Bliźnięta i Strzelec Kompatybilność w miłości i przyjaźni - Sierpień 2022

Bliźnięta i Strzelec Kompatybilność w miłości i przyjaźni

Bliźnięta i Strzelec to dwa przeciwstawne znaki, więc większość założy, że mają zbyt wiele różnic, które nie pozwolą im się dogadać.

Nie zapominajmy, że Bliźniętami rządzi Merkury, podczas gdy Jowisz rządzi Strzelcami. Bliźniaki są zmiennymi znakami powietrznymi, podczas gdy Sagi są zmiennymi znakami ognia.Wygląda na to, że ci dwaj nie mają ze sobą prawie nic wspólnego, co praktycznie uniemożliwia im przezwyciężenie różnic.

Istnieje również przekonanie, że przeciwieństwa się przyciągają, ale rzadko trwają.

Ale czy to naprawdę prawda? A może kompatybilność Gemini i Strzelca jest rzeczywiście możliwa?Cóż, nigdy się nie dowiesz, jeśli nie czytasz dalej. Oto szczegółowe badanie dotyczące zgodności zodiaku w miłości, przyjaźni i sypialni.

Związek Bliźniąt i Strzelca

kochająca para przytulająca się na zewnątrz

Bliźnięta i Strzelcy mają wyjątkowo wysoką kompatybilność miłosną.Oczywiście nie wszystko między nimi jest idealne, ale pod koniec dnia dogadują się lepiej niż większość innych par zodiaku.Może to być szokiem dla tych, którzy nie zajmują się astrologią, ponieważ jeśli spojrzysz na rzeczy powierzchownie, zdasz sobie sprawę, że mają one znacznie więcej różnic niż podobnych cech. Oczywiście oczekuje się, że przez większość czasu będą sobie skakać do gardeł.

Dobrze,rzecz z kompatybilnością Gemini i Strzelca polega na tym, że dosłownie się uzupełniają.

Gemini przypomina Strzelcowi, aby się odprężył, gdy mają się wypalić, podczas gdy Strzelec inspiruje Gemini, aby stał się najlepszą możliwą wersją siebie.

Czy Bliźnięta i Strzelec są bratnimi duszami?

Gemini i Sag całkiem dobrze się dogadują, więc jest bardzo prawdopodobne, że są bratnimi duszami i są dla siebie na zawsze. Nie są idealnie dopasowane, ale mogą stworzyć niesamowitych romantycznych partnerów, kochanków i przyjaciół.

A czego więcej potrzeba do długotrwałego izdrowa relacja?

Plusy związku Bliźniąt i Strzelca

Ten związek nie przypomina żadnego innego meczu zodiaku. Ale co sprawia, że ​​jest tak wyjątkowy?Cóż, fakt, że w tym związku jest znacznie więcej zalet niż wad.

1. Nieograniczone zaufanie

kochająca para leżąca w łóżku, przytulająca się nawzajem

Żaden romantyczny związek nie może być zdrowy, gdy nie ma w nim zaufania. Na szczęście ci dwaj są tego świadomi.

El tratamiento de 3 días para la candidiasis no funcionó

Jest to właściwie jeden z pierwszych powodów, dla których związek Bliźnięta-Strzelec może się udać: te dwa znaki zodiaku mają nieograniczone zaufanie.

Chociaż niektórzy mogą zarzucić Gemini, że są niewiarygodne, ich partner Sag wierzy w ich lojalność i jest pewien, że ich nie zawiodą.

Oczywiście to zaufanie działa w obie strony. Gemini czuje, że bez względu na wszystko może polegać na Strzelcu. A wiesz, co jest najlepsze? Obaj mają rację.

2. Otwarta komunikacja

młoda para rozmawia siedząc razem na kanapie

Następną wielką zaletą tych znaków słońca są niesamowite umiejętności komunikacyjne, które obaj posiadają. Oczywiście, Gemini przejmuje tutaj prowadzenie, ponieważ są najbardziej rozmownym znakiem całego zodiaku.

Niemniej jednak Strzelec też nie różni się zbytnio.Uczciwość jest dla nich koniecznością i właśnie dlatego tak bardzo pociąga ich partner Gemini.

W przypadku tych dwojga nie ma biernej agresji ani chowania urazy. Kiedy coś im przeszkadza, odzywają się, nie zatrzymując niczego dla siebie.

