Te techniki uwodzenia pomogą Ci wygrać z KAŻDYM mężczyzną - Grudzień 2022

Te techniki uwodzenia pomogą Ci wygrać z KAŻDYM mężczyzną

Kremowa matowa szminka „boskie wino”, rzęsy, które doskonale podkreślają jej oczy, bujne włosy, które emanują letnią bryzą, stylowy strój, który wymaga komplementów.

Tak wyglądająca kobieta z pewnością przyciągnie uwagę każdego faceta, ale sprawy nie są takie proste, jeśli chodzi o bycie uwodzicielskim.Atrakcyjne usta nic nie znaczą, jeśli kobieta nie dobierze właściwych słów, które wzbudzą jego zainteresowanie.

Zaakcentowane oczy nic nie znaczą, jeśli kobieta nie wie, jak się nimi uśmiechać. Stylowy strój nic nie znaczy, jeśli kobieta nie nosi się z wdziękiem i pewnością siebie.

Każda kobieta może przyciągnąć uwagę mężczyzny, ale uwodzenie wymaga większego wysiłku.
To nie jest jeden z tych przewodników z mnóstwem zasad, jak zachowywać się jak dama, grać damę w niebezpieczeństwie itp.Chodzi o to, abyś stał się lepszą wersją siebie i wzmocnił swoją grę uwodzenia!

Sztuka uwodzenia to znacznie więcej niż „ubieranie się, by zaimponować”.

mężczyzna i kobieta piją kawę siedząc w kawiarni

Czym jest uwodzenie? Co to znaczy być uwodzicielską kobietą, która ma moc zjednania sobie każdego mężczyznę?Uwodzenie oznacza wiele różnych rzeczy dla różnych ludzi, ale jedna rzecz pozostaje taka sama:Bycie uwodzicielskim to o wiele więcej niż tylko podkreślanie swojego wyglądu fizycznego.

Bądźmy szczerzy. Chociaż ty i ja możemy nie wyglądać jak Irina Shayk, nie oznacza to, że nie możemy być równie (lub przynajmniej częściowo) tak uwodzicielscy jak ona.

Możesz nie mieć nieskazitelnej skóry, idealnej figury klepsydry, dużego tyłka lub bujnych włosów, a to nie czyni cię mniej atrakcyjną.

Uwodzenie jest kombinacją wielu innych czynników, takich jak sposób, w jaki się prowadzisz, poczucie humoru, głos, osobowość, umiejętności flirtowania.

Bycie uwodzicielskim nie oznacza posiadania idealnego rozmiaru ubrania lub ślepego przestrzegania „zasad piękna” narzuconych przez społeczeństwo.

Chodzi o podkreślenie pozytywów (czy to poczucia humoru, czy czegoś innego) i dobre samopoczucie we własnej skórze.

Aby uwieść mężczyznę, najpierw musisz uwieść siebie

kobieta z kręconymi włosami uśmiecha się stojąc na plaży

Jeśli chcesz nauczyć się uwodzić mężczyznę, najpierw musisz nauczyć się być sobą. Jak nauczyć się być sobą? Prosty.

Przede wszystkim zapomnij o tych wszystkich drogich rzeczach, które sprawią, że od razu będziesz ładna. Zapomnij o narzuconych normach piękna i skup się na sobie.

Jakie rzeczy najbardziej lubisz w sobie?Masz jakieś dziwne nawyki?

Czy jesteś nerdowy, ciekawy, ekstrawertyczny, hojny, opiekuńczy? Jesteś siostrą, ciotką, kobietą, która wiele przeszła w życiu?

Jakie są rzeczy, które chciałbyś zmienić w sobie? Czy uważasz, że mógłbyś mniej osądzać lub więcej słuchać innych ludzi? Czy myślisz, że mógłbyś być bardziej cierpliwy?

Uwodzenie siebie polega na nawiązaniu kontaktu ze swoją esencją, swoim prawdziwym ja.Aby uwieść mężczyznę, musisz wiedzieć, kim jesteś i co oferujesz.

Musisz wiedzieć, że jesteś wyjątkową, pewną siebie i odważną kobietą, ponieważ to cechy dziewczyny, która może uwieść każdego mężczyznę.

Pewność siebie to coś, czego nie możesz zrobić ani kupić

Możesz próbować udawać, że jesteś pewny siebie, ale ostrzegam, że w końcu poczujesz się zakłopotany i rozczarowany sobą.

Nie, nie możesz kupić najdroższego stroju i oczekiwać, że w magiczny sposób zwiększy twoją pewność siebie.

Twoja pewność siebie pochodzi z twojego wnętrza, a nie z innych trywialnych rzeczy. Zakochaj się w swoich niedoskonałościach, a dodasz pewności siebie.

