21 porad dotyczących seksu, które sprawią, że jego orgazm będzie jeszcze lepszy - Marzec 2023

Nagie zęby, usta, człowiek, ciało, mięśnie, klatka piersiowa, fotografia, tułów, Castle Rock Entertainment

Mówiąc jako mężczyzna, nie przychodzi mi do głowy nic, co choćby w przybliżeniu równa się dreszczowi orgazmu. Dziwne jest to, że pomimo całej uwagi, jaką otrzymuje, o męskim orgazmie nie mówi się zbyt szczegółowo, mimo że może występować ogromna różnica w intensywności między jednym a drugim. Domyślam się, że większość kobiet o tym nie wie.

Mając na uwadze tę lukę informacyjną, postanowiłem odkryć, co dokładnie powoduje najbardziej wstrząsające, wstrząsające męskimi orgazmami ico potrafią kobietyaby zachęcić ich do przybycia. Poszedłem prosto do ekspertów - kilkuterapeuci seksualni, dużo mężczyzn. To było tak, jakby oni (przynajmniej chłopaki) tylko czekali, aż ktoś zapyta. Więc w końcu jestwszystko czego potrzebujeszwiedzieć, jak pomóc swojemu facetowi uzyskać silniejsze, dłuższe orgazmy.Jedno ostrzeżenie, zanim zaczniemy: bądź przygotowany na niespodzianki i pozorne sprzeczności. Okazuje się, że męskie orgazmy są zarówno jednomyślne, jak się czasami wydaje, a jednocześnie znacznie bardziej skomplikowane. Równie wrażliwi jak mężczyźniumiejętności i techniki, są równie zasilane przeznastrój, otoczenie i czas. Zabawa - dla niegoidla ciebie - polega na pomieszaniu następujących rzeczystrategiezobaczyć, co zadziała dziś wieczorem. Więc zrób to.

Reklama - czytaj dalej poniżejKochaj Go na śmierć Dżinsy, Stojący, Obuwie, Dżins, Noga, But, Odzież wierzchnia, Siedzenie, Meble, Kurtka, Getty Images

Największy sekret dotyczącyorgazmy mężczyznMyślę, że pokazują, jak bezbronni jesteśmy. Dlatego są tak wrażliwi na środowisko; niewielkie zmiany wiatru mogą zamienić salutowanie z 10 dział w strzelbę. Na przykład 30-letni Will, administrator banku, mówi, że czasami stwierdza, że ​​nie może w ogóle przyjść, jeśli zbytnio martwi się o swoją pracę.

Zaskoczeniem dla mnie podczas przeprowadzania wywiadów z mężczyznami do tej historii było to, że tylko jeden z nich powiedział, że lubił doprowadzać go do orgazmu poprzez seks oralny. To droga, której spodziewałem się, że będzie numerem jeden na paradzie przebojów większości mężczyzn. I to jest - ale tylko jako gra wstępna.My, mężczyźni, szukamy w seksie tego samego, co kobiety: miłości, akceptacji i intymności. Moment orgazmu jest wtedy, gdy te potrzeby są najbardziej widoczne, a mężczyźni - nawet żonaci - mogą się denerwować, będąc emocjonalnie nagimi. Zapytany, jakie techniki wywołały jego najbardziej intensywne orgazmy, Richard czule wspominał kochanków, którzyzłapał go za tyłeki przyciągnął go mocniej do siebie, jakby niczego nie chcieli tak bardzo, jak całkowicie go wchłonąć.

Paul, 35-letni dyrektor, opowiadał o tym, jak jego żona czasami czule głaszcze go po twarzy, gdy przychodzi. „Chodzi o to, żeby pokazała, że ​​naprawdę mnie chce” - mówi. Terapeuci mogą godzinami rozmawiać o tym, jak osiągnąć prawdziwą intymność, ale dobrym miejscem do rozpoczęcia byłoby dziś wieczorem w łóżku. Powiedz swojemu mężczyźnie, jak bardzo go kochasz i miej to na myśli. Więc trzymaj się drogiego życia.

