21 zalotnych tekstów, które sprawią, że anuluje wszystkie dzisiejsze plany

seksowne teksty Zaprojektowany przez Megan Tatem

Nigdy nie lekceważ potęgi swojego iPhone'a. 😉 🍆Zobacz galerię dwadzieścia jedenZdjęcia zalotny tekst Zaprojektowany przez Megan Tatem 1z 21Pokaż mu, co go czeka

Zrób z tego wiadomość ze zdjęciem, aby było jeszcze bardziej kuszące. Zrób zdjęcie czegoś kuszącego w domu - może jego ulubiony posiłek, jakieś wino, piwo, cokolwiek. Połóż troszkębielizna damskaz boku zdjęcia, żeby wiedział, że czeka go coś więcej niż tylko obiad. Napisz nieśmiało „czekam na ciebie w domu & hellip;” a on przyjdzie w pośpiechu, stat.zalotny tekst Zaprojektowany przez Megan Tatem dwaz 21Udostępnij prywatny # TBT

Gdybyście oboje mieli, ahem,-niezapomniany-wczoraj wieczorem warto przypomnieć mu, jakie to było dobre - i jak nie możesz tego wyrzucić z głowy. Runda 2 dzisiaj?25 hispanos más influyentes de américa
zalotny tekst Zaprojektowany przez Megan Tatem 3z 21Daj mu jego sprawiedliwe desery

Weź trochę syropu czekoladowego lub bitej śmietany - lub, jeśli nie interesujesz się jedzeniem (i przyjacielskie przypomnienie:Użyj tego na swoim ciele, a nie wewnątrz siebie) - lub seksowne olejki lublubrykant. Wyślij mu zdjęcie i zapytaj, gdzie je umieścił. Będzie miał okazję zrobić dokładnie to później.
Etui na telefon komórkowy, akcesoria do telefonów komórkowych, linia, technologia, urządzenie elektroniczne, urządzenie komunikacyjne, ikona, akcesorium do urządzenia przenośnego, gadżet, równoległe, Amerykański artysta 4z 21Wyślij seksowny zrzut ekranu

Wyślij zrzut ekranu nowej bielizny, którą myślisz o zakupie. Będzie bardzo podekscytowany, widząc to później.Etui na telefon komórkowy, Linia, Tekst, Technologia, Akcesoria do telefonów komórkowych, Czcionka, Urządzenie elektroniczne, Równoległe, Ikona, Akcesoria do urządzeń przenośnych, Amerykański artysta 5z 21Poproś o zdjęcie

Nie musisz być jedyną osobą, która udostępnia seksowne zdjęcia - poproś go o przesłanie jednego ze swoich. Później dość szybko zrozumie, co go czeka.

Etui na telefon komórkowy, Linia, Technologia, Projekt, Urządzenie elektroniczne, Czcionka, Akcesoria do telefonów komórkowych, Ikona, Równoległe, Amerykański artysta 6z 21Powiedz mu, żeby sprawdził swój kalendarz

Wyślij bardzo oficjalnie wyglądające zaproszenie na spotkanie (na jego osobisty adres e-mail!), Które zawiera coś w rodzaju „ja, nagi, 21:00”. Wyślij mu SMS-a, aby poinformować go, co zaplanowałeś.zalotny tekst Zaprojektowany przez Megan Tatem 7z 21Poświęć trochę czasu

Skorzystaj z każdej minuty, którą masz sam na sam z odrobiną podniecenia. - Kupiłem niespodziankę po tym, jak dzieci pójdą spać. Myślę, że dziś wieczorem musimy przedłużyć ich porę snu. Czym dokładnie jest ta niespodzianka? To zależy od Ciebie...zalotny tekst Zaprojektowany przez Megan Tatem 8z 21Przygotuj się do odgrywania ról

Bądź kobietą jego marzeń z liceum: „Znalazłam swój strój cheerleaderek. Nadal pasuje.

tekst zalotny Zaprojektowany przez Megan Tatem 9z 21Powiedz mu, że rozprasza

Daj mu znać, że spotkanie, na które się wybierasz, nie zwróciło twojej uwagi. „Moje myśli są dzisiaj niezwykle X-ocenione. Jakieś pomysły?' Zacznie przewidywać wszystkie rzeczy, o których myślisz później.

