Kluczowe cechy Bliźniąt: ujawnianie ich mocnych i słabych stron - Luty 2023

Kluczowe cechy Bliźniąt: ujawnianie ich mocnych i słabych stron

Poznaj najciekawszy znak zodiaku: jedyny w swoim rodzaju Bliźnięta. A może powinienem powiedzieć znaki zodiaku, ponieważ czasami naprawdę wydaje się, że masz do czynienia z dwoma różnymi osobami, gdy masz do czynienia z Bliźniętami?

Czy sam ten fakt wystarczająco Cię intryguje? Cóż, poczekaj, aż usłyszysz resztę.Znak ten reprezentują bracia bliźniacy Dioscuri z mitologii greckiej, Kastor i Pollux, którzy mają dwie różne strony osobowości. Ze względu na tę cechę wielu będzie twierdziło, że Bliźnięta są dwulicowe.

Mimo że ich podwójna natura jest rdzeniem osobowości tego znaku, istnieje wiele innych interesujących cech bliźniaczych, które możesz kochać lub nienawidzić. Tak czy inaczej, jedno jest pewne; ten znak horoskopu nie pozostawia nikogo obojętnym.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby dotrzeć do sedna osobowości tego znaku; podstawowe informacje o znaku, Gemini'szgodność astrologicznaz innymi znakami oraz pozytywnymi i negatywnymi cechami Bliźniąt.Ogólne informacje

przystojny brodaty mężczyzna patrzący na bok

Sezon Bliźniąt: 22 maja – 20 czerwca

Planeta rządząca: Planeta MerkuryElement:Znak powietrza

Modalność: znak zmienny

Symbol: Podwójny

Planeta rządząca: Merkury (planeta posłańca komunikacji)

Wybitne osobistości Bliźniąt: Angelina Jolie, Venus Williams, Marilyn Monroe, Kanye West, Donald Trump

Osobowość Bliźniąt

biznesmen siedzi w fotelu i wygląda przez okno

Kiedy myślisz o znaku zodiaku Bliźnięta, pierwszą rzeczą, która przychodzi ci do głowy, jest prawdopodobnie ich dwoistość. Niektórzy uważają, że mają otwartą i ekstrawertyczną naturę, podczas gdy niektórzy uważają, że są dwulicowe.

Jakkolwiek o nich myślisz, prawda jest taka, że ​​jest to dość interesujący znak zodiaku, który nikogo nie pozostawia obojętnym.Są bystrzy, bystrzy, niezwykle inteligentni i mają niesamowitą zdolność podążania za ich przykładem.

Jednocześnie nie są najbardziej konsekwentnymi ludźmi na świecie. Przez większość czasu nie możesz wiedzieć, czego się od nich spodziewać, ani naprawdę nie możesz na nich polegać.

Tak więc, jeśli masz w swoim życiu Bliźniaczka, prawdopodobnie będziesz mieć z nimi związek miłości/nienawiści. Ale zobaczmy, jak faktycznie zachowują się w małżeństwie, romantycznych związkach, w sypialni i w pracy.

Zakochane Bliźnięta

mężczyzna flirtuje z kobietą, opierając się o barek

Na pierwszy rzut oka założysz, że ten zodiak jestnie nadaje się do długotrwałego związku. Dokładnie mówiąc, ci, którzy nie znają ich na prawdę, myślą, że nie jest możliwe, aby ten znak kiedykolwiek związał się z inną istotą ludzką.

To prawda -Bliźnięta uwielbiają flirtować. Są towarzyskimi motylami, które cieszą się uwagą, jaką otrzymują, i po prostu uwielbiają światło reflektorów.

To znak zodiaku, który nie zakocha się tylko w twoim wyglądzie. Oczywiście, aby zainteresować się tobą, muszą do pewnego stopnia być do ciebie przyciągane fizycznie.

Niemniej jednak Twój wygląd nie jest tym, co ich zatrzyma. Przyciąga ich inteligencja, poczucie humoru i umiejętności społeczne drugiej osoby.

Jeśli chcesz, aby ten znak powietrzny zakochał się w Tobie, musisz rzucić mu wyzwanie w szczególny sposób i na pewno musisz wyróżnić się z tłumu.

Oto najważniejsza rzecz: wbrew powszechnemu przekonaniu ten zodiak nie zakochuje się tak łatwo . Tylko dlatego, że kogoś lubią lub z nim flirtują, nie oznacza, że ​​są gotowi oddać im serce i wpuścić je pod skórę.

Ale jak się zachowują, kiedy są naprawdę zakochani? Jest tylko jeden sposób, aby się dowiedzieć – przeczytać dalej:

1. Wolność to konieczność

Planujesz mieć swojego chłopaka lub dziewczynę tylko dla siebie, teraz, gdy w końcu zacząłeś się spotykać? Planujesz mówić im, co mają robić, i kontrolować każdy ich ruch?

Zło! Robiąc to, tylko ich przegonisz. Proszę, miej na uwadze, że ich wolność jest czymś, z czego nie chcą zrezygnować, bez względu na wszystko.

Ten facet lub dziewczyna mogą kochać cię całym sercem, ale nigdy nie docenią twojego czepliwego zachowania.

Pamiętaj, że mieli swoje życie, zanim ty się pojawiłaś, i nie są gotowi, aby to wszystko wyrzucić tylko dlatego, że są teraz w związku.

Ale dobrą wiadomością jest to, żenigdy nie sprawią, że poczujesz się emocjonalnie zaniedbany, mimo że potrzebują trochę osobistej przestrzeni i czasu.Nie zapominaj, jak bardzo są wszechstronne.

Są w stanie spędzić wystarczająco dużo czasu z rodziną, mają bogate życie towarzyskie, świetnie wykonują swoją pracę, a jednocześnie dają swojemu romantycznemu partnerowi całą miłość i uwagę, na jaką zasługują.

