400 słodkich rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie, aby ją uszczęśliwić

400 słodkich rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie, aby ją uszczęśliwić

Jeśli szukasz uroczych rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie - jesteś na dobrej drodze do jej serca.Chociaż czyny mają znaczenie, dziewczyny uwielbiają być rozpieszczane słowami. Słowami naszej wspaniałej J.K. Rowling:Słowa są, moim nie tak skromnym zdaniem, naszym najbardziej niewyczerpanym źródłem magii. Zdolny zarówno do zadawania obrażeń, jak i ich naprawiania.

Czy to nie prawda? Słowa tną głębiej niż jakikolwiek nóż mógłby kiedykolwiek zrobić iz tego samego powodu musimy uważać, jak ich używamy.Dzięki odpowiednim i uroczym rzeczom do powiedzenia swojej dziewczynie możesz sprawić, by całkowicie upadła dla ciebie. Więc zostań ze mną, ponieważ pomogę Ci zbudować drogę do kobiecego serca za pomocą słodkich, uroczych i uroczych słów.

Rozumiem, że nie każdy mężczyzna jest dobry w słowach i że nie są z nimi tak romantyczni i/lub kreatywni (chwała do wyjątków). Ale nie martw się, zamierzam ujawnić dokładnie to, co mam powiedzieć dziewczynie, aby cię chciała.

Słodkie rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie: scena flirtowania

para jedząca obiad w restauracji?Tak więc widziałeś ją kilka razy, może zamieniłeś kilka słów, ale tak naprawdę nic się nie wydarzyło. Kiedy zaczynasz się komunikować, wysyłać SMS-y lub rozmawiać , pamiętaj, aby wpisać kilka z tych słodkich słów, aby dziewczyna się w tobie zakochała. Będzie pod wrażeniem, a Ty zbliżysz się o krok do tej pięknej dziewczyny.

1. Czy uwierzysz mi, jeśli powiem, że dobrze pamiętam dzień, w którym cię spotkałem? Byłaś taka oszałamiająca, taka cudowna i taka cudowna. Nie mogłem odwrócić wzroku.

2. Uwielbiam dźwięk Twojego głosu. Przypomina mi się, że na tym świecie wciąż są piękne rzeczy.3. Odkąd cię poznałem, nie mogę patrzeć na żadną inną dziewczynę. Kiedy jesteś wokół mnie, patrzę tylko na ciebie, a kiedy cię nie ma, myślę tylko o tobie. Muszę być oczarowany.

4. Jestem prawie pewien, że żaden mężczyzna nigdy nie wiedział, jak traktować cię właściwie, ale obiecuję ci, że to zrobię. To ja pokażę Ci, jak właściwie należy kochać i opiekować się kobietą, bo na to zasługujesz. Zasługujesz na to wszystko.

5. Muszę powiedzieć, że jesteś najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek widziałem. Zwłaszcza, gdy wiem, że Twoja dusza jest najpiękniejszą częścią Ciebie.

6. Co? Dlaczego jestem cały przy tobie? Cóż, ponieważ jesteś sobą. Nikt inny nie jest tobą, prawda? Zakochałem się w tych dzikich oczach i rozczochranych włosach. Zakochałem się w tobie! I z tego powodu nikt inny nie może nawet zbliżyć się do mojego serca.

7. Jesteś po prostu idealny. Możesz tego teraz nie widzieć, ale tak jest. Jesteś zadziwiająco doskonały.

8.Nie mogę się doczekać chwili, kiedy zdasz sobie sprawę, że jestem naprawdę i głęboko zakochany w tobie. Będzie to również moment, w którym zdasz sobie sprawę, że zrobię wszystko, aby cię uszczęśliwić. Twoje szczęście jest i zawsze będzie moim priorytetem.

9. Jak widzisz, tak naprawdę nie jestem człowiekiem, który wie, jak ukryć te moje uczucia. A może właśnie dzięki Tobie jestem tak otwarty na ten temat. Sprawiasz, że czuję, że to, kim naprawdę jestem, wystarczy.

10. Dlaczego jesteś taki kruchy? Widzę, że zawsze masz trudności z emocjonalnymi sprawami. Po prostu chcę cię przytulić i pokazać, że wszystko będzie dobrze, ale wiem, że jesteś silna. Może po prostu chcę mieć wymówkę, żeby cię mocno przytulić?

Słodkie rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie, gdy jesteś w związku

uśmiechnięta kobieta dająca swojemu mężczyźnie papierowy kształt serca

Bez względu na to, czy dopiero zacząłeś związek, czy byłeś razem od lat, od czasu do czasu wypowiadanie jej słodkich słów, aby twoja dziewczyna pamiętała, że ​​jest kochana, pożądana i potrzebna, i że zawsze o niej myślisz, jest naprawdę ważne.

Kiedy dostaje te przypadkowe romantyczne wiadomości miłosne,Dobranoc akapity dla niej, lub romantyczne bajki na dobranoc, uwierz mi, jej uśmiech będzie piękniejszy niż zwykle.

Nie zapominaj więc o znaczeniu tych wiadomości, ponieważ naprawdę przynoszą one dziewczynie dużo szczęścia. I nie zniechęcaj się długością niektórych z nich.

Proszę mi wierzyć, kiedy rozmawiałam na ten temat z koleżankami, wszystkie powiedziały, że nie mają nic przeciwko długim i serdecznym rozmowom.

Więc nie powstrzymuj się! Nie ma znaczenia, ile czasu zajmie ci powiedzenie jej wszystkiego, co musisz.

11. Niektórzy twierdzą, że myślenie o osobie, którą kochasz, jest przereklamowane. Oczywiście,mieć kogoś na głowiejest mniej ważne niż bycie u ich boku 24/7, ale nadal jest dla mnie ważne. Więc myślę o tobie i jesteś we wszystkich moich modlitwach. Zawsze myślę o tobie, kiedy się modlę – tylko po to, aby Pan zobaczył, że nadal jesteś moim największym życzeniem.

12. Myśl o utracie ciebie przeraża mnie. To jak myślenie o końcu wszystkiego. To jak wpaść w otchłań bez możliwości wydostania się z niej. Och, proszę, nigdy nie pozwól mi wpaść w te głębiny. Nigdy mnie nie opuszczaj . Obiecuję, że zrobię wszystko, abyś była najszczęśliwszą kobietą na świecie. Nie ma nic, czego nie mogę zrobić, jeśli to oznacza, że ​​zobaczę uśmiech na Twojej pięknej twarzy.

13. Bardzo mi przykro, jeśli cię zdenerwowałem. Nie ma dla mnie nic cenniejszego niż twoje szczęście. Po prostu przytłoczyły mnie emocje, których po prostu nie mogłem kontrolować. To nie twoja wina. Wszystko będzie dobrze.

14. Wszystko będzie dobrze, dopóki ty i ja będziemy razem, aby pokazać całemu światu, jak ludzie powinni się kochać! Jesteśmy najlepszym przykładem perfekcji!

szczęśliwa para siedzi na kanapie w domu

15. Pamiętasz te letnie wieczory, kiedy po raz pierwszy zaczęliśmy wychodzić? Ilekroć dziś na ciebie patrzę, znów czuję na skórze ten powiew, przypominający mi o podnieceniu, jakie poczułem, kiedy pierwszy raz cię dotknąłem. Nawet wtedy kochałem cię bardziej niż kiedykolwiek poznasz.

16. Uwielbiam sposób, w jaki nie spodziewałem się, że wydarzy się żadna z tych rzeczy. Ty. Ja. Na zawsze? Życie ma dla nas tyle wspaniałych niespodzianek, prawda?

17. Wiem, że to banał, ale słowa nie są w stanie opisać, jak bardzo mi na tobie zależy. Ludzie po prostu nie byli w stanie wymyślić słów na tak silne emocje.

18. Pewnej nocy śniło mi się, że się obudziłem i nie było cię obok mnie. Wkurzyłem się. Spanikowałem. Wtedy naprawdę się obudziłem i zobaczyłem, że śpisz obok mnie. Nie wiedziałem, czym jest prawdziwy strach, aż do tego snu. Nie chcę widzieć żadnych poranków bez ciebie u mego boku.

19. Chcę budzić się obok ciebie przez resztę naszego życia. Dzięki Tobie noce zawsze mają piękniejszy zapach, a poranki wnoszą przez okna piękne światło. Nie pamiętam żadnych poranków, zanim pojawiłeś się w moim życiu, które były tak piękne.

20. Nigdy nie będzie dla mnie niczego ani nikogo tak ważnego jak ty, ponieważ naprawdę jesteś kimś wyjątkowym, czymś wspaniałym, co zdarza się tylko raz w życiu. Nie chcę stracić swojej jedynej szansy, więc zrobię wszystko, czego potrzebuję, tylko po to, abyś był szczęśliwy i czuł się kochany.

Miłe rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie w związku na odległość

kobieta patrząca na swój telefon

Kiedy jesteś w związku LDR, wszystko, co masz, to dla niej popover#show>słodkie słowa. Dlatego tak ważne jest, aby przekazać właściwe informacje właściwej osobie oddalonej o wiele kilometrów.

związek na odległośćoznacza, że ​​otrzymuje zapewnienie, że zawsze będziesz ją kochać i że będziecie mieć wspólną przyszłość, ponieważ wasza miłość jest silniejsza niż dzielące was mile.