Kiedy zobaczysz ten mecz miłości, założysz, że cały czas walczą. A prawda jest taka, że ​​kłócą się bardziej niż zwykli ludzie.

Ale wiesz co? To właściwie dobra rzecz. To tylko znak, że czują się na tyle swobodnie, by rozmawiać o swoich emocjach. Bez trudu rozmawiają o wszystkim, łącznie z nieprzyjemnymi rzeczami.

3. Więź emocjonalna

kochająca para siedząca wieczorem na kanapie w objęciach

Ludzi Bliźniąt-Strzelec pociąga do siebie – nie ma co do tego wątpliwości. Mówimy o dwóch przystojnych osobach, które potrafią flirtować, więc chemia nigdy nie stanowi problemu.

Ale ich fizyczna atrakcyjność nie jest tym, co utrzymuje tych dwoje razem. Udało im się stworzyć niesamowicie silnąwięź emocjonalnato rzadko zanika.

To jedna z najważniejszych rzeczy, które powstrzymują ich od rozejścia się. W rzeczywistości, nawet jeśli kiedykolwiek zerwą, spędzają resztę życia na poszukiwaniu tego wyjątkowego połączenia w innych związkach.

Zgadnij co? Rzadko go znajdują.

Słuchaj, nie mówię, że ta dwójka koniecznie musi się kochać do końca życia. Ale jeśli nie skończą razem, z pewnością zapamiętają tę więź i od czasu do czasu będą jej pragnąć.

4. Świetne poczucie humoru

kochająca para bawiąca się w restauracji

Inną rzeczą, która sprawia, że ​​ta dwójka jest parą marzeń, jest ogromne poczucie humoru, które oboje mają. Mimo że dla niektórych żarty Gemini są za dużo, co dziwne, są dokładnie tym, czego potrzebuje Strzelec, aby rozjaśnić ich dzień.

Ta para jest zawsze pozytywna i naprawdę wiedzą, jak radzić sobie ze wszystkimi życiowymi hitami. Oczywiście nie oznacza to, że nie napotykają żadnych problemów, bo na pewno tak.

Mają swój udział w problemach w związku, tak jak każda inna para. Niemniej jednak ich optymizm utrzymuje ich przy zdrowych zmysłach.

To całkiem proste: chcesz się zestarzeć z kimś, kto cię rozśmiesza. I to jest dokładnie to, co ci dwaj robią, bez względu na wszystko – wywołują uśmiech na swoich twarzach.

5. Szacunek

kochająca para odpoczywająca na kanapie razem w domu i przytulająca się

Oto kolejny ważny filar zdrowej relacji: wzajemny szacunek. Wiele par twierdzi, że kochają się na księżyc i z powrotem, ale pod koniec dnia ich romansowi brakuje szacunku.

Cóż, to właśnie sprawia, że ​​ta miłość pasuje do innych i co utrzymuje każdy związek Bliźniąt-Strzelec żywy i trwały.

Te dwa znaki słońca mają wiele różnic – nikt nie może się z tym spierać. Niemniej jednak kluczem do ich szczęścia jest to, że nie próbują się nawzajem zmieniać za wszelką cenę.

Zamiast tego robią, co w ich mocy, aby zaakceptować wzajemne różnice. Nawet jeśli ich opinie się nie zgadzają, rzadko robią co w ich mocy, aby zmienić nastawienie drugiej osoby. Wręcz przeciwnie, zazwyczaj zgadzają się, że się nie zgadzają.

Strzelec będzie szanował dwoistość Bliźniąt, chociaż czasami doprowadza ich to do szaleństwa. Jednocześnie Gemini dołoży wszelkich starań, aby pogodzić się z egoistyczną naturą Saga.

6. Wspólne wartości

kochająca para przytulająca się na chodniku podczas spaceru

W ostatecznym rozrachunku ci dwaj chcą podobnych rzeczy, niezależnie od ich odmienności. Mają prawie te same punkty widzenia, a ich cele życiowe nie różnią się tak bardzo.

juegos sexuales para tener con tu novio

Dla Strzelców rodzina oznacza wszystko. Są gotowi zrobić wszystko dla swoich bliskich. Mało tego – ich ostatecznym celem jest zawarcie małżeństwa i posiadanie dzieci.

