10 seksownych rzeczy, które chciałby, żebyś robił więcej w łóżku (oprócz obciągania)

10 seksownych rzeczy, które chciałby, żebyś robił więcej w łóżku (oprócz obciągania) Katja Cho, 20th Century Fox

SeksuologMegan Stubbs, EED, ekspert ds. Relacji i autorAthol Kayi wychowawca seksualnyJoan Pricepowiedz, że oprócz robienia brudnego uczynku istnieją pewne części ciała, ruchy, pozycje i inne, które doprowadzają mężczyzn do szaleństwa w worku i nie wymagają od nich żadnegodmuchaniecokolwiek:1. Częściej całkowicie nago.Pomimo powszechnego przekonania, że ​​seks to czynność nocna, którą zwykle wykonujesz w ciemności, seksperci twierdzą, że nie powinieneś tak szybko gasić światła, jeśli naprawdę chcesz go pobudzić. Prawda jest taka, według Stubbsa, nawet gdy się starzejesz, wciąż jest on włączany przez całą nagą paczkę. Mówi, że zwłaszcza gdy faceci się starzeją, tak naprawdę nie obchodzą ich skręcenia żołądka, guzy ani inne części ciała, które uważasz za niedoskonałości - wolałby uprawiać seks przy włączonym świetle, ponieważ absolutniekochawidząc wszystko. „Faceci są wizualnie zmotywowani i stymulowani, więc chcą cię widzieć jak najwięcej” - powiedział Stubbs. Co więcej, pozwolenie sobie na odejście i pozwolenie mu na obejrzenie całego ciała pomoże również zwiększyć jego pewność siebie #dadbod, mówi Stubbs.2. Skoncentruj swoją uwagę na czymś więcej niż tylko na dole.

Nawet jeśli chodziło o zwrócenie uwagi na swoją paczkę w jego wczesnych latach dwudziestych, Price mówi, że inne niedoceniane obszary są szczególnie ważne dla mężczyzny, gdy się starzeje. Kiedy mężczyźni zbliżają się do czterdziestki, może im być trudniej o długotrwałą erekcję, mówi Price. Aby zwalczyć ten problem, Price wierzy, że powinien bardziej się postarać, aby stworzyć z nim prawdziwą intymność poprzez eksplorację innych części ciała. Powolna, stopniowa budowa odciąży go i pomoże mu w końcu osiągnąć orgazm. Możemy paść się po wewnętrznej stronie jego ud, szyi, łydek i sutków podczas gry wstępnej lub seksu, ale Price odkrywa, że ​​lizanie i dotykanie tych stref erogennych przez dłuższy czas może w rzeczywistości budować u niego większe poczucie bliskości, co jest super ważne dla utrzymania silnego życia seksualnego po trzydziestce, czterdziestce i później.3. Często dotykaj się przed nim.Niezależnie od tego, czy mają 25 czy 45 lat, mężczyźnimiłośćuczono go, jak robić nowe rzeczy - przynajmniej w sypialni. Chociaż nie jest dotykany, jak wskazuje Stubbs, masturbacja przed nim jest w rzeczywistości sytuacją korzystną dla niego. Oczywiście nie tylko będziesz się dobrze bawić, ale on pokocha siedzenie w pierwszym rzędzie, podczas gdy ty podniecasz się na różne sposoby i wykorzystasz to, by sprawić sobie przyjemność. Zasadniczo, będziecie karmić się wzajemnie ekscytacją, która sprawi, że wszystko znów poczuje się jak nowe.

4. Poczuj się bardziej komfortowo podczas inicjowania.Z czasem para może łatwo wejść w monotonny cykl, w którym tylko jedna osoba inicjuje seks. Ale tak naprawdę nie życzy sobie niczego więcej, jak tylko pokazania swojego wewnętrznego tygrysa seksualnego, kiedy najmniej się tego spodziewa. „Jednym z największych nieporozumień między mężczyznami i kobietami jest inicjacja seksualna” - mówi Kay. „Pokaż mu dokładnie, czego szukasz. Mężczyźni zawsze oczekują od kobiety silnej reakcji seksualnej; jeśli zrobi coś wielkiego, daj mu znać, a pokocha to ”. Tak, od pierwszego dnia jesteśmy szkoleni, że to facet jest zwykle tym, który inicjuje. Ale mężczyźni potajemnie to uwielbiają, kiedy sprzeciwiasz się temu, czego się spodziewasz, przejmujesz kontrolę i pokazujesz mu, że naprawdę go chcesz,naprawdęźle.5. Zabawa prostatą.

