13 oznak zaangażowanego związku (z cytatami) - Grudzień 2022

13 oznak zaangażowanego związku (z cytatami)

Bycie w zaangażowanym związku z kimś, kogo kochasz, jest najpiękniejszym uczuciem na świecie. Wymaga to jednak naprawdę dużego wysiłku i ciężkiej pracy z obu stron.

Nie możesz mieć sukcesu izdrowy zaangażowany związekpo prostu naprawdę kochając kogoś i mając nadzieję, że to wystarczy. Nie, zaangażowanie znaczy o wiele więcej.Jeśli chcesz zaangażowanego partnera, musisz także nauczyć się nim być. Zaangażowanie jest dużą częścią każdego związku i naprawdę uważam, że bez niego związek nie byłby udany.

Kiedy jesteśmy młodzi (w tym miejscu mam na myśli zwłaszcza mężczyzn), wszystko, czego pragniemy, to dobra zabawa i dlatego wybieramy luźne związki nad poważnymi związkami i ekskluzywnością.

Mówiąc o facetach i zaangażowaniu, brytyjska pisarka Alexandra Potter powiedziała kiedyś: „Jeśli chcesz mężczyzny, który jest oddany, idź zajrzeć do szpitala psychiatrycznego.Tylko żartuję! Oczywiście mężczyźni mogą również bardzo łatwo zobowiązać się do swoich romantycznych partnerów, gdy się w nich zakochują.

Nie martw się, twój mężczyzna na pewno da ci znaki, że chce zaangażowanego związku.

Chodzi o to, że większość mężczyzn będzie czekać na zbudowanie zaufania w ich związku, zanim zdecydują się w pełni zaangażować w tę osobę.Dla wszystkich tych ludzi, którzy nie wierzą w prawdziwą miłość ani w oddany związek, uważaj…Możliwe jest posiadanie zaangażowanego związku romantycznego. Prawdziwa miłość istnieje i nadchodzi, aby zmienić twoje zdanie na temat miłości.

Co to jest zaangażowany związek?

mężczyzna i kobieta z zegarkami trzymającymi się za ręce na zewnątrz

Życie jest nieprzewidywalne i wszyscy musimy radzić sobie z pewnymi wzlotami i upadkami.Jednak bez względu na to, jak trudne staje się życie, nie można się poddawać. Kontynuujemy nasze życie po tych wszystkich „upadkach”, leczymy i idziemy dalej.

Cóż, to właśnie oznacza zaangażowanie. Bycie w zaangażowanym związku oznacza akceptację osoby taką, jaką jest, wspieranie jej i wszystkiego, co robi, oraz pozostawanie przy niej bez względu na wszystko.

mejor cadena de comida rápida de pollo frito

Na lepsze, na gorsze, na bogatsze, na biedniejsze, w chorobie i zdrowiu, kochać i pielęgnować, aż do śmierci… Mówienie „tak” z głębi serca do tego wszystkiego jest prawdziwym zobowiązaniem.

Nie tylko romantyczne relacje wymagają zaangażowania, aby odnieść sukces i zdrowie, ale także przyjaźń i relacje w pracy. Oczywiście, jeśli chcesz, aby odnieśli sukces.

Jeśli pomyślisz o tym właściwie, zdasz sobie sprawę, że potrzebujesz zaangażowania we wszystko, co robisz i w każdy związek, jaki możesz mieć. Jeśli chcesz uzyskać wyniki, będziesz musiał włożyć trochę wysiłku w ten proces.

Możesz poczuć natychmiastową chemię z kimś, kiedy go pierwszy raz spotkasz, ale możesz nigdy nie być w stanie nawiązać z tą osobą dobrych i zdrowych relacji z powoduproblemy z zaangażowaniem, niepokój w związkulub dlatego, że nie jesteś gotowy, aby włożyć trochę wysiłku w związek.

mężczyzna przytulający kobietę stojącą w pobliżu wodospadów

Aby związek działał, oboje partnerzy muszą być gotowi do ciągłej pracy nad więzią między nimi i pielęgnowania ich przez cały czas.