Powiedz mu, że ma wolny wieczór męski orgazm Getty Images

Dobry orgazmdla mężczyzny jest seksualnym odpowiednikiem zimnego piwa pod koniec dnia pracy: satysfakcjonująca nagroda za dobrze wykonaną pracę. Praca w tym przypadku sprawia ci przyjemność. Główną częścią satysfakcji mężczyzn z seksu jest wzrost ego, który wynika z tegodoprowadzając naszych partnerów do szałuw łóżku.Chodzi o to, że wielu mężczyzn nie pozwoli sobie na delektowanie się własnym orgazmem, dopóki nie osiągną tego celu. „Najważniejsze jest występowanie; mój orgazm jest na drugim miejscu - mówi Will. „Są chwile, kiedy po prostu chcę przyjechać, ale zasadniczo moim celem jest, aby moja żona znalazła całkowicie satysfakcjonujące spotkanie seksualne”.

Terapeuci seksualni powiedzą ci, że chociaż to podejście jest godne podziwu - lepiej, żeby mężczyźni byli zbyt zainteresowani orgazmami swoich partnerów, niż wcale się nimi nie przejmowali - może jednak stanowić formę dobrowolnej deprywacji sensorycznej. Wielu mężczyzn, powstrzymując swoją namiętność, pozbawia się seksualnego porzucenia, które wywołuje najsilniejsze orgazmy. `` Seks staje się walką o orgazm, a nie wzajemnym dzieleniem się przyjemnościami '' - mówi dr Barry McCarthy, psycholog i terapeuta seksualny z Waszyngtonu, współautor książki Świadomość seksualna mężczyzn.

Rozwiązanie? Daj swojemu mężczyźnie wolny wieczór. Zachęć go, aby skupił się na cieszeniu się sobą bez martwienia się o opiekę nad Tobą. Można to zrobić na dwa podstawowe sposoby. Jednym z nich jest powiedzieć mu, że w miarę jak twoje kochanie się nagrzewa, że ​​chcesz, aby ten był dla niego wszystkim, że dziś wieczorem powinien zrobić wszystko, co sprawi, że poczuje się dobrze. Drugim jest zachęcenie go do biernego położenia się iPozwól się zadowalać Tobą. Terapeuci seksualni twierdzą, że jest to lepsza metoda, ponieważ pozwala mu całkowicie skoncentrować się na tym, co czuje, a nie na tym, co robi. To samo powinno dotyczyć ciebie, gdy odwzajemni przysługę innej nocy: najlepiej byłoby, gdybyście oboje regularnie na zmianę nauczali innych wspaniałych lekcji sztuki orgazmicznego wdzięczności.

Jedna uwaga: dr Michael Seiler, terapeuta małżeński i seksualny z Phoenix Institiute w Chicago, mówi, że wielu mężczyznom trudno jest pozbyć się kontroli podczas seksu. Nie zdziw się więc, jeśli minie trochę czasu, zanim twój mąż poczuje się swobodnie, całkowicie oddając ci wodze. Bądź cierpliwy, ale bądź stanowczy. Nauczy się to kochać.

Według Guys, te 8 rzeczy oddziela przeciętny seks od wspaniałego seksu

Zatrzymaj towary - dziś wieczorem i jutro Męskie wskazówki dotyczące orgazmu Getty Images

Zapytaj dowolnego mężczyznę po tygodniu w drodze - abstynencja to najpotężniejszy afrodyzjak na świecie. Nawet jeśli nie ma go poza miastem, możesz przyczynić się do tego stanu umysłu stłumionego, umierającego, by się kochać,taktyki dokuczania seksualnegow ciągu dnia. Dr Robert Birch, terapeuta seksualny z Columbus w stanie Ohio, sugeruje „przypadkowe” pokazanie mu małej piersi rano lub wykonanie lubieżnego telefonu w biurze. „Kobiety mogą zasiać ziarno płciowe, które tej nocy zakwitnie i doprowadzi do silniejszego orgazmu” - mówi.