Chociaż nikt nie mógł powiedzieć tego samego o Bliźniętach, osoby, które znają ten znak zodiaku poza powierzchownym poziomem, są świadome, że mogą być również osobami zorientowanymi na rodzinę.

Właśnie tym stają się obok swojego partnera Strzelca.

Wady związku Bliźniąt i Strzelca

Nie byłoby ciekawie, gdyby wszystko było bez zarzutu, prawda?Właśnie dlatego przedstawiam ci niektóre z powodów, dla których ten romans nie jest dobrym pomysłem – tylko po to, by trochę urozmaicić.

1. Powierzchowne kontra głębokie

Zamyślona para myśli siedząca na kanapie w salonie w domu

Pierwszy problem związany z parą Bliźnięta-Strzelec polega na tym, że często inaczej patrzą na życie, mimo że dzielą podobne wartości.

Mówiąc prościej: jeden z nich jest niedojrzały, powierzchowny i rzadko myśli o konsekwencjach swoich działań.

Z drugiej strony, ten drugi jest głęboko myślący, który rozważa wszystkie zalety i wady przed podjęciem najmniejszej decyzji.

Od Ciebie zależy, który z nich jest który. Tak, jestem pewien, że masz rację: Gemini jest powierzchowny, podczas gdy Strzelec jest głęboki.

Chociaż starają się znaleźć tutaj kompromis, stanowi to problem między parą. Łucznik jest zirytowany beztroską naturą Bliźniąt, podczas gdy Bliźniak jest przytłoczony skłonnością partnera do nadmiernego zamartwiania się.

2. Zarządzanie gniewem

kobieta słucha swojego zdenerwowanego chłopaka siedząc na kanapie w domu

Wiesz, jak ci powiedziałem, że ta dwójka walczy bardziej niż zwykła para? A jak to oznacza, że ​​ich komunikacja jest zdrowa?

Cóż, to nadal prawda, ale te argumenty są akceptowalne tylko do pewnego stopnia.Problem pojawia się w przypadku niestabilnych emocjonalnie Sagsów, którzy nie potrafią znaleźć sposobu na kontrolowanie swojego gniewu.

Znak zodiaku Strzelec ma problem z furią. Większość z nich nie wie, jak je przetworzyć i jak je odpowiednio ukierunkować.

Cała sztuka polega na tym, by dać im trochę przestrzeni i czasu, zanim powrócą do siebie.

Ale to dokładnie przeciwieństwo tego, co robią Bliźniacy.Chcą rozwiązać problem od razu, co rozdmuchuje sprawę pozornie nieistotną.

Bliźnięta Mężczyzna Strzelec Kobieta

mężczyzna całujący swoją dziewczynę w policzek, podczas gdy ona obejmuje go od tyłu

Jedno jest pewne: z tymi dwoma nigdy nie jest nudno. Ich związek jest pełen zabawy, radości i podniecenia.

Oboje lubią przygody, odkrywają nowe obszary i poznają nowych ludzi. Są ambitnymi towarzyskimi motylami, które cieszą się każdym dniem, jakby był ich ostatnim.

Jeśli chodzi o tę parę, to kobieta Strzelec jest tą, która pociąga za więcej sznurków.

Jest bardziej pewna siebie, podczas gdy facet z Bliźniąt często makłopoty z niepewnością(nawet jeśli jest ostatnią osobą, którą ktoś mógłby podejrzewać o niepewność).

Więc popycha go do przodu i upewnia się, że zawsze czuje się kochany i wystarczająco. Oczywiście odpłaca jej się i wkłada również dużo wysiłku w związek.

Najlepsze w tym związku jest to, że od samego początku wszystko jest jasne. Nie są zwykłą nowoczesną parą, która gra w gry umysłowe i wysyła do siebie mieszane sygnały.

Wszystkie karty są prawie na stole od chwili ich spotkania. Czują, że mają być razem, a ich intuicja mówi im obojgu, że ten związek jest bezpiecznym miejscem.

Żadne z nich nie ma wątpliwości co do wspólnej przyszłości. Nie ma gry trudnej do zdobycia, nie ma ukrytego planu ani brania siebie nawzajem za pewnik.

Oboje są tak pewni swojej miłości i związku, że bycie lojalnym i oddanym wydaje się być bułką z masłem.

