33 seksowne miejsca, w których można dotknąć swojego faceta

Nagie ciało, Człowiek, Ciało, Scena, Ciało ludzkie, Mięśnie, Fotografia, Klatka piersiowa, Szczęśliwy,

Nie zaczynaj i nie zatrzymuj się na penisie, aby podniecić swojego mężczyznę. Penis to tylko wierzchołek (haha) góry lodowej, jeśli chodzi o doznania! Poeksperymentuj ze wszystkimi nowymi miejscami, aby dowiedzieć się, które z nich wyśle ​​twojego chłopca na krawędź.Przypnij to na później:

seksowne miejsca, w których można dotykać swojego faceta Pinterest

Oto kilka pomysłów:1. Włosy na klatce piersiowej

Garnitur, szyja, stroje wizytowe, ramię, ramię, odzież wierzchnia, zarost, ręka, palec, krawat, Getty Images

Jeśli twój facet ma włosy na klatce piersiowej, równie dobrze możesz się nimi bawić. Obszar ten jest bardziej wrażliwy niż myślisz, a on będzie kochał, gdy będziesz przesuwać po nim palcami. „Chcesz naprawdę doprowadzić ich do szaleństwa? Połóż dłoń płasko na dolnej części klatki piersiowej lub brzuchu i trzymając dłoń na skórze, przesuń ją w górę, aż będziesz mieć garść włosów. Wyrwij, zaczynając delikatnie ”- mówi Kait Scalisi, nauczycielka seksu i założycielka PassionbyKait.com. „Ciągnięcie w ten sposób stymuluje zakończenia nerwowe, nie powodując przy tym uczucia skąpego wyrywania włosów. Możesz to zrobić także na ich głowie, zaczynając od karku.¿De dónde se originó el pastel de frutas?

2. Trzecie oko

Nie, nie odbyt. (Na razie nie zrobiłbym tego tobie.) Trzecie oko to punkt nacisku znajdujący się na środku czoła. Lekki nacisk kciukiem przez 60 sekund pomaga rozładować napięcie u partnera. I, uwaga spoilera, napięcie jest jedną z głównych przyczyn zabójców boner.

3. Korzeń penisa

Oczywiście penis jest wrażliwy jako całość - nie ma w tym nic dziwnego! - ale warto zwrócić szczególną uwagę na jego źródło. To nie jest dobrze znany obszar, ale kiedy opanujesz technikę, będzie w czystym niebie. „Chcesz masować obszar, w którym kulki łączą się z kroczem” - mówi Scalisi. - Aby to zrobić, trzymaj ich jaja w dłoni, palcami skierowanymi w stronę ich tyłków. Użyj końcówek lub podkładek, aby wcisnąć się w górę, w jego ciało. Ta część ciała może wytrzymać duży nacisk, więc baw się różnymi doznaniami - pomyśl o łaskotaniu, rytmicznym naciskaniu i ugniataniu ”.4. Głowa

Siedzenie, Czoło, Interakcja, Romans, Ramię, Komfort, Miłość, Meble, Pokój, Fotografia, Getty Images

Pamiętasz w gimnazjum, kiedy twój przyjaciel zmuszał cię do zamykania oczu, a oni rozbijali wyimaginowane jajko na twojej głowie palcami i wydawało się, że to AH? Nie? Tylko ja? Cóż, było świetnie. (I nadal tak jest.) Prawdopodobnie dlatego, że czubek twojej głowy rzadko jest dotykany przez coś innego niż szczotka do włosów, gdy pędzisz przez drzwi, aby rozpocząć nasz dzień. Usiądź za sobą, beau i przesuń palcami po jego skórze głowy. Jeśli mu się to podoba, spróbuj lekko ucisnąć jego skórę głowy małymi, okrężnymi ruchami. Poczuj, jak całe jego ciało rozluźnia się w twoich dłoniach, a ty delikatnie bawisz się tym, co trzyma jego czaszkę.5. Prostata

OK, to może zabrzmieć dziwnie, ale daj mu szansę: prostata to gruczoł w kształcie orzecha włoskiego, który wytwarza płynny wytrysk, który wszyscy aż za dobrze znasz, a Stephanie Buehler, psycholog, seksuoterapeuta i dyrektorInstytut Buehleraw Newport Beach w Kalifornii mówi, że niektórym facetom naprawdę podoba się masaż. „Aby dotrzeć do prostaty, nasmaruj palec i delikatnie włóż go do odbytnicy mężczyzny. Zgiąć palec, aby znaleźć właściwe miejsce. Są też zabawki do masażu prostaty; po prostu poszukaj w Internecie lub idź do pobliskiego sklepu z zabawkami erotycznymi ”.

