6 oznak poważnego związku i 7 wskazówek, jak je zbudować

6 oznak poważnego związku i 7 wskazówek, jak je zbudować

Jestem prawie pewien, że większość z nas wie, co oznacza poważny związek. Jestem jednak również pewien, że większość z nas nie do końca wie, jak rozpoznać jego wzorce lub jak przejść od zwykłych randek do czegoś poważniejszego.Nie martw się. Dziś jest dzień, w którym uzyskasz odpowiedzi na wszystkie te pytania.Zanim zaczniemy, mam wiadomość dla wszystkich par, które dążą do elitaryzm . Za chwilę wyruszysz w podróż swojego życia, która na pewno nie będzie łatwa.Na twojej drodze będzie wiele wyzwań i wiele, wiele wzlotów i upadków. Jednak w końcu zrozumiesz, że było warto. Wszystko jest warte posiadania u boku osoby, którą naprawdę kochasz.

Co jest uważane za poważny związek?

mężczyzna i kobieta ściskają się na moście W najbardziej podstawowym sensie a poważny związek to partnerstwo między dwojgiem ludzi, którzy decydują się na pełne zaangażowanie. Bez kłamstw, gier i zdrad… Dwóch partnerów, którzy przedkładają swoją miłość nad wszystko inne i zdecydowanie decydują, że są w tym dla długodystansowy .W każdym związku przychodzi taki czas, kiedy chorobliwie słodkamiesiąc miodowysię skończyło – ta faza, w której wszystko jest takie nowe, a ty jesteś całkowicie przytłoczony pożądaniem i zauroczeniem, których ledwo możesz się powstrzymać.Nie jest tajemnicą, że wszyscy marzymy, aby miesiąc miodowy trwał wiecznie, ale niestety nie możemy wiecznie trzymać tych motyli. (Jestem pewiendatowniki seryjnenie zgodziłby się z nami w tej sprawie).

Jednak związek przekształca się z etapu noworodkowego miesiąca miodowego w coś znacznie słodszego, znacznie silniejszego i znacznie bardziej stabilnego.Jako para rozwijacie się w poważny związek – coś trudniejszego i bardziej wymagającego, a jednocześnie tak pocieszającego i wspaniałego.Postanawiasz zobowiązać się do tej jednej osoby i pozostać jej lojalnym na zawsze (cóż, w większości przypadków na zawsze).Jak sprawić, by związek był poważny?

mężczyzna pieści kobietę za włosy Przede wszystkim zastanów się nad swoim ostatni związek . Ucz się na błędach z przeszłości i staraj się ich nie powtarzać nowy związek .

Chcesz przejść z „ tylko randki Faza do czegoś poważniejszego. Oznacza to, że będziesz potrzebować więcej zaangażowania, więcej miłości, więcej szacunku, więcejporady dotyczące związku… Cóż, wszystkiego będziesz potrzebował więcej.

Jeśli czujesz się gotowy, aby „wypromować” swój związek i przenieść go na wyższy poziom, oto kilka rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę.

• Obaj partnerzy muszą chcieć tego jednakowo.

​Na pewno musisz najpierw omówić to ze swoim partnerem i sprawdzić, czy oboje jesteście na tej samej stronie, jeśli chodzi o ten temat.

JeśliTwój partner nie czuje się gotowy, nie należy ich spieszyć ani naciskać. Zaufaj mi, nie przyniesie ci to nic dobrego. Wręcz przeciwnie, może to spowodować jedynie efekt kontrujący i zmusić partnera do wycofania się.

Zobacz też:Jak zmusić go do bez presji na 15 skutecznych sposobów?

• Poważny związek polega na monogamii…

Jeśli chcesz w pełni zobowiązać się do kogoś, to prawdopodobnie dlatego, że myślisz, że jest 'jeden' . A jeśli jesteś pewien znalazłeś swoją bratnią duszę , czy naprawdę jest jakiś powód, aby szukać lub mieć otwarte opcje?

• I poważne zobowiązanie.

Poważny związek = zaangażowany związek . KROPKA.

• Pracujcie razem, aby razem się rozwijać.