21. To takie dni, kiedy najbardziej za tobą tęsknię… kiedy na zewnątrz pada deszcz i możemy przytulić się w środku, oglądać filmy i całować się do rana. Ale to, co pomaga mi przetrwać dzień, to myśl, że wkrótce znów cię zobaczę i że przed tobą świetlana przyszłość. Te mile między nami nie rozdzielą nas . Obiecuję ci!

22. Proszę, nie płacz! Wiem, że teraz jesteśmy od siebie oddzieleni, ale zamknij oczy i wyobraź sobie nas razem. Niech twoja wyobraźnia uratuje cię w tych chwilach smutku. Obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby wkrótce znów Cię przytulić. Musimy tylko uzbroić się w cierpliwość.

23. Mówię sobie, że wszystko będzie dobrze, ale moje serce tęskni za tobą bardziej niż zwykle. Chcę tylko znowu pocałować twoje usta i przytulić do mojej piersi. Tak, chcę, żebyś wysłuchał mojego serca, które bije tylko dla ciebie.

mężczyzna ubrany w czarny top ma zamiar pocałować kobietę

24. Czasami zastanawiam się: kim jestem, żebyś tak długo na mnie czekała? Byliśmy rozdzieleni tak długo, że wydaje się, że trwa to wieczność. Ktoś mógłby cię teraz pocieszyć. Ktoś, kto byłby obok ciebie. Ale pamiętam też, że nikt nigdy nie będzie w stanie cię tak kochać jak kocham Cię . Nawet jeśli oboje będziemy musieli czekać na ten dzień, kiedy będziemy wiedzieć, że resztę życia spędzimy budząc się obok siebie, przynajmniej będziemy wiedzieć, że wygraliśmy!

25. Dziś znowu ktoś mi powiedział, że nie ma szans, żeby te mile nas dzieliły. Właśnie przypomniałem sobie ciebie i twój piękny uśmiech, twój uspokajający głos i twoją niesamowitą duszę i wystarczyło, że po prostu powiedziałem im, żeby się odpieprzyli. Wiem, o co walczę i zawsze będę walczyć za nas dwoje .

26. Szczerze mówiąc, nigdy nie wierzyłem w bratnie dusze, dopóki cię nie spotkałem. Wyobraź sobie, jak długo nasze dusze tęskniły za byciem razem, że znalazły sposób na pokonanie tych mil między nami a tymi wszystkimi ludźmi, którzy mówią nam, że powinniśmy się poddać.

27. Dam wszystko, co mogę i wszystko, co mam, aby pewnego dnia powiedzieć, że nigdy więcej nie zostawię cię w spokoju.

28. Będę za kilka dni! Poczekaj, aż zobaczysz, jak bardzo za tobą tęsknię. Nie puszczę Cię przez cały czas, który spędzimy razem.

29. Mam nadzieję, że pewnego dnia wybaczysz mi, że tak długo byłem z dala od ciebie. Ale obiecuję, że to wszystko będzie tego warte, kiedy wrócimy razem, kiedy kupimy własne małe miejsce i będziemy mieć własną rodzinę. Wtedy będziemy wiedzieć, że nasza miłość była silniejsza niż jakakolwiek przeszkoda, która była przed nami.

30. Potrzebuję cię. Proszę, poczekaj jeszcze chwilę. Obiecuję, że wszystko będzie dobrze.

31. Chociaż nie możemy być razem, przynajmniej cieszę się, że widzę ten sam księżyc co twój.

32. Kto powiedział, że pary w związkach na odległość nie są prawdziwe? Zawsze niosą swoje ukochani w ich sercach.

33. Dni mogą minąć, a miesiące przeminą, a my nie spojrzymy na siebie nawzajem, ale nic się nie zmienia, ponieważ serce wie, do czego należy. Kontynuuj budowanie siebie, bo przygotowuję się dla Ciebie, bo przyszłość ma więcej dla naszego związku.

34. Kochanie, chcę cię całować, nie tęsknić za tobą!

35. Zawsze będę się modlić, aby wkrótce cię zobaczyć, ponieważ moje serce tęskni za tobą z upływającą każdą sekundą. Wiem, że wyjechałeś, aby spełnić swoje marzenia i zawsze będę się za ciebie modlić, ponieważ twoje pragnienia są zgodne z moimi. Twój sukces jest moim sukcesem i jestem gotów podjąć to poświęcenie, aby zobaczyć, jak się uśmiechasz.

36. Dystans nie jest łatwy, ale też nie jest niemożliwy – jesteście warci każdego kilometra między nami.

37. Odległość między nami znaczy tak niewiele, ponieważ kocham cię tutaj i wszędzie indziej, kocham cię teraz i na zawsze. Nawet jeśli czekam, abyś do mnie wrócił, moja miłość do Ciebie nie spadła ani na chwilę. Zawsze będę tu dla Ciebie, bez względu na to, ile to zajmie.

38. Zabrałeś ze sobą część mojego serca. Kiedy wracasz, żeby go zwrócić?

39. Wiele par wydaje się żałować, że wchodzą w związki na odległość. Nasz przetrwał próbę czasu; przynosi nam obojgu tyle radości i nadziei. Jesteś wspaniały. Nie mogę się doczekać, aby świętować z wami jeszcze wiele lat!

40. Jestem w moim łóżku, ty jesteś w swoim – jedno z nas jest oczywiście w złym miejscu.

41. Tysiące mil od siebie nie mogą zmienić romantycznych uczuć, które mam do ciebie. Wydaje się, że moje serce nie pozwala ci odejść.

42. Czasami trudno jest zrozumieć, dlaczego robimy to na odległość, ale potem mogę się z tobą zobaczyć. Ilekroć jestem przy tobie, nie mogę się powstrzymać od euforii. Dodajesz tyle radości i pozytywności do mojego życia. Nie mogę się doczekać dnia, w którym odległość między nami wyniesie kilka kroków zamiast wielu, wielu mil.

43. Pokonuję dystans tylko dlatego, że wiem, że nadejdzie poranek, kiedy razem zobaczymy wschód słońca.

44. Facetime i Skype są świetne, ale po prostu nie ma zastępstwa dla zobaczenia tej przystojnej twarzy osobiście. Tęsknię za dniem, w którym wrócisz i znów będę mógł cię trzymać w ramionach.

45. Bez względu na to, gdzie jesteś, nigdy nie jesteś sam, ponieważ zawsze myślę o tobie z uśmiechem na twarzy.

46. ​​Chciałbym cię trzymać blisko i odpoczywać w twoich uroczych ramionach, ale do tego czasu kocham cię i tęsknię.

47. Nadrobię cały czas spędzony osobno. Pocałuję cię mocniej i bardziej cię pokocham, kiedy znów cię zobaczę. Tęsknię za Tobą kochanie.

48. Tak bardzo cię kocham i chociaż odległość jest uciążliwa, moja miłość do ciebie jest bardzo wytrwała. Bardzo za tobą tęsknię, kochanie.

49. Jesteś jedną z niewielu rzeczy, które sprawiają, że się uśmiecham. Nieważne, jak daleko jesteś, Twoja promienna twarz jest na zawsze wyryta w moich oczach.

50. Jesteśmy teraz osobno, ale codziennie czuję Twoją obecność. Jesteśmy daleko od siebie, ale czuję się bardziej związany z tobą. Czuję przy sobie twoją obecność, nawet gdy jesteś tysiąc mil stąd. Dystans w pewien sposób stworzył samotność, ale wiem, że mamy to, czego potrzeba, aby pozostać napiętym i przetrwać ten okres. Bardzo cię kocham, kochanie! Nie mogę się doczekać powrotu.

51. Jestem zazdrosny o wszystkich, którzy dzisiaj cię spotkają.

52. Odległość nie ma znaczenia dla dwóch serc, którym zależy. Przeszliśmy przez grube i chude, razem płakaliśmy, śmialiśmy się i walczyliśmy razem; żadna z tych chwil nas nie rozerwała. Przebyliśmy długą drogę, a nasza miłość pozostaje silna. Mimo odległości wciąż czuję wokół siebie Twoją obecność. Czuję ciepło Twojego serca i ujmujący uśmiech. Nie mogę się doczekać powrotu, kochanie.

Najsłodsze rzeczy do powiedzenia dziewczynie na urodziny

uśmiechnięta kobieta świętująca swoje urodziny

Jeśli zastanawiasz się, jak pogratulować swojej dziewczynie urodzin, oto niektóre z najbardziej romantycznych sposobów na zrobienie tego.

To dla niej wyjątkowy dzień i myślę, że ty też jesteś tego świadomy. Powiedzenie jednej z tych rzeczy swojej dziewczynie w urodziny jest nie tylko super słodkie, ale jest to również bardzo ważne dla twojego związku, ponieważ będzie wiedziała, że ​​pamiętasz, a to najlepszy sposób, aby pokazać jej, jak bardzo ją kochasz.

53. W tym dniu narodziło się wszystko, czego kiedykolwiek mogłem chcieć. Tak, mówię o tobie! Dziękuję, że istniejesz i dzięki, że wybrałeś mnie, aby wszystkie Twoje następne urodziny były coraz bardziej niesamowite. Ale na razie: wszystkiego najlepszego. Dziękuję za bycie tak niesamowitym!

54. Życzę ci niesamowicie kochających urodzin. Może są chwile, kiedy nie mogę dać Ci wszystkiego, o czym kiedykolwiek marzyłeś, ale obiecuję Ci, że będę Cię kochać coraz bardziej każdego dnia.

55. Dzisiaj jest twój dzień, moja królowo! Zrobię wszystko, aby cię uszczęśliwić. Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem!