I zawsze pamiętaj, małe rzeczy to te, które mają największe znaczenie.

Jest niestety wiele osób, które borykają się z lękiem przed zaangażowaniem. Boją się utraty wolności, jeśli się komuś zobowiążą.

W rzeczywistości większość ludzi boi się zaangażowania właśnie dlatego, że mają na ten temat niewłaściwą opinię.

Bycie w zaangażowanym związku nie oznacza utraty wolności, oznacza po prostu zobowiązanie się do miłości i przebywania z jedną osobą i tylko z tą osobą.

Z drugiej strony są ludzie, którzy nie mogą być w monogamicznym związku, po prostu nie podoba im się cała idea monogamii. To w konsekwencji utrudnia im pozostawanie w zaangażowanym związku.

Jeśli naprawdę chcesz, aby Twój związek był dobry i zdrowy, musisz kochać, być gotowym na kompromisy, ufać i szanować swojego partnera i vice versa.

13 oznak zaangażowanego związku

Bycie w długotrwałym związku nie oznacza, że ​​jesteście sobie oddani i zdecydowanie nie oznacza, że ​​pozostaniecie razem na zawsze.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygląda zdrowy i zaangażowany związek lub czy Twój związek będzie trwał długo, sprawdź poniższe oznaki zaangażowania.

Teraz to wszystko „MY”

mężczyzna i kobieta w dżinsowych kurtkach spacerujący po ulicy

Na początku twojego związku nie mogłeś mówić „my”, ponieważ oczywiście nie byłeś pewien, dokąd zmierza twój związek i nie żywiłeś tak silnych uczuć do swojego partnera.

Ale teraz, cokolwiek robisz, robisz to razem i spędzasz ze sobą dużo czasu, tak bardzo, że po prostu przyzwyczaiłeś się do mówienia „my”.

Jesteście nie tylko romantycznymi partnerami, ale także najlepszymi przyjaciółmi

mężczyzna przytulający kobietę stojącą w pobliżu drzewa

Jeśli jesteście nie tylko kochankami, ale także najlepszymi przyjaciółmi, to bardzo dobry znak zaangażowanego związku.

Zanim zakochasz się w kimś głęboko i szczerze, najpierw musisz zbudować między sobą zaufanie. A jedynym sposobem, aby to zrobić, jest najpierw zostać przyjaciółmi.

Nie boisz się otworzyć przed swoją drugą połówką o niczym. Dzielisz się nawet najgłębszymi i najciemniejszymi myślami.

Twój partner to osoba, której najbardziej ufasz i do niej chodzisz, jeśli masz jakiekolwiek problemy w życiu.

Ustaliłeś pewne granice, które oboje szanujecie

mężczyzna i kobieta przytulają się podczas szlifowania w pobliżu morza

Oboje ustaliliście pewne granice w swoim związku i od pierwszej randki granice te były szanowane z obu stron.

Wiesz, jak ważne jest wyznaczanie granic, aby mieć zdrowy związek i nic nie może sprawić, że naruszysz granice partnera.

Rzeczywiście, zdrowe granice to wielka sprawa dla każdego rodzaju związku i ważne jest, aby ustawić je na wczesnym etapie nowego związku.

el sexo se mueve para sorprender a tu novio

Pomagają w ukierunkowywaniu kogoś, jak druga osoba chce być traktowana.

Twój związek opiera się na zdrowej komunikacji i wzajemnym szacunku

mężczyzna i kobieta rozmawiają siedząc na schodach

Komunikujesz się na bieżąco i możesz o wszystkim mówić. W twoim związku nie ma tematów tabu.

Musisz bardzo często sprawdzać swojego partnera.

Czasami wszyscy mamy do czynienia z problemami ze zdrowiem psychicznym i komunikując się często z partnerem, będziesz w stanie pomóc partnerowi uporać się z nim w możliwie najmniej bolesny sposób.

Podobnie jak wszystkie inne pary, również będziesz mieć spory i różnice, ale ważne jest, abyś wiedział, jak radzić sobie z nimi w zdrowy sposób.

