Panna i Ryby Kompatybilność w miłości i przyjaźni

Panna i Ryby Kompatybilność w miłości i przyjaźni

Będąc dwoma przeciwstawnymi znakami, związek między Panną a Rybami jest co najmniej intrygujący. Ryby to senny, emocjonalny znak wodny, a Panna to znak Ziemi, który lubi wkładać wszystko do pudełka i żyć według ścisłych przepisów.Czy możliwe są cuda?Czy te dwa kolidują zgodnie z oczekiwaniami? Czy w rzeczywistości są jednymi z najbardziej kompatybilnych? horoskop sparowania w całości zodiak ?

Jeśli będziesz czytać dalej, nie tylko uzyskasz odpowiedź na te pytania, ale dowiesz się również wszystkiego o tych dwóch znakach oraz o tym, jak radzą sobie w miłości, przyjaźni i sypialni.Czy Ryby i Panna byłyby dobrą parą?

Tak, związek miłości Panna-Ryby ma wielką szansę stać się owocnym. Chociaż ci dwaj znajdują się po przeciwnej stronie koła zodiaku, jakoś udaje im się bardzo nawzajem uszczęśliwić.

Świetnie się dogadują jako romantyczna para, prowadzą namiętne życie seksualne i świetnie pracują jako przyjaciele. Czego więcej można chcieć?

Dlaczego Panna przyciąga Ryby?

uśmiechnięty mężczyzna i kobieta siedzący przy kawie rozmawiający

Panna widzi Ryby jako zagubioną duszę, która rozpaczliwie potrzebuje ich przewodnictwa i pomocy. Ich misją jest wskazywanie im właściwej drogi i prowadzenie ich przez życie.W tym samym czasie,pociąga ich Ryby unikalna umiejętność pokazania im zabawnej strony życia. A Ryby uczy panna jak się zrelaksować, jak odpuścić i jak być bardziej spontanicznym, a to wszystko panna nigdy wcześniej nie próbował.

Równie ważna dla tej zgodności miłości jest emocjonalna strona, którą Ryby budzi w Pannie. Odkrywają wszystkie ukryte warstwy swojej osobowości i ostatecznie uczą ich, jak być bardziej ekspresyjnym emocjonalnie.

Plusy Panna i Ryby Miłość Kompatybilność

uśmiechnięty mężczyzna i kobieta siedzą naprzeciwko siebie i rozmawiająTa zależność ma wiele zalet dla obu znaków. Oto, co ich tak mocno łączy.

1. Podobne cechy osobowości

Kiedy spojrzysz na te dwa znaki słońca powierzchownie, zobaczysz tylko ich różnice. Panna jest praktyczna i zawsze na ziemi, podczas gdy Ryby są marzycielskie z głową w chmurach.

Ale jeśli zagłębisz się nieco głębiej pod powierzchnią, zobaczysz, że ten mecz miłości ma o wiele więcej wspólnego, niż myślałeś.

Kluczem jest bezinteresowność

Przede wszystkim sąobaj współczującyi pełnego zrozumienia, które jest podstawązdrowy romantyczny związek. Jednocześnie nie mają nic przeciwko wkładaniu wysiłku, aby wszystko działało.

Żaden z nich nie jest samolubny, jeśli chodzi o romanse. Wiedzą, że żaden związek nie może się udać, jeśli oboje nie są mu całkowicie oddani.

Oba te znaki astrologiczne są urodzonymi dawcami. Naprawdę dają z siebie wszystko drugiej osobie, więc miłość nigdy nie jest tutaj kwestionowana.

Nie zapominajmy również, że oboje troszczą się o ludzi, którzy są gotowi zrobić wszystko, aby chronić dobro swojego partnera.

2. Panna jako motywator

Wiesz, że Panna jest apodyktyczna i kontrolująca. Ale jeśli chodzi o kompatybilność zodiaku, jest to właściwie dobra rzecz.

do panny jest znacznie bardziej ambitny niż a Ryby . To oni popychają swojego partnera do przodu i inspirują go do robienia wspaniałych rzeczy.

formas de poner duro a un chico

Sztuczka polega na tym, że partner Panny widzi potencjał w ukochanej osobie. Wiedzą, że mogą stać się lepsi i nie pozwalają im zrezygnować z zostania najlepszą możliwą wersją siebie.