Wydłużaj swoje ruchy tak długo, jak może to znieść Biały, Noga, Ludzka noga, Skóra, Piękno, Udo, Siedzi, Ramię, Łóżko, Wspólne, Getty Images

Ta sama popęd, która sprawia, że ​​człowiek jest zwierzęciem, kiedy wraca do domu z podróży samochodowej, działa w ramach każdej pojedynczej walki miłosnej. Uri Peles, dyrektor Centrum Medycyny Seksualnej w Beverly Hills, zauważa, że ​​jakogra wstępna trwazwiększa się napięcie mięśni, a okolice narządów płciowych są wypełnione krwią, co powoduje stale rosnący nacisk na uwolnienie. Im większy nacisk, tym więcej przyjemności z uwolnienia, ponieważ skurcze są zwykle silniejsze lub trwają dłużej.

Przechwyć jego przejazd do linii mety męski orgazm Getty Images

W głębi serca my, mężczyźni, wiemy, żedłuższa gra wstępna, tym silniejszy orgazm, zarówno dla nas, jak i dla naszych partnerów. Ale jednocześnie mamy niesamowitą siłę, by po prostu przyjść, przyjść, przyjść! Nic na to nie poradzimy: to było wbudowane w nasze obwody seksualne przez tysiące lat.

Cała sztuka polega na tym, by pomóc mężowi odłożyć na bok ten ewolucyjny imperatywseks trwa wystarczająco długoaby zbudować prawdziwie pełen wydarzeń punkt kulminacyjny. Dr Linda De Villers, psycholog i terapeutka seksualna z El Segundo w Kalifornii, sugeruje nadanie tonowi dłuższego, bardziej ospałego seksu, zaczynając od powolnego, zmysłowego potarcia pleców. W miarę postępów uroczystości do gry można wprowadzić inne taktyki opóźniające. Zatrzymywanie się na okresowe odstąpienie od pracy działa pięknie, ale wymaga dyscypliny.

Pozycja kobiety na górze jest przydatna, ponieważ pomaga mężczyźnie powstrzymać chęć rozpoczęcia parcia. Metoda przedłużająca, którą można ćwiczyć, nazywana jest „techniką wyciskania”. Tuż przed zbliżającym się orgazmem połóż kciuk po jednej stronie nasady prącia, a czubki palców wskazującego i środkowego po drugiej stronie, a następnie ściśnij. Następnie możesz ponownie rozpocząć wspólne wspinanie się na szczyt góry.

Złap go z osłabioną obroną Włosy, twarz, zarost, wyraz twarzy, skóra, nos, czoło, podbródek, głowa, policzek, Getty Images

Następstwem koncepcji szybkiego ruchu jest podstępny atak: Anelement zaskoczenia seksualnegomoże wytworzyć potężny punkt kulminacyjny. Czasami musisz przebić się przez cały chaos i bałagan współczesnego życia. Wszystko, od presji w pracy po kłopoty finansowe, problemy dzieci i nudę w sypialni, może stanąć między tobą a najgłębszymi pasjami twojego mężczyzny. Spontaniczność może pomóc mu odzyskać zmysły. Dobry czas na wypróbowanie tego jest w weekendowy poranek. Zwykle wtedy mężczyźni są najbardziej zrelaksowani, a ich poziom testosteronu jest na najwyższym poziomie.

Idź prosto po jego najcenniejsze posiadanie Ramię, Mięśnie, Noga, Komfort, Pościel, Pościel, Ręka, Materac, Łóżko, Fotografia, Getty Images

Przyznanie tego nie jest politycznie poprawne, ale prawda jest taka, że ​​kiedy orgazm jest bliski, jest tylko jedna męska strefa erogenna i wiesz, gdzie ona jest. `` To nie znaczy, że mężczyźni nie lubią być całowani ani pieszczeni, ale jeśli chodzi o orgazm, możesz zacząć i skończyć z penisem '' - mówi Marilyn Volker, ed.D., seksuolog z Miami.

