Ignorowanie człowieka z Bliźniąt nie sprawi, że będzie cię gonił, ale TO będzie!

Ignorowanie człowieka z Bliźniąt nie sprawi, że będzie cię gonił, ale TO będzie!

Czy człowiek z Bliźniąt wysyła ci mieszane sygnały? Czy nadal obsypuje cię czułością, a potem odsuwa się po kilku dniach/tygodniach?Czy ciągle zadajesz sobie następujące pytanie:Czy ignorowanie mężczyzny z Bliźniąt sprawi, że będzie mnie ścigał?

Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! Jako osoba, która do tej pory spotkała wielu mężczyzn Gemini, czuję, że moim świętym obowiązkiem jest ujawnienie kilku rzeczy na ich temat.Są zalotne, urocze, sprytne, zabawne, optymistyczne, komunikatywne i przyjazne. Spędzanie z nimi czasu jest wypełnione mnóstwem śmiechu i zabawy.

Ale oprócz pozytywnych cech Bliźniąt istnieją również poważne wady. Mogą też byćemocjonalnie niedostępne, nastrojowe, wymagające, niezdecydowane lub zbyt zabawne.

Najważniejszą rzeczą, której dowiedziałem się o mężczyznach Gemini, jest to, żeNIE lubią bawić się w gry umysłowe.(Nauczyłem się tej lekcji na własnej skórze).Wróćmy teraz do twojego pytania.Co się stanie, gdy zignorujesz mężczyznę z Bliźniąt?Zasadniczo nic się nie dzieje, ponieważ nie lubią grać w gry i mają awersję do ignorowania.

Podsumowując, ignorowanie człowieka Bliźniąt nie sprawi, że będzie cię ścigał, ale dzisiaj dowiesz się, co tak naprawdę będzie!

Wcześniej przejdziemy przez wszystkie najczęstsze powody, dla których mężczyzna z Bliźniąt może cię ignorować i co się dzieje, gdy zaczniesz go ignorować.Na koniec dowiesz się, jak go uwieść zgodnie z jego znakiem zodiaku . Nauczysz się wszystkich wskazówek i sztuczek, jak zwrócić uwagę mężczyzny z Bliźniąt we właściwy sposób i sprawić, by cię pożądał!

Co to znaczy, gdy mężczyzna z Bliźniąt cię ignoruje

zamyślona kobieta w białej koszuli patrząca przez okno

Jestem pewien, że znasz ćwiczenie: tydzień (lub kilka tygodni) temu wszystko szło naprawdę świetnie, ale nagle przestał do ciebie pisać, dzwonić lub nawiązywać z tobą jakikolwiek kontakt.

Postanowił zniknąć, a ty czujesz się tak, jakby nigdy nie był częścią twojego życia. Poza tym to nie pierwszy raz, kiedy cię zignorował.

Pierwszą rzeczą, która przyjdzie ci do głowy, jest to, że się z tobą bawi.

Tak samo pomyśleliśmy ja i każda inna kobieta. Niestety, tak nie jest w przypadku mężczyzny Gemini, ponieważ nie grają w gry.

Jeśli mężczyzna z Bliźniąt cię ignoruje, istnieje ważny powód, dla którego to robi. Cóż, większość z tych powodów jest słuszna i ma więcej sensu, niż gdyby on po prostu grał z tobą w gry. Zobaczmy więc!

Sześć najczęstszych powodów, dla których Bliźnięta mogą Cię ignorować

On nie jest tobą zainteresowany.

znudzony mężczyzna patrzący na kobietę siedzącą w barze

Po prawie związku z męskim gatunkiem Bliźniąt zdałem sobie sprawę, że to ja byłem za to winny.

Odmówiłem przyjęcia prawdy, że nie interesowali się mną aż tak bardzo i to jest główny powód, dla którego nagle zaczęli mnie ignorować.