To może udusić inny znak horoskopu, ale właśnie tego potrzebuje Ryby: kogoś, kto poprowadzi je przez życie.

Rozumieją, że ich SO znaczy dobrze i że robią wszystko dla ich większego dobra.

Oczywiście,to nie znaczy, że Horoskop Ryb znak jest pasywny w związku.Zachowują wolną wolę i zawsze robią to, co chcą. Po prostu nie mają nic przeciwko radom Panny.

3. Przyczepność ryb nie jest problemem

Ryby mają jeden poważny problem w większości swoich romantycznych związków. Tak, zgadza się… mówię o ich uczuciu .

Kiedy się zakochują, przedstawiają ci emocjonalne głębie nigdy nie wiedziałeś, że istnieje. Idą na całość i niosą serce w rękawie, jakby nie było jutra.

Ale zwykłym problemem jest to, że mają tendencję do emocjonalnego uzależnienia od swojego SO. W końcu zaczyna to dusić drugą osobę i związek się kończy.

Niemniej jednak Panna nie ma z tym żadnego problemu. Lubią czepliwe zachowanie Ryb, ponieważ odpędza większość problemów związanych z zaufaniem, z którymi zwykle się borykają.

Wady związku Panna-Ryby

uśmiechnięty mężczyzna rozmawiający z kobietą

Czy wszystko naprawdę jest idealne między tymi dwoma? Ludzie z jakiegoś powodu zakładają, że nie pasują do siebie, prawda?

1. Obsesyjno-kompulsywne vs nieostrożne i chaotyczne

Panna lubi mieć wszystko w porządku.Nie ma znaczenia, czy mówimy o sprzątaniu ich domu, czy o karierze: każda rzecz w ich życiu musi być nieskazitelna, w przenośni i dosłownie.

Planują każdy dzień w najdrobniejszych szczegółach i nie pozostawiają niczego przypadkowi. To jest coś, czego nie mogą kontrolować. Zaufaj mi: Panna będzie miała atak paniki w momencie, gdy oczekuje się, że zrobią coś spontanicznie.

I,wtedy mamy Ryby którzy, szczerze mówiąc, przez większość czasu nie mają pojęcia, co robią ze swoim życiem.Żyją w chaosie, a najlepsze jest to, że im to nie przeszkadza.

Są kreatywni i nieostrożni. Osoby należące do znaku horoskopu Ryby wolą płynąć z prądem niż mieć wszystko zaplanowane z wyprzedzeniem.

Nie narzucają sobie zasad, podczas gdyCała osobowość Pannyopiera się na ścisłych zasadach.

Więc co otrzymujesz, gdy te dwie postacie się zderzają? Piekło na ziemi, zgadza się!

2. Różne zdolności emocjonalne

Prawdopodobnie głównym problemem między tymi dwoma jest fakt, że interpretują miłość na różne sposoby. Tak, zarówno troszczą się, jak i dają, ale nie mają takich samych zdolności emocjonalnych.

Kiedy Ryby jest zakochany, pozwala, by uczucie całkowicie je pochłonęło. Można śmiało powiedzieć, że są uzależnieni od miłości .

Przestają istnieć poza tym związkiem i czynią z niego centrum swojego świata.

Poza tym są dość romantyczne. Mówienie partnerowi, ile dla niego znaczą, bycie czułym i oddanie całego serca na srebrnym talerzu jest tym, co sprawia, że ​​są szczęśliwi.

Z drugiej strony jest panna … znak, który zawsze przedstawiany jest jako zimny i powściągliwy.

Chociaż jest to dyskusyjne, prawda jest taka, że ​​nie są do końca ekspresyjne, jeśli chodzi o ich emocje.