56. Najlepszej dziewczynie, światło we wszystkich moich najciemniejszych dniach, uśmiech, który rozświetla każdy pokój, mój anioł, mój szczęśliwy talizman i jedyny, który będę kochał do końca moich dni: Wszystkiego Najlepszego!

57. Dziś wieczorem nawet gwiazdy na niebie śpiewają ci piosenkę z okazji urodzin swoim niesamowitym blaskiem. Chciałam do nich dołączyć, ale muszę powiedzieć, że Twoje piękne oczy błyszczą jaśniej niż one. Wszystkiego najlepszego kochanie. Niech gwiazdy zawsze będą na naszą korzyść!

58. Życzę, aby spełniły się wszystkie Twoje największe marzenia! Wszystkiego najlepszego moja królowo. Chcę zobaczyć, jak się tak uśmiechasz przez reszta twojego życia , tuż obok mnie.

59. Wszystkiego najlepszego, moja droga. Obyś pewnego dnia uświadomił sobie, jak bardzo cię kocham. Może w tym dniu ludzkość wymyśli słowa, aby opisać, jak silne są moje uczucia do ciebie!

60. Chcę, abyś miał piękne urodziny! Dzisiaj zrobię wszystko, czego ode mnie zażądasz. Naprawdę i naprawdę pragnę tylko twojego szczęścia.

61. Wszystkiego najlepszego! Mam nadzieję, że spodobają się Wam prezenty, które mam dla Was. Wiem, że nie są tak piękne jak ty, ale tak naprawdę nic nie jest i nigdy nie będzie.

62. W tym dniu życzę Ci wszystkiego, czego pragnie Twoje serce. Jesteś tak dobrą kobietą, że naprawdę zasługujesz na najlepsze, co świat ma do zaoferowania. Oto kolejne szczęśliwe urodziny dla Ciebie!

63. Wszystkiego najlepszego! Mówią, że dom jest tam, gdzie jest twoje serce. Cóż, moje serce jest z tobą. Jestem tak szczęśliwy, że mam żonę taką jak ty, która przechodzi obok mnie przez wszystkie wzloty i upadki życia. Mam nadzieję, że to twoje najszczęśliwsze urodziny!

64. Wszystkiego najlepszego dla mojej drogiej żony. Dziękuję za tyle wspaniałych wspólnych lat. Nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się, co przyniesie nam przyszłość! Mam nadzieję, że masz dzisiaj wspaniały dzień, a oto jeszcze wiele przygód w nadchodzącym roku!

65. Chciałem dać Ci coś naprawdę niesamowitego i inspirującego na urodziny, a potem przypomniałem sobie, że już mnie masz. Wszystkiego najlepszego!

Słodkie rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie po kłótni

zdenerwowana para siedzi w salonie?

Wiedza, co powiedzieć po kłótni z twoim GF, wydaje się misją niemożliwą. Ale na szczęście wiem, jak się czujesz i mam cię przy sobie - oto lista rzeczy, które będąrozluźnij napięciei odpędź jej gniew.

Wszyscy tam byliśmy.

Patrzysz na osobę, którą kochasz najbardziej, cierpiąc i gniewając się na ciebie, a twoja klatka piersiowa rozpada się na strzępy.

Twoje serce pęka, Twój umysł jest zamglony – w takich chwilach bardziej niż kiedykolwiek będziesz potrzebować właściwych słów! Komunikacja naprawdę jest najlepszym sposobem na rozwiązanie wszelkiego rodzaju konfliktów, ale uwierz mi, dorzucenie kilku uroczych słów nie zaszkodzi.Jeśli już, to przypomni sobie, dlaczego cię kocha!

67. Nigdy nie chciałem cię rozzłościć. To nie był mój zamiar, obiecuję ci! Dlatego naprawdę przepraszam za wszystko. Musisz wiedzieć, że Cię kocham i że to łamie mi serce!

68. Moje serce powoli pęka z powodu tego, jak jesteś na mnie zły. Nie chcę widzieć, jak zachowujesz się w ten sposób, kiedy wiem, jak czysty wygląda twój uśmiech. Więc proszę, uśmiechnij się do mnie, a obiecuję, że nigdy więcej nie zrobię niczego, co mogłoby cię zdenerwować!

69.Nie możesz mnie odepchnąć! Nie teraz, nie kiedykolwiek! Na zawsze pozostanę w pobliżu, abyś był szczęśliwy i bezpieczny. A co, gdybyśmy mieli jedną małą kłótnię? Te małe rzeczy nigdy nie będzie wystarczająco silny, by nas rozdzielić!

70. Sprawiłem, że codziennie płakałem łzami radości aż do dzisiaj. Czy możesz mi wybaczyć w imię tych wszystkich łez radości, które wylałeś? Pokażę Ci, że kiedy znów się uśmiechniesz, już nigdy nie sprawię Ci takiego smutku.

71. Nigdy więcej nie będę tak zły na siebie, jak mam rację w tej chwili, ponieważ sprawiłem, że moja królowa płakała. Jak kiedykolwiek będę znowu ze sobą żyć? Proszę, moja droga, wybacz mi! Byłem głupcem, wierząc, że postąpiłem słusznie. Jest mi naprawdę przykro.

72. Przepraszam. Przykro mi, że tak się stało i że teraz oboje cierpimy! Oboje cierpimy z tego samego powodu: za słowa, które powiedziałem i rzeczy, które zrobiłem. Wiedz, że naprawdę mi przykro! Proszę wybacz mi.

73. Nawet jeśli zdarzają się takie głupie kłótnie, nie musisz wątpić w moją miłość do ciebie! Moje usta były szybsze niż mózg i powiedziałem kilka naprawdę okropnych rzeczy. Jest mi naprawdę przykro.

74. Nie przestanę cię kochać z powodu tej walki! Właściwie nigdy nie przestanę cię kochać! To tylko małe przypomnienie, że innym ludziom jest jeszcze trudniej niż nam, ponieważ pozwalają głupim rzeczom, takim jak głupie bójki, rozbić ich! Cóż, jesteśmy o wiele lepsi! Czy mam rację?

75. Nie pozwól, aby te moje drobne niedoskonałości były powodem, dla którego kwestionujesz cały nasz związek!

76. Przepraszam za wszystko, co powiedziałem. Cofam to wszystko. Miłość, którą mam do ciebie, jest silniejsza niż jakikolwiek gniew.

Rzeczy Powiedzieć swojej dziewczynie, żeby chciała cię z powrotem

para patrząca na siebie na zewnątrz

Musisz być prawdziwym magikiem słów, gdy próbujesz odzyskać dziewczynę. Nie możesz powiedzieć złego słowa, chyba że nie chcesz, aby sytuacja była jeszcze gorsza. Właśnie dlatego powinieneś zachować ostrożność i użyć jednej z tych linii - obiecuję ci, że wróci w twoje ramiona, zanim się zorientujesz.

Wiem, że ponowne rozpoczęcie związku nie zawsze jest dobrym pomysłem, ale jeśli wy dwoje świetnie się bawiliście i żadne z was nie jest zadowolone z rozstania, może użyj tych uroczych zdań i akapitów, aby ją odzyskać.

Oczywiście nie każdy związek powinien otrzymać drugą szansę, ale jeśli naprawdę wierzysz, że powinniście być razem i że nie ma sposobu, aby powiedzieć, czy moglibyście być szczęśliwi, z wyjątkiem ponownego spróbowania, spróbuj!

77. Nawaliłem, dobrze? Nawaliłem jak nigdy dotąd. Ale jestem gotowy na zmianę, jeśli jesteś gotowy, by mnie zabrać z powrotem.

78. Nie sądzę, że coś tak wyjątkowego jak nasz związek zasługuje na łatwe zerwanie w ten sposób; Jestem gotów spróbować jeszcze raz! Jesteś mi tak cenny i drogi, że po prostu nie mogę wrócić do życia bez Ciebie u mego boku.

79. Nigdy nie mów, że tak miało się stać! NIE! Mieliśmy być razem szczęśliwi. Ten? To tutaj jest testem od Pana, aby zobaczyć, czy naprawdę kochamy się nawzajem i czy jesteśmy gotowi walczyć o ten związek. Jeśli jesteś gotowy, by znów wziąć mnie za rękę, chodźmy razem i zdajmy ten test!

80. Nic mi tylko przykro. Nie mogę uwierzyć, że puściłem takiego anioła jak ty. Nigdy nie wybaczę sobie tego błędu. Ale jeśli chcesz dać mi jeszcze jedną szansę, obiecuję, że będę cię dobrze traktować i pokazać, na czym polega prawdziwa miłość.

81. Czy myślisz, że kiedykolwiek będziesz w stanie mi wybaczyć? Nie dla mnie, nie dla ciebie. Ale dla naszego związku i dla tych wszystkich ludzi, którzy nas podziwiali. Idealnie pasujemy, ponieważ się kochamy. Nie pozwól, aby nasza miłość zgasła.

82. Nie rób mi tego! Nie zostawiaj mnie tak, nie mówiąc mi, dlaczego tak się dzieje! Kocham Cię i nie puszczę Cię! Będę walczył dla nas, więc proszę, pomyśl o tym jeszcze raz.

83. Czy jest coś, co mogę zrobić, aby zmienić zdanie? Jeśli tak, sprowadzę nawet gwiazdy z nieba, aby się przed tobą pokłoniły i błagały cię, abyś wróciła do miłości, którą mieliśmy.

84. Słuchaj, nie jestem wielki w słowach, ale obiecuję ci, że gdy dasz mi kolejną szansę, popracuję nad sobą, aby poprawić nasz związek. W razie potrzeby będę pracować dzień i noc, aby pokazać Ci, że naprawdę Cię kocham.

