9 tajemnic, jak dać mu najlepszą ręczną robotę w historii - Marzec 2023

Palec, Ręka, Niebo, Kciuk, Paznokieć, Roślin, Płowy, Getty Images

Ręce w dół, prace ręczne mogą być najbardziej stresującym ze wszystkich aktów seksualnych. w przeciwieństwie dopotężny i potężny lodzik, nie są czymś, co tylko ty możesz zrobić dla swojego partnera (chyba że jest naprawdę elastyczny, w takim przypadku szczęśliwa dama!). A scena może często odgrywać niezręczną: oto jesteś, bez przekonania szarpiąc za ręce, próbując stworzyć przyjemne doświadczenie dla swojego partnera - takie, które przeszedł do nauki w wieku 14 lat.

Zanim pozwolisz, by defetystyczna postawa powstrzymywała cię od prób, pamiętaj: wielu mężczyzn uwielbia wykonywać prace ręczne, tak jak prawdopodobnie lubisz, aby wymagać również działania cyfrowego. Oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać, gdy następnym razem zaoferujesz swojemu facetowi rękę.1. Skoncentruj się na całym penisie

Tak, czubek penisa jest super wrażliwy. Ale tak samo jak wiele kobiet uwielbia dotykanie zewnętrznych i wewnętrznych warg sromowych, a także warg sromowychsuper ważna łechtaczka, cała długość penisa zasługuje na miłość.

Oznacza to również myślenie poza staromodnym pojęciem szarpania się.

programas de netflix más populares por estado

„Chodzi o coś więcej niż tylko„ szarpanie go ”, ale nie jest to trudne - mówi Kelly Connell, pedagog i doradca seksualny wNaughty North, mówi. „Kobieta musi pamiętać, że penis ma wiele zakończeń nerwowych, a dobra praca rąk zaczyna się od dotknięcia całego penisa”.2. Trochę przygotowań to długa droga

Kilka podstaw przed rozpoczęciem: Jeśli przez całą noc karmiłeś mrożoną margaritę lub bawiłeś się kostkami lodu, zrób swojemu facetowi przysługę i zanurz ręce pod ciepłą wodą, aby jego penis nie pomylił Cię z ciekłym azotem.

Następnie rozważ zebranie kilku akcesoriów, które mogłyby powoli zepchnąć go z klifu - w dobry sposób. Sugeruje Connelldelikatne pociągnięcia i pieszczotydrażnić go i różnych wrażeń dotykowych. Spróbuj łaskotać jego penisa piórami, a nawet owiń wokół dłoni koraliki, takie jak perły, i poruszaj się w górę iw dół wzdłuż trzonu penisa, jednocześnie zwijając koraliki między dłońmi a jego penisem.

3. Uzyskaj wygodę

Znalezienie wygodnej pozycji jest kluczem do wykonania oszałamiającej pracy ręcznej i może powstrzymać cię przed zginaniem jego penisa w 50 kierunkach (przepraszam każdego faceta, który faktycznie złamał mu penisa).¿Dónde está la tienda de yogur más cercana?

`` Najlepszą pozycją, jaką znalazłem do prac ręcznych, jest siedzenie między nogami odbiorcy, z nimi na plecach, z nogami prostymi i rozłożonymi, z nogami wyciągniętymi pod ich '' - mówiAshley Manta, edukatorka seksualności i współtwórczyni Międzynarodowego Dnia Pracy Handlu (to dla przypomnienia 21 lipca).'Świetnie nadaje się do kontaktu wzrokowego i zapewnia dostęp do całego obszaru miednicy ”.

que les gusta a los chicos durante el sexo

4. Używaj obu rąk.

Jeśli chodzi o technikę, zawsze możesz i powinieneś zapytać partnera, co mu się podoba, ale odrobina eksperymentowania i monitorowania jego reakcji ma dodatkową zaletę w nauczeniu go kilku rzeczy o tym, co sprawia mu największą przyjemność. A dla wielu mężczyzn dwie ręce są lepsze niż jedna.

„Użyj obu rąk i pomyśl o pracy rąk, takich jak masaż miednicy” - mówi Manta. „Zacznij od przesunięcia dłońmi po wewnętrznej stronie ud i delikatnie ująć genitalia w dłoniach. Przebiegnij kciukami wzdłuż fałdy pachwinowej (między tułowiem a udem), chwyć piętę dłoni i użyj jej do masażu krocza, obszaru za kulkami. W przypadku rzeczywistego głaskania, zmieniaj swoje techniki, od skupiania się tylko na żołędzi (głowie) i wędzidełku (najbardziej wrażliwej części) do głaskania w górę iw dół całego trzonu. Jeden ruch, który naprawdę kocham, polega na umieszczeniu obu rąk na trzonku i skręcaniu ich w przeciwnych kierunkach, tak jak podczas mielenia młynka do pieprzu.