W końcu Ryby zaczynają czuć się emocjonalnie zaniedbane. Zaczynają kwestionować prawdziwe uczucia partnera i generalnie są nieszczęśliwi z powodu ich odmiennej natury.

para quedar embarazada cuántas veces se necesita tener relaciones sexuales

Jak można to rozwiązać?

Oczywiście, jeśli miłość między tymi dwoma znakami astrologicznymi jest wystarczająco silna, udaje im się przezwyciężyć tę różnicę. Nie zapominajmy, że Rybami rządzi Neptun; władca emocjonalnej głębi.

Dlatego każdy ekspert Ci to powienikt nie ma możliwości przebudzenia panna to emocjonalna strona w sposób, w jaki Ryby ma.Oczywiście może się to zdarzyć tylko wtedy, gdy Panna na to pozwoli i otworzy się na ich strzały miłości.

3. Realistyczny vs marzycielski

Jeśli wiesz cokolwiek o ludziach należących do znaku zodiaku Panna, wiesz, że przede wszystkim twardo stąpają po ziemi. Są realistyczne i logiczne, pomimo ich silnej strony emocjonalnej.

W tym samym czasieRyby spędza większość swojego życia w świecie fantasy.Niezwykle łatwo jest im stracić kontakt z rzeczywistością, ponieważ wolą wyobraźnię i marzenia od surowego świata.

Na początku nie brzmi to jak wielka sprawa. Niemniej jednak staje się problemem, gdy ta dwójka decyduje się na wspólne życie.

Panna jest odpowiedzialna za takie rzeczy jak finanse, edukację dzieci, papierkową robotę… Wiesz… nudne rzeczy dla dorosłych.

Cóż, nie powinno cię dziwić, że męczą ich noszenie całego ciężaru na plecach, podczas gdy Ryby absolutnie nie mają pojęcia, dlaczego robią tak wielkie zamieszanie z niczego.

Czy pary Panna i Ryby są toksyczne?

kobieta siedząca przy stole z mężczyzną i kłócąca się

Relacja miłosna Ryby-Panna może być prawdziwym połączeniem w niebie lub w piekle –wszystko zależy od tego, na czym zdecydują się skupić. Jeśli pozwolą, aby ich różnice przejęły kontrolę, może to zmienić się w prawdziwy toksyczny związek gdzie oboje partnerzy są nieszczęśliwi.

Dzieje się tak, jeśli ludzie nie są gotowi na kompromis. Jeśli pozwolą, by ich upór przejął kontrolę i jeśli nie widzą najlepszego sposobu wykorzystania swoich odmienności na swoją korzyść, wszystko szybko się rozpadnie.

Panna Mężczyzna / Kobieta Ryb

uśmiechnięty mężczyzna przytulił kobietę

Panna jest prawdopodobnie jedynym facetem na świecie, w którym kobieta Ryby czuje się bezpieczna od pierwszego dnia. Ma obsesję na punkcie szczegółów i drobiazgów, więc wie, ile uwagi poświęca jej.

Facet jest tym, który wykonuje tutaj pierwszy ruch.Mimo że Panna mężczyzn nie są tak biegli we flirtowaniu, nie mogą się powstrzymać, ale podejść do Ryby .

To chyba miłość od pierwszego wejrzenia. Jest oczarowany jej urokiem i urodą, podczas gdy ona jest powalona jego bezinteresownym zachowaniem.

Kłopoty w raju

Problem z tym dopasowaniem zodiaku polega na ichróżne języki miłości.Podczas gdy on wyraża swoje uczucia poprzez akty służby, ona musi częściej słyszeć te trzy magiczne słowa.

Nie zapominajmy, że Ryby mają stałą potrzebę uwagi. Mimo że na początku czuje się bezpieczna, z czasem jej lęki i niepewność grożą przejęciem władzy.

… to można rozwiązać

Niemniej jednak nie jest to nierozwiązywalny problem kompatybilności Pisces-Virgo. Pamiętaj, że ta dziewczyna ma supermoc: swoją intuicję.