85. Po prostu nie wyrzucę wszystkiego! Pamiętasz te śmiechy i te noce, kiedy rozmawialiśmy, aż słońce wzeszło nad horyzontem? TAk! Jestem gotów walczyć o to wszystko jeszcze raz, jeśli tylko dasz mi szansę.

86. Chciałeś mnie poślubić. Chciałeś spędzić ze mną resztę życia. Co się stało? Czy naprawdę warto wyrzucić to, co mieliśmy? Nie rób tego. Jest mi naprawdę przykro. Tylko proszę, nie zostawiaj mnie.

Słodkie słowa, które sprawią, że się uśmiechnie w twoją rocznicę

para na randce w restauracji?

Nawet jeśli kochasz swojego GF każdego dnia, twoja rocznica powinna być dniem do zapamiętania i musisz mądrze używać swoich słów. Nie zapominaj, że dziewczyny bardzo cenią randki i specjalne okazje, więc nie zapomnij powiedzieć jej czegoś uroczego w ten niezwykły dzień. Oto cytaty miłosne, które pomogą Ci wyrazić swoją ogromną miłość do niej.

87. Minął rok i całuję cię przez każdy z tych 365 dni. Nie mogę się doczekać tych wszystkich dni, które dopiero nadejdą, aby nadal Cię całować i okazywać Ci moją miłość!

88. Pan musi mnie naprawdę kochać, jeśli zdecydował się umieścić cię w moim życiu i pokazać mi, że na zawsze będę miał powód do radości – tak jak ten ostatni rok, który spędziliśmy razem. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co przyniosą nam nadchodzące lata. Dziękuję Ci za wszystko! Szczęśliwej rocznicy !

89. Szczęśliwej rocznicy, kochanie! Nie mogę uwierzyć, że minął kolejny rok. Jakoś zawsze czuję się tak, jakbyśmy dopiero co się spotkali, ponieważ kocham cię tak bardzo, jak kiedyś, kiedy byliśmy młodzi i pełni energii!

90. Życzę szczęśliwej rocznicy! Nie tylko ta, ale wszystkie te rocznice, które dopiero nadejdą. Pokażemy czasowi, że to nie jest granica naszej nieokiełznanej miłości !

91. Nie wyobrażałam sobie, że będę z wami obchodzić rocznice. Ale oto jesteśmy, więc Happy Anniversary kochanie! Uczyniłeś mnie absolutnie najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

92. Któregoś dnia powiedziałeś mi, jak bardzo mnie kochasz, i ogłupiałem. Nie wiedziałem wtedy, co powiedzieć. Ale teraz to robię: miłość, którą czuję we mnie, płonie jaśniej niż płomień i będę Cię kochać do końca czasu! Szczęśliwej rocznicy!

93. Kiedy wszystko się rozpadało, zawsze mogłem liczyć na to, że wciągniesz mnie z powrotem na właściwe tory. Dlatego wiem, że to nie będzie nasza ostatnia rocznica do świętowania! Ponieważ zawsze będziemy tam, aby się złapać.

94. Postanowiłem spędzić życie obok ciebie. Wybrałabym cię ponownie, nie tylko dzisiaj, ale w każdą nadchodzącą rocznicę i każdy nadchodzący dzień!

95. Nie zapomnij, jak bardzo mi na tobie zależy, ponieważ złamałoby mi to serce. Chcę Wam przypominać o mojej miłości w każdy z 365 dni w roku, ale dzisiaj jest wyjątkowy. Dzisiaj rozpoczęliśmy naszą podróż i sprawmy, aby ten dzień był jeszcze raz najpiękniejszym dniem w historii!

96. Za rok już nic nie będzie takie samo – tak jak rok wcześniej, kiedy nie myśleliśmy, że amiłość między dwojgiem ludzimoże być tak silny. Ale zrobiliśmy to i patrzymy na coś, co stworzyliśmy. Patrzymy na miłość, która rozkwitnie przez wszystkie nadchodzące lata! Szczęśliwej rocznicy!

97. Rok temu znalazłeś części mnie, o których istnieniu nie wiedziałem, a w tobie znalazłem miłość, o którą już nie wierzyłem.

szczęśliwa para całuje się na zewnątrz

98. Obchody naszej rocznicy potrwają dwadzieścia cztery godziny, ale świętowanie naszego wspólnego życia będzie trwało całe życie i nie tylko. Szczęśliwej pierwszej rocznicy kochanie.

99. Dzięki za upewnienie się, że pierwszy rok naszego małżeństwa był doskonały. Obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby każdy rok reszty naszego życia był doskonały – dokładnie tak, jak na to zasługujesz.

100. Minął rok, ale nigdy nie zapomnę tego momentu w moim życiu, kiedy powiedziałeś TAK. Tak się cieszę, kochanie, ponieważ uzupełniasz moje życie!

101. Piękna róża dla pięknej kobiety, która dała mi piękne życie. Szczęśliwej rocznicy !

102. Nasz dom nie stałby się domem bez Ciebie. Nasze dzieci nie zrozumiałyby znaczenia rodziny bez Ciebie. Bez Ciebie nie doświadczyłbym miłości. Szczęśliwej rocznicy!

103. Zamiast kartki powinieneś dostać trofeum za wytrzymanie ze mną kolejnego roku. Jesteś dla mnie tym jedynym.

104. Nikt inny nie zrozumie naszego wspaniałego związku i nikt inny na tym świecie nie zrozumie mnie tak, jak ty. Historie miłosne są piękne, ale nasza jest moją ulubioną. Szczęśliwej rocznicy kochanie!

105. Dziś przypomina mi, że Bóg naprawdę mnie kocha, bo dał najwspanialszą kobietę i wybrał ją na moją życiową partnerkę. Nie przestanę być wdzięczny. Szczęśliwej rocznicy kochanie!

106. Dziś i przez wszystkie dni będę cię kochać na zawsze. Wnosisz do życia tyle radości, nawet gdy życie staje się trudne. Zawsze wiesz, jak najlepiej wykorzystać wszystko.

107. Moja droga żono, jesteś pasem bezpieczeństwa w kolejce górskiej mojego życia, która na każdym kroku i we wszystkich wzlotach i upadkach mojego życia chroni mnie. Jesteś dla mnie kimś wyjątkowym. Szczęśliwej rocznicy.

108. Lubię budzić się i patrzeć każdego ranka w Twoje niesamowite oczy, sprawia, że ​​czuję się wyjątkowo, po prostu patrząc na Ciebie, mogę powiedzieć, że czujesz się tak samo, minęły * lata, a teraz spójrz na nas! Szczęśliwego dziecka z okazji rocznicy!

109. Z wielką przyjemnością ogłaszam, że nasze pożycie małżeńskie oficjalnie zakończyło dekadę. To było wspaniałe doświadczenie. Z niecierpliwością czekam na możliwość spędzenia z Tobą reszty życia.

110. Dzięki kochanie za dopilnowanie, żebym nie musiał grać w grę życia sam. Posiadanie ciebie przy sobie pozwoliło mi docenić lepsze strony gry życia. Szczęśliwej rocznicy! Grajmy dalej!

111. Życzę szczęśliwej rocznicy ślubu za podarowanie mi chwili miłości, dnia cierpienia, tygodnia wojny i miesiąca kłótni. Nawet po tym zawsze jesteś dla mnie wyjątkowy, ponieważ jesteś moim najlepszym towarzyszem.

Najsłodsze rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie w Walentynki

para przytulająca się w domu

Każda dziewczyna marzy o idealnych walentynkach, więc dlaczego nie dać jej tego, jeśli możesz? Nie musisz być Szekspirem, żeby ją zdobyć, bo wszystko masz już spisane. Użyj tychsłodkie słowa powiedzieć dziewczynieżeby znów się w tobie zakochała.

Oto kilka prostych, ale uroczych linii do wykorzystania Walentynki .

112. Szczęśliwych walentynek, cudownie.

113. Jesteś jedyną walentynką, którą zawsze będę kochać – dziękuję za bycie całkowicie niesamowitą.

114. Mój dzień nie jest kompletny bez myślenia o tobie. Jesteś moją jedyną miłością. Szczęśliwych walentynek!

115. Życzę najsłodszego, najszczęśliwszego dnia mojej wiecznej Walentynce.

116. Gdybym mógł sięgnąć i trzymać gwiazdę za każdym razem, gdy sprawiłeś, że się uśmiechnąłem, całe wieczorne niebo byłoby w mojej dłoni.

117. Moja słodka Walentynko, obiecuję zachowywać się w tym roku jak doskonały dżentelmen i upewnić się, że dam ci wszystko, czego chcesz w ten wyjątkowy dzień. Dziś wszystko dotyczy nas i naszej wzajemnej miłości. Szczęśliwych walentynek!

118. Szczególnie dzisiaj mam nadzieję, że poczujesz, jak bardzo Cię kocham i jak bardzo jestem wdzięczny, że masz Cię w moim życiu.

119. Jeśli kiedyś nadejdzie dzień, w którym nie będziemy mogli być razem, zatrzymaj mnie w swoim sercu, zostanę tam na zawsze.

cómo excitarlo sexualmente

120. Kiedy budzę się rano, moja pierwsza myśl jest o tobie, ponieważ kiedy zaczynam dzień z tobą w mojej głowie, wiem, że będzie idealnie.

