15 sposobów szybkiego zajścia w ciążę

Różowy, Skóra, Ręka, Żółty, Palec, Ramię, Nadgarstek, Papier, Gest, Paznokieć, Getty Images

Chcę mieć dziecko i chcę je miećteraz? Oprócz zwykłego uprawiania seksu (wiesz, że musisz to zrobić, aby mieć dzieci), oto kilka innych sposobów na jak najszybsze zajście w ciążę.Zobacz galerię 16Zdjęcia Fast-Pinterest w ciąży 1z 16PIN IT NA PÓŹNIEJ

Chcesz więcej wskazówek dotyczących ciąży? Śledź Redbook na Pinterest.

Getty Images dwaz 16Przestań się stresować

Stres się zdarza. I bądźmy prawdziwi; zdarza sięczęsto. Ale kiedy próbujesz zajść w ciążę, spróbuj utrzymać swój poziom na minimalnym poziomie, ćwicząc, medytując - wszystko, co pomoże ci znaleźć spokój.Badania pokazująże ci, którzy mają wysoki poziom enzymu alfa-amylazy, które było związane ze stresem, mają więcej problemów z płodnością niż osoby, które mają zrelaksowany umysł.
Getty Images 3z 16Jedz zbilansowaną dietę

Zdrowa dieta brzmi łatwiej niż w rzeczywistości, ale pomyśl o tym w ten sposób: odżywianie ciała nie dotyczy tylko Ciebie, teraz dotyczy także dziecka. WedługHilda Hutcherson, MD, starszy prodziekan Urzędu ds. Różnorodności i Wielokulturowościw Columbia University College of Physicians and Surgeons, zdrowszy ogólnie ułatwia zajście w ciążę.

„Kiedy kobiety są zdrowe, nie tylko regularnie owulują, ale także stwarzają miłe, zdrowe środowisko dla dziecka, zanim pocznie ono rzeczywiście” - mówi Hutcherson. „Jeśli brakuje Ci witamin i składników odżywczych w momencie implantacji, może to wpłynąć na dziecko - a niektórzy o tym nie wiedzą. Musisz brać witaminy i dobrze się odżywiaćprzedbrakuje ci okresu.Getty Images 4z 16Uzyskaj dużo snu

Sen jest nie tylko kluczowy dla zdrowia psychicznego i fizycznego, ale jest również ważny dla zajścia w ciążę. „Kiedy ludzie nie śpią, ich ciała walczą” - mówi Hutcherson. `` Nie jesteś najzdrowszy, gdy brakuje Ci snu, i właśnie zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest sen dla leczenia i zdrowia psychicznego. Jeśli jesteś zdrowy, masz większe szanse na owulację i zajście w ciążę ”.

lo que vuelve locos a los hombres en la cama


Getty Images 5z 16Ogranicz spożycie alkoholu

... i jeśli możesz, staraj się tego całkowicie unikać. „Lubię myśleć o żadnym alkoholu, ale kobiety zwykle mówią:„ Cóż, chcę tylko jeden kieliszek wina na weekend! ”. Wszystko sprowadza się do stworzenia przyjemnego, zdrowego środowiska do implantacji we wczesnym okresie rozwoju płodu ”- mówi Hutcherson. `` Nie tylko zbyt duże picie może zaszkodzić owulacjii zdrowie nasienia, jeśli pije za dużo, alenikt nie wie, ile alkoholu jest za dużo ani jaka jest minimalna ilość alkoholu, jaką można wypić w czasie ciąży. Z tego powodu, jeśli wiesz, że będziesz próbować zajść w ciążę, prawdopodobnie lepiej nie zajść w ciążę.Getty Images 6z 16Uprawiaj seks - ale nie codziennie

Ekspert ci mówinieUprawianie seksu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, kiedy próbujesz zajść w ciążę, może wydawać się dziwne, ale w rzeczywistości może zwiększyć twoje szanse. `` Czasami, próbując zajść w ciążę, pary czują, że muszą codziennie uprawiać seks i zmuszają się do tego, a wtedy staje się to obowiązkiem i nie chcą tego robić. Nie wywierajcie na siebie presji ”- mówi Hutcherson. Poza tym mogłoby być lepiej dla małych pływaków twojego mężulka: „Dla niektórych mężczyzn codzienne uprawianie seksu może wpłynąć na liczbę plemników - nie dla wszystkich, ale dla niektórych” - dodała.


Getty Images 7z 16Uprawiaj seks tuż przed owulacją

Kiedy uprawiasz seks, jest kilka dni, które pomogą Ci szybciej zajść w ciążę i są tuż przed owulacją. „Skoncentruj się na dniach poprzedzających owulację” - mówi Hutcherson. „To nie dzień owulacji, ale trzy lub cztery dni wcześniej, kiedy powinnaś uprawiać seks.'I tylko FYI: Zgodnie zAmerykańskie Stowarzyszenie Ciążoweowulacja występuje zwykle 12-16 dni przed następną miesiączką.