W głębi duszy wie, że jej SO szaleje za nią, nawet jeśli nie mówi ani słowa. Musi tylko znaleźć siłę, by uciszyć te głosy wątpliwości i niepewności i podążać za swoim przeczuciem.

Kiedy tak się stanie, wszystko wróci do idealnego porządku.

Panna Kobieta / Ryby Mężczyzna

mężczyzna i kobieta leżą na łóżku i rozmawiają

Te dwa znaki zodiaku mają natychmiastowe połączenie. Ale czy to wystarczy, aby żyli długo i szczęśliwie? Czas się przekonać.

Jasne strony związku

Mają niesamowitą komunikację i wszystko wydaje się, jakby znali się od zawsze.

Od momentu spotkania mają wrażenie, że w końcu znaleźli swoją bratnią duszę .

… po którym następuje ciemność

Niemniej jednak nie wszystko jest między tymi dwoma promieniami słońca i róż. Mają swój udział w różnicach, które prędzej czy później wypłyną na powierzchnię.

Pierwszym problemem jest Panna kobieta chęć krytykowania.Nie zajmuje jej dużo czasu, aby pokazać swoje prawdziwe oblicze i zamienić się w zrzędną żonę, z którą nikt nie lubi spędzać czasu.

Oczywiście myśli, że wyświadcza swojemu Rybakowi przysługę, wytykając mu jego błędy. Jednak nie widzi tego w ten sposób i dość szybko męczy się jej podejściem.

W tym samym czasie Ryby człowiek zaczyna ukrywać przed swoim partnerem tajemnice.Mimo że ta dwójka ma niesamowicie zdrową komunikację, nie może znieść jej osądzających komentarzy, więc zaczyna jej mówić to, co chce usłyszeć.

W momencie, gdy kobieta z Panny zdaje sobie z tego sprawę, jej problemy z zaufaniem pojawiają się ponownie i zaczyna go jeszcze bardziej krytykować. Zanim się zorientujesz, wracają do punktu wyjścia bez widocznego rozwiązania.

Panna i ryby w łóżku

mężczyzna i kobieta przytulają się w łóżku

Ci dwaj mają silną chemię seksualną. Są najlepszym przykładem powiedzenia, że ​​przeciwieństwa się przyciągają.

Wyzywają się nawzajem i rozbudzają pasję, o której żadne z nich nawet nie wiedziało, że istnieje.

Kluczem do ich wspaniałego życia seksualnego jest to, że czują się obok siebie komfortowo.Nawet jeśli… panna jest znany z tego, że nikomu nie ufa, traci czujność, gdy widzą, jak otwierają się Ryby partnerem jest.

Mimo że czują silny pociąg fizyczny od pierwszej chwili, kiedy się spotykają, seks zwykle nie następuje od razu. W końcu mówimy o dwóch nieśmiałych zodiakach, które potrzebują czasu na relaks.

Ponadto Panna ma zdolność kontrolowania wszystkiego w swoim życiu, w tym popędu seksualnego. Odkładają seks, dopóki nie upewnią się, że jest to słuszne.

alimentos para comer para prevenir la hinchazón

Czy Ryby i Panna są dobre w łóżku?

Tak, ci dwaj całkiem dobrze dogadują się pod kołdrą. Kiedy dzieje się akcja, wybucha między nimi namiętność.Oboje chcą odkrywać i próbować nowych rzeczy, ale zawsze mają na uwadze szanowanie granic drugiej osoby.

Więcej niż fizyczna intymność

To, co sprawia, że ​​związek seksualny między tymi dwoma znakami zodiaku jest tak wyjątkowy, toemocjonalna intymnośćoni mają. Są w stanie rozmawiać ze sobą o wszystkim, w tym o swoich seksualnych pragnieniach, upodobaniach, niechęciach i preferencjach.

Poza tym nigdy nie zapominają o intensywności swoich uczuć.Wiedzą, że łączy ich duchowa i intelektualna więź, która pogłębia się w sypialni.

Właśnie to sprawia, że ​​ich seks jest tak wspaniały i wyjątkowy… to znacznie więcej niż fizyczna przyjemność.