Nie myślisz o rozstaniu za każdym razem, gdy się kłócicie. Wiesz, że to nie pierwszy raz, kiedy się o coś kłócisz i na pewno nie ostatni.

Wiesz, że przejdziesz przez to, ponieważ pokonałeś już wszystkie przeszkody i trzymałeś się razem.
Przyjmujesz i szanujesz te różnice i nie pozwalasz im wpływać na więź między wami.

Wzajemny szacunek i dobra komunikacja są tak samo ważne jak miłość, aby mieć udany i zdrowy związek.

Między wami nie ma tajemnic

mężczyzna i kobieta rozmawiają siedząc w pobliżu wody

Twoja druga połówka to jedyna osoba, która wie o Tobie wszystko, Twoje dobre strony, ale także wszystkie Twoje wady i niedoskonałości.

Nie czujesz się komfortowo, gdy musisz coś przed nimi ukryć i dlatego nigdy nie ma między wami żadnych tajemnic.

Faktem jest, że ukrywanie tajemnic przed romantycznym partnerem podważa zaufanie. Wpływa to również negatywnie na zaufanie między wami, a także może całkowicie zniszczyć lub całkowicie zrujnować związek.

Twój związek jest zawsze na szczycie listy Twoich priorytetów

mężczyzna i kobieta piją kawę siedząc przy stole

W dzisiejszych czasach wszyscy mamy wiele obowiązków, a nasze codzienne harmonogramy są bardzo napięte. Jeśli jednak jesteś w zaangażowanym związku, Twoim głównym priorytetem zawsze będzie Twoja druga połówka i Twój związek.

Jeśli naprawdę chcesz spędzić czas ze swoim partnerem, znajdziesz na to sposób nawet w środku najbardziej napiętego harmonogramu.

Twój związek nie może ucierpieć z powodu Twojej pracy lub czegokolwiek innego. To takie proste. Nie mówię, że powinniście spędzać razem 24/7, ale regularne spędzanie czasu jest koniecznością.

Mówisz tym samym językiem miłości

mężczyzna i kobieta całują się stojąc pod drzewem

Aby stworzyć między wami lepszą i silniejszą więź, musicie mówić tym samym językiem miłości.

Jeśli nie masz tego samego, musisz chcieć nauczyć się mówić swoim językiem miłości, ponieważ bez niego nigdy nie będziesz w stanie połączyć się na tym samym poziomie.

Jesteście dla siebie największą motywacją

mężczyzna niosący kobietę w białym topie na zewnątrz

Twoja odpowiedź na pytanie:Co motywuje Cię do dalszego życia bez względu na to, co się dzieje?zawsze musi być – „moim znaczącym innym”.

Życie z pewnością przyniesie Ci wiele rzeczy, ale zaakceptujesz to wszystko i będziesz walczył ze wszystkimi złymi rzeczami, ponieważ masz osobę, która w końcu zachęci Cię do dalszego przepychania się.

Jesteście gotowi do poświęceń dla siebie nawzajem

mężczyzna i kobieta jadą czerwonym kajakiem po jeziorze

Jeśli jesteś w zaangażowanym i zdrowym związku, nie masz nic przeciwko temu, aby od czasu do czasu poświęcić swoją drugą połówkę.

Poświęcanie to droga dwukierunkowa i wiesz, że twój partner również poświęciłby się dla ciebie.

Na przykład, jeśli boisz się wyjść ze swojej strefy komfortu i od czasu do czasu próbować nowych rzeczy, a twój partner naprawdę lubi próbować nowych rzeczy, od czasu do czasu, zrelaksuj się i zrób to za niego.

Kto wie, może po prostu Ci się spodoba!

Jesteście nawzajem największym fanem

mężczyzna i kobieta trzymający się za ręce stojąc przy ścianie

Wiesz, że Twój partner jest zawsze przy Tobie, bez względu na wszystko i na odwrót.Jesteście dla siebie największym wsparciem we wszystkim, co robicie w życiu.

Jeśli twój partner chce zrobić coś nowego lub pójść w nowym kierunku, musisz go wspierać i wierzyć w niego, bez względu na to, jak duże może być ryzyko.