Więc nie martw się – jeśli są w tobie zakochani, pozostaną w kontakcie. Będą do ciebie pisać i dzwonić przez cały czas, a ty nie będziesz musiał ich błagać, żeby zabrali cię na randkę.

Niemniej jednak ważne jest, aby nie pytać o nic ponad to. Nie każ im wybierać między tobą a innymi ludźmi w swoim życiu, ponieważ w końcu ich stracisz.

2. Przyjaciele i kochankowie

Aby ten znak miał dla kogoś romantyczne uczucia, musi najpierw zobaczyć go jako swojego przyjaciela. To właściwie jeden z głównych powodów, dla których nie zakochują się tak szybko.

Zanim wydarzy się coś poważnego, muszą poznać drugą osobę i sprawdzić, czy mogą jej zaufać. Miłość od pierwszego wejrzenia jest dość rzadka, jeśli chodzi o ten zodiak.

Przyciąganie może nastąpić od razu, ale nieczęsto przeradza się w prawdziwe emocjonalne połączenie.

Pamiętaj, że nakręca je intelekt i osobowość. Zanim rozwiną do kogoś romantyczne uczucia, muszą mieć pewność, że ta osoba jest godna ich czasu i uwagi.

Co jest jeszcze ważniejsze; muszą czuć się wystarczająco komfortowo w towarzystwie tej wyjątkowej osoby. A jaki jest lepszy sposób, aby to wszystko się stało, niż zostanie przyjaciółmi, a następnie romantycznymi partnerami z kimś?

Terelacje są zwykle zdrowei udane.

3. Ciągła stymulacja

Wpadnięcie w rutynę i nudny związek bez widocznych emocji to prawdopodobnie najgorszy koszmar tego zodiaku. Dlatego jeśli chcesz je stracić, najlepszym sposobem na to jest zaprzestanie prób.

Ludzie popełniają ogromny błąd, biorąc swoich partnerów Gemini za pewnik. Myślą, że ich praca jest skończona, teraz, kiedy ich zdobyli.

Cóż, prawda jest zupełnie inna. Moment, w którym wchodzisz w związek z tym zodiakiem, jest właściwie momentem, w którym zaczyna się cała zabawa.

To znak zodiaku, który wymaga ciągłej stymulacji. Czasami są podobne do małych dzieci, które musisz cały czas bawić.

Tak, masz rację: randkowanie z nimi nie jest łatwe. Ale wszyscy, którzy to zrobili, twierdzą, że jest to warte wszystkich kłopotów, które ze sobą przynoszą.

4. Czy zaangażowanie jest problemem?

Istnieje kilkafoby zaangażowaniawśród znaków zodiaku, ale według wielu ten zodiak zajmuje pierwsze miejsce.Ludzie uważają je za niedojrzałe bachory, które nie potrafią długo trzymać się jednego miejsca.

Chociaż do pewnego stopnia jest to prawdą, każdy astrolog powie ci to samo:są w stanie zbudować długotrwały, zaangażowany związek – zależy to tylko od tego, czy są naprawdę zakochani, czy nie.

Dla wielu może to być szokiem, ale kiedy naprawdę się zakochają, stają się jednymi z najbardziej lojalnych i wiernych ludzi na świecie.

Zobacz też:Kim są Gemini Twin Flame Matches i 10 znaków, które je znalazłeś?

mejor cadena de comida rápida de pollo frito

Bliźnięta w małżeństwie

para małżeńska grająca w grę jenga i pijąca wino w domu

Jeśli zastanawiasz się, czy są materiałem na męża czy żonę, odpowiedź zależy od tego, czego od nich oczekujesz i jak wygląda Twoje wymarzone małżeństwo.

Jeśli chcesz rutyny, ogrodzonego na biało domu, dwójki dzieci, lunchu o tej samej porze każdego dnia i spędzania niedzielnych wieczorów przed telewizorem, to prawdopodobnie nie jest to coś, co ci dadzą.

Nie zrozum mnie źle: nie twierdzę, że nie są zainteresowani szczęśliwie długo, ponieważ z pewnością są.

Ale proszę, pamiętajcie, że ludzie należący do tego znaku zodiaku są na zawsze dziećmi; większość z nich ma cechy Piotrusia Pana.

Dla bliźniaków małżeństwo nie jest końcem przygody – to właściwie dopiero początek. To osoba, która nigdy nie przestanie dawać Ci motyle, bez względu na to, jak długo jesteście razem.

Jeśli macie dzieci, nigdy nie zapomną, jak ważny jest wasz związek. Tak, jesteście rodzicami, ale nadal jesteście również romantycznymi partnerami.

Bycie po ślubiedo nich dostarcza mnóstwo emocji i zamienia Twoje życie w zabawną przejażdżkę kolejką górską. Czy to dobrze czy źle? Cóż, to zależy od twoich osobistych preferencji.

Niemniej jednak, jeśli zdecydujesz się zapiąć pasy i wskoczyć w to, przygotuj się na SO, który zrobi wszystko, co w jego mocy, aby uniknąć odpowiedzialności.

Nakłonienie ich do wykonywania podstawowych obowiązków, takich jak wyrzucanie śmieci, może czasami być prawdziwym koszmarem. Ponadto, jeśli lubisz żyć zgodnie z zasadami, prawdopodobnie spędzisz większość swojego życia na ich wychowaniu.

Bliźnięta w łóżku

mężczyzna i kobieta uprawiają seks pod prysznicem

Osoby należące do tego zodiaku mają bujną wyobraźnię, a cecha Bliźniąt wpływa również na ich życie seksualne.

Bycie z kreatywnym partnerem oznacza bycie z kimś, kto zawsze chce próbować nowych rzeczy i wprowadzać nowości pod pościel.

Tym, czego ten znak nienawidzi, jest nudny seks, który zawsze wygląda prawie tak samo.

Nie mają problemu z pozycjami misjonarskimi, gdy od czasu do czasu światła są wyłączone, o ile nie jest to standard i jedyna rzecz, którą praktykujesz.