Okej, ok, to nie jest coś dlawszyscy, ale (t) stymulacja prostaty jest czymś, o czym może nawet nie wiedzieć, że chce od ciebie, ale całkowicie tak. Jeśli ty i twój mężulek czujecie się wyjątkowo perwersyjni jednej nocy, Price mówi, że każdy mężczyzna ma wyjątkowo przyjemne zakończenia nerwowe w odbycie, które mogą prowadzić do intensywnych orgazmów. Delikatnie dotykając go palcem, to dobry sposób, aby poczuć się komfortowo z pomysłem. Kiedy już zrozumie, że zasadniczo, no cóż, szturchasz go w tyłek, najprawdopodobniej oszaleje z powodu nowego doznania i będzie chciał więcej i więcej.

6. Więcej kowbojki, mniej misjonarza.

Nie, to nie tylko dlatego, że chce odpocząć od wszystkich pchnięć (chociaż to prawdopodobnie część tego, jeśli mamy być szczerzy). Niedawnynaukaudowodnili, że mężczyźni oglądający porno koncentrują się bardziej na twarzy kobiety niż na genitaliach czy piersiach, co może wyjaśniać, dlaczego mężczyźni tak bardzo lubią pozycję kowbojki - pozwala im to zobaczyć prawdziwą przyjemność poprzez wyraz twarzy, mówi Kay. „Mężczyźni lubią przebywać na dole, ponieważ mają dwie wolne ręce do zabawy z Twoimi piersiami i mogą Cię obserwować i nawiązywać kontakt wzrokowy” - powiedział.

algo nuevo para probar en la cama

7. Daj mu przeciągłe myśli, zanim rozpocznie się gra wstępna.Prawdopodobnie już wiesz, że możesz użyć sprośnej gadki, aby fantazjować o czasie zabawy na długo przed tym, zanim złożysz na nim pierwszy pocałunek. Ale pytanie za milion dolarów wciąż pozostaje po tak długim czasie: Jaki jest absolutnie najlepszy sposób na wysłanie tej perwersyjnej wiadomości? `` Zostaw seksowne notatki w kieszeni spodni partnera lub szepnij brudne małe rzeczy, czekając przy kasie w sklepie spożywczym '' - powiedział Stubbs. Otrzymanie tych brudnych myśli w nieoczekiwanych, niezbyt seksownych miejscach pokaże mu, że bez względu na okoliczności i ile ma lat, wciąż jesteś przez niego super podekscytowany i pragniesz jego seksu, czegoś, co przyniesie tylko dobre rzeczy. za jego zaufanie.

8. Personalizuj swoje brudne gadki.

Już jest podekscytowany, gdy szepczesz mu niegrzeczne rzeczy do ucha, ale możesz łatwo podkręcić to, na przykład o dziesięć stopni, wypowiadając jego imię w łóżku, według Stubbs. Dlaczego? Pomaga im w budowaniu jeszcze większej pewności siebie w tym, co robią i, podobnie jak komplement i pozytywne opinie, wzmacnia ich ego i sprawia, że ​​czują się szczególnie potwierdzeni. - Najlepiej spersonalizować rzeczy, aby zapewnić ich, że tego właśnie chcesz - powiedział Stubbs. . „Powiedz jego imię lub imię zwierzaka, to niesamowite dla facetów”.

9.Dotykaj ich tak, jak chcesz.

Następnym razem, gdy będzie na tobie, przyciągnij go bliżej do siebie i przytul go mocniej do siebie. Kay mówi, że zwiększone napięcie mięśni stwarza dla niego większy sens lub podniecenie. „W jego umyśle będzie myślał, że przyciąga go bliżej, ponieważ naprawdę jest w tym zaangażowana, co pozwoli mu całkowicie odpuścić i jeszcze bardziej się tym zająć” - powiedziała Kay. 'Istnieje błędne przekonanie, że faceci mają, że kobiety są delikatnymi, małymi jajkami, które można rozbić podczas seksu, ale jeśli użyjemy bardziej fizycznego dotyku, to da mu znać, że może dużo kopać'.

10. Przestań pocić się małymi rzeczami.

Prawdopodobnie jest to oczywiste, ale faceta naprawdę nie obchodzi, czy twój stanik i majtki pasują idealnie. Bardziej niż drogi gorset lub fantazyjne koronkowe stringi, mężczyźni kochają kobietę, która emanuje pewnością siebie. Według Stubbsa najlepszym sposobem na to jest robienie tego, co chcesz, bez żalu i wahania. „Nie ma znaczenia, czy jesteś w stroju do ćwiczeń, cała spocona, czy pokryta sosem do makaronu” - powiedział Stubbs. `` Nie lekceważ codziennych drobiazgów i zawsze entuzjastycznie się w to angażuj. Faceci to uwielbiają.