Jak sprawić, by Bliźniak Cię ścigał i trzymał w pobliżu na 10 sprawdzonych sposobów?

Jak sprawić, by Bliźniak Cię ścigał i trzymał w pobliżu na 10 sprawdzonych sposobów?

Dzięki swojej pokręconej osobowości, Geminis łatwo się w nich zakochać, ale nie tak łatwo je schwytać.Jeśli interesuje Cię tego typu facet, pytanie, jak zmusić mężczyznę Gemini, aby cię ścigał, z pewnością nie pozwala ci spać w nocy.

Nie obwiniam cię, ponieważ czasami wygląda to na misję niemożliwą. Są jednym z najbardziej zalotnych zodiaków, wykazują oznaki zaangażowania-fobii, a przede wszystkim mają reputację graczy.Cóż, jeśli jesteś jedną z wielu dziewczyn, które zastanawiają się, jak skłonić Gemini do ścigania cię, jestem tutaj, aby powiedzieć ci mały sekret: uwielbiają pościg – po prostu musisz dobrze rozegrać swoje karty.

Kompatybilność Bliźniąt:

mężczyzna i kobieta piją koktajle, stojąc w pomieszczeniu

Kompatybilny z: Baran, Waga, Strzelec, WodnikNiekompatybilny z: Byk, Rak, Lew, Skorpion, Koziorożec, Ryby, Panna

Przewodnik w 10 krokach, jak go uzależnić

Twoja energia wprowadzi Cię, zanim jeszcze zaczniesz mówić

mężczyzna i kobieta uśmiechają się stojąc w pobliżu mostu

Samiec Gemini posiada niewiarygodnie wysoki poziom intuicji. Zasadniczo potrafią wyczuć energię innych ludzi z odległości mili.Oznacza to, że ten facet odbierze twoją atmosferę, zanim nawet powiesz słowo i zanim oficjalnie się spotkacie.

Negatywność i pesymizm to największe przeszkody dla każdego Bliźniąt. Mogliby cię kochać najbardziej, ale jeśli zaciemnisz im drogę, odsuną się od ciebie.

Widzisz, aby Bliźnięta zaszczyciły Cię swoją obecnością, muszą nadal otrzymywać od Ciebie pozytywną energię.

Nie mówię, że musisz być tym, który wyrwie go z melancholii, ale nie bądź też przyczyną jego złego nastroju.

Rozśmiesz go

Kiedy się o tym dowiadują, większość kobiet popełnia fatalny błąd. Udają, że są optymistami, gdy próbują przekonać faceta z Bliźniąt.

Niemniej jednak w momencie, gdy dostają się pod jego skórę, pokazują swoje prawdziwe oblicze. Uważają, że teraz można bezpiecznie stać się zrzędliwym i zrzędliwym.

Cóż, nie jest. Każdą kobietę i mężczyznę Gemini przez całe życie musi otaczać pozytywna energia.

To jest silniejsze od nich: nie mogą się powstrzymać, ale uciekają od wszystkiego i wszystkich, którzy ich poniżają. Nie mogą znieść gburowatych ludzi, którzy grożą zniszczeniem ich aury.

Jeśli chcesz mieć Bliźnięta w pobliżu, musisz być spokojny. Co najważniejsze, trzeba mieć świetne poczucie humoru.

Dzień, w którym Bliźnięta nie śmieją się z niego, to dzień zmarnowany. Nie musisz zamieniać się w klauna, żeby go rozbawić, ale zapomnij o traktowaniu wszystkiego zbyt poważnie.

Człowiek Bliźniąt lubi sarkazm i ironię, a używają ich w niezwykle sprytny sposób, nigdy nikogo nie obrażając ani nie poniżając. Jeśli twoje suche poczucie humoru kliknie, wy dwoje również się połączy.

Zostań panną niezależną

kobieta korzystająca z laptopa trzymając szary kubek

Jedyną rzeczą, którą mężczyźni Gemini pogardzają, jest posiadanie lepkiej dziewczyny. Ten człowiek ceni swoją wolność ponad wszystko inne, więc jeśli planujesz go w jakikolwiek sposób udusić, pomyśl jeszcze raz.

