Ponad 105 wyjątkowych pomysłów na randkę, które pozwolą Ci rozpocząć związek w 2018 roku - Październik 2022

pomysły na randkę prowadzą

Niezależnie od tego, czy obchodzisz rocznicę, czy po prostu urozmaicasz wolny od błogosławieństw weekend, to są najlepsze pomysły na randkę, które zapewnią Ci dobrą zabawę z mężem.

Zobacz galerię 108Zdjęcia Szczęśliwy, Miłość, Kochanie, Uśmiech, Przytulanie, Drzemka, Gest, Dziecko, Komfort, Uścisk, Getty Images 1z 108Pęknąć się nawzajem

Weź przykład ze swojego dzieciństwa i zagraj w MadLibs, wykorzystując wewnętrzne żarty, o których wiesz, że będą miały drugi w szwach. Jeśli szukasz czegoś mniejszego z oceną G, wypróbuj klasyczną grę imprezową dla dorosłych, dostępną w sklepie iTunes. Nie potrzebujesz niczego więcej niż telefonu i siebie nawzajem!Artes y manualidades de halloween para preescolar.
Pokój, podłoga, podłogi, projektowanie wnętrz, meble, główne urządzenie, dom, małe urządzenie, okno, dom, Getty Images dwaz 108Ponów pokój

Więc może nigdy nie będziesz włączonyPoprawkaale to nie znaczy, że nie możesz uwolnić swojego wewnętrznego Chipa i Joanny. Zabierz się do malowania i odnawiania pokoju w swoim domu - nawet jeśli wymaga to tylko drobnych akcentów, aby uczynić go bardziej atrakcyjnymty.

Gitara, Instrument smyczkowy, Instrument muzyczny, Gitarzysta, Muzyk, Instrument smyczkowy, Gitara akustyczna, Instrumenty szarpane, Muzyka, Siedzenie, Getty Images 3z 108Zaśpiewaj długo

Jeśli ktoś z was umie grać na pianinie lub gitarze - lub jakimkolwiek innym instrumencie - śpiewajcie razem swoje ulubione piosenki. Weź butelkę wina i zrób z niej domowy bar karaoke.

pomysły na randki na targu rolników Getty Images 4z 108Uderz w rynek rolników

A potem zobacz, jaki rodzaj świeżej kolacji możesz przyrządzić z tych składników. Spójrzcie na siebie, lokawory!
nocna randka w klubie jazzowym Getty Images 5z 108Idź do klubu jazzowego

Żyj tak, jakbyś był w środkuLa La Landi ubierz się jak najlepiej, zobacz jazz na żywo, napij się whisky (lub wybranego napoju) i przenieś się do czegoś, co będzie wyglądać jak inna era ... bez Ryana Goslinga.

noc polowania na padlinożerców Getty Images 6z 108Twórz spersonalizowane poszukiwania dla siebie nawzajem

Niech to razem krąży po Twoim mieście lub miasteczku, wypełnione wskazówkami opartymi na Twojej -historii-.randki z grami planszowymi Getty Images 7z 108Grać w gry

Niezależnie od tego, czy chodzi o szachy, czy grasz w Catan, fajnie jest być konkurencyjnym. Konkurencja jest seksowna, prawda?

koncert randkowy Getty Images 8z 108Sprawdź nowy zespół

Zobacz koncert - nie tylko głównych headlinerów w wielkich salach, ale sprawdź mniejsze miejsca, w których prezentują się niezależni artyści i nowicjusze.

Różowy, Pojazd, Wakacje, Luksusowy pojazd, Zabawa, Samochód, Lato, Podróż, Fotografia, Okulary, Getty Images 9z 108Dowiedz się o swoich drzewach genealogicznych

Odszukaj stare zdjęcia lub przejrzyj to, co możesz znaleźć na ancestry.com i dowiedz się wszystkiego o swojej historii. Może nawet zarezerwuj wycieczkę do miejsca, z którego pochodzą Twoi prapradziadkowie.

Żółty, Trawa, Nieruchomości, Lato, Światło słoneczne, Fotografia, Szczęśliwy, Technologia, Siedzenie, Wypoczynek, Getty Images 10z 108Sprawdź wspaniały widok

Znajdź świetny dach w swojej okolicy - może to Twój własny, może znajduje się na szczycie pobliskiego budynku, może jest przy barze na dachu - i wspólnie podziwiajcie widok. Dodatkowe punkty, jeśli wejdziesz po schodach, aby się tam dostać.