Wspólnie planujecie przyszłość

mężczyzna i kobieta siedzą na skale patrząc na jezioro

Wszystkie twoje plany na przyszłość muszą obejmować twojego partnera i odwrotnie. Jeśli jesteś w zaangażowanym związku, jesteś pewien swojej miłości i więzi i chcesz pozostać razem do końca życia.

Często mówisz o przyszłości, a niektóre rzeczy już zaplanowałeś. Marzenia o przyszłym domu, dzieciach i życiu w ogóle to najpiękniejsza pora dnia dla was obojga.

Wszystkie decyzje zawsze podejmujemy wspólnie

mężczyzna i kobieta rozmawiają siedząc na kanapie

Wszystkie decyzje dotyczące twoich relacji są zawsze podejmowane wspólnie.

I chociaż jesteście indywidualistami i macie własne życie i pewne decyzje, które musicie podjąć samodzielnie, nadal konsultujecie się ze swoją drugą połówką w sprawie każdej decyzji.

Najważniejszą rzeczą jest uczciwa komunikacja podczas całego procesu decyzyjnego. Nie bój się mówić o czymś, co myślisz, nawet jeśli twoja opinia może nie pasować do twojego partnera.

Oczy macie tylko na siebie

kobieta całuje mężczyznę

peinados para cabellos finos y rostros redondos

Nawet nie myślisz o widywaniu innych ludzi, patrzysz tylko na swojego partnera. Oboje czujecie to samo co do zdrady i nigdy nie skrzywdzilibyście swojego partnera w taki sposób.

Dzisiaj wiele par powiedziałoby, że media społecznościowe negatywnie wpływają na ich związek, ale nie jesteś jedną z tych par. Nigdy nie pozwolisz, aby coś tak nieistotnego wpłynęło na twój związek.

Bycie lojalnym i oddanym tylko jednemu człowiekowi jest najpiękniejszą rzeczą na świecie i chociaż osiągnięcie zdrowej i zaangażowanej romantycznej relacji z kimś wymaga wiele wysiłku, to wszystko jest tego warte.

21 Cytaty o Związanych Związkach

mężczyzna dotyka kobiety

Prawda jest taka, że ​​bez zaangażowania nie można mieć dobrego i zdrowego związku. A jeśli naprawdę i naprawdę kochasz osobę, nie będzie ci trudno poświęcić się tylko tej jednej osobie.

Aby lepiej zrozumieć znaczenie zaangażowania, oto kilka cytatów, które zainspirują Cię do kultywowania wyższego poziomu zaangażowania w Twoim związku.

1. Jeśli poświęcamy się jednej osobie na całe życie, nie jest to, jak sądzi wielu ludzi, odrzucenie wolności; wymaga raczej odwagi, by podjąć wszelkie ryzyko wolności i ryzyko miłości, która jest stała; w tę miłość, która nie jest posiadaniem, ale uczestnictwem. – Madeleine L’Engle

2. Mieć troskliwe i zaangażowane serce wobec kogoś – serce tak mocne w swoim oddaniu, że prędzej przestaje bić niż zaniedbuje obiekt swojego pragnienia, pomimo stanu zdrowia, wyglądu, reputacji, finansów, kłopotów lub wyzwań tej osoby – że , drogi świecie, jestmiłość. To rzadkie znalezisko. – Richelle E. Goodrich

3. Musimy uznać, że nie ma relacji, jeśli nie ma zaangażowania, bez lojalności, bez miłości, cierpliwości, wytrwałości. – Cornel Zachód

4. Powiedzenie, że czeka się całe życie na pojawienie się bratniej duszy, jest paradoksem. Ludzie w końcu mają dość czekania, dają komuś szansę i dzięki sztuce zaangażowania stają się bratnimi duszami, których doskonalenie zajmuje całe życie. – Criss Jami,Wenus w ramionach

5. Zakochanie się i oddanie się miłości oznacza, że ​​powinieneś uczynić ukochaną osobę jedyną rzeczą, którą cenisz najbardziej. – Kou Yoneda

