Dlaczego nie słyszałeś od niego przez cały dzień (15 zaskakujących powodów)

Dlaczego nie słyszałeś od niego przez cały dzień (15 zaskakujących powodów)

Powiedzmy, że miałaś super ekscytującą pierwszą randkę. Myślałeś, że twoje życie miłosne wkrótce rozkwitnie.A potem nagle znika bez słowa! Nie miałeś od niego wiadomości przez cały dzień!Co się na świecie dzieje? Czy to twoja wina? Czy to coś, co zrobiłeś?

Te pytania mogą być zbyt wyczerpujące! Nie ma nic gorszego niż niewiedza. Czy chciałbyś to zmienić? Jeśli będziesz czytać dalej, na pewno to zrobisz. Jestem twoim trenerem randkowym na cały dzień!hazle saber que lo amas

Poznasz 15 najczęstszych powodów, dla których mężczyzna rozpływa się w powietrzu i jak powinieneś sobie z tym poradzić.

15 najczęstszych powodów, dla których nie słyszałeś od niego przez cały dzień

Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego twój facet zniknął na jeden dzień, spójrz na następujące 15 powodów:

1. Zapewnia dominację

smutna kobieta siedzi na podłodze opierając się o kanapęWiększość mężczyzn chce być dominującym, ponieważ myślą, że tak powinno być. Bawią się twoimi uczuciami i kontrolować swoje zachowanie , informując subtelnie, że to oni rządzą.

To może być powód, dla którego nie miałeś od niego wiadomości przez cały dzień. Wie, że będziesz wariować. Wie, że po prostu będziesz go bardziej pragnął.

Rezultatem będzie obwinianie siebie i szukanie sposobów, aby ponownie zdobyć jego serce. I w ten sposób utrzymuje cię pod kontrolą.Jego ostatecznym celem nie jest bycie z tobą, ale raczej bycie z kimś, kto sprawi, że poczuje się jak mężczyzna w związku.

2. Boi się odrzucenia

To prawdziwy problem dla każdego mężczyzny. Kiedy patrzy na kobietę, nie chce niczego więcej, jak tylko natychmiast jej o tym powiedzieć.

Ale zrobienie tego oznaczałoby ryzyko zranienia. O wiele łatwiej jest znikają nagle niż stawić czoła jego uczuciom.

Prawdopodobnie dał ci do zrozumienia, a ostatnią rzeczą, jakiej chce, jest zła reakcja.

Wyśmiejesz się z niego? A może grzecznie go odrzucisz?

Każda opcja jest bolesna w jego oczach.

Jeśli uważasz, że to jest jego powód, prawdopodobnie w końcu zbierze odwagę, by wrócić.

Jeśli jednak widzisz, że twój związek nigdzie się nie rozwija, być może nadszedł czas, abyś wykonał ruch.

3. Zamieszanie go zabija

Nie martw się, to niekoniecznie była twoja ostatnia randka!

Nie tylko kobiety mają okresy zamieszania. Mężczyźni też nie zawsze są pewni, czego chcą… lub nie są pewni, czego chcesz.

Nawet jeśli wczoraj wieczorem miałeś niesamowitą randkę, nadal może nie rozumieć, co to wszystko znaczyło. A może on jestukrywanie swoich uczućponieważ twoje nie były tak oczywiste, jak myślałeś.

Wiem, że większość facetów lubi pościg, ale niektórzy są zbyt niepewni, żeby cię ścigać.

Musisz mu pokazać, że ci zależy; w przeciwnym razie będzie dalej walcząc z jego uczuciami zamiast je wyznać.

Następnym razem, gdy go zobaczysz, spróbuj trochętechniki uwodzenia. Delikatnie dotykaj go podczas rozmowy lub przytul go trochę dłużej. Dlaczego też nie flirtować?

Jeśli się boisz, nie musisz być oczywisty, ale nadal możesz dać mu znać, jak się czujesz na inne, bardziej subtelne sposoby.

4. To nic nie znaczy

Nie, nie wszystko ma głębszy sens. Ja też zawsze zaglądam pod powierzchnię, ale czasami po prostu nie możesz nic znaleźć…

Twój mężczyzna prawdopodobnie nie postrzega tego jako duchów. Dla niego to może być normalna rzecz, a ty nadalkobieta, która go całkowicie pociąga.

To poprostu sposób, w jaki działa jego umysł . Gdybyś go o to zapytała, prawdopodobnie nie zrozumiałby, dlaczego jesteś taki zdenerwowany.

Na twoim miejscu nie wyciągałbym pochopnych wniosków. Po prostu weź głęboki oddech, wykonaj inną pracę, a wszystko stanie się dla ciebie jasne, gdy ponownie wyciągnie rękę.