Bliźnięta uwielbiają uprawiać seks w miejscach publicznych i ryzykownych. Mają perwersyjną stronę, lubią szybkie szybkie numerki i są dość euforyczne w stosunku do seksu.

Ale nie zapominajmy o podwójnej naturze tego znaku, która sprawia, że ​​kochają delikatne i delikatne kochanie oraz zmysłowe początki.

Jak więc sprawisz im przyjemność w łóżku? Po pierwsze, zawsze bądź na to gotowy. Co ważniejsze, pamiętaj, że rządzi nimi Merkury, planeta posłańców komunikacji, więc brudna rozmowa i wyrażanie swoich pragnień to duży plus.

Bliźnięta w przyjaźni

wesoły mężczyzna i kobieta piją razem w barze

Wiesz, co jest najlepsze w przyjaźni z tym zodiakiem?W zasadzie dostajesz dwóch przyjaciół w cenie jednego i są jedynym zodiakiem, który oferuje taką okazję.

Dobra strona? Masz kogoś, kto każe ci zaszaleć i słuchać swojego serca, a jednocześnie kogoś, kto każe ci wybrać mądrzejszą opcję i przemyśleć wszystko, zanim zaczniesz działać.

Zła strona? Utkniesz z przyjacielem, który ma dwie sprzeczne opinie. Którą radę powinieneś zastosować? To nie oni ci powiedzą.

Mówiąc poważniej, wiemy już, że są to motyle społecznościowe. Oznacza to, że spotykają się z wieloma osobami i nie mają problemu z wpasowaniem się w tłum.

Niemniej jednak nie uważają wszystkich swoich znajomych za prawdziwych przyjaciół. Tylko szczęśliwcy otrzymują ten tytuł.

Kiedy jesteśprzyjaciele z nimi, stają się Twoim fanem numer jeden. Kibią dla ciebie, pomagają budować pewność siebie, łapią cię, gdy upadasz, i popychają cię do przodu za każdym razem, gdy myślisz o poddaniu się.

No i oczywiście nie zapominajmy o dobrej zabawie. Nawet pójście do ulubionej kawiarni w leniwy niedzielny poranek może zmienić się w prawdziwą eskapadę, gdy jesteś z Twinem.

Bliźnięta w pracy

dwóch współpracowników pracujących razem w biurze

Są elastyczne i elastyczne – czego więcej może chcieć pracodawca? Cóż, trochę więcej odpowiedzialności nikomu by nie zaszkodziło, prawda?

Osoby należące do tego horoskopu znakomicie pracują w zespole. Uwielbiają nowe wyzwania i zawsze gonią za dreszczykiem emocji.

Są ambitni, mają mnóstwo energii, są niesamowitymi komunikatorami i nie zapominajmy o ich bystrych umysłach.

Jedyną wadą posiadania pracownika Twin jest brak odpowiedzialności. Mają kłopoty z dotrzymywaniem terminów, często spóźniają się do pracy i robią wszystko na ostatnią chwilę.

Ludzie należący do tego znaku rodzą się prokrastynatorami, ale dobrą wiadomością jest to, że jakoś zawsze kończą swoje sprawy. I to się naprawdę liczy, prawda – efekt końcowy?

Charakterystyka Bliźniąt

Nigdy nie możesz naprawdę poznać osoby, dopóki nie spojrzysz w oczy zarówno jej dobrych, jak i złych stron. Jakie są więc dobre i złe cechy bliźniaków? Czas się przekonać.

Dobre cechy Bliźniąt

mężczyzna i kobieta trzymający napoje leżąc na leżaku

Nie ma wątpliwości co do jednego: Bliźniaczki sprawiają, że życie każdego jest piękniejsze i zdecydowanie przyjemniejsze. Dlaczego to jest takie? Co jest takiego wspaniałego w tym zodiaku?

1. Motyl towarzyski i życie imprezy

Pierwszą rzeczą, o której myślisz, gdy słyszysz o trzecim znaku zodiaku, jest bez wątpienia jego osobowość i zmienna energia. Założę się, że nigdy nie spotkałeś bliźniaka, który jest introwertykiem.

Wręcz przeciwnie, ten znak po prostu lubi poznawać nowych ludzi i spędzać z nimi czas. Nie lubią samotności i zawsze otacza ich duży tłum.

To ci, którzy zawsze mają mnóstwo przyjaciół… ci, którzy są w centrum uwagi od dnia narodzin.

Osoby należące do trzeciego znaku zodiaku nigdy nie mają problemu z tym, że inni ich zastraszają lub sprawiają, że czują się wyrzutkami. Zamiast tego liderem stada jest Gemini.

To oni wyznaczają trendy, a inni uwielbiają przebywać w ich towarzystwie. W liceum zawsze byli najpopularniejszymi i tymi, z którymi wszyscy marzyli o spędzaniu czasu.

Grono przyjaciół Gemini jest nie tylko duże, ale także dość zróżnicowane. Z jakiegoś powodu ludzie im ufają i zrobią wszystko, co w ich mocy, aby stać się częścią ich życia.

2. Wysoce inteligentny

Każde Bliźniętanajwiększą zaletą w życiu jest ich ponadprzeciętna inteligencja. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka niekoniecznie muszą wydawać się mądre, uwierz mi, że wszyscy należący do tego zodiaku są niezwykle mądrzy.

Ci ludzie zawsze byli na szczycie swojej klasy. Pamiętasz tego prostego ucznia ze szkoły?

Ten, który prawie nigdy nie uczył się na poważnie, ale za pierwszym razem nie miał problemów ze zdaniem wszystkich egzaminów? Cóż, założę się, że należą do tego znaku słońca.

Nie zrozum mnie źle; Nie twierdzę, że każdy Bliźniak jest dobrze wykształcony. Jednak prawda jest taka, że ​​mają lepszy warunek wstępny, aby być takimi niż większość ludzi.