121. Nie tylko cię kocham. Uwielbiam to, że mam Cię jako moją Walentynkę. Szczęśliwych walentynek!

Słodkie rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie nad tekstem

uśmiechnięty mężczyzna trzymający telefon na zewnątrz

Tylko dlatego, że ty i twój GF nie jesteście fizycznie razem w tej chwili, nie oznacza to, że możesz zawiesić romans. Zamiast tego użyj wiadomości tekstowych, aby podgrzać atmosferę i wyślij jej jedną z tych uroczych linii.

Ponadto te wiadomości zdziałają dla Ciebie cuda, jeśli jesteś jednym z tych facetów, którzy w tej chwili nie potrafią właściwie wyrazić siebie. Czasami właściwe słowa po prostu nie mogą pojawić się we właściwym czasie i dlatego wysyłanie SMS-ów do słodkich rzeczy GF jest zdecydowanie twoją filiżanką herbaty.

122. Dlaczego wyglądasz tak pięknie za każdym razem, gdy cię widzę?

123. Słowa nie mogą wyjaśnić, jak wspaniałą osobą jesteś.

124. Gdybym mógł dać ci jedną rzecz w życiu, dałbym ci możliwość zobaczenia siebie moimi oczami. Dopiero wtedy zdasz sobie sprawę, jaka jesteś dla mnie wyjątkowa.

125. To dzięki tobie moje życie jest tak doskonałe.

126. Chciałbym móc obudzić się tuż obok ciebie.

127. Zakochałem się w tobie za milion rzeczy, o których nigdy nie wiedziałeś, że robisz.

128. Twój piękny uśmiech za każdym razem zmienia mój dzień.

129. Uwielbiam wszystkie te rzeczy, których nie robisz: nigdy nie próbujesz mnie zmienić, nie przejmujesz się moimi dziwacznymi nastrojami, nigdy się nie śmiejesz, gdy próbuję być poważny, i nigdy nie odwracasz się, kiedy najbardziej cię potrzebuję.

130. To spojrzenie w twoje oczy, kiedy muszę powiedzieć dobranoc, bardzo utrudnia mi odejście od ciebie.

131. Gdyby ktoś poprosił mnie o zdefiniowanie miłości, wysłałbym go do ciebie, aby mógł zobaczyć prawdziwy przykład tego, czym naprawdę jest to uczucie.

Miłe rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie, aby życzyć jej dobrego poranka

para leżąca w łóżku

Jeśli twoja dziewczyna jest pierwszą osobą, o której myślisz w chwili, gdy otwierasz oczy, nawet po tym, jak widziałeś ją ostatniej nocy, oto najbardziej romantyczne sposoby, by dać jej o tym znać. Co może być lepszego niż wysłanie jej jednego z tych uroczych tekstów rano?

132. Nadal jesteś w ramionach snu, a ja cię obejmuję i życzę ci dobrego poranka!

133. Morning Sunshine… Wyglądasz dziś świetnie. Skąd mam wiedzieć? Bo świetnie wyglądasz na co dzień.

134. Nie mogę się doczekać, żeby Cię dzisiaj zobaczyć!

135. Znalazłeś prawdziwą miłość, kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz budzić się każdego ranka poza swoją miłością, nawet jeśli masz różnice.

136. Jesteś najlepszy. Mam nadzieję, że masz dzisiaj cudowny dzień.

137. Czasami żałuję, że nie ma budzika, bo to jedyne urządzenie, które budzi mnie, gdy śnię o tobie.

138. Dostaję motyle, bo wiem, że zobaczymy się później.

139. Każdy poranek jest radością, ponieważ jest kolejną szansą, aby zobaczyć Twój piękny uśmiech, Twoje przenikliwe oczy i Twoje słodkie usta. Nie mogę się doczekać, aż ta noc minie, żebym mogła znów cię zobaczyć rano.

140. Odliczam minuty, aż znów cię zobaczę.

141. Nie możesz przywrócić wczoraj. Nie możesz patrzeć w jutro. Więc jedyny prezent jaki masz jest dzisiaj. Dlatego nazywa się to teraźniejszością.

142. Na początku każdego dnia upadam na kolana i dziękuję niebiosom za was. Zmieniłeś moje życie i rozgrzałeś moje serce na więcej sposobów, niż kiedykolwiek możesz wiedzieć.

143. Dzień dobry, kochanie. Chcę cię dziś tylko powitać podnoszącym na duchu przesłaniem. Pojawiłeś się w moim życiu znikąd, ale nagle stałeś się całym moim światem. Jesteś niesamowity i jestem pewien, że masz moc, by podbić wszystko, tak jak podbiłeś moje serce. Kocham cię i życzę miłego dnia!

Słodkie, ale serowe rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie, aby roztopić jej serce

zakochana para patrząca na siebie

Niektórzy nazywają te linie tandetnymi, a niektórzy nazywają je klasykami. Tak czy inaczej, ważne jest, abyś nie popełnił błędu, używając ich.

Istnieją dwa scenariusze korzystania z tandetnych linii podrywu – albo się na to nabierze, albo ją rozśmieszysz. Niezależnie od wyniku, dobrze, że się stało.

144. Nie możesz zobaczyć słońca, gdy pada, ale wiesz, że tam jest. Mam nadzieję, że oboje możemy być jak słońce, które nie zawsze się widuje, ale zawsze jest dla siebie.

145. Gdybyś był filmem, oglądałbym cię w kółko.

146. On: Czy masz telefon? Ona: Jasne. Czemu? On: Obiecałem mamie, że zadzwonię do niej, gdy się zakocham.

147. Kiedyś anioł zapytał, dlaczego tak bardzo mi na tobie zależy. Powiedziałem jej, że tak bardzo mi na tobie zależy, bo… nie mogę znaleźć powodu, żeby tego nie robić.

148. Gdyby kochanie cię było pracą, byłbym najbardziej zasłużonym, oddanym i wykwalifikowanym kandydatem. W rzeczywistości byłbym nawet gotów pracować za darmo!

149. Mówią, że Disneyland to najszczęśliwsze miejsce na ziemi. Cóż, najwyraźniej nikt nigdy obok ciebie nie stał.

150. Przyznaję, że nigdy nie będę idealny. Nigdy nie zawsze tam będę. Czasami mogę nie sprawić, że się uśmiechniesz, ale jest jedna rzecz, którą mogę zrobić. Mogę być dla ciebie osobą, którą jestem.

151. Gdyby ktoś poprosił mnie o opisanie Cię w zaledwie dwóch słowach, powiedziałbym, że po prostu niesamowite.

152. Co sprawia, że ​​niektórzy ludzie są bardziej wyjątkowi niż inni? To nie tylko szczęście, które czujesz, gdy ich spotykasz, ale udręka, którą czujesz, gdy za nimi tęsknisz.

153. Czy złapiesz mnie za ramię, abym mógł powiedzieć moim przyjaciołom, że zostałem dotknięty przez anioła?

Romantyczne rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie, aby wiedziała, jaka jest piękna

uśmiechnięta kobieta stojąca na zewnątrz w parku

Każda kobieta od czasu do czasu chce słyszeć, że jest piękna. Wybierz swoje słowa i naprawdę daj jej znać, że szczerze myślisz, że jest piękna. Dziewczyna musi to od czasu do czasu usłyszeć.

154. Nigdy nie widziałem tak wielu cech odzwierciedlających prawdziwe piękno kobiety, jak twoje.

155. Twoje piękno mnie oślepia, ponieważ pochodzi z Twojego serca i odbija się w Twoich oczach.

156. Twoje piękno jest wszystkim, czego potrzebuję, ponieważ pochodzi z Twojego serca.

157. Błysk w twoich oczach jest jak wpatrywanie się w morze klejnotów.

158. Czasami wydaje mi się, że moje serce zostało starannie zbudowane przez staranne ręce Pana.

159. Nie ma nikogo piękniejszego na tym świecie niż zakochana kobieta, więc nie ma nikogo piękniejszego od ciebie.

160. Jesteś miłością mojego życia; Twoje piękno jest nie tylko zewnętrzne, ale przenika głęboko do serca.

161. Piękno, które posiadasz, nie ma sobie równych w świecących gwiazdach.

162. Twoja elegancja i klasa to więcej niż mogę znieść i kocham cię za to.

163. Magia jest wtedy, gdy nasze oczy się spotykają i czujemy iskrę między naszymi sercami. Jesteś wspaniały.

Słodkie rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie, gdy chcesz się jej oświadczyć

mężczyzna oświadcza się kobiecie

Znalezienie odpowiednich słów do zaproponowania swojemu GF to koszmar każdego mężczyzny. Cóż, już nie, ponieważ tutaj masz odpowiednie linie, gdy masz zamiar zadać pytanie.

Oświadczanie się miłości swojego życia to jeden z najważniejszych momentów twojego związku. To coś dla niej i będziesz pamiętał tak długo, jak będziesz żył. Chcesz to zrobić dobrze i chcesz, aby było to niezapomniane.

164. Dzień, w którym się spotkaliśmy, był dniem, w którym odnalazłem sens i radość. Mam nadzieję, że jestem tym dla ciebie. Wyjdziesz za mnie?

165. Całe moje życie jest cudowne, bo jesteś ze mną. Uszczęśliwiasz mnie, nawet jeśli czuję się smutny i przygnębiony. Twój uśmiech rozjaśnia całe moje życie i cała ciemność znika. Twoja miłość doprowadziła mnie do szaleństwa. Będę cię kochał do końca moich dni. I chcę być z tobą przez całe życie.

166. Tym pierścionkiem oddaję Ci moje serce. Obiecuję, że nigdy nie będziesz chodzić sam dla innego dzień mojego życia ; moje serce będzie twoim schronieniem, a moje ramiona twoim domem.