Ludzie, posiedzenie, pokój, muzyk, fotografia, meble, wypoczynek, okno, projektowanie wnętrz, gitara akustyczna, Getty Images jedenaściez 108Weź lekcje muzyki

Zapisz się na wspólną lekcję muzyki i naucz się nowego instrumentu. Następnie znajdź czas w ciągu tygodnia na wspólne ćwiczenia. Badania sugerują, że wspólna praca w celu nauczenia się nowej umiejętności może w rzeczywistości zacieśnić twoją więź.

lody na randkę Getty Images 12z 108Zdobądź lody

Lody są słodkie, podobnie jak miłość. I dlaczego zawsze musi to być obiad? Deser jest świetny.


wieczorne lekcje tańca Getty Images 13z 108Weź udział w zajęciach tanecznych

Naucz się słodkich ruchów, którymi możesz się później pochwalić.

pub ciekawostki na randkę Getty Images 14z 108Zagraj w Pub Trivia

Wszystko jest łatwiejsze, gdy jesteś w zespole. A może nawet wygrasz nagrodę!

targi uliczne w nocy Getty Images piętnaściez 108Idź na uliczne targi

Ponieważ życie jest słodkie, gdy jedzenie jest tanie. Poza tym fajnie jest odkrywać nowe i interesujące rodzaje żywności i sprzedawców.

Nocna randka w kręgle Getty Images 16z 108Iść na kręgle

Załóż (lub nie) swój najlepszy strój retro i zdobądź punkty - dosłownie.

wędrówki po nocy Getty Images 17z 108Przejść się

Nie musi to być intensywna wędrówka, w której idziesz cały Reese WitherspoonDziki- znajdź fajny szlak w pobliżu i podziwiaj zabytki (i weź kilka kroków!).

pole dzień data noc Getty Images 18z 108Miłego dnia pola

Niezależnie od tego, czy skończysz na grillu, grze w piłkę nożną, czy po prostu leżąc na trawie i pękając, będziesz się świetnie bawić na świeżym powietrzu. Po prostu nie noś białych spodni.

fotografia randkowa noc Getty Images 19z 108Zostań fotografem amatorem

Niech Twoim zadaniem będzie robienie zdjęć wszystkich rzeczy, które widzisz. Wybierz się na przejażdżkę samochodem i znajdź świetne miejsca do robienia zdjęć.

rejs łodzią na randkę Getty Images dwadzieściaz 108Idź na przejażdżkę łodzią

Niezależnie od tego, czy wynajmujesz łódź wiosłową i dostajeszWspaniałyrom-com-ish lub robisz rejs po gorzałce, wszystko jest lepsze, gdy jesteś na łodzi.


taniec na randkę Getty Images dwadzieścia jedenz 108Iść tańczyć

Wiesz, jak czasami mówicie do siebie: „Jesteśmywięcnie klubowicze? Ale kiedy wyszliście z dosłownym zamiarem wspólnego tańca? Wszyscy ludzie zgrzytający nieznajomymi będą zazdrośni o Twoje zabawne ruchy.

nocna randka na łyżwach Getty Images 22z 108Iść na łyżwy

Jest to obowiązkowe zimą. To romantyczne i poćwiczone przebranie się za zabawę!

zwiedzanie w domu na randkę Getty Images 2. 3z 108Udaj się do turystycznej części swojej okolicy

Kpisz z tego, ale prawdopodobnie są tam naprawdę fajne widoki i rzeczy do zrobienia. Bądź bezwstydny przez jeden dzień.

zagraj w bilard data noc Getty Images 24z 108Zagraj w bilard

Strzel do basenu, napij się piwa i nazwij to niesamowitą nocą. Aha, i spróbuj wygrać.


zakupy na randkę Getty Images 25z 108Iść na zakupy

I grajcie dla siebie stylistami. Możesz być zaskoczony, jak dobrze zna Twój styl i odwrotnie.

DIY Water Park Date Night Getty Images 26z 108Zrób własny park wodny

Latem - jeśli masz ogródek - załóż zraszacze i ustaw Slip'N'Slide. Jasne, jesteście dorośli, ale kto powiedział, że nie można być młodym duchem?

szybka randka w nocy Getty Images 27z 108Wybierz się na weekendową wycieczkę do pobliskiego miejsca

Chcesz uciec, ale nie masz czasu na wielkie wakacje. Wybierz pensjonat w pobliskim mieście. Może odkryjesz, że jest tam kilka fajnych restauracji, dzieł sztuki i sklepów.

biegnij razem na randkę Getty Images 28z 108Rozpocznij wspólny trening do wyścigu

... I niech twój trening zamieni się w regularną randkę, ponieważ będziesz musiał się przygotować, jeśli bierzesz udział w wyścigu. Pomyśl, jak wspaniale będzie się czuć, gdy oboje przebiegniecie swój pierwszy bieg na 5 km - lub maraton! A potem pomyśl o seksie po maratonie ...

bar domowy data noc Getty Images 29z 108Finesse Your Home Bar

Masz trochę miksów i masz trochę podstawowego gorzałki, ale maszwszystkorzeczy, które mają twoje ulubione batony rzemieślnicze, od melasy z granatów po gorzkie czekoladowe gorzki? Zaopatrz się i naucz się samodzielnie przyrządzać napoje - a każdy wieczór może być wieczorem w barze koktajlowym.

randka z komedią Getty Images 30z 108Zobacz program komediowy

Zobacz swojego ulubionego komika lub listę nowicjuszy - nigdy nie wiesz, gdzie ich zobaczysz. Poza tym życie może być ciężkie i zasługujesz na śmiech, dopóki piwo nie wyjdzie ci z nosa.