Dlatego ma sens, że kiedy mężczyźni są na zewnątrz dla najbardziej lubieżnych orgazmów, ichwybrane pozycjezwykle są to te, które zapewniają najbardziej bezpośrednią stymulację prącia i najlepsze możliwości dla pchnięcia prącia. „Jeśli chodzi o czystą fizyczność, najlepszym rozwiązaniem jest wejście od tyłu” - mówi 31-letni Carl, planista ds. Środowiska. „Jest więcej tarcia, więcej głębi… Uwielbiam też, kiedy moja żona jest na górze i trzyma się, zwłaszcza gdy robi to do tyłu”.

Carl wspomina również o innej ulubionej formie stymulacji prącia: ściskaniu pochwy kobiety, która wykonuje ćwiczenia Kegla. (Kegels wzmacniają mięsień PC, ten, który zaciskasz, gdy chcesz odciąć przepływ moczu). „Nagle czujesz, że ściska cię dłoń” - mówi. 'To jest wspaniałe.'

Rzuć go szybkim numerek Stanik, bielizna, bielizna, obuwie, nakrycia głowy, modny dodatek, kapelusz, fotografia martwej natury, kowbojski kapelusz, Getty Images

Podniecenie jest tajemniczei potężna rzecz, a czasami szaleńcze porzucenie szybkiego i lubieżnego połączenia może doprowadzić do kulminacji, która jest równie wybuchowa, jak sesja maratonu w worku. Podejrzewam, że ma to coś wspólnego z tym wielowiekowym obwodem seksualnym, o którym wspomnieliśmy: seks bez ceremonii może sięgnąć do głębokich rezerwuarów zwierzęcego instynktu. Osobiście miałem jeden z najsilniejszych orgazmów, kiedy moja żona obezwładniła mnie, gdy niewinnie wróciłem do domu z pracy pewnej nocy - kawałki ubrania były porozrzucane między frontowymi drzwiami a sypialnią. Jestem pewien, że to ona była prowokatorem, dodawał oliwy do ognia.

Zbadaj zakazane strefy Pled, Odzież, Wzór, Niebieski, Turkusowy, Projekt, Tartan, Talia, Tkanina, Noga, Getty Images

Tak jak my, mężczyźni, jesteśmy skoncentrowani na naszych penisach, są też inne strategiekropkito, gdy jest stymulowane, może wyrzucić nas z krawędzi. Niektórzy mężczyźni twierdzą, że głaskanie jąder, gdy się pojawiają, potęguje doznania. „Kobiety bardziej niż powinny martwić się dotykaniem jąder” - mówi 32-letni Adam, przedstawiciel ubezpieczeniowy. „Boli tylko wtedy, gdy uderzasz w jądra. Pocieranie moszny to wspaniałe uczucie. Wydaje się, że inne wrażliwe miejsca bardziej zależą od osobistego gustu. Richard, 49-letni pisarz i redaktor, uwielbia, gdy jego żona pociera mu sutki; Carl wspomina dziewczynę, która łapczywie ssała mu palce.


Stymuluj jego prostatę Miłość, romans, czoło, interakcja, pocałunek, gest, usta, czarne włosy, ręka, fotografia, Getty Images

Jeśli czuje się komfortowo podczas zabawy analnej, amasaż prostatymoże skutkować wyjątkowo intensywnym,przedłużony orgazm. Aby znaleźć jego, powoli włóż dobrze nawilżony palec około jednego cala do jego odbytu, a następnie przesuń palcem ruchem „chodź tutaj”.

alimentos para eliminar los gases y la hinchazón


Spróbuj też dotknąć gdzie indziej Skóra, Piękno, Zbliżenie, Ramię, Mięśnie, Klatka piersiowa, Ręka, Szyja, Bielizna, Fotografia, Getty Images

Na całym ciele faceta są częścito może go pobudzić i doprowadzić do szaleństwa - a mogą być mniej oczywiste niż wspomniane miejsca. Czy wziąłeś pod uwagę jego tors, skronie lub klatkę piersiową? Cóż, powinieneś.