167. Nie wiem, jak wyrazić moje serce, ale wszystko, co mogę powiedzieć, to kocham cię zawsze i na zawsze. Bycie z tobą sprawia, że ​​się uśmiecham i jestem szczęśliwy, a dzielenie się z tobą życiem jest moim największym marzeniem; urzeczywistnij to swoją miłością.

168. Spójrz mi w oczy, a zrozumiesz ile dla mnie znaczysz; czy będziesz moja na zawsze?

169. Niech całe moje szczęście będzie twoje, cały twój smutek będzie moim. Niech cały świat będzie Twój, tylko Ty będziesz mój! Nie wyobrażam sobie zestarzeć się z kimkolwiek innym i nie chcę.

170. Zawsze jesteś w mojej głowie i cały czas myślę o tobie. Przyjdź do mnie, chwyć mnie za rękę i nigdy jej nie opuszczaj. Chcę spędzić z tobą życie i iść obok ciebie. Wszystko czego chcę to być z tobą przez całe życie.

171. Mówią: chcę się z tobą zestarzeć. Mówię: chcę być z tobą poza granicami czasu.

172. Nigdzie mnie nie szukaj, bo zawsze jestem w twoim sercu. Połóż rękę na sercu, a poczujesz mnie. Proszę, nigdy mnie nie opuszczaj i nigdy nie pozwól mi odejść, ponieważ nigdy nie znajdę piękniejszego miejsca do życia. Proszę bądź ze mną do końca życia.

173. Odkąd się poznaliśmy, nie czuję już pustki w sercu. Zostań ze mną i nigdy nie pozwól nam się rozstać.

Słodkie rzeczy, które możesz powiedzieć swojej dziewczynie, gdy chcesz jej życzyć dobrej nocy

kobieta pisze telefon w nocy

Oto, co powiesz, aby dać jej znać, że będzie w twoim umyśle, nawet jeśli nie ma jej z tobą.To jest koniec dnia a ty wciąż o niej myślisz – jeśli to nie jest miłość, to co nią jest?

174. Wiem, że trudno ci zasnąć beze mnie. Niech to będzie największa uciążliwość w twoim życiu.

175. Dobranoc, kochanie. Mam nadzieję, że dobrze śpisz i masz najlepsze sny. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć cię rano.

176. Życzę ci dziś wieczorem tylko najsłodszych snów i nie zapominaj, że zawsze jestem w duchu. Tęsknię za Tobą .

177. Zgaszone światła, czas na sen, dobranoc, obyś miał najwspanialsze sny. Spokojnej nocy.

178. Tęsknię za naszymi rozmowami do rana. Bez ciebie noc jest pusta. Słodkie sny.

179. Tak trudno jest być z dala od ciebie. Bardzo za tobą tęsknię. Nie mogę się doczekać, kiedy wrócę do domu i znów cię zobaczę. Dobranoc. Uściski i buziaki.

180. Ciesz się dzisiaj wszystkimi pięknymi chwilami i pomyśl o nich, kiedy kładziesz się spać w nocy, aby dobrze się wyspać. Dobranoc !

181. Mój gorączkowy dzień się skończył. Chcę, żebyś wiedział, że myślałem o tobie i teraz wyobrazę cię w moich ramionach. Słodkie sny.

182. Świetnie się dziś z tobą bawiłem. Wyglądałeś tak pięknie i podobała mi się nasza rozmowa przy kolacji. Śpij dobrze i miej wspaniałe sny.

183. Gwiazdy są jasne, zgaś światło, życzę słodkiej i zdrowej nocy.

Słodkie rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie, aby ją podniecić

gorąca para przytulająca się przed lustrem

Czy są jakieś magiczne słowa, które mogą uruchomić silnik twojego GF? Możesz na to postawić – są tuż przed Tobą.

Wspólne spanie nie jest najważniejszą częścią związku, ale w pewnym sensie jest niezbędne. Tam, gdzie nie ma pociągu fizycznego, na dłuższą metę nie ma miłości.

184. Twój tyłek wygląda tak samo niesamowicie w tych spodniach dresowych, jak w twojej małej czarnej sukience.

185. Spotkamy się w sypialni po złożeniu prania.

186. Nie masz pojęcia, jak szalenie mnie doprowadzasz.

187. Czy chcesz masaż pleców, masaż stóp, czy jedno i drugie?

188. Odłóż teraz tę książkę albo będę musiał ci ją zabrać.

189. Twój umysł jest tak samo seksowny jak twoje ciasne małe ciało.

190. Czy możesz powiedzieć, jak bardzo cię pragnę?

191. Kupiłem kajdanki i opaskę na oczy. Mam je nałożyć na ciebie czy na mnie?

192. Idź do łazienki i zdejmij majtki.

193. Posprzątałam sypialnię, ale nie mam nic przeciwko, jeśli zepsujesz ze mną pościel.

Słodkie rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie, gdy chcesz z nią flirtować

para rozmawiająca w barze

Niektórzy myślą, że flirtowanie nie jest łatwe… cóż, to wtedy, gdy wiesz, co powiedzieć!

Oto linie, które zrzucą twoją dziewczynę z nóg.

194. Chcę cię przytulić, dotknąć, a potem pocałować, żeby sprawdzić, czy rzeczywiście jesteś z cukru. Ponieważ jesteś taki słodki!

195. Musisz być kimś z przyszłości. Ponieważ widzę z tobą swoją przyszłość. Cieszę się, że mogę cię poznać w teraźniejszości, ponieważ będziemy mieli dużo czasu, aby się poznać.

196. Ukradłeś mi serce i nie miałem w tym nic do powiedzenia. Ale ty też kradniesz mi sen! Teraz zaczęło mnie to naprawdę niepokoić. Po co kraść sen, skoro możemy go mieć razem!

197. Myślałem, że moje serce jest z kamienia. Ale nigdy nie wiedziałem, że twoje piękno może stopić wosk jak kamień. Proszę ocal moje topniejące serce!

198. Twoje cudowne oczy mogą przeniknąć tysiąc strażników za jednym mrugnięciem. A moje serce było tylko miękką tkanką sercową. Jak mogłabym się oprzeć zakochaniu się w tobie!

199. Niebo nie zawsze oznacza miejsce, w którym można być. Czasami jest to osoba, z którą można być. Dla mnie niebo jest z tobą cały czas!

200. Nie wiem, co o mnie myślisz, ale mam na twój temat różne dziwne fantazje. Niektóre z nich obejmują przytulanie i całowanie, ale niektóre są jeszcze bardziej romantyczne!

201. Ukradłeś mi serce bez mojej zgody. Zakochałem się bez twojej zgody. Teraz proszę o pozwolenie na poślubienie ciebie. Powiesz tak?

202. Wierzę, że czasami ludzie przychodzą od Boga, aby błogosławić życie tych, którzy żyją na tej ziemi. Ale powiedz mi, od kiedy zaczął wysyłać supermodelki?

203. Zastanawiałem się: jeśli chcę zarezerwować miejsce w Twoim sercu, czy będę musiał czekać w kolejce, czy dostanę dodatkowe przywileje, bo jesteśmy przyjaciółmi?

Słodkie rzeczy, które możesz powiedzieć swojej dziewczynie, aby się uśmiechnęła

uśmiechnięta para siedzi w salonie?

Zastanawiasz się nad idealnym sposobem, aby twój GF się uśmiechnął? Po prostu użyj tych kresek, a obiecuję, że uśmiechnie się od ucha do ucha.

Nie ma nic piękniejszego niż widok ukochanej osoby, która się uśmiecha. Upewnij się, że czuje się wyjątkowo, a na jej twarzy zawsze będzie duży uśmiech.

204. Kiedy mnie dotykasz, dostaję motyle.

205. Jesteś moim przeznaczeniem. Uczynienie cię moją przyjaciółką nie było wyborem, zakochanie się w tobie nie było przypadkiem, ale uczynienie z ciebie mojej żony było moim największym osiągnięciem. Uwielbiam każdy krok, który zrobiłem, aby uczynić cię moją.

206. Sprawiasz, że mój smutek znika tym pięknym uśmiechem.

207. Nie myślę dużo, nie myślę często, ale kiedy myślę, myślę o tobie.

208. Uwielbiam to, jak czują się twoje włosy, gdy przeczesuję je palcami.

209. Jesteś moim szczęściem, pragnieniem mojego serca, moim wiecznym płomieniem, tym, który sprawia, że ​​moje serce bije szybko. Moja ukochana, moja królowo, nie mogę myśleć przez sekundę bez ciebie w moim umyśle. Kocham cię, księżniczko piękna.

210. Chcę, żebyś wiedział, że chcę pocałować każdy cal ciebie.

211. Miłość to ryzyko; albo toniesz w nim, albo on tonie ciebie. Dla mnie głęboko zatopiłem się w miłości, którą mam do ciebie. Dziękuję za danie mi tej bezwarunkowej miłości.

212. Chcę zatrzymać czas, gdy jestem z tobą, ale zawsze znajdzie sposób, by przelecieć obok.

213. Jesteś jedyną kobietą, która sprawia, że ​​czuję się jak na szczycie świata!

Słodkie rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie, gdy za nią tęsknisz

mężczyzna stojący na zewnątrz przed wzgórzami

Chcesz, żeby wiedziała, jak bardzo za nią tęsknisz, ale nie możesz znaleźć słów, by opisać, jak się czujesz? Po prostu czytaj dalej…

214. Jesteś moim narkotykiem i jestem od ciebie uzależniony.

215. Brakuje mi twojego zapachu. Zawsze tak ładnie pachniesz, dzięki czemu czuję się ciepło i komfortowo.

216. Odkąd odszedłeś, byłem naprawdę chory. Szczerze żałuję, że ktoś był ze mną i chciałbym, żeby ktoś był tobą.

217. Nie mówię, że liczę minuty, odkąd cię nie było, ale jest 1400 minut dziennie i myślę, że właśnie przekroczyliśmy granicę miliona. Przynajmniej tak się czuje.