Nie możesz przywiązać do siebie faceta z Bliźniąt. Nie może stać nieruchomo w jednym miejscu zbyt długo i nie może skupić na tobie całej swojej uwagi, bez względu na to, jak się zachowujesz.

Nie zrozum mnie źle: to nie znaczy, że nie jest w stanie oddać się całkowicie swojemu partnerowi i nie oznacza to, że nie możesz zbudować stałej, poważnej relacji z mężczyzną takim jak on.

Słuchaj, prawda jest taka, że ​​ci faceci nie chcą się angażować. Aby być precyzyjnym, nienawidzą zmuszania ich do zaangażowania.

Nie mogli znieść przebywania z kobietą, która nie ma życia poza ich związkiem. Albo kobietą, która nie jest samowystarczalna i nie ma siły psychicznej, by przejść przez życie samotnie.

Ten facet da ci całe swoje wsparcie, o ile o to nie poprosisz. Będzie tam dla ciebie, ale chce kobiety, która świadomie go wybiera i tak naprawdę go nie potrzebuje.

Mężczyzna z Bliźniąt chce zobaczyć, że jesteś w stanie rozwiązać swoje problemy bez jego ingerencji. Chce zobaczyć, że jesteś samowystarczalny emocjonalnie i finansowo, samowystarczalny i samowystarczalny.

Nie potrzebuje kobiety, która podąży za jego przykładem, ani nie chce, abyś dominował. Marzy o kobiecie, z którą mógłby chodzić ramię w ramię, nie będąc zależnym od nikogo.

Zaborczość niszczy jego miłość

Bądźmy szczerzy: mężczyźni nie różnią się od kobiet. Wszyscy cieszą się odrobiną zazdrości ze strony ich dziewczyny.

Każdemu facetowi pochlebia, gdy pokazujesz, że boisz się go stracić. Niemniej jednak, jeśli zastanawiasz się, jak skłonić Bliźnięta, by cię ścigał, musisz zapomnieć o zaborczym zachowaniu.

Pamiętaj: nie jesteś właścicielem tego faceta. Jest człowiekiem, a nie twoją własnością – jest twoim romantycznym partnerem.

Dlatego zapomnij o próbie wywierania na niego jakiejkolwiek presji lub ograniczeń. Miał życie, zanim ty się pojawiłaś, i to nie przestanie istnieć tylko dlatego, że został twoim BF.

Nie oczekuj, że ten mężczyzna będzie spędzał z tobą każdą chwilę swojego wolnego czasu, bez względu na to, jak bardzo cię kocha. Nie proś go, aby porzucił przyjaciół, rzadziej widywał się z rodziną lub anulował swoje hobby.

Jeśli to zrobisz, jedyną osobą, która zniknie z jego życia, jesteś ty.

Przyjaźń i miłość w jednej osobie

mężczyzna w okularach rozmawia z kobietą siedząc w pomieszczeniu

Droga do romantycznej miłości Bliźnięta prowadzi przez przyjaźń. Ci ludzie rzadko zakochują się od pierwszego wejrzenia.
Zamiast tego potrzebują czasu, aby w pełni Cię ocenić.

Muszą zobaczyć, czy jesteś dla nich odpowiedni, zanim dadzą ci miejsce w ich życiu.

Jeśli próbujesz wymyślić, jak sprawić, by mężczyzna z Bliźniąt cię ścigał, odpowiedź brzmi: posłuchaj go. Chcą zobaczyć, że przykuwają twoją uwagę i że jesteś ciekawy, co mają do powiedzenia.

Bliźnięta nigdy nie szukają tylko kochanka. Musisz być dobrą osobą, dzielić się jej wartościami i perspektywą życiową, zanim nawet potraktują cię jako coś poważnego.

Ale proszę, nie udawaj kogoś, kim nie jesteś tylko po to, by dostać się do serca tego faceta. Nie tylko zatracisz się w tym procesie – on również odkryje Twoje intencje.

Nie docenia ludzi, którzy zadowalają ludzi. Nie chce dziewczyny, która zmieni swoje postępowanie dla niego. Zamiast tego chce znaleźć kogoś, kto już jest jego idealnym partnerem i jest dla niego idealny.