Bliźnięta Kobieta Strzelec Mężczyzna

kochająca para całuje się w parku

Te dwa znaki horoskopu są ucieleśnieniem terminu „zgubne przyciąganie”. Moment, w którym patrzą na siebie, jest momentem, w którym trafia strzała Kupidyna.

I to mocno ich uderza. Dlatego jeśli nie wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, poczekaj, aż zobaczysz, jak od razu klikają kobieta Bliźnięta i Strzelec.

Ich chemia jest niesamowita, a styl flirtu również pasuje. Jednak to nie jedyna rzecz, która ich łączy.

Prawdopodobnie bez większych problemów zbudują długotrwały związek, ponieważ dzielą wielką miłość i szacunek.

Ale nie wszystko może być idealne, prawda? Istnieją dwa główne możliwe problemy między tymi dwoma.

Pierwszy to okazjonalna nieuczciwość kobiety Bliźniąt. Nie będzie kłamać o wielkich, ważnych sprawach, ale jej dwoistość sprawi, że od czasu do czasu powie swojemu partnerowi białe kłamstwo lub ukryje przed nim drobiazgi.

W tym samym czasie Sag nie będzie wyrozumiały, jeśli chodzi o to. Bardziej prawdopodobne jest, że straci panowanie nad sobą lub stanie się nastrojowy, gdy odkryje, że historia jego dziewczyny nie pasuje.

Bliźnięta i Strzelec seksualnie

Biorąc pod uwagę wszystko, o czym rozmawialiśmy, jeśli chodzi o kompatybilność Bliźniąt i Strzelca, nic dziwnego, że ci dwaj świetnie dogadują się również w sypialni.

Gra wstępna zaczyna się od razu

mężczyzna całuje uśmiechniętą dziewczynę w policzek

Sztuczka do tak silnej zgodności seksualnej polega na tym, że ich życie seksualne zaczyna się na długo przed sypialnią. Nie ma znaczenia, kto wykona tutaj pierwszy krok, ponieważ oboje są dość odważni, jeśli chodzi o podejście do płci przeciwnej.

Dokładnie rzecz biorąc, sprawy między nimi zwykle dzieją się spontanicznie. To tak, jakby oboje jednocześnie zbliżali się do siebie bez niczego zmuszanego.

Wszystko zaczyna się od kontaktu wzrokowego, kontynuuje przypadkowe dotknięcia i kontynuuje poprzez intensywny seksting.

los mejores consejos sexuales para volverlo loco

Wszystko to połączone jest w rzeczywistości częścią gry wstępnej – w tym ich wyglądem, akcentami i słowami. I wszyscy wiemy, że obaj świetnie radzą sobie z komunikacją werbalną i niewerbalną.

Tak więc w momencie, gdy docierają do sypialni, połowa pracy jest już wykonana. Oboje są szalenie podnieceni i bardziej niż gotowi na konkretne działania.

Rzeczywista akcja

para całuje się w łóżku pod białą pościelą

Ale co z ich prawdziwym życiem seksualnym? Czy jest tak dobra, jak gra wstępna, czy może podekscytowanie spada, gdy dostają się między prześcieradła?

Dobra wiadomość jest taka, że ​​ich seks jest w rzeczywistości znacznie lepszy niż oczekiwano. Ich więź erotyczna jest prawie tak silna jak ich więź emocjonalna.

Kiedy są razem, nic innego się nie liczy. Jedyne, na czym im zależy, to dobry czas, który spędzają i jak najwięcej z tego.

Oboje są żądni przygód i lubią odkrywać nowe rzeczy w sypialni i poza nią, więc ich życie seksualne wcale nie jest nudne.

Nie zapominajmy o świetnej komunikacji, którą mają, co jest kluczowe dla dobrego intymnego związku. Oznacza to, że żadne z nich nie boi się wyrażać swoich życzeń i najgłębszych pragnień.

Dla tej pary nie ma tematów tabu. Czują się bardziej niż swobodnie, aby porozmawiać o tym, czego chcą lub nie chcą, sugerować nowe rzeczy i mówić, jeśli coś im nie działa.

Wreszcie, oboje mają niesamowicie silne libido, co zawsze jest plusem. Wszystko to razem sprawia, że ​​ich seks jest ekscytujący i namiętny jak żaden inny.