Z biegiem czasu nauczyłem się również, że kiedy facet cię ignoruje, czy to facet z Bliźniąt, Wodnik, Baran, Skorpion, Byk, nazywasz to, jest to najczęstszy powód, dla którego to robią.

Ale często nie chcemy zaakceptować prawdy, więc wciąż znajdujemy wymówki dla ich zachowania. Robiąc to, żyjemy w iluzji zamiast w rzeczywistości.

Dziś jest dzień, w którym zaakceptujesz prawdę. Jeśli mężczyzna z Bliźniąt cię ignoruje, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zadać sobie pytanie:Czy on naprawdę się mną interesuje (a może był)?

Istnieje wiele znaków mowy ciała, które wskazują, że mężczyzna cię lubi, ale brak wysiłku jest jedną z największych czerwonych flag, że nie jest tobą zainteresowany.

Jeśli to zauważyłeś, masz odpowiedź na swoje pytanie.

Rozproszył się.

mężczyzna korzystający z laptopa siedząc w biurze

Możliwe też, że cię ignoruje, ponieważ się rozproszył. Mógł być zajęty pracą, imprezami lub innymi zajęciami, które uważał za zabawne.

To naprawdę fascynujące, jak łatwo ulegają rozproszeniu przez nową osobę.

Jedno jest pewne:Kiedy Bliźnięta zostaną rozproszone, ponowne przyciągnięcie ich uwagi będzie prawdziwym wyzwaniem.Podwójne wysyłanie do niego SMS-ów lub dzwonienie do niego 24/7 nie zadziała. To tylko pogorszy sprawę.

Jedynym sposobem na ponowne przyciągnięcie jego uwagi jest posiadanie własnego życia i pokazanie mu, że bawisz się lepiej niż on! Kiedy to zobaczy, będzie pragnął być częścią twojego świata pełnego zabawnych i ekscytujących rzeczy. Tak.

Czuć się zaszczyconym.

zmartwiony mężczyzna w czarnej koszuli oparty o stół

Może czuć się trochę przytłoczony. Jest to jeden z najczęstszych powodów, dla których mężczyźni wycofują się z wczesnych stadiów.

Aby dowiedzieć się, czy czuje się przytłoczony, musisz zadać sobie następujące pytania:

Czy ostatnio ujawniłeś swoje głębokie uczucia do niego? Obsypałeś go czułością trochę bardziej niż zwykle?

Może to wszystko sprawiło, że poczuł się przytłoczony własnymi uczuciami do ciebie, więc zdecydował, że ignorowanie cię w tej chwili jest najlepszą opcją. Może to wszystko za wcześnie i za dużo dla niego.

Jeśli tak jest, musisz zwolnić, jeśli nie chcesz, aby uciekł od ciebie na dobre.

Uczucie zranienia lub zdenerwowania.

smutny mężczyzna z brodą stojący przy ścianie

Wiem na pewno, że jeśli Panna Cię ignoruje, są w 100% zdenerwowane. Ale jeśli Bliźnięta cię ignorują, może to oznaczać, że czują się zranione lub zdenerwowane.

como hacer mejor una mamada

Jedynym sposobem na poznanie prawdy jest zastanowienie się nad wydarzeniami z przeszłości. Czy zrobiłeś coś, co je zraniło lub zdenerwowało?

Czy ostatnio kłóciłeś się o coś lub miałeś jakieś komplikacje w swoim związku, prawie w związku (lub na jakimkolwiek statku, na którym obecnie się znajdujesz)?

Kiedy Bliźnięta czują się zranione, automatycznie Cię odrzucają, ponieważ nie wiedzą, jak radzić sobie z tak potężnymi emocjami.

Mogą skontaktować się z tobą, gdy będą gotowi lub czekać, aż zrobisz pierwszy krok.

On spotyka się z innymi ludźmi.

mężczyzna i kobieta piją kawę siedząc w kawiarni

Rozumiem, jak bolesne może to być dla ciebie, ale jeśli dopiero zacząłeś się spotykać, są szanse, że nadal spotyka się z innymi ludźmi. Czy kiedykolwiek rozmawiałeś o byciu ekskluzywnym?