Bliźnięta są nie tylko inteligentne w tradycyjny sposób, ale mają również niewiarygodnie wysoki poziom inteligencji społecznej i emocjonalnej.

3. Regulowany

Większość ludzi ma trudności z porzuceniem swojej strefy komfortu, nawet jeśli wiedzą, jak bardzo jest dla nich zła. Cóż, bliźniak, będący znakiem powietrznym, nie jest jednym z nich.

Uwielbiają zmiany iw większości sytuacji skaczą w nieznane. Szybko się uczą i chętnie doświadczają nowych rzeczy.

Charakter kameleona tej osoby najlepiej widać w jej przyjaźniach. Kiedy spojrzysz na ich kręgi społeczne, znajdziesz zaskakująco różnych ludzi. Mają zmienną energię i dogadują się z większością ludzi.

Jeśli Twój znak zodiaku to Bliźniak, nie musisz się martwić zmianą szkoły lub zmianą pracy. Zaufaj mi; gdziekolwiek pójdziesz, od razu się dopasujesz.

4. Zabawna/pozytywna atmosfera

Kolejną cechą Gemini jest ich niesamowite poczucie humoru i pozytywna atmosfera. Ci ludzie są niesamowicie zabawni i mało kto jest odporny na ich żarty.

Rzecz w Twins polega na tym, że bardzo dobrze wiedzą, jak nie przekraczać granicy między wygłupianiem się a obrażaniem innych wokół nich.

Tak, często są sarkastyczne, a ten znak słoneczny jest wielkim fanem ironii. Musisz jednak być wyjątkowo sprytny, aby dotrzeć do sedna ich żartów. Tylko mądrzy ludzie rozumieją swoje poczucie humoru i sarkazm.

Chodzi o to, że przez większość czasu ci, którzy nie znają ich zbyt dobrze, nigdy nie mogą być w stu procentach pewni, czy Bliźnięta żartują, czy są śmiertelnie poważne.

Tak czy inaczej, najważniejsze jest to, że nie można się nudzić w towarzystwie tych ludzi. Są duszą towarzystwa, a na tym świecie nie ma osoby, której nie mogliby rozśmieszyć.

5. żądni przygód

Będąc tak łatwym, przyjaznym i regulowanym, oczekuje się, że Bliźniacy będą również żądni przygód.

Są chętni do podejmowania ryzyka i nigdy nie boją się próbować czegoś nowego, więc tak, zazwyczaj uprawiają sporty ekstremalne, a także lubią odkrywać nowe kultury i odwiedzać miejsca, które mogą odwiedzić tylko najodważniejsi.

Ktoś należący do tego znaku zodiaku jest gotów rzucić stałą pracę i wyruszyć w podróż dookoła świata bez szczegółowego planowania wszystkiego.

Są spontaniczni i nigdy nie możesz przewidzieć ich następnego ruchu. Żyją chwilą i cieszą się każdym oddechem.

Jeśli szukasz tego jedynego przyjaciela, który zawsze zaakceptuje twoje plany i który wesprze cię w robieniu najbardziej szalonej rzeczy w życiu, to jest to twój wybór numer jeden.

Chcą odkrywać wszystkie cuda świata i w pełni doświadczyć piękna życia.

Jednak ich śmiałość na tym się nie kończy. Najlepsze jest to, że ci ludzie potrafią zmienić pozornie przeciętny moment lub dzień w najbardziej ekscytującą przygodę twojego życia.

6. Innowacyjny

Jedyną rzeczą, której ten znak nigdy nie robi, jest dopasowanie do mas. Nie są przeciętne i zawsze wyróżniają się z tłumu.

Jedną z ich najbardziej atrakcyjnych cech jest zdecydowanie ich innowacyjna strona. Są kreatywni, bystrzy i oryginalni, co przydaje się przy rozwiązywaniu problemów.

Ilekroć masz kłopoty, szybko znajdą z nich wyjście. Nie tylko to, ale przedstawią Ci rozwiązanie, o którym nikt inny nigdy nie pomyślał.

Na początku prawdopodobnie pomyślisz o ich sugestiach jako szalonych. W rzeczywistości większość ich innowacji rzeczywiście tak brzmi. Jednak najważniejsze jest to, że w ostatecznym rozrachunku pracują na jak najlepsze, wbrew wszelkim przeciwnościom.

7. Niezależność

Wiesz już, jak sympatyczni i otwarci są ludzie należący do tego znaku. Jednak pomimo tego, że przez cały czas są otoczeni przez grupę ludzi, jak na ironię, są również niezwykle niezależni.

Będą spędzać z tobą lata. Będą twoim lojalnym przyjacielem i będą cię kochać całym sercem.

Pamiętaj jednak o tym: ten znak nigdy cię nie potrzebuje. Jeśli jesteś w ich życiu, to dlatego, że chcą cię tam.

Nie oznacza to, że znak zodiaku Bliźnięta nie tworzy głębokich więzi z innymi ludźmi, ale chodzi o to, że nie rozwijają one emocjonalnej zależności, która jest prawdopodobnie jedną z ich największych mocnych stron.

Są samowystarczalne, mimo że są motylami towarzyskimi. Potrafią to zrobić samodzielnie, bez większych problemów i bez proszenia o niczyją pomoc.

Ci ludzie są świadomi swojej pozycji w życiu.Wiedzą, że nikt nie może im pomóc tak, jak oni sami mogą pomóc, więc rzadko polegają na czyjejś pomocy.

Jest to szczególnie ważne w przypadku związków romantycznych, a zarówno mężczyzna, jak i kobieta Bliźniąt mogą pozostać samotni przez lata. W rzeczywistości wolą być sami, niż tracić czas na niewłaściwych ludzi.

Ci ludzie nie boją się samotności ani nie szukają towarzystwa za wszelką cenę.

8. Świetny komunikator

Jeśli planujesz milczeć Bliźniakowi po tym, jak wdacie się w bójkę, pomyśl jeszcze raz. Zaufaj mi; nie zrobisz tego.