Innym powodem, dla którego powinieneś najpierw spróbować przyjaźni jest fakt, że ten mężczyzna nigdy nie będzie w tobie, jeśli od samego początku okażesz mu zbyt duże zainteresowanie.

Chociaż nie wygląda to w ten sposób, samce Bliźniąt są w rzeczywistości dość tradycyjne, jeśli chodzi o zaloty i romanse.

Chce poczuć się na tyle mężczyzną, by wykonać pierwszy ruch i rzadko pociągają go zbyt agresywne dziewczyny.

Zaprzyjaźniony

Niemniej jednak trik w tym podejściu polega na tym, że często prowadzi ono do okropności friendzone.

Zanim się zorientujesz, stałeś się BFF z Bliźniętami (ponieważ nie można nie być w przyjaznych stosunkach z tym zabawnym znakiem).

Oto jesteś, słuchasz ich problemów, udzielasz im rad i służysz jako ramię do płaczu.

W międzyczasie straciłeś wszelką szansę na spotkanie z nimi, ponieważ widzą w Tobie jedynie przyjaciela .

Właśnie dlatego musisz zachować zdrową równowagę. Kiedy mówię ci, żebyś zaprzyjaźniła się z tym facetem, nie mówię, że nie powinnaś wysyłać żadnych wyraźnych oznak swojego romantycznego zainteresowania nim.

Po prostu odradzam bezpośrednie wyznawanie swoich emocji lub zbyt silne ich naciskanie. Zamiast tego trochę go drażnij.

Wysyłaj mu wskazówki i zawsze zostawiaj go zastanowionego. Czy po prostu jesteś miły? A może jesteś dla niego szaleńcem?

W ten sposób postara się uzyskać odpowiedzi na te pytania. W ten sposób zakocha się w tobie.

Ubrać, aby zaimponować

mężczyzna i kobieta nawiązują kontakt wzrokowy siedząc w kawiarni

Nawet jeśli twoja postać jest tym, co zatrzyma Bliźnięta, twój wygląd jest tym, co musi go przyciągnąć przede wszystkim.

Tak dzieje się z większością mężczyzn. Chociaż zrobią wszystko, co w ich mocy, aby przekonać Cię, że nie mogą mniej dbać o Twój wygląd fizyczny, prawda jest taka, że ​​Twój wygląd jest ważnym czynnikiem.

Cóż, Bliźnięta są jeszcze gorsze.Nazwij go powierzchownym, ale ten mężczyzna nigdy nie zakocha się w kobiecie, do której fizycznie nie jest pociągnięty.

Ale nie martw się, to nie znaczy, że koniecznie musisz być topowym modelem, aby wejść pod skórę tego faceta. Zamiast tego wystarczy być pewnym siebie.

Mniej istotne jest to, jak wyglądasz, ponieważ, spójrzmy prawdzie w oczy, wszyscy mamy swoje wady. O wiele ważniejsze jest to, jak nosisz wszystkie swoje niedoskonałości.

Czy jesteś niepewny swojego wyglądu? A może czujesz się dobrze ze sobą? To się liczy.

Nie zapominaj też, że Geminis są dość stylowe i zwracają uwagę na szczegóły. Dlatego zawsze musisz zwracać uwagę na to, co masz na sobie.

Nie musisz być cały czas w markowych ubraniach. Po prostu miej swój styl i zawsze ubieraj się odpowiednio do okazji.

Aby być niezastąpionym, musisz być inny

Wiesz już, że Geminis łatwo się nudzą.

Dlatego, jeśli nosisz te same ubrania i masz tę samą fryzurę przez cały czas, facet należący do tego znaku zodiaku stopniowo przestanie się tobą interesować.

Pamiętaj, że ich koncentracja jest dość krótka, więc jeśli go nie zaintrygujesz, zniknie z pola widzenia.

Dlatego zawsze musisz znaleźć sposób na uatrakcyjnienie swojego wyglądu. Nie mówię ci, żebyś chodził jak klaun tylko po to, by być zauważalnym.

Ale nigdy nie zapominaj o szczegółach. Upewnij się, że masz wyróżniające się perfumy i znajdź inne sposoby na wyróżnienie się z tłumu.