Zgodność przyjaźni Bliźniąt i Strzelców

mężczyzna niosący na plecach uśmiechniętą kobietę i dobrze się bawi

Prawda jest taka, że ​​te dwa znaki są przeciwstawne, ale są dość podobne, jeśli chodzi o kompatybilność przyjaźni. Oboje są wychodzącymi ekstrawertykami, więc nic dziwnego, że dogadują się od pierwszego spotkania.

Oba te zodiaki nie znoszą nudy i są gotowe zrobić wszystko, aby ich życie było bardziej zabawne. Zawsze są gotowi na nowe przygody i oboje często proponują zabawne i ekscytujące zajęcia.

Bliźnięta i Strzelec są towarzyskie i energiczne. Nie przeszkadza im tylko spędzanie czasu ze sobą, ale także lubią spędzać czas w grupach większej liczby osób.

Kolejną rzeczą, która ich łączy, jest to, że żadne z nich nie musi trzymać się planów. Anulowanie w ostatniej chwili lub zmiana planów nie stanowi problemu.

Niemniej jednak nie oznacza to, że w razie potrzeby ratowaliby się nawzajem. Kiedy robi się ciężko, pojawiają się bez zadawania pytań.

Na pierwszy rzut oka można by dojść do wniosku, że ci dwaj nie robią nic poza wspólną zabawą. Bawią się i podróżują, jakby jutra nie było, co jest prawdą.

Ale nie myśl o ich przyjaźni jako powierzchownej. Zaufaj mi: ten związek jest znacznie głębszy niż tylko dobra zabawa.

Dlaczego są przyjaciółmi?

uśmiechnięty mężczyzna i kobieta patrzący na siebie siedząc na ławce

Kluczowe zasady ichzgodność przyjaźnisą wzajemne zaufanie i zrozumienie – podobne do tych w ich romantycznym związku.

Naprawdę się dogadują.Nawet Strzelec stara się nie oceniać irracjonalnego zachowania i dwoistości Gemini.

Ponadto prawdopodobnie znasz fakt, że oboje są dość szaleni na punkcie światła reflektorów. Oczywiście możesz dojść do wniosku, że istnieje duże prawdopodobieństwo starcia ich ego.

Cóż, powiem ci, co zaskakujące, prawie nigdy nie stanowi to problemu dla tych dwojga. Pomimo wszelkich oczekiwań, żaden ze znaków nie ma problemu z pozostawaniem przez chwilę w cieniu przyjaciela i zwróceniem na siebie całej uwagi.

W końcu po to są przyjaciele, prawda?

Przyjaźń z innymi znakami

uśmiechnięty mężczyzna i kobieta spacerują razem i piją kawę

Więc jeśli Bliźnięta i Strzelec są dla siebie tak niesamowitymi przyjaciółmi, czy traktują wszystkich tak samo? W końcu to dobrze znany fakt, że większość ludzi umarłaby za szansę spędzenia z nimi czasu – zwłaszcza z Gemini.

I jest ku temu duży powód.Są pozytywne, mają niesamowite poczucie humoru, a co najważniejsze, są lojalni do głębi.

Ale czy to czyni ich naiwnymi? Czy to znak, że każdego wpuszczają i że ufają każdej osobie, która wejdzie w ich życie?

Absolutnie nie! Pamiętaj, że mówimy o dwóch niesamowicie inteligentnych i bystrych znakach horoskopu.

To, że ta dwójka spędza z tobą dużo czasu, nie oznacza, że ​​opowiedzą ci wszystko o sobie. Potrzebują trochę czasu, zanim naprawdę otworzą się na inną osobę i zdadzą sobie sprawę, że mogą jej naprawdę zaufać.

Uważają, że większość ludzi, których znają, to ich znajomi. Ale nie siebie nawzajem. Od pierwszego dnia myślą o sobie jak o prawdziwych przyjaciołach.

Ogólna charakterystyka Gemini

uśmiechnięta kobieta stojąca w parku

Jedno jest pewne:Bliźnięta nie pozostawiają nikogo obojętnym. Są jednymi z najbardziej wyjątkowych ludzi zodiaku, a jeśli miałeś ich w swoim życiu, jestem pewien, że zawsze je zapamiętasz. Zobaczmy więc, dlaczego tak jest.