Zgodność Przyjaźni Panny i Ryb

uśmiechnięty mężczyzna w kapeluszu na głowie rozmawiający z kobietą

Pomimo tego, że są to przeciwne znaki, apanna i Ryby mieć ekstremalnie wysoki zgodność przyjaźni .W rzeczywistości niektórzy twierdzą, że funkcjonują jeszcze lepiej jako przyjaciele niż jako zapałka miłosna. Oto wszystkie plusy i minusy tego związku.

Wady tej przyjaźni

Tak, mają swoje starcia.Czasami Ryby jest zirytowany przez a panna jego małostkowość i dbałość o szczegóły.

W tym samym czasie panna nie mogę uwierzyć, że ktoś może być tak nieostrożny jak Ryby .W rzeczywistości często zarzucają im, że są niedojrzałe i dziecinne.

Plusy tej przyjaźni

Na szczęście dla obojga nie wszystko jest tak mroczne i negatywne. Prawda jest taka, żepanna jest rodzicem w tej przyjaźni.Prowadzą swojego BFF przez grube i cienkie i motywują ich do bycia lepszymi we wszystkich aspektach życia.

Pamiętajmy też o wszystkich ich podobieństwach.Oboje są oddani i oddani skrajności.

las mejores formas de complacer a un hombre

Tych dwoje jest zawsze dla siebie, przez dobre i złe dni. Panna nie porzuca swoich przyjaciół, gdy mają kłopoty. Zamiast tego robią to najbardziej.

tenOsobowość Rybniewiele się różni. Są empatami i dają swojej przyjaciółce Pannie zrozumienie, którego rozpaczliwie potrzebują.

Czy Ryby i Panna dogadują się?

Pod koniec dnia,tym dwóm udaje się przewyższyć dzielące ich różnice i znaleźć pośrednią drogę.Kluczem do ich przyjaźni jest to, że łączy ich o wiele więcej, niż się ludziom wydaje.

Właściwie te dwa doskonale się równoważą. Panna daje Rybom stabilność, której tak naprawdę nie chcą, ale w rzeczywistości potrzebują, podczas gdy Ryby uczy Panny, jak zrobić sobie przerwę.

Czy Panna i Ryby są kompatybilne?

Panna jest uziemionaZnak ziemi, podczas gdy Ryby to podręcznikowy przykładZnak wodny. Panną rządzi Merkury, planeta posłańca, a Rybami rządzi Neptun i Jowisz.

Reprezentują oś upadku i wyniesienia Wenus, ponieważ znajdują się po przeciwnych stronach koła zodiaku. Ale te dwa znaki horoskopu mają coś wspólnego: oba są znakami zmiennymi.

Cóż, pomimo wszystkiego, co stoi między nimi, astrologia mówi, że te dwa są całkiem kompatybilne.

Zgodność Panny z innymi znakami horoskopu

Jak Panna dogaduje się z innymi znakami? Jest tylko jeden sposób, aby się dowiedzieć.

Kompatybilny z:Byk, Bliźnięta, Rak, Skorpion, Koziorożec

Nie jest kompatybilny z:Libra, Baran, Lew, Strzelec, Wodnik

Zgodność ryb z innymi znakami zodiaku

​Z kim jest kompatybilny z Rybami? Od jakich znaków lepiej trzymać się z daleka?

Kompatybilny z:Libra, Byk, Rak, Skorpion, Koziorożec

Niekompatybilny z:Baran, Bliźnięta, Lew, Strzelec, Wodnik

Owinąć:

Biorąc wszystko pod uwagę,wygląda na to, że panna i Ryby mają potencjał, aby się dobrze dogadać.Tak więc, jeśli twoim znakiem zodiaku jest Panna i zastanawiasz się, czy dobrze pasujesz do Ryb (lub odwrotnie), sugeruję, abyś spróbował.

Ale nie zapomnij sprawdzić swojego księżycowy znak zgodność również, ponieważ jest to niezwykle ważne dla twoich emocji i relacji miłosnych. Powodzenia!