Znajdź jego punkt P. Tenis, Piłka tenisowa, Kort tenisowy, Sport rakietowy, Piłka, Tenisista, Rakieta, Sprzęt sportowy, Ręka, Obiekt sportowy, Getty Images

Kolejne wyjątkowe miejsce? Wrażliwa przestrzeń między jego jajami a tyłkiem. - Tylko naciskamstymulować kroczezdecydowanie może zwiększyć męski orgazm ”- mówi Blaylock-Johnson. Bez względu na pozycję, sięgnij ramieniem dookoła lub przez, aby delikatnie przyłożyć czubek palca lub nawet kostkę do tego obszaru, uważając, aby zobaczyć, jak zareaguje, aby zobaczyć, czy nacisk jest właściwy.

Wypróbuj Kegelsa stożki męskie orgazm Getty Images

Tak - potrafiąmęskie orgazmyteż silniejszy. Wykazano również, że znacznie poprawiają erekcję u mężczyzn, którzy borykają się z zaburzeniami erekcji. Według badania z 2005 roku opublikowanego w British Journal of Urology 40% mężczyzn uczestniczących w badaniu, którzy wykonywali kegels, całkowicie odzyskało erekcję, a 35,5% zgłosiło znaczną poprawę.

Użyj swoich słów Twarz, nos, policzek, ucho, podbródek, skóra, warga, zbliżenie, narząd, szyja, Getty Images

Czy rozważyłeś wszystkie seksowne rzeczy, które możesz powiedzieć mężczyźnie? Uwaga spoiler: im brudniej, tym lepiej. Nie lekceważ potęgi, jaką mogą mieć twoje słowa podczas gry wstępnej, prowadząc do czegoś jeszcze bardziej wybuchowego dla niego.

Szanuj święty moment Ręka, ramię, skóra, palec, staw, łokieć, noga, gest, nadgarstek, szyja, Getty Images

Męski orgazm składa się z dwóch etapów. Na pierwszym etapie plemniki są pobierane z jąder i łączone z płynami ejakulacyjnymi w pewnego rodzaju miejscu postoju tuż pod gruczołem krokowym. Masters i Johnson nazwali to punktem „nieuchronności wytrysku”, co oznacza, że ​​matka mężczyzny, jego ksiądz i jego była dziewczyna mogli chodzić po pokoju, a jego orgazm trwał tak, jakby nic się nie wydarzyło. Etap 2, który zaczyna się w kilka sekund później, to wytrysk.

Jeśli to możliwe, unikaj przerywania koncentracji swojego mężczyzny w miarę rozwoju etapów. Używanie technik, które oboje znacie i lubicie, jest w porządku, ale nieoczekiwane, dramatyczne manewry w momencie orgazmu z większym prawdopodobieństwem odwrócą uwagę niż zaakcentują. Do tej kategorii należy dużo przeprowadzek. Po prostu cofnij się, jakby to było, i pozwól, aby doszło do jego orgazmu. „To nie czas na fantazję lub kreatywność” - mówi Carl.

Znowu dylemat: jak znaleźć nowe sposoby, aby popchnąć swojego mężczyznę do góry bez przerywania jego orgazmicznej koncentracji? Uświadom sobie, że musisz wybrać kilka nocy na eksperymentowanie, a inne na szczytowe doświadczenie.

Uderz na siłownię Hantle, ciężarki, śruba, sprzęt do ćwiczeń, metal, nakrętka, Getty Images

Badanieopublikowane wArchiwa zachowań seksualnychwykazali, że wcześniej prowadzący siedzący tryb życia mężczyźni, którzy ćwiczyli przez 60 minut, 3 dni w tygodniu, zbierali duże korzyści w sypialni. Zgłosili zwiększone pragnienie,lepsza wydajnośći bardziej intensywne orgazmy - najprawdopodobniej dzięki zwiększonemu przepływowi krwi, gdy ich układ krążenia stał się wydajniejszy. Co więcej, wykazano, że ćwiczeniapodnieść poziom testosteronuzarówno u mężczyzn, jak iu kobiet, co może podniecić oboje partnerów.