Musisz komunikować się, ufać i wspierać się nawzajem, gdy pojawiają się problemy w związku. Zbadaj, co spowodowało te problemy, a następnie wspólnie pracujcie nad ich przezwyciężeniem.

ideas de citas románticas para parejas casadas

• Udostępnij, aby pokazać, że naprawdę Ci zależy.

Podziel się swoimi nadziejami, życzeniami, marzeniami i celami. Całkowicie otwórzcie się na siebie. Podziel się swoimi wadami i niedoskonałościami, swoimi największymi obawami i niepewnościami.W ostatecznym rozrachunku to jedyny właściwy klucz, który może otworzyć drzwi do udanego związku .

• Stań się całkowicie nagi… emocjonalnie.

ten Nowy Jork Ekspert ds. relacji, Esther Perel, mówi, że związki wymagają częstych kontroli tętna między sobą.

Oznacza to, że partnerzy muszą się regularnie komunikować i aktywnie słuchać. Nie powinni ukrywać swoich słabych punktów.Aby utrzymać silny związek emocjonalny, utrzymywanie kontaktu emocjonalnego jest zdecydowanie koniecznością.

​• Rozwiń wzajemne poczucie zaufania.

Faktem jest, że to nowoczesne społeczeństwo mediów społecznościowych i kultury podłączania sprawiło, że wszyscy zmagaliśmy się z problemami zaufania. I to zupełnie naturalne, że nie ufasz nikomu, gdy spotykasz się z nimi po raz pierwszy, lub tej, z którą dopiero zaczynasz się spotykać.

Jednak gdy już zdecydujesz się zaangażowaćzaangażowany związekz nimi naprawdę konieczna jest praca nad budowaniem zaufania. Bez tego nigdy nie uda Ci się nawiązać udanego związku.

6 oznak poważnego związku

przytulający się mężczyzna i kobieta patrzą na siebieZakochanie to najlepsze uczucie na świecie i coś, o czym każdy marzy w swoim życiu jako młody człowiek.

como hacerle el amor a tu marido en la cama

DO poważny związek to solidny fundament szczęśliwego życia…Ale skąd wiesz, że jesteś w jednym? Poniżej wymienię najbardziej wyraźne oznaki poważnego związku, ale te 8 oznak, że jesteś w stałym związku, również może Ci pomóc.

Twój partner staje się twoją drugą połówką

Na początku może to zabrzmieć trochę dziwnie, ale gdy się nad tym zastanowisz, ma to sens.

Kiedy ty zacząć się umawiać kogoś nowego, przyzwyczajenie się zajmuje trochę czasu.

Wypełniasz z nimi każdą wolną sekundę swojego czasu, rozmawiasz z nimi stale, gdy ich nie ma, lub rozmawiasz na WhatsApp i opowiadasz wszystkim najbliższym znajomym każdy najmniejszy szczegół na ich temat.

Jednak, kiedy przechodzisz w poważny związek , przestają być nowością, a stają się stałym komfortem w Twoim życiu.

Nie myślisz o nich nawet jako o swoim „chłopaku” czy „dziewczynie”, ale raczej o swojej osobie, o swoim partnerze w życiu. Ta jedna osoba, którą po prostu uwielbiasz i na którą zawsze możesz liczyć, że się uśmiechniesz.

Stają się twoją drugą połową i zaczynasz się zastanawiać, jak mógłbyś bez nich żyć. Rozumiesz, że są pustką, której brakowało w twoim życiu, aby być całkowicie szczęśliwym.

I nie możesz przestać dziękować Bogu za przekroczenie twoich życiowych ścieżek i błogosławienie cię tak wyjątkowym, bezwarunkowym i nieograniczonym rodzajem miłości.

Zaczynasz komunikować się telepatycznie

Przyzwyczaiłeś się do tego, że są tam, by oferować ci rady, uspokajać i pocieszać, że ciągle wyobrażasz sobie, co powiedzieliby w danej sytuacji – nawet bez myślenia.

Niezależnie od tego, czy stajesz przed wyzwaniem w pracy, zmagasz się z przyjacielem, który jest trochę maniakiem ego i nie możesz sobie z nim poradzić…

Albo po prostu nie możesz zdecydować, co zjeść na kolację – wiesz, że twój partner w zbrodni byłby tam, aby powiedzieć ci dokładnie to, co musisz usłyszeć, więc zaczynasz wyobrażać sobie, co powie.