Są nie tylko gadatliwi, ale są największymi bełkotami całego zodiaku. W rzeczywistości mówią tak dużo, że czasami staje się to zbyt denerwujące.

creo que odio a mi esposo

Często po prostu chcesz, żeby się zamknęli, ale po pewnym czasie zaczniesz postrzegać tę cechę jako niesamowitą zaletę ich osobowości.

Są świetnymi komunikatorami. Mówią, co myślą, bez względu na wszystko i nikt nie może ich powstrzymać przed wyrażaniem swoich opinii.

Zawsze są uczciwi. Ci ludzie powiedzą ci prawdę, bez względu na to, jak trudne może być.

Czasami ludzie mogą uznać ich za zbyt brutalnych. Niemniej jednak z czasem nauczysz się doceniać tę część ich charakteru, ponieważ zdajesz sobie sprawę, że to oni powiedzą ci wszystko wprost.

Zasadniczo są jedyną osobą, która ma to, czego potrzeba, aby powiedzieć głośno to, o czym wszyscy inni potajemnie myślą.

Ponadto ci ludzie nie mają problemu z wyrażaniem swoich emocji. Nie udają, że są obojętni, ani nie wstydzą się swoich uczuć.

9. Wielotorby

Między innymi, każdy Twin, będąc żywiołem powietrza, jest także wielozadaniowcem.Przez większość czasu będziesz na nich patrzeć i nie uwierzysz, jak szybko i wydajnie robią rzeczy.

Potrafią jednocześnie wykonywać niesamowitą ilość zadań, co jest jednocześnie dowodem na to, że ten znak zodiaku posiada wysoką inteligencję i ponadprzeciętne możliwości.

Jednak pomimo tego, że są również prokrastynatorami, czekają do ostatniej chwili, aby dokończyć swoje zobowiązania.

Nawet jeśli dla większości może to brzmieć jak nieodpowiedzialne zachowanie, presja jest tym, co ich napędza. Najlepiej sprawdzają się w tego rodzaju okolicznościach i zapewniają maksymalną wydajność.

10. Spostrzegawczy

Dam ci jedną radę: nigdy nie próbuj ukrywać czegoś przed tym znakiem zodiaku. Zaufaj mi; dowiedzą się.

Faktycznie,będą znali prawdę przez cały czas, cierpliwie słuchając, jak ich okłamujesz.Dostrzegają szczegóły i rzadko cokolwiek przegapiają.

Mają niesamowicie dobrą pamięć, więc nie próbuj ich też gasić. Ci ludzie są niezwykle spostrzegawczy i widzą rzeczy, których nikt inny nigdy by nie zauważył.

Są świadomi dosłownie wszystkiego, nawet jeśli udają, że nie mają pojęcia. Są bystre i dostrzegają każdy szczegół, który ich otacza.

Te zdolności dają im szansę na przejrzenie ludzi. Niełatwo ich oszukać i mają szósty zmysł, jeśli chodzi o ocenę osoby.

Złe cechy Bliźniąt

przystojny brodaty mężczyzna w skórzanej kurtce patrząc na bok

que quieren los chicos de 25 años

Jakie rzeczy chcieliby ukryć przed resztą świata? Jakie cechy mogą sprawić, że ktoś pogardza ​​tym znakiem?

1. Plotkarzy

Jedną z najgorszych cech osobowości Bliźniąt jest to, że bardzo lubią plotkować; więcej niż powinni. Robią to jednak w bardzo szczególny sposób.

Nie musisz się zbytnio martwić, że ujawnią twoje sekrety reszcie świata, zwłaszcza jeśli jesteście blisko. W rzeczywistości ci ludzie są znani jako lojalni przyjaciele.

Chodzi o to, że lubią wiedzieć o tobie wszystkie możliwe informacje. Zawsze są pełne informacji o wszystkich, w tym o ludziach, na których nawet im nie zależy.

Więc nie czuj się wyjątkowo, jeśli złapiesz bliźniaka, który cię prześladuje. Po prostu zbierają dane, aby móc wyciągnąć lepsze wnioski dotyczące Ciebie jako osoby.

2. Płytkie

Bądźmy tutaj szczerzy; jeśli to twój znak zodiaku, najprawdopodobniej jesteś powierzchowny. Przede wszystkim mają obsesję na punkcie wyglądu, więc tak, ten zodiak oceni cię na podstawie tego, jak wyglądasz i nosisz ubrania.

Wyrobią sobie opinię o Tobie na podstawie Twojego gustu muzycznego lub filmowego.

Większość z nich się do tego nie przyzna, ale prawda jest taka, że ​​mają obsesję na punkcie mediów społecznościowych i pomimo swojej niezależności, każdy Bliźniak lubi być podziwiany.

Czyjaś kiepska opinia o nich nie zaszkodzi im, ale jeśli je pochwalisz, na pewno wzmocnisz ich ego. Lubią przyjmować komplementy i spędzają mnóstwo pieniędzy i czasu, aby zaimponować innym.

Są bardzo stylowe i wkładają dużo wysiłku w odzież, kosmetyki, perfumy i akcesoria. Jednak zazwyczaj również zarabiają dużo pieniędzy dzięki swoim licznym umiejętnościom, więc taki styl życia nie jest dla nich dużym problemem.

3. Impulsywny

Kiedy spotykasz kogoś tak inteligentnego jak Bliźnięta, zakładasz, że zawsze przemyśla swoje działania, zanim zacznie na nich działać.

W końcu są to ludzie, którzy udzielą Ci niesamowitych porad dotyczących różnych rzeczy. Jednak wszystko to zmienia się, jeśli chodzi o ich własne życie.

Pomimo pojemności mózgu Bliźniak zawsze podąża za pragnieniami swojego serca. W rzeczywistości, aby być precyzyjnym, podążają za swoimi instynktami i impulsami.