Baw się jego włosami na klatce piersiowej męski orgazm Getty Images

Przesuwając palcami po palcach swojego mężczyznywłosy na klaciemoże nie wydawać się, że robi dużo, ale to jest miejsce, w którym można się mylić - obszar jest tak wrażliwy, że ten prosty czyn może go doprowadzić do szaleństwa. - Połóż dłoń płasko na dolnej części klatki piersiowej lub brzuchu i trzymając dłoń na skórze, wsuń ją w górę, aż będziesz mieć garść włosów. Wyrwij, zaczynając delikatnie ”- mówi Kait Scalisi, pedagog seksualny i założycielkaPassionbyKait.com. „Ciągnięcie w ten sposób stymuluje zakończenia nerwowe, nie powodując przy tym uczucia skąpego wyrywania włosów. Możesz to zrobić także na ich głowie, zaczynając od karku.

Ćwicz uważność Komfort, dziecko, materac, poduszka, sen, pościel, łóżko, pora snu, tekstylia, meble, Getty Images

To modne hasło na odprężenie i medytację, ale uważność polega na docenieniu chwili obecnej i wszystkich jej doznań. To może być trudne podczas brutalnego seksu. „Postaraj się, aby druga osoba pozostała w swoim ciele podczas seksu i naprawdę doświadczyła przyjemności”, zamiast ograniczać się lub nawet zatracać się w tym, mówi Blaylock-Johnson. „Niekoniecznie dążysz do orgazmu, ale po prostu jesteś obecny”.

Możesz eksperymentować z własną uważnością lub doprowadzić go do swojej seksownej przestrzeni nad głową zen, utrzymując kontakt wzrokowy, spowalniając oddech i utrzymując ospałe ruchy.

Noś skarpetki do łóżka Biały, ramię, dłoń, noga, palec, bandaż, zbliżenie, łokieć, gest, kostka, Getty Images

Brzmi zdecydowanie nieseksownie, ale jedno badanie wykazało, że może sprawić, że czas między prześcieradłami będzie jeszcze gorętszy.Badaczena Uniwersytecie w Groningen stwierdzono, że 80% par było w stanie osiągnąć orgazm podczas noszenia skarpet, w porównaniu do zaledwie 50% bez skarpetek. Więc może następnym razem, gdy się rozbierzesz, zostaw tylko jedną część garderoby.

Torturuj Go (Pięknie!) męski orgazm Getty Images

Bardziej ekstremalna wersja przedłużenia gry wstępnej nazywa się „obrzeżem”, w której doprowadzasz go do krawędzi tak, a następnie wycofujesz. `` Zatrzymujesz się, zanim osiągniesz punkt kulminacyjny i dusisz, a następnie powtórz to kilka razy '' - sugeruje De-Andrea Blaylock-Johnson zSankofa Sex Therapy. „To buduje energię, dzięki czemu masz bardziej, no, wybuchowy i intensywny orgazm”. Oczywiście daj mu znać, jeśli taki jest twój plan, w przeciwnym razie może po prostu pomyśleć, że jesteś podły.

Wypowiedzieć intensywne męskie orgazmy - przedyskutuj to Getty Images

Bez względu na to, jak długo jesteś ze swoim partnerem, nigdy nie jest za późno na otwartą i szczerą rozmowę o tym, co lubisz w łóżku, a czego nie.Jedna ankietaznaleziono pary, które otwarcie rozmawiały o seksie, zbliżyły się do siebie na poziomie emocjonalnym, a ta bliskość została przetłumaczona na językdział libido. (Witaj, najlepsze orgazmy wszechczasów.)