Jeśli nie, to nie jesteś wyłączny. Jak zawsze matematyka jest tutaj prosta, ale po prostu mamy tendencję do komplikowania rzeczy bez powodu.

Może spotykać się z innymi ludźmi, ponieważ wciąż nie jest pewien, czy chce być z tobą na wyłączność.Może po prostu potrzebuje więcej czasu na podjęcie decyzji.

Nakłanianie go do wyboru między tobą a innymi nie przyniesie ci niczego dobrego. Najlepiej zostawić go w spokoju, ale też nie każ mu czekać zbyt długo.

Po prostu jest nim (prawdziwe Bliźnięta).

mężczyzna w czarnej koszuli z golfem stojący na ulicy

Może po prostu być Bliźniętami. Bez względu na to, jak frustrujące i mało obiecujące to brzmi, być może nie ma żadnego konkretnego powodu, dla którego cię ignoruje. Może robi to tylko dlatego, że jest legalnym Gemini.

Chce zobaczyć twoją reakcję, gdy przestanie do ciebie pisać lub dzwonić.Bliźnięta nie grają w gry,po prostu cię testują. Chcą zobaczyć, jak wasza dwójka jest kompatybilna.

Tak więc, jeśli pokażesz mu, że jesteś zbyt potrzebujący, nie zobaczy cię jako potencjalnego partnera romantycznego (na wypadek, gdybyś dopiero zaczął się spotykać). Zwróć uwagę na to, jak reagujesz na jego ignorowanie. Bądź mądry. Być mądrym.

POWIĄZANE: Kiedy ignorujesz prawdziwą kobietę, uczysz ją, jak żyć bez Ciebie

Co się dzieje, gdy zaczynasz ignorować Bliźnięta?

kobieta z kręconymi włosami siedząca przy ścianie

Dużo myślałeś o wszystkich możliwych powodach, dla których cię ignoruje, a może nadal tego nie rozgryzłeś. Czujesz się wściekły, wściekły i rozczarowany. Potrzebujesz odpowiedzi i potrzebujesz ich TERAZ!

Albo po prostu chcesz dać mu posmakować własnego lekarstwa. Chcesz, żeby czuł się tak samo jak ty.

Po zastanowieniu się nad wszystkimi potencjalnymi zaletami i wadami ignorowania mężczyzny w ogóle, powiedzmy, że nadal decydujesz się ignorować mężczyznę Bliźniąt. Co się stanie, gdy zaczniesz go ignorować?

Dlaczego granie mocno, aby dostać, tak naprawdę nie zadziała z bliźniętami?

mężczyzna w czarnej kurtce siedzący na metalowej powierzchni

Ignorowanie samca Bliźniąt nie da ci takich samych wyników, jak gdybyś zignorował innych mężczyzn, takich jak Ryby, Koziorożec lub Waga. To samo dotyczy kobiet Bliźniąt. Każdy astrolog związku ci to powie.

Innymi słowy,ignorowanie mężczyzny z Bliźniąt nie zrobi na nim wrażenia; to go zdenerwuje.

Będzie podejrzewał, że grasz z nim w gry, a już ustaliliśmy, że NIENAWIDZĄ gier umysłowych (jeden z najpopularniejszych sekretów Gemini Man).

Może zacząć robić założenia dotyczące tego, dlaczego nagle go ignorujesz, i może pomyśleć, że w końcu nie jesteś w nim taki (lub że spotkałeś kogoś innego).

Kiedy zmęczy się całym tym myśleniem i przemyśleniami, są szanse, że zdecyduje się żyć dalej.

Bliźnięta pragną uwagi, a jeśli zobaczą, że nie masz na to czasu, pomyślą, że nie jesteś dobrym partnerem. Najważniejsze jest to: nie ignoruj ​​go, aby zwrócić jego uwagę , ale wykonaj następujące czynności!