Zmień pościg w wyzwanie

mężczyzna i kobieta rozmawiają siedząc na trawie

Jeśli próbujesz wymyślić, jak sprawić, by Bliźnięta znów cię gonił po zerwaniu z nim, powinieneś wiedzieć, że ten znak horoskopu uwielbia smak zwycięstwa nad wszystkim innym.

Ale nie mówię o zwycięstwie w kategoriach konieczności pokonania kogoś innego – mówię o zwycięstwie, które odczuwają, gdy zdobywają coś, czego nie można pokonać.

Mając tego świadomość,jasne jest, że Bliźnięta nigdy nie zakochają się w kobiecie, która jest zbyt dostępna. Nakłonienie człowieka Gemini do pościgu za tobą oznacza stanie się dla niego nowym wyzwaniem.

Musi widzieć w tobie swój ostateczny cel. Musi się zastanowić, czy jesteś osiągalny, czy nie, zamiast być w zasięgu ręki.

Mężczyźni z Bliźniąt to duże dzieci. Nie są niedojrzali, jeśli chodzi o poważne problemy, ale cieszą się dobrą pogonią.

Miłe gry zamiast gier umysłowych

Dlatego jedynym sposobem, aby ten facet był zainteresowany zdobyciem ciebie, jest zainspirowanie go do biegania za tobą. I nie, nie powinieneś grać w zwykłe gry umysłowe.

Nie bądź manipulacyjny ani pasywno-agresywny. Ale możesz nie dać się całkowicie, kiedy tylko ma na to ochotę.

Najgorszym błędem, jaki możesz tutaj popełnić, jest próba wzbudzenia w nim zazdrości o innego gościa. Nie tak funkcjonuje facet należący do tego znaku zodiaku.

Kiedy mówię ci, abyś rzucił mu wyzwanie, mówię o czymś innym. Mówię, że powinieneś z nim subtelnie poflirtować, wystawić go na zawody lub pokazać mu swoje zdolności intelektualne.

Dobre maniery otworzą ci drogę do jego serca

szczęśliwa kobieta patrząc na mężczyznę siedząc przy stole

Ten facet jest przyjazny i łatwy w prowadzeniu. Ma świetne poczucie humoru i potrafi dostosować się do różnych warunków i otoczenia.

Niemniej jednak to tylko drapanie powierzchni.W głębi duszy jest bardzo uprzejmym młodym mężczyzną o mocnych wartościach i atrybutach.

Dlatego, gdy szuka idealnego partnera, zakocha się tylko w kobiecie podobnej do niego.

Problem polega na tym, że wiele dziewczyn jest zbyt zrelaksowanych w towarzystwie faceta z Bliźniąt. Widzą go jako człowieka z otwartym umysłem, przed którym mogą być w 100% zrelaksowani.

Nie zrozum mnie źle: nie mówię, że powinieneś udawać tę spiętą kobietę, gdy jest wokół niego. W końcu przejrzy twoje intencje, a ty niczego nie osiągniesz.

Błagam tylko, abyś nie zapominał o zasadach dobrego postępowania. Uważaj na swoje maniery.

Kiedy wyjdziecie, traktujcie personel z szacunkiem. Nie przeklinaj zbyt wiele, nie obrażaj nikogo swoimi żartami i nie pozwól, aby twoje ubrania zbyt wiele odsłaniały.

Niech będzie dżentelmenem

Bliźnięta lubią być dżentelmenem, a Twoim zadaniem jest dać mu możliwość takiego zachowania. Niemniej jednak będzie cię traktował jak damę tylko wtedy, gdy jesteś damą.

Tak, jesteś niezależną kobietą. Ale to nie znaczy, że facet, którego lubisz, nie może otworzyć ci drzwi ani dać ci kwiatów.

Kiedy człowiek należący do tego znaku zodiaku zrobi coś takiego, nie ma wątpliwości, że przyciągnąłeś jego serce i uwagę.

Najlepsze chwile zdarzają się, gdy nie są zaplanowane

mężczyzna i kobieta w kapeluszach siedzący na łodzi

Jeśli jesteś maniakiem kontroli, który lubi mieć wszystko zaplanowane, pomyśl jeszcze raz o zaangażowaniu się w Bliźnięta. Według astrologów ten człowiek jest królem spontaniczności.