6. Świątynie

Zwiększając nacisk na trzecie oko, zacznij masować skronie (boki czoła), obracając palcami powolnym, zmysłowym, okrężnym ruchem. Ten ruch również łagodzi napięcie i umożliwia przepływ podniecenia seksualnego. Nie wspominając o tym, że twój facet będzie rozkoszował się intymnością eksplorowania jego twarzy.7. Kości twarzy

Wiele osób nosi stres i napięcie w naszych głowach i szyjach. (Dzięki, praca dzienna). Połóż głowę na swoich kolanach i kiedy już będzie mu wygodnie, zacznij delikatnie kreślić kąty jego twarzy koniuszkami palców. „Nie wpadaj tam, tylko palcami słuchaj i wyczuj jego kształt” - radzi Julie Tudor, terapeutka ruchowa i manualna, która specjalizuje się w terapii przeciwbólowej. Lekki, ciągły dotyk sprawi, że będzie miał odpowiedź elektryczną.8. Wargi

Twarz, nos, warga, podbródek, policzek, skóra, palec, dłoń, szyja, usta, Getty Images

Delikatnie przesuń palcami po ustach swojego faceta. Pobudzenie nerwów czuciowych na ustach uwolni oksytocynę, „hormon miłości”. Co tak, może łatwo doprowadzić do tego, że będziesz uprawiać seks. I doprowadzą Cię do orgazmu.

9.Łopatki

Podobnie jak nasze szyje, ramiona są przesiąknięte stresem. Ale czy masaż dłoni wystarczy, aby rozładować to napięcie? - Łokcie w anielskich skrzydłach! instruuje Michelle Joni, masażer i intuicyjną uzdrowicielkę dotykową. „Nic nie uwalnia [stresu] tak jak łokieć”. Pamiętaj, aby nie używać zbyt dużej siły na żadnej kości, ale raczej zarysuj przestrzeń między kośćmi, aby uzyskać pełną satysfakcję. I nie, te „ahhhs”, które słyszysz, nie są orgazmami, ale twój mężczyzna zdecydowanie wkracza w nastrój, by dać ci gigantyczne „O”.

10.Szyja

Noga, Siedzenie, Udo, Zabawa, Interakcja, Żołądek, Ciało ludzkie, Kolano, Ludzka noga, Brzuch, Getty Images

Poszukaj małych zagłębień w jego szyi. Ci źli chłopcy to strefy erogenne! Lekko uciskaj czubkami palców, upewniając się, że jego głowa jest bezpieczna. „Zawsze upewnij się, że jego głowa jest bezpieczna i czuje się bezpiecznie, aby mógł się zrelaksować” - instruuje Tudor.

11. Wewnętrzne uda

Być może podczas zabawy ze sobą zauważyłeś, że wewnętrzna strona ud może być niezwykle wrażliwa. To samo dotyczy twojego faceta.

12. Tułów

„Tułów, brzuch i pęcherz są wrażliwym obszarem, ponieważ wiele z nich nie ma pewności co do kształtu brzucha” - mówi Joni. „Nikt nie chce mieć wrażenia, że ​​łapiesz jego tłuszcz”. Weź trochę oleju, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, i powoli przesuń obie ręce w dół od pach do klatki piersiowej. Poruszaj dłońmi na krzyż, pieszcząc ich tułów szerokimi pociągnięciami.

13. Gdzie jest jego pęcherz

W pęcherzu znajduje się bardzo zmysłowy punkt akupresury, trafnie nazwany Bramą Pochodzenia. (Brama do jego penisa! Hej-O!) Po masowaniu tułowia lekko popchnij obszar, w którym pęcherz jestwłącz swojego partnera. Może teraz będzie musiał siusiać, więc nie naciskaj zbyt mocno. Ale on naprawdę, naprawdę będzie chciał cię teraz cudzołożyć.

14. Kula stopy

Produkt, meble, pokój, noga, ramię, ramię, posiedzenie, podłoga, krzesło, ręka, Getty Images

Kto nie lubi nacierania stóp? Obróć kostki wokół piłki, aby zwolnić napięcie. „Jeśli będziesz szedł powoli z wyciągniętą stopą do tyłu, poczujesz i usłyszysz falę trzasków pod skórą” - instruuje Joni.