Ponadto mają zwyczaj podążania za pewnymi znakami i szukania wskazówek dotyczących tego, co powinni zrobić ze swoim życiem, zamiast podejmować logiczną decyzję.

Na przykład będą czytać swój codzienny horoskop lub czytać tarota, zamiast słuchać swojego umysłu.

Oczywiście takie przechodzenie przez życie często wpędza je w niewygodne i nieprzyjemne sytuacje, z których potrzebują czasu, aby się wydostać.

Zasadniczo jedną z cech osobowości Bliźniąt jest zachowywanie się tak, jak się czuje w danym momencie. Zamiast rozważać możliwe konsekwencje swojego zachowania, skupią się na natychmiastowym podnieceniu i przyjemności.

Są znani jako ktoś, kto zmienia zdanie w mgnieniu oka. Dzięki tej cesze osobowości Bliźniąt mają zły nawyk podejmowania decyzji, których później żałują.

4. Niedojrzały

Bycie znajomym lub współpracownikiem Bliźniąt jest jak trafienie w dziesiątkę. Za każdym razem, gdy je widzisz, dzielisz się kilkoma dobrymi śmiechami i rozjaśniają Twój dzień.

W rzeczywistości wiele osób, które je znają, powierzchownie podziwia ich dziecięcą naturę. Przez większość czasu wszyscy należący do tego znaku astrologicznego są szczęśliwi i wydaje się, że nie mają zmartwień w swoim umyśle.

Jeśli jednak masz głębszy związek z bliźniakiem, każdy astrolog powie ci, że rzecz, która cię do nich przyciąga, staje się tym, co w końcu cię przegania.

Po pewnym czasie zdajesz sobie sprawę, że tak naprawdę nie ma nic uroczego w ich kompleksie Piotrusia Pana. Ci ludzie po prostu nie chcą dorosnąć.

Zamiast podziwiać ich młodzieńczego ducha, rozumiesz, że w rzeczywistości są dość niedojrzali. Nie można poprosić przyjaciela Gemini, aby był poważny, niezależnie od sytuacji.

Kiedy jesteś romantycznie związany z bliźniakiem, nie masz partnera; faktycznie dostajesz dziecko, które musisz wychowywać.

Nie chodzi o to, że trzeba się nimi zająć; są po prostu zbyt zrelaksowani we wszystkim w twoim życiu, co w końcu zaczyna niepokoić wszystkich wokół nich.

5. Niezdecydowany

Jestem pewien, że wszyscy mamy tego jednego przyjaciela, który nigdy nie zna odpowiedzi na podstawowe pytania, takie jak: Gdzie będziemy jeść? lub Gdzie chcesz wyjść dziś wieczorem? Cóż, założę się, że ta osoba jest bliźniakiem.

Chociaż niezdecydowanie jest jedną z głównych cech Wagi, często ten znak zodiaku posiada tę cechę.

Przez większość czasu ci ludzie nie mają pojęcia, dokąd zmierzają. Nie wiedzą, na czym stoją, co stanie się jutro ani czego chcą od życia.

Cóż, takie zachowanie ma logiczne wytłumaczenie. Widzisz, chcą wypróbować dosłownie wszystko wokół siebie, więc mają długą „listę rzeczy do zrobienia”.

Ci ludzie chcą skosztować wszystkich możliwych kuchni świata, odwiedzić wszystkie popularne egzotyczne miejsca i kupić wszystkie fantazyjne ubrania, jakie kiedykolwiek widzieli w sklepach.

To samo dotyczy poważniejszych spraw, takich jak zawód, wykształcenie i miłość. Tak więc, kiedy trafiają na rozdroże, wszyscy są zdezorientowani i zdają sobie sprawę, że mają problem z wyborem tego, co mają zrobić.

6. Nierzetelny

Dadzą ci wszystko, co mają. Jeśli uznają Cię za swojego przyjaciela, będziesz miał ich nieskończoną miłość i wsparcie. Jednak prawda jest taka, że ​​ci ludzie są czasami niewiarygodni.

Nie zrozum mnie źle; możesz na nich liczyć, gdy masz kłopoty, więc nie wątp w to. Niemniej jednak,wydaje się, że nie są w stanie dotrzymać obietnic.

Uciekają przed starzeniem się do tego stopnia, że ​​stają się drażliwie nieodpowiedzialni.

Jeśli chcą uniknąć sytuacji, ponieważ uważają, że jest nudna lub po prostu niewystarczająco interesująca, po prostu wstawią wszystkich. Spóźniają się na spotkania, nie pojawiają się na randkach i w ostatniej chwili odwołują plany.

Najgorsze jest to, że zwykle uchodzi im na sucho to okropne zachowanie ze względu na swój urok. Nie traktują tego jako wielkiej sprawy i jakoś udaje im się przekonać ludzi, że nie są tacy celowo.

Zamiast tego jest to tylko część ich osobowości i absolutnie nic nie mogą z tym zrobić.

Jak wygodne, prawda?

7. Zaangażowanie-fob

Każdy czytelnik tarota powie ci jedno: jeśli zwiąże się, oznacza to, że naprawdę i całym sercem kocha drugą osobę. Zgoda na wierność i oddanie jednemu związkowi zdarza się prawdopodobnie raz w życiu.

Prawdę mówiąc, ludzie należący do tego znaku horoskopu mają poważne problemy z zaangażowaniem. Są jednym z największych flirtów zodiaku.

Przeskakują z jednego hobby na drugie, zmieniają zawód w mgnieniu oka i rzadko tkwią w jednej obsesji na dłuższy czas. Najlepiej jednak widać to, jeśli chodzi o ich romanse.

Ci ludzie czują się uduszeni i uwięzieni w momencie, gdy ktoś wspomina słowa takie jak poważny związek, zaręczyny lub małżeństwo.

Cenią swoją wolność tak bardzo, że większość z nich nie wyobraża sobie dzielenia całego życia z drugim człowiekiem.

