`` Czy naprawdę muszę go obciągać? '' - Marzec 2023

oblizanie warg Christopher Robbins / Getty Images

P: Naprawdę nienawidzę uprawiać seksu oralnego - po prostu nie mogę pozbyć się czynnika „okropnego”. Czy to naprawdę takie ważne?

DO:Dla większości mężczyzn to właśniejestważny. Jeśli jest jedna rzecz, której mężczyźni mówią, że nie mają dość, to jest niąrobienie loda. A oto dlaczego: seks oralny jest bardzo intymny i przyjemny (jak zapewne wiesz z tego, że go otrzymałeś - mam nadzieję!). Niektórzy mężczyźni uważają to za bardziej intymne niż stosunek. Twoje wilgotne, ciepłe usta - w połączeniu z gimnastyką ustną, którą wykonują twoje usta i język - mogą wywołać wiele ekscytujących doznań. I przez cały czas może się położyć i skupić tylko na swojej przyjemności, bez presji, by występować. Z psychologicznego punktu widzenia mężczyźni często uważają, że seks oralny pokazuje, jak bardzo kobieta chce i akceptuje go całego. Wielu twierdzi, że dzięki temu czują się wyjątkowi i kochani. Więc jeśli zależy ci na swoim partnerze, uważam, że nie powinno być tego pytaniaczychcesz sprawić mu przyjemność ustną, ale raczej, jak często! Nie powinien błagać o to ani czekać na taką okazję raz w roku!Moje pytanie do ciebie brzmi: co dokładnie cię kręci w robieniu loda? Wiele kobiet opisuje ten „cholerny” czynnik, o którym wspominasz, zbliżając się do intymnych części mężczyzny - czy postrzegasz męskie genitalia jako brudne? Dla niektórych praktyka jest poniżająca - „dobre dziewczyny nie”. Jeszcze inni boją się, że nie mają umiejętności sprawiania przyjemności przez fellatio. I niewielu nie może się doczekać krztuszenia się lub, hm, połykania.

Cóż, zapewniam cię, że robienie loda może być fajne. W rzeczywistości wykonywanie fellatio może być dla niektórych kobiet przyjemne (naprawdę!). Co jest bardziej ekscytujące niż obserwowanie swojego partnera w ferworze ekstazy i świadomość, że go tam przyprowadziłeś? Zrobione dobrowolnie, mając na celu dostarczenie przyjemności, seks oralny może sprawić, że poczujesz się potężny. A jeśli twój partner cię skrzywdzi, czy nie powinieneś się odwdzięczyć? (Jeśli tak nie jest, zrobienie tego za niego może dać ci pretekst, by poprosić go o odwzajemnienie - a jeśli tego nie zrobi, porozmawiać o tym, dlaczego nie).

Popracujmy nad tym, abyś czuł się komfortowo z tym seksownym ruchem. Po pierwsze, nigdy nie powinieneś czuć się „źle” ani winny podczas seksu oralnego - to zdrowy i normalny sposób na urozmaicenie życia seksualnego. Po drugie, jeśli martwisz się o czystość, weź prysznic ze swoim partnerem przed seksem (co samo w sobie może być dobrą czystą zabawą). Po trzecie, nie musisz znać żadnych specjalistycznych sztuczek; samo umieszczenie penisa partnera w ustach sprawi mu mnóstwo przyjemności. Jeśli chcesz nauczyć się kilku nowych pomysłów, idź do księgarni i przejrzyj jeden z wielu poradników erotycznych na półkach. I wreszcie między mną a tobą: nie, nie musisz połykać!Hilda Hutcherson, MD, jest profesorem klinicznym położnictwa i ginekologii na Columbia University's College of Physicians and Surgeons w Nowym Jorku i jest autorkąPrzyjemność. Wyślij do niej swoje pytania na adres askhilda@redbookmag.com.