POWIĄZANE: 10 najczęstszych myśli, jakie ma, gdy ignorujesz jego teksty

Jak zwrócić na siebie uwagę Bliźnięta

Żyj pełnią życia).

kobiety trzymające kieliszki wina siedząc przy stole

los mejores aceites para la piel y el cabello

Jeśli chodzi o randki, nie mogę wystarczająco podkreślić potrzeby posiadania własnego życia. Jeśli nie masz własnego życia, będziesz żyć jego życiem.

Będziesz chciał spędzać z nim cały swój wolny czas (co może go denerwować), co wcale nie jest zdrowe.

Bez względu na znak zodiaku lub znak słońca, mężczyźni na ogół nie lubią potrzebujących kobiet, które nie wiedzą, jak się bawić samodzielnie. Nawet jeśli jest twoją bratnią duszą, odstraszysz go.

Wykonaj następujące czynności:Żyj pełnią życia ! Nie bombarduj go tonami SMS-ów i połączeń. Pokaż mu też, że nie obchodzi cię, czy cię ignoruje, czy robi, co chce.

Publikuj zdjęcia swojego pełnego przygód życia w mediach społecznościowych i prowadź aktywne życie towarzyskie. Zawsze pamiętaj, że jedynym sposobem na utrzymanie zakochanego mężczyzny z Bliźniąt jest życie (pełnym).

Być spontanicznym.

mężczyzna i kobieta zamierzają się pocałować, siedząc na podłodze

Zastanawiasz się, jak sprawić, by mężczyzna Gemini przykleił się do ciebie jak klej lub jak doprowadzić mężczyznę Gemini do szaleństwa w łóżku?

Następnie naucz się być spontanicznym. Nie bądź jedną z tych kobiet, które nieustannie wymyślają nowe zasady i ściśle się ich trzymają.

W porządku jest mieć pewne podstawowe zasady; nie musisz organizować wszystkich rzeczy, jeśli chodzi o spędzanie z nimi czasu. Pokaż mu, że od czasu do czasu możesz też być spontaniczny.

Zaskocz go gorącym strojem, kiedy najmniej się tego spodziewa, a uczynisz go swoim. Bądź nieprzewidywalny!Jeśli jest coś, czego Bliźnięta najbardziej nienawidzą, to powtarzanie tych samych wzorców i zachowań.

Ich największym strachem jest popaść w rutynę, więc jeśli zobaczy twoją spontaniczną stronę, przyciągniesz jego uwagę w mgnieniu oka i przy minimalnym wysiłku!

Pozostań aktywny.

szczęśliwa kobieta w szarej górnej ściance wspinaczkowej

Co najważniejsze, bądź aktywny! Znane jest to również jako nie bądź nudny. Zawsze szukaj nowych, ciekawych rzeczy i zajęć.

Nie zwracaj zbytniej uwagi na horoskopy czy tarot. Nauczyłeś się już wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym typie mężczyzny w kilku pierwszych zdaniach tego artykułu.

Chcę ci powiedzieć, że nie powinieneś marnować czasu na nadmierne analizowanie jego osobowości.

Zamiast tego powinieneśskup się na zabawie z nim lub bez niego.Jeśli w tej chwili zdecyduje się cię zignorować, pokaż mu, że nadal możesz dobrze się bawić.

Wyglądaj jak najlepiej (ale nie przesadzaj).

mężczyzna i kobieta nawiązują kontakt wzrokowy siedząc przy stole

Myślę, że nie ma potrzeby tego powtarzać, ale i tak to zrobię:Mężczyźni to wizualne stworzenia!Tak, zauważają, kiedy nosisz coś gorącego i zachęcającego.

Zauważają, kiedy jesteś szczęśliwy lub smutny (w zależności od mowy ciała). Zauważają też, kiedy kobieta dba o siebie.