Getty Images 8z 16Powstrzymaj wszelkie złe nawyki

Palenie już i tak jest okropne dla twojego zdrowia, ale kiedy dodasz do równania zajście w ciążę? Cóż, powiedzmy, że czas przestać. Nie tylkobadania pokazanepalenie ma toksyczny wpływ na płodność kobiet, ale dotyka również mężczyzn:Kolejne badaniewykazali, że mężczyźni powinni rzucić palenie, aby mieć większe szanse na pomyślne poczęcie.


Getty Images 9z 16Ogranicz kofeinę

Przepraszam, miłośnicy kawy: możecie napić się filiżanki, alejedno badanieStwierdzono, że picie większej ilości alkoholu każdego dnia - lub jakiejkolwiek kofeiny w tym względzie - powodowało, że prawdopodobieństwo zajścia w ciążę było o połowę mniejsze niż u kobiet, które piły mniej. Tak więc, jeśli naprawdę próbujesz włożyć bułkę do piekarnika, może całkowicie z niej zrezygnuj, aby być bezpiecznym.

Getty Images 10z 16Zostań królową gry wstępnej

Ten na pewno ci się spodoba. Zamiast po prostu zanurzyć się w seks, zabawa z grą wstępną faktycznie pomoże ci zajść w ciążę. „Kiedy pochwa jest sucha, może powodować podrażnienie, stan zapalny i obrzęk podczas stosunku, co może wpływać na ruchliwość plemników” - mówi Hutcherson. Zasadniczo lepiej dla ruchliwości plemników, jeśli jesteś super podekscytowany - AKA coś, z czym każda kobieta może się uporać.

Getty Images jedenaściez 16Baw się dobrze

Próba zajścia w ciążę powinna być dobrą zabawą - przecież dzieci rodzą się z seksu. Więc nie stresuj się i miej to na uwadzeiz sypialni. „Kiedy dobrze się bawisz, tworzysz lepsze środowisko dla ruchliwości plemników. Poza tym typowinien baw się dobrze - o to właśnie chodzi ”- mówi Hutcherson.


Getty Images 12z 16Weź witaminy prenatalne

Jeśli nie bierzesz codziennie witamin, teraz jest czas:Według CDC, należy codziennie przyjmować 400 mcg kwasu foliowego przez miesiąc przed zajściem w ciążę. Witamina B nie tylko poprawia zdrowie, promuje owulację i poprawia płodność, ale także pomaga zapobiegać wadom wrodzonym mózgu i kręgosłupa dziecka.

Getty Images 13z 16Orgazm - i dużo orgazmu

Tak, zgadza się - orgazm podczas seksu może w rzeczywistości pomóc w szybszym zajściu w ciążę. Zrób więc zrzut ekranu i od razu wyślij go swojemu facetowi. „Orgazmy nie tylko zwiększają przyjemność - a seks powinien być przyjemnywszystko czas - ale dodatkowo, kiedy masz orgazm, powoduje to skurcze macicy, a niektóre badania sugerują, że w rzeczywistości odbywa się ssanie, podczas którego plemniki są zasysane do macicy, zwiększając płodność. Niektórzy mówią, że to bzdury, ale ja nadal w to wierzę. A jeśli to nieprawda, to nadal świetna zabawa ”- mówi Hutcherson.

Getty Images 14z 16Zostań BFF z misjonarzem

Podczas gdy Hutcherson zauważa, że ​​możesz oczywiście zajść w ciążę w dowolnej pozycji - na boki lub do góry nogami - przebywanie na misjonarzu (lub dowolnej pozycji na plecach) może pomóc. `` Upewnij się, że w momencie wytrysku mężczyzny jesteś w pozycji, w której nasienie gromadzi się wokół szyjki macicy przez dłuższy czas. To każda pozycja, w której leżysz na plecach z uniesionymi biodrami ”- mówi Hutcherson. Następnie zaraz po wytrysku utrzymuj biodra uniesione przez 30 minut do godziny.


Getty Images piętnaściez 16Przestań z szalonymi dietami

Jeśli próbujesz zajść w ciążę, przestań ze szkodliwymi dietami - to cię bolii Twoje szanse na urodzenie dziecka. 'Ludzie stosują te szalone, ograniczające kalorie diety, które mogą spowodować utratę cyklu miesiączkowego i owulacji ”- mówi Hutcherson.Zamiast tego stosuj zdrową dietę i bądź aktywny: nie potrzebujesz żadnych modnych „hacków” na odchudzanie, aby poczuć się jak najlepiej.

Getty Images 16z 16Nie ćwicz za dużo

Konsekwentne pocenie się i zwiększanie tętna przed zajściem w ciążę jest dobre dla zdrowia i płodności, ale nie podczas ćwiczeńtakże dużo: Zbyt duże wypadanie za burtę i ćwiczenia do wyczerpaniazostało pokazanenegatywnie wpływać na układ rozrodczy,utrudniając zajście w ciążę.