5. Jest bardzo zajęty

mężczyzna siedzący i przycisk na laptopie

Twój mężczyzna panuje nad własnym życiem. To on decyduje, co zrobić ze swoim czasem. I to samo dotyczy ciebie. Tak naprawdę nie można winić się nawzajem za to, że macie inne rzeczy do zrobienia.

Może ma naprawdę ciężki dzień z wieloma zadaniami czekającymi na wykonanie. Pośród całego tego zgiełku prawdopodobnie nie może znaleźć czasu na zrobienie połączenie telefoniczne lub wyślij SMS-a.

Wiem, że twój umysł jest natychmiast podejrzliwy. Nikt nie jest zbyt zajęty. To wszystko jest kwestią priorytetów.

Cóż, nie zawsze tak jest. Czasami problem polega na tym, że nie przestrzegasz jego harmonogramu.

Jeśli zawsze tak jest i prawie nie mówisz, rozumiem twoją walkę.

Jeśli jednak zdarzyło się to tylko raz, naprawdę nie masz się czym martwić.

Pamiętaj tylko, aby szanować wzajemne granice, ponieważ jest to znak zdrowa relacja .

6. Wysyłasz za dużo SMS-ów

Ja też jestem tego winny. Mam tendencję do działania zgodnie z moimi uczuciami, nie myśląc o tym zbyt wiele, więc czasami wysyłam znacznie więcej wiadomości niż powinienem. Po prostu nie mogę przestać.

Wiem, że to smutne, gdy trzeba się tłumić, żeby facet cię gonił, ale niestety, zwykle to działa.

Jeśli nie miałeś od niego wiadomości przez cały dzień, to prawdopodobnie dlatego, że przesadziłeś z ilością swoich tekstów. Twoja przywiązanie było dla niego zniechęceniem.

Bycie czepliwym nie jest dobrą rzeczą na początku związku. Ćwicz więcej samokontroli, a gdy go zdobędziesz, wyślij SMS-a do swojej duszy!

7. Ma złe nawyki SMS-owe

Tak, to jest rzecz. Obecnie miażdżę faceta, który osobiście jest IDEALNY, ale zawsze ignoruje mnie przez kilka dni, kiedy do niego piszę.

Zaczynam akceptować, że jest właśnie takim typem osoby. To nie znaczy on nie chce związku ze mną. Po prostu w ogóle nie lubi SMS-ów.

Jeśli przechodzisz przez to samo, lepiej rozumiej jego preferencje. JEDNAK pamiętaj o tymjeśli mężczyzna naprawdę cię kocha, powinien również szanować twoje potrzeby.

Jeśli masz zamiar być w związku, musi być kompromis zarówno rozmowy twarzą w twarz, jak i SMS-y.

Nie proś go, aby zmienił dla ciebie całą swoją osobowość, ale zdecydowanie powinien być gotowy zainwestować trochę więcej czasu, abyś poczuł się wyjątkowy. Tak powinny wyglądać relacje.

8. Nic już nie czuje

Może twój mężczyzna jest po prostu bardzo kapryśny! Miażdżył cię, ale nie było to tak intensywne, jak się spodziewałeś. Zniknął w jednej chwili! Podobnie jak on.

Tak, jeśli nie miałeś od niego wiadomości przez cały dzień, może to wynikać z tego, że stracił zainteresowanie. Ruszył dalej, ale był zbyt tchórzliwy, by powiedzieć ci prosto w twarz, że wszystko się zmieniło.

Może w jego życiu pojawiła się nowa kobieta, albo po prostu doznał w tobie objawienia. Zdał sobie sprawę, że mimo wszystko nie jesteś tak kompatybilny, więc postanowił odejść.

Jeśli właśnie poznałeś faceta, jest to bardzo prawdopodobny powód, ale jeśli znasz się od dłuższego czasu i jesteś pewien jego uczuć, nie masz się czym martwić.

9. Nie jesteś priorytetem

To smutne, wiem, ale może po prostu nie jesteś tak ważny dla tego faceta. Zanim jednak zaczniesz panikować, zadaj sobie następujące pytania:

Jak długo go znasz? Jak blisko jesteś? Czy nadałeś etykietę swojemu związkowi?

Pytam cię o to, ponieważ jeśli nie jesteś z nim tak blisko, to nie możesz tak naprawdę oczekiwać, że postawi cię na pierwszym miejscu. Pomyśl o tym.

Miał przed tobą życie. A teraz przyszedłeś i myślisz, że wszystko nagle się zmieni, tak jak w filmach romantycznych?

Zaufaj mi, to nie jest zdrowe.