Ale to, czego nie zauważają, to wszystkie te małe rzeczy, na które kobiety zwracają zbyt dużą uwagę, takie jak kolor lakieru do paznokci, szminki i tym podobne. Moja skromna rada dla Ciebie to:Wyglądaj jak najlepiej, ale nie próbuj zbyt mocno.

Bądźmy szczerzy. Doskonałość nie istnieje. Jeśli spróbujesz zbyt mocno mu zaimponować, to zauważy i nie będzie pod wrażeniem. Najlepszym sposobem na przyciągnięcie jego uwagi jest wyglądać jak najlepiej, ale bez wysiłku.

To pokaże mu, że nie jesteś zajęty swoim wyglądem, ponieważ w twoim życiu dzieje się tak wiele ekscytujących rzeczy.

Być dobrym słuchaczem.

mężczyzna rozmawia z kobietą siedząc na kanapie

Pamiętaj, że Bliźnięta szukają kogoś, kto może być ich przyjacielem, partnerem w zbrodni i tak dalej. Dlatego tak ważna jest dla nich kompatybilność.

Zwróć uwagę na to, co on do ciebie mówi. Zapamiętaj ważne rzeczy o nim. Zadawaj mu pytania, aby lepiej go poznać.

Zrób to wszystko w zabawny i ekscytujący sposób. Opowiedz mu te wszystkie zabawne i wstydliwe historie z dzieciństwa, które twoi rodzice zwykle opowiadają innym ludziom podczas kolacji.

Opowiedz mu o swoich ekscytujących hobby i nowych rzeczach, które niedawno odkryłeś. Geminis UWIELBIAJĄ słuchać i uczyć się, jeśli odbywa się to w sposób, który przykuwa ich uwagę.

POWIĄZANE: Jak go uwieść zgodnie z jego znakiem zodiaku

Bądź tajemniczy.

kobieta trzymająca kieliszek wina siedząc przy stole

Miłość do tajemnicy leży w naturze każdego człowieka. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem tych wszystkich rzeczy, o których nic (lub trochę) nie wiemy, i zaniedbujemy rzeczy, o których wiemy wszystko. Czemu?

Ponieważ się nimi nudzimy. Jeśli chcesz nauczyć się przyciągać jego uwagę jak profesjonalista, musisz być tajemniczą damą. To jedna z tych atrakcyjnych sztuczek, których używają kobiety, by sprawić, by mężczyźni za nimi tęsknili.

Mów mniej. Nie podawaj mu każdego szczegółu swoich przygód. Nie informuj go na bieżąco o każdym swoim ruchu. Niech się zastanawia.

Wyślij mu zdjęcie zamiast wyjaśniać, co w tej chwili robisz. Stwórz tajemnicę i napięcie. Nie mów mu wszystkiego o sobie na pierwszej randce.

Zostaw kilka rzeczy na następny raz. Będzie tak podekscytowany, że krok po kroku ujawni o tobie, i w ten sposób zdobędziesz i utrzymasz jego uwagę!

Bądź żądny przygód.

mężczyzna i kobieta rozmawiają siedząc na skale

Jest coś w tych dziewczynach z duchem przygody. Wygrywają każdego człowieka, po prostu żyjąc swoim życiem. Rzeczywiście, bycie żądnym przygód i podekscytowaniem życiem to wspaniała cecha.

Żaden mężczyzna nie chce spędzać czasu z dziewczyną, która jest zbyt pesymistycznie nastawiona do życia i nie potrafi czerpać radości z małych rzeczy. Pokaż mu, że nie jesteś jedną z tych dziewczyn. Pokaż mu, że jesteś INNY.

Nie musisz wspinać się na górę, żeby przekonać go, że jesteś wolną duchem damą. Wszystko, co musisz zrobić, to spróbować nowych rzeczy i wyjść ze swojej strefy komfortu.

Zaskocz go swoją umiejętnością uczynienia każdej czynności równie ekscytującym (nawet jeśli tylko wpatrujesz się w sufit).