Sezon Bliźniąt:22 maja – 20 czerwca

Planeta rządząca:Planeta Merkury

Element: Znak powietrza

Modalność:Zmienny znak

Symbol:Bliźnięta

Planeta rządząca:Rtęć

Cechy osobowości Bliźniąt

Niektórzy nienawidzą swoich wnętrzności, a niektórzy kochają je do księżyca iz powrotem – nie ma między nimi. Ale jak to możliwe? Dlaczego są jednocześnie najlepszymi i najgorszymi ludźmi?

Cóż, oczywiście zapomniałeś o podwójnej naturze Gemini. Kiedy jesteś w jakimkolwiek związku z tą osobą, dosłownie masz do czynienia z dwiema osobami jednocześnie.

Ale jest wiele innychcechy, które charakteryzują Bliźniaczki. Oto najczęstsze:

• Zrelaksowany

• Inteligentny

• Towarzyski

• Niespójny

• Niedojrzały

• Niewiarygodne

Zgodność Bliźniąt z innymi znakami horoskopu

Dobra, widzieliśmy, jak Gemini dogaduje się ze Strzelcem. Ale co z ich zgodnością zodiaku z innymi znakami?

Kompatybilny z:Wodnik, Waga, Skorpion, Baran, Lew

Nie jest kompatybilny z: Panna, Ryby, Koziorożec, Byk, Rak

Kto jest bratnią duszą Gemini?

Waga jest bratnią duszą Bliźniąt. Te dwa znaki powietrzne mają wyjątkowe połączenie emocjonalne i podobne energie, które utrzymują je ze sobą na całe życie.

Inne dobre wybory dla Bliźniaków to Wodnik lub Baran.

Ogólna charakterystyka Strzelca

uśmiechnięty mężczyzna stojący na ulicy

Strzelcy to ostatni ognisty znak zodiaku. Są uważani za najlepiej wykształconych ludzi, nieustannie poszukujących nowej wiedzy.

Pamiętaj, że Sags stale się rozwija.Pracują nad sobą duchowo, emocjonalnie i finansowo, więc jeśli znałeś w przeszłości kogoś, kto należy do tego znaku horoskopu, zaufaj mi, że tak naprawdę nic o nim nie wiesz.

Sezon na Strzelca:21 listopada – 21 grudnia

Element: Znak ognia

Modalność:Zmienny znak

Symbol:Łucznik

Planeta rządząca:Jowisz

Cechy osobowości Strzelca

Są elastyczne i elastyczne. Ci ludzie uwielbiają wypróbowywać nowe rzeczy i widzą każdy nowy dzień jako szansę na zmianę na lepsze.

Ale to nie znaczy, że ich nie macechy charakteruktóre podążają za nimi przez całe życie.

• Lojalny

• Bystry umysł

• Współczujący

• Ograniczony

• Impulsywny

Strzelec Zgodność z innymi znakami zodiaku

Kim są ludzie zodiaku Strzelca? A kim są ci, z którymi nie mogą znaleźć środka?

Kompatybilny z:Baran, Lew, Waga, Wodnik, Ryby, Koziorożec

Nie jest kompatybilny z:Byk, Rak, Panna, Skorpion

que supermercado tiene el mejor pollo frito

Kogo powinien poślubić Strzelec?

Baran jest bez wątpienia Sagidealne dopasowanie.Rozumieją się nawzajem, mają wiele podobieństw, a przede wszystkim świetnie się razem bawią.

Poza Baranem, Leo lub Byk również nie byliby złym partnerem dla Saga.

Owinąć

para naprzeciw siebie leżąca na ziemi

Pod koniec dnia,Kompatybilność Bliźniąt i Strzelca jest jednym z najlepszych dopasowań w całym horoskopie.Oczywiście samo to nie oznacza, że ​​spędzą razem resztę życia bez żadnych problemów.

Przede wszystkim mówiliśmy tutaj tylko o znakach słońca. Innym ważnym aspektem, który wpływa na każdy związek, jest czyjśksiężyc kompatybilność, więc lepiej sprawdź to również przed podjęciem decyzji, czy para ma być, czy nie.

Również,nie zapominajmy, że nie można zbudować żadnej relacji bez wysiłku obu stron.

Gwiazdy są jednak po ich bokach – nikt nie może się temu sprzeciwić, ale Wszechświat nie wyśle ​​im magicznie wiecznego szczęścia tylko z tego powodu.