15. Za kolanami

Kolejna zagniecenie, kolejna strefa erogenna! Delikatnie masuj kolano partnera. Aby dodać erotyczny -flair-, uklęknij przed nim, gdy siada na krześle lub na krawędzi łóżka, masując jednocześnie oba kolana, drażniąc usta blisko miednicy twojego mężczyzny. Lubićcios... ale nie, wcale.

amor pero no enamorado del marido

16. Miękkie wnętrze łokci

Wszędzie tam, gdzie skóra na ciele jest miękka, można bezpiecznie założyć, że ten obszar będzie bardzo wrażliwy. „Na szyi i pod pachami występuje większe skupisko węzłów chłonnych, a skóra jest cieńsza, więc nerwy czuciowe są bardziej czujne” - mówi Tudor. Eksperymentuj z ciśnieniem i rytmem swoich ruchów. I nie martw się, to ciężkie westchnienie jest oznaką relaksu i radości z jego ciała, a nie tego, że tworzy listę obowiązków, które musisz wykonać w ten weekend.

17. Uszy

Twarz, nos, ząb, uśmiech, skóra, wyraz twarzy, policzek, podbródek, warga, głowa, Getty Images

Tak, jak można się było spodziewać, uszy są bardzo wrażliwą strefą erogenną dla twojego mężczyzny, dlatego wariuje, jeśli ugryziesz jego płatek lub dmuchniesz delikatnie w ucho. Podczas masowania uszu ukochanej „zwykle najlepiej jest używać opuszek palców” - mówi Tudor. „Czubki palców mogą być spiczaste, a paznokcie mogą przeszkadzać i powodować zadrapania”. Olej kokosowy jest również bezpieczny do stosowania na uszach, jeśli chcesz dodać dodatkowy szkiełko.

18. Studzienki na ramię

Nie mylić z łopatkami, łopatka dobrze leży na mięśniu barku, w połowie odległości między podstawą szyi a końcem mięśnia barku. Masowanie tego obszaru może złagodzić stres, napięcie i ból - które są całkowitymi zabójcami podniecenia. Mniej stresu = cieplej.

19. Obojczyk

Kolejna strefa erogenna, kochanie! Delikatnie zwiększ nacisk kciukiem i palcem wskazującym w rowek tuż poniżej obojczyka. Potrzebujesz tylko niewielkiej presji, aby przejść długą drogę w pobudzeniu zmysłów partnera!

20. Sutki

Męskie sutki: zagadka natury. Nie ma takiej potrzeby w sensie ewolucyjnym, ale człowieku, o człowieku, czy niektórzy mężczyźni mają jakieś wrażliwe szczypce. Pieść je lekkim dotykiem lub delikatnie uszczypnij sutek swojego mężczyzny, aby podgrzać krew. Graj z presją, aby zobaczyć, co smakuje twój facet.

21. The Breastbone

Zatrzymaj się wokół klatki piersiowej i znajdź jego mostek. Poszukaj wgłębienia w tej kości - ten punkt akupresury nazywa się Morzem Spokoju i jest wyzwalaczem relaksacyjnym o dużej mocy. Naciśnij lekko, aby zwiększyć nacisk i uwolnić napięcie z klatki piersiowej.

22. Pachy

Komfort, Poduszka, Drzemka, Sen, Meble, Pościel, Materac, Łóżko, Pościel, Noga, Getty Images

Wiem, o czym myślisz, ale wszystkie zmarszczki są strefami erogennymi, łącznie z tymi owłosionymi jamami. Szalone, prawda? W zależności od tego, jak łaskotanie jest twój beau, eksperymentuj z pieszczotami i uderzaniem pod pachami. Może mu się to nie podobać, ale hej, może to kochać. Tylko jeden sposób, żeby się dowiedzieć.

23. Łydki i ścięgno Achillesa

„Wsuń z naciskiem wszystkie 10 palców w dół ich łydek, w tył pięt” - instruuje Joni. Zacznij powoli od wszystkich dziesięciu palców, a następnie powoli zwiększaj prędkość, aby energia zaczęła płynąć pod powierzchnią. To byłby dobry moment, aby wspomnieć, jak bardzo kochasz muskularne łodygi swojego mężczyzny. (Boże, uwielbiam parę dobrych gamsów na mężczyznę.)

platos para hacer una fiesta

24. Duży palec u nogi

Aby urozmaicić normalne pocieranie stopy, zamiast trzymać palec w dłoniach, chwyć kostkę i obróć ją małymi obrotami, aby uwolnić napięcie w dużym palcu. Również wywieranie nacisku na palec u nogi za pomocą kciuków ma również pożądany efekt. Gdyby tylko twój facet mógł nauczyć się korzyści z posiadania pumeksu.