Mężczyzna Gemini doceni tę cechę u kobiety, ponieważ będzie wiedział, że spędzanie czasu z tobą zawsze będzie zabawne i ekscytujące.

Bądź pełen humoru.

mężczyzna i kobieta uśmiechają się przy kawie

Mężczyzna z Bliźniąt lubi, gdy kobieta jest zrelaksowana i nie traktuje siebie zbyt poważnie. Lubi też, gdy kobieta czuje się na tyle pewna siebie, że może wypowiedzieć kilka dowcipów i rozśmieszyć go na głos.

Nie unikaj humoru i nie myśl, że humor jest zarezerwowany tylko dla mężczyzn, ponieważ tak nie jest.

Zawsze wykorzystuję każdą okazję, aby rozśmieszyć mężczyznę, ponieważ to moja sprawa. Do tej pory szło mi świetnie i tego samego życzę Tobie.

Bliźnięta ceni sobie poczucie humoru bardziej niż cokolwiek innego.

To obietnica, że ​​nigdy się tobą nie znudzi. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzać, ponieważ nie chcesz go odstraszyć.

Utrzymuj porządek i wiedz, kiedy nadszedł czas na żartowanie, a kiedy nadszedł czas, aby cię rozśmieszył.

cómo ser sexy por mensaje de texto

Pozostań mu wierny.

mężczyzna i kobieta nawiązują kontakt wzrokowy stojąc na zewnątrz

Nie jestem pewien, czy o tym wiesz, ale Geminis nie lubią rywalizować z innymi. Jeśli podejrzewa, że ​​spotykasz się z kimś innym, nie będzie zazdrosny i nie zacznie pracować nad odzyskaniem cię.

Zamiast tego pójdzie dalej swoim życiem. Więc jeśli chcesz go zatrzymać, pozostań mu wierny. Nie angażuj się w żadne dramaty i nie próbuj wzbudzać w nim zazdrości. Pozostań mu wierny, a on pozostanie wierny tobie. To takie proste.

Utrzymuj rzeczy interesujące i ekscytujące.

szczęśliwy mężczyzna w czarnej koszulce i kobieta stojąca w pobliżu wody

Podobnie jak mężczyźni Strzelca, mężczyźni z Bliźniąt nie mogą znieść poczucia bycia związanym w związku.

Dlatego musisz, aby rzeczy były interesujące i ekscytujące, aby nie miał nawet poczucia, że ​​jest w legalnym związku.

Kiedy spotykałam się z mężczyzną Gemini, pamiętam, że nigdy nie oznaczałam rzeczy. Byłem wobec niego całkowicie lojalny, ale nigdy nie żądałem od niego potwierdzenia, że ​​jesteśmy wyłączni.

Po prostu wiedzieliśmy, że jesteśmy ekskluzywni i nie było potrzeby mówić tego głośno. W ten sposób czuł się mniej pod presją i mniej przestraszony, że pewnego dnia popadnie w rutynę.

Utrzymuj interesujące rzeczy, a będziesz go zainteresował. Nie zapomnij też doprawić wszystkiego odrobiną tajemniczości!

Baw się dobrze!

kobieta trzymająca kapelusz podczas skakania na brzegu morza

Nie martw się zbytnio, czy ignorowanie mężczyzny z Bliźniąt sprawi, że będzie za tobą tęsknił, czy nie. Nie udawaj detektywa ani nie interpretuj błędnie jego działań.

Jak zawsze, słuchaj swojej intuicji i pamiętaj o dobrej zabawie.Masz tylko to jedno życie, więc lepiej wykorzystaj je jak najlepiej.

Jeśli zrobisz wszystko tak, jak opisano powyżej i nadal nie uda ci się przyciągnąć jego uwagi, nie martw się.

Oznacza to, że nie miałeś być i jest ktoś, kto będzie dla ciebie idealny. Wszystko, co musisz zrobić, to uwierzyć i pozostać cierpliwym.