218. Po prostu siedzę i myślę o tobie io tym, jaki jesteś słodki, miły i zabawny. Jak wielkie jest uczucie przebywania z tobą i jak bardzo pragnę być z tobą w każdej chwili?

219. Obudzenie się bez zobaczenia Cię przy moim boku sprawia, że ​​serce mi pęka, ale kiedy słyszę Twój głos, czuję się lepiej.

220. Jesteś słońcem w moim poranku. Jesteś wiatrem na moim niebie. Jesteście falami w moich oceanach. Jesteś rytmem w moim sercu. Tęsknię za Tobą.

221. Patrzenie na twoje zdjęcie pomaga mi poczuć się lepiej, gdy cię nie ma, ale nie mogę się doczekać, kiedy znów będę cię trzymać w ramionach.

222. Jeśli mija dzień, w którym nie mówię, że cię kocham lub tęsknię za tobą, zawsze wiedz, że to robię.

223. Chyba najbardziej brakuje mi w tobie twojego uśmiechu. Uwielbiam sposób, w jaki oświetla pokój i moje serce.

Słodkie rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie, gdy chcesz przeprosić

mężczyzna pocieszający jej dziewczynę

Jeśli masz problem z przełknięciem swojej dumy i powiedzeniem przepraszam, to trafiłeś we właściwe miejsce. Zaraz dostaniesz listę słodkich rzeczy do powiedzenia swojemu GF, kiedy będziesz chciał przeprosić.

Argumenty są częścią każdego związku. To, co sprawia, że ​​jesteś wyjątkowy, to fakt, że chcesz podjąć wysiłek, aby wszystko naprawić. Jeśli coś schrzaniłeś, chcesz znaleźć słowa, które jej to wynagrodzą.

224. Kochanie, przepraszam za moje okropne zachowanie! Zmienię się dla ciebie, kochanie!

225. Chciałbym móc cofnąć to, co zrobiłem/powiedziałem. Jak mogę ci to wynagrodzić?

226. Bardzo mi przykro, że wziąłem cię za pewnik. Jesteś dla mnie wszystkim i więcej. Czy możesz znaleźć w swoim sercu, aby mi wybaczyć?

227. Przeprosiny to najmniejsza rzecz, jaką mogę dla ciebie zrobić. Powiem ci, że zrozumiałem, jak głupi byłem. Proszę wybacz mi!

228. Nie jestem idealna, ale staram się jak najlepiej. Proszę, przyjmij moje przeprosiny.

229. Możesz mi nie wybaczyć tego, co zrobiłem, ale chcę tylko, żebyś wiedział, że przepraszam i chcę znów wszystko naprawić.

230. Przepraszam, ostatnią rzeczą, którą chcę zrobić, to odwieźć cię. Jesteś jedyną osobą, którą kocham.

231. Przeprosiny to nic w porównaniu z tym, co zrobiłem, ale mimo to wiem, że masz wyrozumiałe i wyrozumiałe serce i nie pozwolisz, by uraza zniszczyła naszą miłość.

232. Wiem, że zrujnowałem twoje zaufanie do mnie. Proszę wybacz mi. Nigdy nie chciałem, żebyś wątpiła we mnie i moje intencje.

233. Wiesz, że trudno mi przyznać się do winy i przeprosić, ale myliłem się i przepraszam za ból i smutek, które spowodowałem.

Słodkie rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie, gdy chcesz, żeby wiedziała, że ​​jest jedyna

mężczyzna całuje rękę kobiety

Oto rzeczy, które każda dziewczyna na świecie chce usłyszeć. To są słowa, które jej mówisz, kiedy chcesz się upewnić, że wie, że jest dla ciebie jedyną.

Żaden związek nie jest doskonały i każdy przechodzi kryzys, w którym zaczyna kwestionować, czy jest kochany i czy ten związek jest dla niego odpowiedni. Kiedy zauważysz, że to się dzieje, włącz swój urok i powiedz jej niektóre z tych rzeczy.

234. Twój głos to mój ulubiony dźwięk, twoje imię to moje ulubione słowo, twój uścisk to moja ulubiona strona.

235. Nie wiedzą, że całe życie czekałem na spotkanie z miłością taką jak ty.

236. Z twoją miłością i troską czuję, że mogę podbić cały szeroki świat.

237. Każdej nocy myślę o tobie i całuję poduszkę przed zaśnięciem.

238. Przepraszam, zgubiłem się w twoich oczach. Co mówiłeś?

239. Jesteś słońcem w moich najciemniejszych dniach.

240. Moje serce dla ciebie nigdy się nie złamie. Mój uśmiech dla ciebie nigdy nie zniknie. Moja miłość do ciebie nigdy się nie skończy.

241. Jesteś jednym z najsłodszych i najbardziej uroczych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkałem. Kocham Cię, kochanie.

242. Jesteś nie tylko moim partnerem, ale także moim najlepszym przyjacielem i aniołem stróżem. Nie wiem, co kiedykolwiek zrobię bez Ciebie

243. W dniu, w którym cię poznałem, znalazłem swój brakujący kawałek.

244. Resztę życia spędzę wybierając cię w kółko.

Jak mogę roztopić serce mojej dziewczyny słowami?

uśmiechnięta para siedzi w domu i rozmawia

Najlepsze słowa, których powinieneś użyć, aby spotkać serce swojej dziewczyny, to te, które sprawią, że poczuje się wyjątkowo. Upewnij się, że wie, że jest Twoim priorytetem i jedyną kobietą na świecie, z którą kiedykolwiek będziesz i że wolisz być sam niż z jakąkolwiek inną dziewczyną na świecie.

Oto lista wiadomości, które sprawią, że jej serce zabije biciem!

245. W dzisiejszych czasach bardzo niewielu ludzi wierzy w prawdziwą miłość. Kiedy zdecydowałem się w to uwierzyć, nie spodziewałem się takiego błogosławieństwa jak ty. Jesteś najcenniejszą rzeczą w moim życiu i nigdy nie pozwolę Ci odejść.

246. Gdybym musiał odsiedzieć kilka lat w więzieniu tylko po to, by mieć ciebie jako swojego, zrobiłbym to w mgnieniu oka. Ty i twoje szczęście znaczycie dla mnie. Życie bez ciebie byłoby nudne i bezcelowe.

247. Bez względu na to, jak bardzo staram się stłumić moje uczucia do ciebie, moje serce zawsze znajdzie sposób, aby przypomnieć mi, że jesteś brakującym elementem w moim życiu. Dla mnie jesteś tak samo ważny jak powietrze. Jak u licha mam żyć bez ciebie?

248. Wiem, że mogę nie mówić tego codziennie, ale dzięki Tobie moje życie jest tak niesamowite, jak jest. Sprawiłeś, że poczułem się kochany, godny i wyjątkowy. Dzięki kochanie i nie zapominaj, że zawsze będziesz mieć moją miłość.

249. Kiedy prosiłam Boga o najlepszą dziewczynę, nie spodziewałam się tak wyjątkowej kobiety, która była nie tylko moją partnerką, ale także najlepszą przyjaciółką, która jest super pięknym i opiekuńczym człowiekiem. Nie mogę bez ciebie żyć, kochanie.

250. Wszyscy wątpiliby w moją miłość do ciebie, ale to tylko dlatego, że miłość taka jak nasza nie istnieje nigdzie indziej. Jestem zaszczycony, że mogę podzielić się z wami moimi wspomnieniami.

251. Stałem się dla ciebie głupcem. Wszędzie wypowiadam twoje imię. Ludzie są zmęczeni tym, że cały czas o tobie mówię, ale mnie to nie obchodzi. Nie ma znaczenia, że ​​wszyscy mnie opuszczą tak długo, jak cię mam, kochanie.

252. Jeśli zbyt wiele miłości może zabić. Do tej pory byłbym już martwy. Cała moja istota promienieje miłością do Ciebie. Miłość, którą znam z głębi duszy, nigdy nie umrze.

253. Kochałem cię, zanim cię spotkałem i zawsze myślałem, że to prawdziwa miłość. Mogłem żyć wierząc w to kłamstwo, ale teraz, kiedy cię spotkałem, znam smak prawdziwej miłości. Jesteś naprawdę moją bratnią duszą.

254. Bez względu na to, jak bardzo staram się zasnąć, wydaje się to niemożliwe, ponieważ mój umysł jest zajęty myśleniem o tobie. Ilekroć myśli o tobie przychodzą mi do głowy, moje serce topnieje. Od dnia, w którym cię poznałem, moje życie, które kiedyś było rozdzielone, ułożyło się na swoim miejscu. Po raz pierwszy wydaje się, że wszystko idzie po mojej myśli.

Jak sprawić, by moja dziewczyna poczuła się wyjątkowo nad tekstem?

uśmiechnięta brunetka w czerwonym futrze korzysta ze smartfona

Jeśli chcesz, aby twoja dziewczyna była wyjątkowa, wysyłając SMS-y, nigdy nie przestawaj wysyłać jej wiadomości miłosnych . Niech Twoje imię będzie pierwszą rzeczą, jaką zobaczy na ekranie swojego telefonu, gdy tylko się obudzi, i nigdy nie pozwól jej zasnąć bez Twojej uroczej wiadomości.

