest doskonałe. Wszyscy mamy wady i to tylko kwestia wzajemnego akceptowania się i kochania pomimo i spowodowany nasze wady i dziwactwa. To sprawia, że ​​wszyscy jesteśmy różni i wyjątkowi!

Zaangażowanie oznacza, że ​​zawsze będziesz mnie bronić, kiedy będę skrzywdzony. Bądź w pokoju pełnym ludzi lub prywatnie, gdy jest nas tylko dwoje. Oznacza to, że zawsze będziesz mnie bronił i bronił i nigdy nie zmuszałbym do kwestionowania twojej lojalności. I wiedząc, że zrobiłbym to samo dla ciebie.

Zaangażowanie oznacza uświadomienie sobie, że tak, będą walki, czasem dojdziemy do ciosów… ale pod koniec dnia wiesz, że to nie ty przeciwko mnie. To ty i ja przeciwko problemowi.

cosas raras que hacer en la cama para él

I na koniec, zaangażowanie oznacza umiejętność przepraszania, gdy się mylisz. Nie zawsze oboje mamy rację. I niezwykle ważne jest, aby móc się przeprosić, gdy zdamy sobie sprawę, że coś się myli.

Daje to drugiej osobie poczucie bycia docenionym i pokazuje zdolność do pogodzenia się z naszym gównem.

Jeśli chcemy wspólnie budować przyszłość, ważne jest, aby zrozumieć, że nie ma przyszłości bez tych wszystkich rzeczy. To właśnie buduje dobry, stabilny, długoterminowy związek.

Jeśli nie jesteś na to przygotowany, wiesz, gdzie są drzwi ... ale jeśli tak, zacznijmy pracę nad tym, aby uczynić nas wiecznie tak szczęśliwymi, jak to możliwe.