To pierwszy krok do tego elitaryzm . Łączycie się zarówno na poziomie emocjonalnym, jak i duchowym i dochodzicie do punktu, w którym jesteście w stanie czytać sobie nawzajem w myślach.

Już niedługo nie będziesz w stanie podjąć ani jednej decyzji bez konsultacji z nimi w swojej wyobraźni – i to pewny znak, że traktujesz poważnie swoją drugą połówkę.

Ciągle za nimi tęsknisz

To trochę ckliwe i dużo „podaj mi wiadro” – ale to prawda. Kiedy jesteś w poważnymzdrowa relacja, ciągle tęsknisz za swoją drugą połową.

Jak już powiedziałem, zaczynasz się zastanawiać, jak mógłbyś bez nich żyć. Bez względu na to, gdzie jesteś i co robisz, po prostu nie możesz przestać o nich myśleć.

Niezależnie od tego, czy masz ciężki dzień i potrzebujesz się przytulić, czy po prostu usłyszałeś coś zabawnego i od razu chcesz podzielić się tym ze swoją miłością, jest coś wyjątkowego w posiadaniu kogoś, z kim nigdy nie chcesz się rozstawać.

W końcu czujesz się w ich towarzystwie komfortowo

Kiedy spotykasz kogoś nowego, wszystko sprowadza się do zachowania pozorów.Chcesz być seksowna i uwodzicielska, więc śpisz w makijażu lub wcześnie wstajesz i odświeżasz się przed ponownym wślizgnięciem się do łóżka.

Myślisz, że wypuszczanie pierdnięcia to najgorsza rzecz, jaka może ci się przytrafić – bez względu na to, jak by to było zabawne! Widzisz to jakoogromny łamacz transakcjii masz pewność, że Twój partner natychmiast Cię opuści.

Chcesz, żeby myśleli, że jesteś cudowna i jakże kobieca, więc nigdy nie śnij o chodzeniu do toalety wokół nich – i zawsze nosisz dopasowaną bieliznę!

cena navideña tradicional en todo el mundo

Jednak, gdy jesteś w ekskluzywny związek , jesteś tak wygodny i zadowolony, że wszystkie te zmartwienia wychodzą przez okno.

Zgarniasz włosy w kok, wkładasz te spodnie od dresu i nosisz te babcine spodnie, jakby to była twoja praca.

Nie wstydzisz się już swoich nawyków związanych z toaletą ani pory miesiąca, ponieważ wiesz, że kochają cię bez względu na wszystko, i to jest rzeczywiście prawdziwa miłość izdrowy związeksą!

Stają się częścią Twojej rodziny

Wiesz, że twój związek uderza w Następny poziom kiedy witasz swoją drugą połówkę w swojej rodzinie, a także stajesz się częścią swojej rodzina partnera .

Twoja mama i tata uwielbiają ich, jakby zawsze byli w pobliżu, a nawet babcia po prostu nie ma ich dość! Wiesz, że jesteś w tym na dłuższą metę i niezwykle ważne jest, abyście oboje dogadywali się ze swoimi rodzinami i w pewien sposób uzyskiwali ich aprobatę.

Jesteś po imieniu z ich rodzicami i czujesz się niesamowicie komfortowo, wskakując do ich domu i czując się jak w domu.

Możesz nawet zostawić szczoteczkę na swoim miejscu, oczywiście nieświadomie. I to krystalicznie czysty znak, że planujesz spędzić u nich więcej nocy.

Ciągle się kłócisz, ale przestań robić z tego dramaty

Kiedy jesteś ja n a długotrwały związek – gładka staje się szorstka. Jesteście tak przyzwyczajeni do swojego towarzystwa, że ​​naturalnie od czasu do czasu trochę się irytujecie.

To może być bardzo produktywne dla romantyczny związek . Faktem jest, że wszystkie pary walczą, ale to, w jaki sposób radzą sobie z tymi konfliktami, jest najważniejsze.

Zaczynasz sprzeczać się i kłócić o najgłupsze i najmniej znaczące rzeczy, ale te kłótnie są tak naturalne i normalne, że możesz je mieć bez żadnej troski i zmartwień na świecie – wiedząc, że nic nie zachwieje twojego związku. Zwłaszcza nie kto z kolei ma zmywać naczynia!