Nigdy nie zaczynaj sms-ów, dzwoniąc do niej po imieniu – to zbyt oficjalne. Zamiast tego użyj jednego z pseudonimów z listy na końcu! Oto lista tekstów, które z pewnością wywołają uśmiech na jej twarzy.

255. Chciałbym powiedzieć, że nie mógłbym być w tobie bardziej zakochany, ale wiem, że to nieprawda. Jutro pokocham cię jeszcze bardziej.

256. Jesteś tą wyjątkową osobą w moim życiu, która rozjaśnia mój dzień; moja przyszłość jest z tobą bardzo jasna.

257. Moje życzenie spełniło się, gdy po raz pierwszy spojrzałem na Ciebie. Nie muszę już żałować za każdym razem, gdy widzę spadającą gwiazdę.

258. Robisz milion małych rzeczy, które wnoszą radość do mojego życia.

259. Każdy ma własną motywację, aby wstać rano i zmierzyć się z dniem. Jesteś mój.

260. Zrozum, chcę tylko ciebie. Pragnę was wszystkich, waszych wad, niedoskonałości i błędów. Jesteś wszystkim, czego pragnę i potrzebuję.

261. Jesteś dla mnie tak wyjątkowy, jesteś moją radością, moją miłością i moim życiem. Życie bez Ciebie rozerwałoby mnie na strzępy, ponieważ sprawiłeś, że warto było żyć. Kocham cię, bo wiem, że zawsze tam jesteś, by mnie złapać, gdy upadnę, by słuchać, kiedy cię potrzebuję, tam, gdzie czuję się samotny.

262. Serce to szczególne słowo oznaczające miłość. Miłość to wyjątkowy świat opieki. Opieka to dla Ciebie specjalne słowo. I zawsze jesteś dla mnie wyjątkowy!

263. Nikt inny nie zbliża się do ciebie. Nikt nie sprawia, że ​​czuję się tak, jak ty.

264. Ilekroć wspomnienia o tobie zalewają mój umysł i serce, czuję się, jakbym szedł po chmurach. Jesteś definicją wykwintności.

Co mogę powiedzieć, żeby dziewczyna się zarumieniła?

zakochana para siedzi na ławce i rozmawia

Flirtujące wiadomości i komplementy to sposób na rumienienie się każdej dziewczyny. Jeśli dopiero zaczynasz się spotykać – wystarczy, że powiesz jej, jaka jest atrakcyjna i piękna.

Ale jeśli jesteście razem przez jakiś czas, traficie w dziesiątkę z bardziej drażniącymi liniami. Oto ostateczna lista słów, które nadadzą trochę koloru policzkom każdej dziewczyny.

265. Ukradłeś mi serce i nic nie powiedziałem. Ale ty też kradniesz mi sen! Teraz zaczęło mi to naprawdę przeszkadzać. Po co kraść sen, skoro możemy spać razem?

266. Rzuciłam się na łóżko iw całkowitym szczęściu poślizgnęłam się i prawie skręciłam kark. Ale nie martw się! To niewielka cena za zdobycie wiadomość tekstowa od Ciebie.

267.Próbowałem wygooglować kilka zalotnych wiadomości tekstowych, aby Ci wysłać. Ale nawet największe z nich wyblakły przed twoją elegancją.

268. Twoje usta są jak wino i chcę się upić.

269. Nie flirtuję. Po prostu jestem wyjątkowo przyjazny dla kogoś, kto jest wyjątkowo atrakcyjny.

270. Szybko, co mogę ci teraz napisać, abyś się we mnie zakochał?

271. Rozumiem, że nie chcesz dzieci, ale czy jest jakaś szansa, że ​​możemy przynajmniej dziś poćwiczyć?

272. Właśnie wyszedłem spod prysznica. Może wpadniesz i pomożesz mi znowu się ubrudzić?

273. Nawet jeśli nie widzę cię teraz, wiem, że wyglądasz gorąco.

274. Czy możesz wysłać mi zdjęcie? Moi przyjaciele nie wierzą w istnienie aniołów.

Jaka jest najsłodsza rzecz do powiedzenia dziewczynie?

atrakcyjna para siedząca na zewnątrz i rozmawiająca

Kocham cię to bez wątpienia najsłodsza rzecz, jaką możesz powiedzieć swojej dziewczynie. Ale jeśli chcesz być bardziej kreatywny , oto lista różnych rzeczy, które wszyscy chcą usłyszeć.

275. Jestem znacznie bardziej sobą, kiedy jestem z tobą.

276. Dziękuję za namalowanie mojego życia kolorami szczęścia: sprawiasz, że czuję się kochana, szczęśliwa i wyjątkowa. Dziękuję, że dałeś mi tyle radości i uczyniłeś mnie najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

277. Kocham cię za to, co sprawiasz, że jestem z tobą. To ty sprawiasz, że jestem lepszą osobą.

278. W głębi serca czuję się spełniony i spełniony. To uczucie trwa do wieczności, ponieważ nigdy nie czułem się tak dla kogoś innego. Niech nasza miłość do siebie rozjaśnia świat. Tak bardzo się od Ciebie uzależniłem, że nie mogę przestać o Tobie myśleć.

279. Kiedy jesteś blisko mnie, dosłownie miękną mi kolana.

280. Sprawiłeś, że moje życie było piękne i niesamowite. Wciąż pokazujesz mi praktyczne znaczenie miłości. Każdego dnia budzę się z uczuciem szczęścia, że ​​mam cię jako swojego. Zawsze masz dla mnie coś dobrego na każdy nowy dzień. Do końca czasu moja miłość do ciebie będzie nadal kwitnąć.

281. Chciałbym móc cofnąć zegar. Znajdę cię wcześniej i kocham cię dłużej.

282. Muszę śnić. Za każdym razem, gdy patrzę w twoje oczy, przypominam sobie przeszłość, która była tak ciemna i samotna, a potem widzę światło w twoich oczach i uświadamiam sobie, że to był czas, zanim cię spotkałem.

283. Kiedy ludzie pytają mnie, jaka jest najlepsza rzecz, jaka ci się przydarzyła? Zawsze tak łatwo jest im powiedzieć, jak uzupełniłeś moje życie.

284. Nie ma innej duszy na tej planecie, która byłaby bardziej troskliwa i wyrozumiała niż ty.

Słodkie słowa, które sprawią, że poczuje się wyjątkowo

wesoła para siedzi i rozmawia

Każdy mężczyzna potrzebuje listy pseudonimów, aby pokazać swojej dziewczynie, jak bardzo jest kochana. W końcu każda kobieta uwielbia słuchać, jak ją tak nazywasz, bardziej niż cokolwiek innego.

Wraz ze wszystkimi uroczymi rzeczami do powiedzenia swojej dziewczynie, oto także lista słodkich słów, które sprawią, że Twoja dziewczyna zda sobie sprawę, jak wyjątkowa jest dla Ciebie.

1. Anioł

2. Jabłko mojego oka

3. Szarlotka

4. Kochanie

5. Niedźwiadek

6. Dziecięcy

7. Piękne

8. Ciastko

9. Niebieskie/zielone/brązowe oczy

10. Jagoda

11. Bomba

12. Buuu

13. Botki

14. Trzmiel

15. Dobrze

16. Cukierki na guziki

17. Cukierkowe oczy

18. Canoodle

19. Karmel

20. Niedźwiedź!

21. Szampan

22. Anioł Charliego

23. Kwiat wiśni

24. Dziewczyna

25. Kopciuszek

26. Przytulanie

szczęśliwa para przytula się na kanapie

27. Babeczka

28. Pudełko na ciasto

29. Cookie

30. Kochanie

31. Wymarzona dziewczyna

32. Marzycielski

33. Cukierki do oczu

34. Puszysty

35. Fruitloop

36. Chichocze

37. Wspaniały

38. Gumowaty miś

39. Niebo

40. Miód

41. Miodowy króliczek

42. Chmiel

43. Przystojniaku

44. Huń

45. Lodowy trzask

46. ​​Opadanie szczęk

47. Galaretka

48. Wesoły

49. Radość

50. Zestaw kot

uśmiechnięta para siedząca na balkonie i rozmawiająca

51. Kotek

52. Słodkie

53. Lwica

54. Maluch

55. Lizak

56. Kocham ptaka

57. Kochanek

58. Kochanek

59. Kochanka

60. Kochankowie

61. Mama niedźwiedź

62. Ptasie mleczko

63. Miau

64. Moja miłość

65. Minnie

66. Mysz

67. Babeczka

68. Moje wszystko

69. Moja droga

70. Moja pani

71. Moja miłość

72. Mój jedyny

73. Masło orzechowe

74. Naleśniki

75. Perłowy

76. Ładna twarz

szczęśliwa para rozmawia na drewnianym moście

77. Księżniczka brzoskwinia

78. Królowa

79. Śpiąca królewna

80. Buźka

81. Płatek śniegu

82. Niedźwiedź

83. Przytulanie

84. Posypki

85. Cukrowa mama

86. Słoneczko

87. Słodki ziemniak

88. Słodka rzecz

89. Słodki ząb

90. Kochanie

91. Słodycze

92. Słodkie ciasto

93. Filiżanka

94. Grube uda

95. Mały

96. Tootsie rolka

97. Migotanie

98. Walentynki

99. Gofry

100. Żona

380+ słodkich rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie, aby zakochała się w tobie