Jeśli nie miałeś od niego wiadomości przez cały dzień, nie przemyślaj tego. Nie denerwuj się, alezmusić go do popełnienia bez presji. Pozwól, aby twój związek ewoluował powoli.

A kiedy już oficjalnie się spotkacie, zyskujecie prawo do gniewania się na jego listę priorytetów!

10. Byłeś zbyt szczery

mężczyzna i kobieta siedzą na skale i rozmawiają

Uczciwość to najlepsza polityka… ale nie na początku. Jeśli natychmiast ujawniłeś zbyt wiele informacji, jest bardzo prawdopodobne, że wystraszyłeś faceta.

Jeśli chcesz zainteresować faceta, nie rozmawiaj już o traumach z dzieciństwa lub niedawnych nastrojach. Zachowaj te rozmowy na później.

Mężczyźni zwykle boją się bycia emocjonalnie wrażliwy tak czy inaczej. Nie utrudniaj mu tego, oczekując, że pokaże swoje prawdziwe ja, gdy tylko się spotkasz.

Wiem, że nie możesz się doczekać, aby połączyć się z nim na głębszym poziomie, ale musisz być nieco bardziej cierpliwy.

Na razie po prostu żartuj sobie ze sobą. Pokaż mu najzabawniejszą wersję siebie.

Kobieta marzeń każdego mężczyzny jest tą, która może go rozśmieszyć. Jeśli jesteś w stanie to zrobić, będzie bardziej prawdopodobne, że się przed tobą otworzy.

11. Jesteś tylko jednym z wielu

Wszyscy lubimy wierzyć, że tylko my wysyłamy SMS-y, ale niestety nie zawsze jest to prawdą.

Jeśli nie miałeś od niego wiadomości przez cały dzień, może to być spowodowane tym, że są inne kobiety, które przyciągają jego uwagę. Kiedy się znudzi, prawdopodobnie do ciebie wróci.

Najprawdopodobniej nie dba o nikogo, ponieważ z miłością przychodzi rozczarowanie. Tak więc jego problemy z zaangażowaniem sprawiają, że przeskakuje od jednej kobiety do drugiej.

Wyśle dzień dobry wiadomość do ciebie i zasnąć podczas pisania do kogoś innego.

Szczerze mówiąc, lepiej ci bez niego. Powinieneś puścić każdego, kto nie poświęca ci pełnej uwagi. Z pewnością jest nowy facet, który będzie cię traktował jak królową.

12. Tym razem oczekuje, że wykonasz ruch

Jest XXI wiek i nie zawsze mężczyzna musi najpierw wykonać ruch. I oni też są tego świadomi!

Jeśli twój facet ignorował cię przez cały dzień, jest bardzo prawdopodobne, że oczekuje, że wyślesz wiadomość tekstowa do niego.

Może bardzo cię pragnie, ale nie jest pewien twoich emocji. Może czuje, że tylko on się stara, a teraz chce, abyś się odwzajemnił.

Jeśli do tej pory byłeś na ławce, czas w końcu wstać! Nie czekaj na niego. Idź i zabierz go zamiast tego. Zaufaj mi, to nie jest takie przerażające.

cosas que necesitas para una niña

Jeślizłapał uczucia do ciebie, nie będą go obchodzić głupie rzeczy, takie jak pościg. Nie będzie miał nic przeciwko, jeśli najpierw wyciągniesz rękę. Wręcz przeciwnie, będzie zachwycony!

13. Jest oddany komuś innemu

Dlaczego, oczywiście, zawsze jest ktoś inny, lol! W dzisiejszych czasach wszyscy wydają się mieć złamane serce. Nie możesz znaleźć jednego faceta, który jest gotowy na coś nowego.

Jeśli twój mężczyzna zniknął z powierzchni ziemi, to prawdopodobnie dlatego, że w jego umyśle jest ktoś inny.

Może to być była dziewczyna, której nie może zapomnieć, albo ktoś nowy, kogo poznał w zeszłym tygodniu. Tak czy inaczej, on jest jej oddany, a ty jesteś jedynym wiszącym. Nigdy na to nie pozwalaj.

Dlaczego nie znaleźć sobie kogoś nowego? Kiedy był ostatni raz związałeś się z kimś?

Wypróbuj internetowe aplikacje randkowe, takie jak Tinder. Lub skontaktuj się z kimś w mediach społecznościowych, kto zwrócił Twoją uwagę! Jeśli nie, zawsze możesz spotkać faceta w prawdziwym życiu.

Na co czekasz? Zrób pierwszy krok!

14. Twoja wiadomość była niejasna

Zanim się na niego złościsz, najpierw upewnij się, że to, co mówisz, jest jasne.