8. Królowa dramatu/król

To trudna do przełknięcia pigułka, ale jeśli jesteś kobietą Bliźniąt, wszyscy astrologowie zgadzają się, że jesteś królową dramatu. Oczywiście człowiek z Bliźniąt nie różni się od siebie, ponieważ uwielbia również swój udział w dramacie.

Są egocentryczni i robią duże zamieszanie, gdy coś nie idzie po ich myśli. Robią wielkie rzeczy z małych rzeczy tylko po to, by znaleźć się w centrum uwagi.

Ilekroć mają jakiś problem, zaczynają zachowywać się, jakby świat się kończył. W rzeczywistości prawdopodobnie spodziewają się, że ziemia przestanie się obracać, jeśli czują się nisko.

Cóż, newsflash: tak się nie stanie.

9. Manipulator

Być może najgorszą cechą Bliźniąt jest ich manipulacyjny charakter. Wygląda na to, że ci ludzie są gotowi zrobić wszystko, aby osiągnąć swoje cele.

Przekonają cię do uwierzenia w coś, co jest dalekie od prawdy, tylko po to, aby mieć cię po swojej stronie lub uzyskać to, czego chcą.

Ci ludzie nie są kompulsywnymi kłamcami, ale powiedzą ci białe kłamstwo i na pewno przekręcą prawdę w sposób, który im najbardziej odpowiada.

cómo se siente si está embarazada

Mają talent do oszukiwania, więc ten znak horoskopu może udawać, że jest wszystkim, czym chcesz, aby byli, zanim zrobią ci pranie mózgu.

Są świetni w słowach, a to daje im również możliwość manipulowania swoimi ofiarami z wielkim sukcesem.

10. Niecierpliwy

Nie czekają na nic ani na nikogo. Nie wierzą w powiedzenie „rano jest mądrzejszy niż wieczór”.

Ci ludzie oczekują, że dostaną wszystko, czego chcą, dokładnie w momencie, w którym tego chcą.Dla nich wszystko jest pilne i wszystko musi się dziać zgodnie z ich harmonogramem.

Na pierwszy rzut oka możesz nie postrzegać tej cechy jako czegoś zbyt strasznego, ale ich niecierpliwość często przynosi im więcej zła niż dobra.

Cechy Bliźniąt; Męski

uśmiechnięty brodaty mężczyzna w białej koszuli

Najlepszezłe Bliźniętacechą jest prawdopodobnie jego skuteczność.Kiedy ten człowiek skupi się na czymś, zdobędzie to bez względu na wszystko.

Nie poddaje się i nienawidzi się poddawać. Potrzebujesz majsterkowicza, ramienia do płaczu lub kogoś, kto pomoże Ci ugotować obiad? Człowiek z Bliźniąt to facet dla ciebie!

Nie zapominajmy o jego uroku i niesamowitym poczuciu humoru, które zwala z nóg każdą kobietę. Gdy po raz pierwszy z nim porozmawiasz, zauważysz, że jest jednym z najinteligentniejszych ludzi w całym zodiaku.

Ponadto, w przeciwieństwie do większości mężczyzn, których do tej pory spotkałeś, ten facet nie ma problemów z komunikacją. Bez problemu opowie o swoich uczuciach, a Ty zawsze będziesz wiedział, na czym z nim stoisz.

Ostateczna rada: nie próbuj biernej agresji ani nie daj muciche leczenieponieważ to nie działa.

Wady? Cóż, dość trudno go złapać i dosłownie każdy chce go jako swojego chłopaka, a przynajmniej bliskiego przyjaciela.

Cechy Bliźniąt; Płeć żeńska

kobieta w brązowym płaszczu stojąca na zewnątrz

Kobieta Bliźniąt to szybka i inteligentna gaduła.Zanim się zorientujesz, przekona Cię, że niebo nie jest niebieskie, jeśli tylko włoży w to wystarczająco dużo wysiłku.

Jak na ironię, jest mniej zdolna do mówienia o swoich emocjach niż facet z Bliźniąt (chociaż wszyscy oczekują, że będzie w pełni o nich otwarta ze względu na jej niesamowite umiejętności komunikacyjne).

Ma problem z prośbą o pomoc i zwykle maskuje swoje negatywne emocje humorem i mrocznymi dowcipami.

Muszę cię ostrzec: ten jest prawdziwą królową dramatu. Kobieta Bliźniąt jest mistrzynią plotkowania i robienia wielkich rzeczy z niczego.

Boi się nudy i musi entuzjastycznie podchodzić do wszystkiego, co robi, a zwłaszcza do ludzi, z którymi spędza czas.

Jeśli chodzi o randki, nie ma nic przeciwko zrobieniu pierwszego kroku, więc zapomnij o tradycyjnych rolach płciowych, gdy jesteś z nią.

Cechy Księżyca Bliźniąt

grupa znajomych spędzająca czas na dachu budynku

Nawet jeśli możesz pomyśleć, że twój znak słońca jest jedyną rzeczą, która określa całą twoją osobowość, każdy astrolog powie ci, że są ludzie, których znak księżyca ma największy wpływ na ich wykres urodzenia.

Jeśli twój księżyc jest w Bliźniętach, jesteś bardzo ciekawy i masz niesamowite pragnienie wiedzy. W związku z tym prawdopodobnie masz wysokie wykształcenie.

Ale nie mówię tutaj tylko o edukacji formalnej. Mówię o tym, że po prostu uwielbiasz czytać, uczyć się i cały czas odkrywać nowe rzeczy.

Potrafisz posługiwać się liczbami i słowami i tak było od wczesnego dzieciństwa.

Prawdopodobnie jesteś ekstrawertykiem o otwartej osobowości, który nie ma nic przeciwko zatłoczonym miejscom i spędzaniu czasu w dużych grupach ludzi. Jesteś zrelaksowany, żądny przygód, a przede wszystkim potrafisz się dostosować.