6. Wewnętrzne praktyki duchowe, takie jak medytacja, techniki oddechowe i samoanaliza, generują wgląd i wzmacniają zdolności, ale żadne z nich nie są tak przydatne, jak uczenie się harmonijnego życia w zaangażowanym związku, bycia umiejętnym rodzicem lub żonglowania wymaganiami codziennego życia. – Dan Millman

7. Miłość nie jest maksymalną emocją. Miłość to maksymalne zaangażowanie. – Sinclair B. Ferguson

8. Miłość jest bezwarunkowym zobowiązaniem wobec niedoskonałej osoby. Kochać kogoś to nie tylko silne uczucie. To decyzja, osąd i obietnica. – Erich Fromm

9. Jeśli jesteś w zaangażowanym związku, nie chcesz niczego dążyć. – Andrzej W.K.

10. Bez zaangażowania nie możesz mieć głębi w niczym, czy to w związku, biznesie czy hobby. – Neil Strauss

mężczyzna i kobieta siedzą w pobliżu wody podczas zachodu słońca

11. Nawet przyjaźń wymaga wysiłku z obu stron, jak możemy oczekiwać, że związek zadziała z wysiłku jednej strony..!! Powinno to być szczere zaangażowanie obu stron. – Akansz Malik

12. Dopóki się nie popełni, jest wahanie, szansa na wycofanie się, zawsze nieskuteczność. – William Hutchison Murray

13. Miłość tak naprawdę nie jest tajemnicą. To proces jak wszystko inne. Proces, który wymaga zaufania, wysiłku, skupienia i zaangażowania dwóch chętnych partnerów. – Elżbieta Bourgeret

cómo aumentar la tasa de metabolismo en las mujeres para reducir el peso

14. Myślę, że kiedy mężczyźni słyszą, że kobiety chcą zaangażowania, myślą, że oznacza to zaangażowanie w romantyczny związek, ale to nie to. To zobowiązanie, by nigdzie się nie unosić. Chcę faceta, który jest zakorzeniony we własnym życiu. – Mindy Kaling

15. Prawdziwa miłość ma niewiele wspólnego z upadkiem. To wspinaczka po skalistym zboczu góry, ciężka praca, a większość ludzi jest zbyt samolubna lub zbyt przestraszona, by zawracać sobie głowę.
Bardzo niewielu osiąga punkt krytyczny w swoim związku, który zwraca uwagę światła i ciemności, tego miejsca, w którym zobowiążą się do miłości bez względu na przeszkody – lub pokusy – pojawiające się na ich drodze. – Stacey Jay

16. Miłość przede wszystkim jest zobowiązaniem do twojego wyboru. – Rob Liano

17. Miłość jest naczyniem zawierającym zarówno bezpieczeństwo, jak i przygodę, a zaangażowanie oferuje jeden z wielkich luksusów życia: czas. Małżeństwo to nie koniec romansu, to początek. – Estera Perel

18. Łatwo jest zobowiązać się do kochania osoby przez pięć minut. Zobowiązanie się do kochania osoby przez resztę życia, po tym, jak ją spotkałeś, jest silnym zobowiązaniem. Ale kiedy zobowiązujesz się kochać osobę, zanim ją spotkasz i przez resztę swojego życia, zrobiłeś najsilniejsze zobowiązanie, jakie można zrobić w związku. – Tom Houck

19. Miłość to całkowite poddanie się, całkowita akceptacja i całkowite zaangażowanie. – Lailah Gifty Akita

20. Miłość rośnie i słabnie, ale honor, obowiązek i zaangażowanie, te rzeczy są stałe i stabilne. Określają, kim jesteś. – Richelle E. Goodrich

21. Jeśli obiecujesz kochać, ufać, szanować, wspierać i wspierać kogoś bez względu na wszystko, nie wypowiadaj tych słów tylko w dobrych czasach. Żyj tymi słowami, gdy pojawiają się wyzwania. Im silniejsza miłość i zaangażowanie, tym bardziej nierozerwalna więź. Zjednoczone serca nigdy nie będą łatwo podzielone. – Carlos Wallace