Co jeść - a czego nie jeść - przed seksem oralnym - Sierpień 2022

Naczynia, Składnik, Naczynia, Naczynia do napojów, Filiżanka, Napój, Kuchnia, Mięso, Przekąski, Danie,

Kiedy partner seksualny po raz pierwszy zauważa smak Twojej pochwy i jej płynów, przypomina to trochę słuchanie Twojego głosu nagranego na taśmie. Czekaj - takjest tomnie?! Czy naprawdę smakuję słodko-gorzko? Słony? Smoky ?!Co do cholery to w ogóle znaczy? Nie jestem kawałkiem mostka! Szczerze mówiąc, wystarczy wywołać kryzys tożsamości.

Ale - czy nie lubisz przymiotników, których używa twój partner do opisania twoich damskich częścipodczas seksu oralnego(chociaż poważnie, wszystko tam prawdopodobnie jest w porządku) - w rzeczywistości masz pewną władzę nad sposobem, w jaki smakujesz. Wszystko sprowadza się do Twojej diety.„Na smak nasienia lub wydzieliny z pochwy może nieznacznie wpływać to, co je osoba” - mówiDr Sari Locker, nauczycielka seksu na Columbia University i autorkaKompletny przewodnik idioty po niesamowitym seksie. „Może nie powodować większych zmian, ale jeśli będziesz eksperymentować, ty (lub twój partner) powinniście zauważyć subtelne różnice”.

W rzeczywistości istniejebankiet z popularnych potraw i napojówTo może wpłynąć na nasz smak, mówi Locker - i istnieje duża szansa, że ​​każdego dnia będziesz sobie pozwolić na jeden lub więcej z nich.

Ta poranna filiżanka kawy, bez której nie możesz żyć? To całkowicie sprawi, że wydzieliny pochwowe będą miały gorzki posmak. Za każdym razem, gdy posypasz odrobiną cynamonu płatki owsiane, smak prawdopodobnie pozostanie w twoim ciele i można go wykryć podczas seksu oralnego. Jedzenie steku przypomina trochę solniczkę do wydzielin pochwowych. Zamawianie makaronu z kilkoma setkami ząbków czosnku pozostawi w ustach partnera piżmowy posmak. Zarówno seler, jak i pietruszka mają moc łagodzenia wydzielin z pochwy i łagodzenia smaku nasienia.la mejor manera de darle la cabeza

„Zanim na Twój organizm wpłynie którakolwiek z tych substancji, może minąć od trzech do 12 godzin” - mówi Locker. „Ale pamiętaj, bez względu na to, czego spróbujesz, podstawowy smak tych płynów ustrojowych będzie taki sam, jak zwykle”.

Żółty, komfortowy, tekstylny, modny, pomarańczowy, pościel, koc, satyna, jedwab, prześcieradło, Sony

Więc może nie zamienisz swojej pochwy w czekoladową babeczkę. Jednak według dr Yvonki De Ridder, seksuologa klinicznego z Amerykańskiej Rady Seksuologii Klinicznej, chodzi o to, że to, co jemy i konsumujemy, w jakikolwiek sposób wpływa na nasz zapach i / lub smak. Na szczęście łatwiej niż myślisz określić, które potrawy są magiczne, a które mają nieprzyjemny zapach.

Coś, o czym należy pamiętać, to: „Śmierdzący na zewnątrz, śmierdzący w środku” - mówi De Ridder. Dlatego jeśli coś spowoduje, że poczujesz się chory lub zagazowany, najprawdopodobniej wpłynie to również na twój zapach i smak. Ogólnie rzecz biorąc, najbardziej pozytywny wpływ na zapach i smak mają owoce. Owoce cytrusowe, tj. Ananas i pomarańcze, nadadzą Twojemu smakowi i zapachowi nieco słodszego zapachu. Mango i borówki też mają wielki wpływ ”.Jeśli chodzi o to, od jakich potraw należy trzymać się z daleka, jeśli Twoim celem jest wyśmienity zapach i smak, są to te same, które mogą wpływać na twoje zdrowie również w inny negatywny sposób. Wysoki poziomprzetworzone cukryzwiększy ryzykoinfekcje drożdżakoweu kobiet, mówi De Ridder, co może mieć negatywny wpływ na smak i zapach. Nabiał ma również negatywny wpływ na smak i zapach - szczególnie jeśli spożywasz nadmierne ilości sera, mleka i jogurtu.

„Chociaż każdy jest inny [i] nasz organizm chemiczny może inaczej reagować na różne rzeczy, te przykłady mają na ogół wpływ na większość ludzi” - mówi De Ridder.

To prawie wszystko zdrowy rozsądek: przestrzegaj zdrowej diety ipić dużo wodyktóre w naturalny sposób wypłuczą nieprzyjemne zapachy i smaki, mówi Delgado. Albo pogódź się z faktem, że i tak wszystko jest w porządku. Seks oralny z partnerem jedzącym steki i pijącym whisky może być naprawdę świetny. Po co rezygnować z dobrych rzeczy?

PodążaćLisa na TwitterzeiRedbook na Facebooku.