Jeśli chodzi o romantyczne relacje, jesteś największym flirciarzem ze wszystkich. Jesteś ciekawy poznawania nowych ludzi i łatwo dajesz się ponieść emocjom.

Ale nie będziesz angażować się w poważny związek z byle kim. Niemniej jednak, kiedy tak się dzieje, wkładasz w to dużo wysiłku i dążysz do głębokiego emocjonalnego połączenia z drugą osobą.

Cechy wschodzącego Bliźniąt

dwie koleżanki rozmawiają przy kawie przy stole

W ten sam sposób, w jaki znak księżyca reprezentuje twoją emocjonalną stronę, twój wschodzący znak dotyczy tego, jak widzą cię inni ludzie. Nazywany również Ascendentem, odpowiada za twoją stronę społeczną.

Dlatego jeśli jest to twój znak wzrostu, jesteś liderem grupy. Inni cię podziwiają i zawsze jesteś pierwszą osobą, do której wszyscy przychodzą po radę.

Masz silne umiejętności empatyczne i niesamowitą zdolność rozumienia ludzi wokół ciebie i wszystkiego, przez co przechodzą.Zaufaj mi: jesteś jedyny w swoim rodzaju, ponieważ niewielu potrafi spacerować w cudzych butach.

Kolejną z twoich wyjątkowych cech jest to, że możesz zmieścić się dosłownie wszędzie.

Nie ma znaczenia, czy otaczają Cię lekarze, gospodynie domowe, czy nastolatki – wszyscy Cię pokochają i w każdej grupie znajdziesz o czym porozmawiać.

Kompatybilność z Bliźniętami:

Co powiesz na zgodność Gemini z innymi znakami? Kto jest dla nich dobrym partnerem poza oczywiście ich towarzyszemznaki lotnicze?

Bliźnięta i Baran– Wysoka kompatybilność

Bliźnięta i Byk– Średnia kompatybilność

Bliźnięta i Bliźnięta– Średnia/wysoka kompatybilność

Bliźnięta i rak– Niska/średnia kompatybilność

Bliźnięta i LEO– Wysoka kompatybilność

Bliźnięta i Panna– Średnia kompatybilność

Bliźnięta i Wagi– Wysoka kompatybilność

GEMINI I SKORPIO – Niska/średnia kompatybilność

Bliźnięta i Strzelec– Średnia/wysoka kompatybilność

Bliźnięta I Koziorożec– Niska/średnia kompatybilność

GEMINI I WODNIK – Wysoka kompatybilność

Bliźnięta I RYBY– Niska/średnia kompatybilność

kobieta trzymająca się za brodę i myśląca

Jakie są złe cechy Gemini?

Najgorsze cechy tego znaku to zdecydowanienieodpowiedzialność i nierzetelność.

Ponadto wiele osób twierdzi, że brakuje im umiejętności empatii (w przeciwieństwie do tych, którzy wznoszą się Bliźnięta) i że przez większość czasu zachowują się tak, jakby nie obchodziło ich, jakie konsekwencje ich działania pozostawiają innym ludziom.

Ich złe cechy obejmują również nieuczciwość, impulsywność ichęć tworzenia dramatu.

Dlaczego Bliźnięta są tak znienawidzone?

Pierwszą rzeczą, za którą ten znak jest znienawidzony, jest fakt, że nie można mu ufać. Bądźmy szczerzy: bliźniacy nie są najlepsi w utrzymywaniu tajemnic (chyba że naprawdę, naprawdę cię kochają) lub w spełnianiu swoich obietnic.

Ludzie w ich otoczeniu po prostu czują, że nie mogą na nich polegać. A najgorsze jest to, że w większości nawet się nie mylą.

Ponadto, nawet jeśli są uważane za uczciwe, prawda jest taka, że ​​ten znak prawdopodobnie przejdzie za twoimi plecami i będzie mówić o tobie bzdury.

Nie jest to coś, co każdy Bliźniak chce usłyszeć, ale surowa prawda jest taka, że ​​są jednym z najbardziej znienawidzonych (a może nawet najgorszych) znaków zodiaku.

Nie zrozum mnie źle – ludzie uwielbiają spędzać z nimi czas, ale jest też duży procent tych, którzy nimi gardzą.

Jakie są najbardziej atrakcyjne cechy Bliźniąt?

Ich inteligencja, bystrość umysłu, niesamowite poczucie humoru i żądza przygód sprawiają, że Bliźniaczki są tak kochane.Ten znak to ten jeden przyjaciel, który zdoła cię pocieszyć bez względu na wszystko.

Wnoszą pozytywność i optymizm, gdziekolwiek się pojawiają, i właśnie dlatego tak wielu ludzi szaleje za nimi. Nie zapominajmy, że ich samoocena jest zaraźliwa.

Dlaczego Bliźnięta są takie trudne?

Ten znak nie jest łatwy do obejrzenia przede wszystkim dlatego, że niewielu może za nim nadążyć.Zabawienie ich czasami wydaje się niemożliwe do wykonania.

To tak, jakby nie byli ludźmi, ale maszynami, które zawsze mają gdzieś ukrytą dodatkową energię.

Również planowanie z nimi to prawdziwy koszmar. Zawsze są bardzo zajęci i mają mnóstwo spraw do załatwienia, więc pozostaje ci tylko być na bieżąco i cierpliwie czekać, aż znajdą dla ciebie miejsce w swoim chaotycznym harmonogramie.

Owinąć

kobieta leżąca na łóżku i myśląca

Prawda jest taka, że ​​ten zodiak, jak każdy inny, ma swoje dobre i złe cechy. W końcu są też po prostu istotami ludzkimi z krwi i kości.

Jednak od każdej osoby urodzonej pod tym znakiem zależy, która z cech Bliźniąt przejmie kontrolę; pozytywne lub negatywne.

Tak czy inaczej, jedno jest pewne: wszyscy należący do tego znaku są cholernie wyjątkowi.