5. Zmieniaj prędkość.

Zwróć uwagę na prędkość, rytm i ciśnienie (zacznij od lekkiego uścisku, ale nie za lekkiego i zwiększaj ciśnienie w miarę upływu czasu) - mówi Sienna Sinclaire, trenerka randek i seksu wNiegrzeczny styl życia.

„Nie rzucaj się tam i nie zacznij go pompować, jakby od tego zależało twoje życie” - mówi Sinclaire. `` Zacznij powoli, aby zobaczyć, co lubi, tak samo, jak powinien robić, kiedy cię atakuje lub masturbuje. Poczuj, jak jego [penis] reaguje na różne prędkości i posłuchaj też jego reakcji wokalnych. Reaguj na jego ciało i odpowiednio dostosuj rytm ”. (Oczywiście każdy facet może mieć własne preferencje - nie ma dwóch takich samych penisów!)

6. Użyj Lube.

Wszyscy trzej eksperci od seksu zgodzili się co najmniej z jedną wskazówką: Lube może podjąć przeciętną pracę ręczną i zmienić ją wzdarzenie.

„Nie mogę przecenićznaczenie lubrykantu- mówi Manta. „Lube pozwala zmieniać prędkość, ciśnienie i tarcie bez obcierania. Proponuję lubrykanty silikonowe, takie jak Sliquid Silver, Uberlube lub Wicked Sensual Care Ultra. Bardzo lubię też używać oleju kokosowego, o ile unikasz prezerwatyw lateksowych przez resztę wieczoru, jeśli planujesz w pewnym momencie przejść do penetracji. (Oleje kokosowe rozkładają lateks w prezerwatywach i mogą sprawić, że będą mniej skuteczne - ale nie obawiaj się, istnieje wiele rodzajów lubrykantów do wyboru w zależności od twoich preferencji i potrzeb).

7. Wymieszaj to.

... Nie masz żadnego lubrykantu w domu? Użyj naturalnego lubrykantu wszechświata: śliny. Nie musisz skupiać się wyłącznie na wykonywaniu pracy ręcznej - pomieszaj rzeczy między występamiseks oralnyi używając rąk. W ten sposób nie musisz czuć, że po prostu siedzisz niezręcznie, wykonując mu ręczną robotę - zamienia się to w całośćgra wstępnadoświadczenie.

cómo volar la mente de un chico

8. Rozkoszuj się.

Co jest fajniejszego niż widzieć, jak twój partner czuje się dobrze? Robię cięobieczuć się dobrze w tym samym czasie. Umieść wibrator bez użycia rąk, taki jak Eva, na łechtaczce. Im bardziej jesteś podekscytowany, tym bardziej się tym zajmiesz - a ponadto wszyscy wysiadają i czy nie o to chodzi?

9. Zrelaksuj się, baw się dobrze i, o tak - rób to, bo chcesz.

Zatwierdzone przez Sexpert techniki pracy ręcznej i najlepsze lubrykanty na świecie są świetne. Ale jeśli chcesz poznać prawdziwy sekret wykonywania niesamowitej pracy ręcznej, to jesteś ty. Im bardziej jesteś entuzjastyczny, tym bardziej seksowne i satysfakcjonujące będzie doświadczenie dla was obojga. Nie oznacza to udawania entuzjazmu i grania Oscara w wykonaniu Girl Who Loves Giving Hand Jobs; to znaczywykonuj ręczną robotę, gdy chcesz dać swojemu partnerowi pracę ręczną i naprawdę chcesz, aby poczuł się dobrze.

„Nie myśl o robieniu rąk (lub robieniu loda) jako czymś funkcjonalnym tylko po to, by zadowolić swojego kochanka” - mówi Sinclaire. - Będzie jeszcze bardziej podniecony, jeśli będzie uważał, że tak samo jak on. Tak jak [mężczyźni] uwielbiają kontakt wzrokowy, tak też lubią widzieć Twój entuzjazm. Ciesz się dawaniem jednego, baw się nim i pozwól mu zobaczyć, jak bardzo go kochasz.