zalotny tekst Zaprojektowany przez Megan Tatem 10z 21Popisujesz się

Bardziej elastyczny niż kiedykolwiek? Może powiedz mu, że cała ta joga opłaca się na więcej niż tylko jeden sposób ...


zalotny tekst Zaprojektowany przez Megan Tatem jedenaściez 21Podaruj mu seksowny bon upominkowy

Daj mu pełne pozwolenie na przejęcie kontroli przez noc, wysyłając mu wiadomość, która daje mu tego wieczoru carte blanche.

zalotny tekst Zaprojektowany przez Megan Tatem 12z 21Wyślij szybką informację

Czasami uczciwość jest zasadą - bądź więc szczery i powiedz mu, kim jesteśnie ma na sobie.

cuando la esposa celosa se niega a dar propina
zalotny tekst Zaprojektowany przez Megan Tatem 13z 21Podaruj mu pracę

Podnieś swojego mężczyznę, dając mu znać, że myśli o nim. Mówiąc muzaczynaszmyśląc o nim, nie będzie mógł czekać.

zalotny tekst Zaprojektowany przez Megan Tatem 14z 21Drażnij go nową zabawką

Co jest bardziej seksowne niż skłonienie jego umysłu do wędrowania po wszystkich możliwych sposobach odkrywaniaz nową zabawką?


zalotny tekst Zaprojektowany przez Megan Tatem piętnaściez 21Zaproponuj coś nowego

Kiedykolwiek rozmawiałeś ze swoim facetem o zrobieniu małej eksploracji BDSM,do Pięćdziesiąt odcieni?Powiedz mu, że jesteś na to gotowy, używając emotikonów łańcuchowych.

¿Qué tan pronto sabes si estás embarazada?
zalotne teksty aktualizacja SEO Zaprojektowany przez Megan Tatem 16z 21Bądź produktywny

Cele są ważne, dlatego powinieneś sporządzić bardzo oficjalną listę rzeczy, które chciałbyś dziś zrobić swojemu partnerowi i wysłać mu ją SMS-em. (Może nie wysyłaj mu SMS-ów ze swoją aktualną listą rzeczy do zrobienia. Chyba że oboje naprawdę zajmiecie się załatwianiem spraw, w takim razie dobrze!)

Typowe błędy seksualne popełniane przez mężczyzn - i jak ich unikać

zalotne teksty aktualizacja SEO Zaprojektowany przez Megan Tatem 17z 21Żyć marzeniem

Czy on biegł przez twojesnyOstatnia noc? (Heyo!) Wyślij mu wiadomość w południe, aby podzielić się wszystkimi soczystymi szczegółami. Po prostu pomiń część o tym, jak nauczyciel matematyki z siódmej klasy obserwował przez cały czas.

zalotne teksty aktualizacja SEO Zaprojektowany przez Megan Tatem 18z 21Grać w grę

Nie ma zwycięzców ani przegranych, jeśli zdecydujesz się dodać zabawę z oceną X do gier planszowych, które prawdopodobnie już masz w domu. Możesz również podać jeden zte pomysłypróba.


zalotne teksty aktualizacja SEO Zaprojektowany przez Megan Tatem 19z 21Działaj

Czujesz się zainspirowany czymś, co widziałeś w telewizji? Poinformuj go, jak bardzo Cię to podnieciło, a następnie przygotuj się do wystawiania własnych, nagradzanych występów.

zalotne teksty aktualizacja SEO Zaprojektowany przez Megan Tatem dwadzieściaz 21Wymieszaj to

„Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja” dotyczy nie tylko nieruchomości. Powiedz mu, że chcesz to gdzieś zrobićinnyniż łóżko dziś wieczorem - będzie bardziej niż szczęśliwy, mogąc z tobą zwiedzać.

11 genialnych porad dotyczących seksu od instruktorów jogi

zalotny tekst Zaprojektowany przez Megan Tatem dwadzieścia jedenz 21Wyślij oczywiste emotikony

W razie wątpliwości zawsze ufaj tej kombinacji emoji: bakłażan, usta i mrugnięcie. Może zinterpretować to tak, jak sobie życzy, ale tak czy inaczej: będzie wiedział, że coś dobrego wydarzy się później.