Jest znakiem powietrznym, więc gardzi zasadami i normami. Czuje się uwięziony za każdym razem, gdy MUSI coś zrobić. Najgorszy sposób na rozpoczęcie romansu z tym mężczyzną to zwykły sposób.

Wiesz o czym mówię: dostajesz jego numer, wymieniacie sobie kilka zalotnych sms-ów, wychodzicie na dobrą pierwszą randkę, on was całuje i od tego momentu wszystko idzie gładko.

Co w tym złego, musisz się zastanawiać? Cóż, dla wszystkich innych znaków zodiaku – to idealny scenariusz.

Niemniej jednak w przypadku Geminis wszystko musi być inne i niepowtarzalne.Aby ten mężczyzna widział cię jako kobietę, o której trudno zapomnieć, twoja historia miłosna musi być wyjątkowa i niezwykła.

To musi się wydarzyć jak w filmach. Twój pierwszy pocałunek i wszystko inne musi się wydarzyć pod wpływem chwili – nie dlatego, że nadszedł czas, aby się połączyć.

Musicie zacząć spotykać się w uroczy, niecodzienny sposób – nie dlatego, że nadszedł czas, aby uczynić rzeczy oficjalnymi.

Więc proszę, nie używaj zwykłych zwrotów podczas flirtowania z nim – bądź kreatywny i różnij się od innych dziewczyn wokół niego.

Jeśli ten facet prosi cię o wyjazd znikąd, nie rozmawiaj z nim o wszystkich powodach, dla których nie możesz jechać, nawet jeśli chcesz.

Nie mów o swoich obowiązkach ani o tym, jak masz jutro pracowity dzień.
Zamiast tego obudź swoją żądną przygód stronę i po prostu spakuj walizki.

Syndrom Piotrusia Pana

Nie będę cię okłamywał: ta spontaniczność i impulsywność są początkowo zabawą i grą.

Niemniej jednak, jeśli sprawy między tobą a tym facetem staną się trochę poważne, ta jego pozytywna cecha osobowości Bliźniąt prawdopodobnie zacznie cię denerwować.

Jeśli chcesz być z mężczyzną należącym do tego znaku zodiaku, uważaj, że żyje on każdym dniem, jakby był jego ostatnim. Żyje chwilą, a to utrudnia mu robienie poważnych planów na przyszłość.

Rzecz w Gemini polega na tym, że nie chce dorosnąć. Jest bardzo dojrzały psychicznie, ale czasami nie chce brać na siebie odpowiedzialności potrzebnej do wejścia w dorosłość.

Poza tym, kiedy spotykasz się z kimś takim jak on, nigdy nie wiesz, czego się spodziewać.

Czy zadzwoni do ciebie, mówiąc, że jest przed twoim domem i chce się z tobą zobaczyć? Czy obudzi cię w środku nocy z nową, ekscytującą przygodą w głowie?

Nikt tak naprawdę nie może powiedzieć. Ale na tym polega piękno posiadania Bliźniąt w swoim życiu.

Kobieta zapisana w tajemnicy jest warta podróży z ciekawością

mężczyzna i kobieta piją wino siedząc przy stole

Bliźnięta uwielbiają grać w kotka i myszkę. Dlatego jeśli chcesz, aby ten facet cię gonił, nigdy nie powinieneś ujawniać zbyt wiele o sobie.

Nie pozwól mu być pewnym swoich intencji. Nie pozwól mu zawsze wiedzieć, jak się czujesz i co dzieje się w twoim umyśle.

To samo dotyczy poznania cię na serio.Zamiast dawać mu całą swoją osobowość w dłoni, zainspiruj tego mężczyznę do odkrywania twojego charakteru warstwa po warstwie.

Niech język ciała mówi sam za siebie. Zamiast mówić, co myślisz, daj temu mężczyźnie możliwość czytania między wierszami.

Bycie zbyt odległym to wielkie, grube nie

Niemniej jednak bycie tajemniczym nie oznacza bycia przesadnie zimnym. W rzeczywistości, jeśli jesteś zbyt odległy, po prostu wyłączysz emocje Bliźniąt, a ostatecznie Twoje zachowanie go odepchnie.