25. Moszna

Tylko szybkie przypomnienie męskiej anatomii: moszna to skóra, która trzyma jądra (inaczej jądra). Zawiera mnóstwo nerwów, dzięki czemu jest bardzo wrażliwy na dotyk.Bardzowrażliwy. Każdy rodzaj masażu w tej okolicy będzie wymagał delikatnej pieszczoty, aby nie powodować bólu. Jeśli twój mężczyzna nie lubi bólu, to jak najbardziej odciągnij go.

26. Krocze

Pre-in-e-what? Och, tak, to magiczne miejsce między jądrami a odbytem. Jasne, może to nie zabrzmieć romantycznie, ale pochyl się przed swoim mężczyzną, otwórz jego nogi i zacznij delikatnie masować ten obszar, a on nie będzie wiedział, co zrobił, aby zasłużyć na takie przyjemności od swojego kochającego partnera. Nie wspominając o tym, że będziesz go jadł prosto z dłoni (a może też gdzie indziej ...?).

27. Pośladki

Pled, Dżinsy, Odzież, Denim, Obuwie, Wzór, Stojący, Projekt, Tartan, Fajne, Getty Images

To szalone, jak szybko zapominamy o męskich pośladkach. Może dlatego, że większość ich narządów płciowych jest skierowana prosto na nas? Weź trochę oleju kokosowego lub lubrykantu - ale nie za dużo, nadal chcesz trochę tarcia - i po prostu tam wejdź. Powoli przesuwaj dłonie okrężnymi ruchami po każdym policzku. Możesz również chwytać i gładzić pośladki opuszkami palców.

28. Jego Butthole

Wiem. Wiem. Ale niezależnie od tego, czy jesteś dziewczyną z tyłkiem, czy nie, nie możesz zaprzeczyć, że jest bardzo wrażliwy. Wielu mężczyzn uwielbia zabawę w tyłek, więc najprawdopodobniej spodoba im się mały masaż odbytniczy. Jeśli sam nie chcesz brudzić sobie rąk, idź Pięćdziesiąt odcieni na jego tyłku i chwycić pióro lub szpicrutę, aby drażnić jego pęknięcie. Połaskocz jego odbyt małymi kółkami wokół obręczy lub zsuń plon w szczelinę z dodatkowym naciskiem.

29. Jego dolne mięśnie brzucha

Droga do serca mężczyzny prowadzi przez żołądek, ale prawdopodobnie nie tak, jak myślisz. Odpłynie krewdo miednicy kolesia wszystko poniżej paska jest solidnym sposobem na stymulowanie go - i budowanie poważnego napięcia seksualnego. Zanim na niego zejdziesz, przeciągnij językiem od jego dolnej części brzuchaVsgdzie jego nogi stykają się z tułowiem.

30. Sacrum

Koścista płytka w dolnej części pleców, tuż nad pośladkami, zawiera nerwy, które łączą się bezpośrednio z genitaliami - co sprawia, że ​​jest to świetne miejsce dopotwierdzić podczas gry wstępnej. Masuj go kciukami lub spróbuj lizać lub ssać.

31. Biodra

Tak, nawet biodra mogą być bardzo wrażliwe na mężczyznach - więc daj mu najlepsze drażnienie, całując jego kości biodrowe. Trzymanie twarzy przy jego penisie bez faktycznego przyznania się do tego doprowadzi go do szaleństwa.

32. Pępek

Barechested, brzuch, brzuch, klatka piersiowa, mięśnie, skóra, tułów, ramię, organ, policzek, Getty Images

Co dziwne, nawet pępek ma wrażliwe zakończenia nerwowe, które mogą poważnie podniecić twojego mężczyznę. Całuj lub lizaj go lub wokół niego, aby sprawić mu poważny wstrząs przyjemności.

33. Powrót

Dawanie partnerowi zmysłowego masażu pleców zawsze zmienia się w coś więcej nie bez powodu. Lekkie muskanie skóry opuszkami palców daje mu gęsią skórkę w dobry sposób, co, jak twierdzi dr Linda De Villers, seksuoterapeuta, pomoże nadać ton dłuższemu, bardziej ospałemu seksowi.

PodążaćRedbook na Facebooku.