Jaka jest różnica między związkiem a poważnym związkiem?

uśmiechnięty mężczyzna i kobieta siedzą na kanapie i oglądają telewizję Kiedy wchodzisz do nowy związek – spójrzmy prawdzie w oczy – ledwo trzymasz ręce z dala od partnera, przynajmniej do końca miesiąca miodowego.

Tak bardzo pożądasz i pociąga cię twój nowy beau, że chcesz zdzierać z niego ubrania przy każdej okazji. Często wychodzisz na „randki”, kiedy po raz pierwszy spotykasz się z kimś, co jest bardzo ekscytującą fazą.

Jednak, gdy jesteś w poważny związek , pozostanie w domu oglądając Netflix w wygodnych ubraniach może być tak samo ekscytujące, jak przebranie się na randkę.

Czasami wszystko, co chcesz zrobić, to wrócić do domu, zdjąć ubranie robocze i zwinąć się w kłębek z ulubioną osobą.Żadnego chusteczki, tylko dobre, staromodne przytulanie – i to ci pasuje.

I to jest właśnie największa różnica między przypadkowymi randkami a anekskluzywny związek.

Nie oczekujesz wiele od luźnego związku. Wiesz, że elitaryzm nie ma tam obrazu. Jesteś świadomy to tylko krótkoterminowe rzucać i chcesz się po prostu dobrze bawić, póki trwa.

Z drugiej strony, gdy jesteś w poważnym rodzaj związku , chcesz spędzić ze swoim partnerem 24/7 i być w 100% włączony w jego życie.

20 poważnych pytań dotyczących związku, które powinieneś zadać przed podjęciem zobowiązania

uśmiechnięta para siedząca na podłodze pijąca winoZanim przeniesiesz swój związek na wyższy poziom i całkowicie zwiążesz się ze swoim partnerem, oto kilka pytań, które powinieneś mu zadać.

To tylko po to, by sprawdzić, czy ty i twoje potencjalny partner są naprawdę na tej samej stronie. To znaczy, czy oboje naprawdę chcecie się zaangażować w zaangażowany związek .

1. Gdzie widzisz siebie w przyszłości?

2. Co jest dla Ciebie ważniejsze – rodzina czy kariera?

3. Jaka jest Twoja sytuacja finansowa i czy masz jakieś oszczędności na nieoczekiwane lub pilne sytuacje?

4. Jak ważny jest nasz związek z Tobą?

5. Jakie są najważniejsze osoby w Twoim życiu?

6. Czy chcesz mieć kiedyś dzieci?

7. Czy lubisz spędzać czas z moją rodziną?

8. Czy jesteś całkowicie zadowolony ze sposobu, w jaki wygląda teraz nasze życie seksualne?

9. Czy ufasz mi całym sercem?

10. Czy wierzysz w tradycyjne role płciowe?

historias de pérdida de peso y cómo lo hicieron

11. Czy często żartujesz sobie z płci przeciwnej?

12. Jak bardzo cenisz czas, który spędzamy razem w porównaniu z czasem spędzonym w samotności?

13. Jaka jest twoja opinia na temat niewierności?

14. Czy Twoim zdaniem flirtowanie z innymi osobami jest uważane za oszustwo?

15. Co najbardziej we mnie podziwiasz?

16. Czy uważasz, że jesteśmy bratnimi duszami?

17. Czy powinniśmy włączyć się w proces podejmowania decyzji?

18. Czy uważasz, że nasz związek nie ma żadnych granic?

19. Czy zrezygnowałbyś z niektórych rzeczy przeze mnie?

20. Jakie są Twoje największe zmartwienia dotyczące naszego związku?

Ostatnie słowa

mężczyzna przytulił kobietę w kuchniJeśli czytasz ten artykuł i kiwasz głową, to gratulacje, jesteś bezpiecznie w poważnym związku i możesz mieć pewność, że wszystko jest w porządku.

Ani ty, ani twój partner nie postrzegacie swojego związku jako przypadkowego połączenia.Oboje macie te same cele i cele, i z prawdziwa miłość jako twój największy motywator, będziesz w stanie je osiągnąć.

I pamiętaj, okres miesiąca miodowego jest wyjątkowy, ale… poważny związek wygrywa za każdym razem.