Masz rację:powinieneś budować wokół siebie mury. Ale zawsze musisz zostawić małą szczelinę, żeby mógł się przebić.

Sztuczka nie polega na tym, że ten facet myśli, że nie jesteś zainteresowany – tylko zastanawianie się, czy go lubisz, czy nie.

Związek z nim to pole minowe

zły mężczyzna i kobieta w pasiastym topie siedzący na łóżku

Moim zadaniem jest cię ostrzec: jeśli zwiążesz się z Bliźniętami, przygotuj się, ponieważ związek z tym mężczyzną to prawdziwe pole minowe.

Chociaż zawsze wydaje się szczęśliwy dla tych, którzy go nie znają, prawda jest taka, że ​​wszystkie Bliźnięta są dość nastrojowe.

W ten sam sposób nigdy nie możesz wiedzieć, czego się po nim spodziewać, jeśli chodzi o jego spontaniczną naturę,nie wiesz też, do której części ich postaci zostaniesz przedstawiony w następnej kolejności.

Nie zapominaj, że ten znak zodiaku ma podwójną naturę i przekręconą osobowość. W związku z tym,mają wiele osobowości w jednym.

Twój Bliźnięta BF może w jednej chwili być zachwycony, a w następnej być przygnębiony lub zły. To jest dość stresujące dla wszystkich, którzy go otaczają, więc mam nadzieję, że masz nerwy ze stali.

Musisz przeanalizować tego człowieka tak szczegółowo, jak to tylko możliwe. Jeśli chcesz zostać w pobliżu, będziesz musiał włączyć swoje magiczne moce i zacząć przewidywać jego nastroje i reakcje.

A to nie jest łatwe zadanie. Niemniej jednak tylko wtedy, gdy to osiągniesz, możesz twierdzić, że jesteś naprawdę związany z tym facetem.

Jakość twojej komunikacji będzie jakością twojego związku

mężczyzna i kobieta jedzą i piją kawę

Dobrą wiadomością o tym, jak skłonić Gemini do ścigania cię, jest to, że od samego początku będziesz wiedział, na czym stoisz.

Nawet jeśli prawdopodobnie nie zakocha się w tobie od razu, od razu będziesz miał szansę ocenić sytuację.

Najważniejsze jest to:jeśli Twoja komunikacja zaczyna się na właściwej stopie, jest duża szansa, że ​​Twój związek również zakończy się sukcesem.

Proszę, zapomnij o small talk i tandetnych podrywach. Bliźnięta lubią tylko głębokie rozmowy.

Ulica dwukierunkowa

Na szczęście komunikacja z nim to ulica dwukierunkowa. Nie musisz być jedynym, który inicjuje rozmowy i wymyśla tematy do omówienia.

Ten mężczyzna jest interesujący. Docenia dobrego słuchacza, ale nie chce też marnować czasu na dziewczyny, które nie mają wiele do powiedzenia.

Nie martw się: możesz podzielić się z nim wszystkim, gdy się poznacie. Nie jest po to, by cię osądzać i zawsze będzie z tobą szczery.

Ten facet opowie ci swoją opinię, nawet jeśli od tego zależy jego życie. Na początku możesz nawet niepokoić się jego bezpośredniością, ale uwierz mi, po pewnym czasie uznasz to za jedną z jego najlepszych cech.

Owinąć:

mężczyzna i kobieta uśmiechają się siedząc na drewnianej ławce

Teraz, kiedy wymyśliłeś, jak sprawić, by Gemini cię ścigał, gwarantuję ci, że ten facet będzie twój w ciągu kilku dni. Niemniej jednak nie waż się myśleć, że twoja praca tutaj jest skończona.

W rzeczywistości dopiero się zaczęło. Nie zapomnij skorzystać z tych wskazówek, aby utrzymać zakochanego mężczyznę Gemini!

Ale muszę cię ostrzec: umawianie się z Gemini to nie bułka z masłem. Bądź czujny, ponieważ według astrologów ten znak powietrzny jest znany jako prawdziwy łamacz serc.

cómo saber si tu relación ha terminado