Tak, powinien był cię najpierw zapytać, czy było jakieś zamieszanie, ale może to sprawia, że ​​czuje się niekomfortowo.

Jeśli zauważysz, że Twoja wiadomość może zostać błędnie zinterpretowana, nie wahaj się najpierw wysłać mu SMS-a!

Nie musisz go pytać, czy zrozumiał, co masz na myśli. Po prostu bądź jak Hej, przy okazji, miałem na myśli… i usuń wszelkie wątpliwości.

Ale tak, jeśli to dlatego nie miałeś od niego wiadomości przez cały dzień, nie masz się czym martwić.

15. On nie jest w tobie?

wyimaginowana kobieta siedząca patrząc przez okno podczas picia kawy

Choć to smutne, może po prostu nie znaczysz dla niego zbyt wiele. Może nigdy nie był do ciebie zbyt przywiązany, co ułatwiało odejście.

Pomyśl o tym, jak cię potraktował. Ile czasu ci poświęcił? Czy on? brać cię za pewnik ?

Mężczyzna, który cię nie kocha, zawsze da ci minimum , myśląc, że to więcej niż wystarczające. Wszyscy inni staną przed tobą. W związku rzadko panuje spokój.

To główna czerwona flaga.

Czy tak było w twoim przypadku? Jak się czułeś w jego obecności?

Jeśli jesteś ze sobą szczery, twoje przeczucie powie ci, czy jego uczucia były prawdziwe. A jeśli nie, może czas przestać go gonić .

Czy to normalne, że nie słyszysz od faceta przez jeden dzień?

To zależy od tego, jak blisko jesteś.

Jeśli miałeś tylko jedną randkę, to normalne, że nie piszesz do siebie ani nie dzwonisz. Zdecydowanie jest to pożądane, ale nie obowiązkowe. I to nie jest znak, że on też nie jest zainteresowany.

On może być dobry człowiek który po prostu woli rozmowy twarzą w twarz. Może przygotowuje się do pytania o druga randka szybciej niż myślisz!

Z drugiej strony, jeśli jesteś w związku, bardziej zrozumiałe jest martwienie się. Ale nadal nie wyciągaj pochopnych wniosków.

Tylko dlatego, że tak się dzieje, nie oznacza to końca świata. Może pojawiło się coś naprawdę ważnego. Tak czy inaczej, jak tylko wróci, wypytaj go o to wszystko.

Czy powinienem wysłać SMS-a do faceta, jeśli nie otrzymałem od niego wiadomości?

kobieta siedząca przy stole, czytająca książkę i trzymająca w dłoni telefon

Zdecydowanie, ale nie we wszystkich okolicznościach.

Jeśli to facet, którego właśnie poznałeś, możesz chcieć zwolnić. W końcu nie miał czasu, żeby się do ciebie przywiązać, więc twoja przywiązanie może go po prostu odepchnąć.

Bez względu na to, jak bardzo cię początkowo lubił, nie spodoba mu się twoje kontrolowanie zachowania.

Pomyśl o tym. Nie jesteś jeszcze jego dziewczyną, a mimo to domagasz się wiedzy o tym, co wie tylko dziewczyna.

Z drugiej strony, jeśli to twój chłopak, idź!Jesteś oficjalnie w związku i masz pełne prawo zapytać go o jego miejsce pobytu.Zrób to już następnego dnia!

Mimo to zwracaj uwagę na to, jak wypowiadasz słowa. Nie chodzi o uwolnienie gniewu lub rozpaczy. Może jest coś poważnego na wyciągnięcie ręki.

Nawet jeśli nie ma, ma prawo do dnia wolnego! Przypomnij mu, żeby następnym razem opowiedział ci o tym.

Zawijanie

Widzieć? To, że nie miałeś od niego wiadomości przez cały dzień, nie oznacza, że ​​to koniec. Cierpliwość jest kluczem. Jeśli przeczekasz, wkrótce wszystko dowiesz się.

Najważniejszą radą w związku jest, jak zawsze, cenić siebie bardziej niż jakikolwiek mężczyzna. Twoje zdrowie psychiczne jest na pierwszym miejscu.

Tak, może miał słuszny powód, by nie wychodzić naprzeciw. Ale jeśli to zauważyszon po prostu nie dba o ciebie, lepiej odejść, zanim twoja samoocena jeszcze bardziej spadnie.

Zasługujesz na faceta, który sprawi, że jego priorytet ; facet, który zawsze będzie odpisz do ciebie .

pollo frito comida rapida cerca de mi

Znajdź kogoś, kto zawsze bierze pod uwagę Twoje uczucia. Wiem, że łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale pierwszym krokiem jest puszczenie tych, którzy nie dodają ci szczęścia.