Pokaż światu, że jesteś dumny z tego, kim jesteś, a będzieszuwiedź każdego mężczyznę?.

Pierwszą rzeczą, jaką mężczyzna zauważa w tobie, nie jest twój strój, ale twoje wibracje!

mężczyzna i kobieta piją drinki stojąc na podwórku

Nie wiem, czy wystarczająco podkreśliłem znaczenie dobrego samopoczucia we własnej skórze.

Myślę, że ludzie nie zwracają zbyt dużej uwagi na to, co o sobie myślą, ponieważ martwią się przede wszystkim o to, jak inni będą ich postrzegać.

Czy wolisz dobrze wyglądać, niż czuć się komfortowo? Wolisz nosić trampki od szpilek? Czy jesteś bardziej chłopczycą niż dziewczęcą dziewczyną? Lubisz pić piwo zamiast koktajli?

Wszystkie te rzeczy są częścią twojej osobowości. Sprawiają, że jesteś tym, kim jesteś.

Próbuję powiedzieć, że pierwszą rzeczą, jaką mężczyzna zauważy w tobie, nie będą twoje trampki ani szpilki. Pierwszą rzeczą, jaką zauważy w tobie, będzie twoja atmosfera.

Powiedzmy, że nosisz coś, co nie jest w Twoim stylu i nie czujesz się w tym zbyt komfortowo. To sprawi, że poczujesz się sfrustrowany i nie będziesz mógł się zrelaksować.

Jak więc możesz uwieść kogokolwiek, jeśli nie czujesz się dobrze ze sobą?
Twoje pozytywne wibracje to najpotężniejsza technika uwodzenia!

Jeden szczery uśmiech może uwieść każdego mężczyznę. Pokaże mu, że nie traktujesz siebie zbyt poważnie, że jesteś w dobrym humorze i fajnie jest z tobą przebywać.

Kiedy się uśmiechasz, nawiąż kontakt wzrokowy przez kilka sekund. Najlepszą rzeczą w uśmiechu jest to, że istnieje tak wiele jego odmian i różnych interpretacji.

Są nieśmiałe uśmiechy, uwodzicielskie uśmiechy, pochlebne uśmiechy (kiedy ci komplementy) lub wielkie uśmiechy, kiedy śmiejesz się z jego banalnych żartów.

Każdy z nich jest równie potężny.

Aby uwieść mężczyznę, musisz nauczyć się flirtować zarówno słowami, jak i mową ciała

mężczyzna i kobieta uśmiechają się stojąc na ulicy

To smutne, jak bardzo zwracamy uwagę na to, co będziemy nosić, zamiast myśleć o tym, co powiemy.

Oczywiście nie da się przewidzieć przebiegu rozmowy, ale ważne jest, aby wypowiedzieć właściwe słowa we właściwym momencie.

Ponieważ te słowa działają jak słowa wyzwalające, jeśli chodzi o uwodzenie mężczyzn.Jak więc flirtować ze słowami? Podpowiedź: zawsze możesz użyć dziwacznych rzeczy do powiedzenia swojemu chłopakowi. Oto moja technika, więc może tobie też pomoże.

Ilekroć rozmawiam z facetem, którego lubię (czy to wirtualnie, czy w prawdziwym świecie), zwracam szczególną uwagę na to, aby rzeczy były interesujące i tajemnicze.

Rzadko mówię pierwszą rzecz, która przychodzi mi do głowy, ponieważ chcę trochę bardziej skomplikować sprawy, aby mógł mieć więcej frajdy z ich rozszyfrowania. Oto przykład SMS-a:

On: Hej, co teraz robisz?

Ty: Hmm… a dlaczego chcesz wiedzieć?

On: Chcę wiedzieć o tobie wszystko.

Ty: Dobra, powiem ci za kilka godzin, a do tego czasu możesz zgadywać…

On: Będziesz moją śmiercią. (Przynajmniej tak będzie myślał.)

Więc co się tutaj stało? Wyraził chęć dowiedzenia się, co robisz, ale zamiast mu to od razu powiedzieć, pozostałaś tajemnicza w zalotny sposób.

Będzie się gotować przez jakiś czas, aż w końcu powiesz mu, co robisz, co oznacza, że ​​będzie o tobie myślał.

Widzisz, uwodzenie nie polega na byciu stale obecnym, odpowiadaniu mu w tej samej chwili, w której otrzymujesz wiadomość i tak dalej.

mężczyzna i kobieta nawiązują kontakt wzrokowy trzymając kieliszki do wina

Chodzi o zachowanie tajemnicy, zabawę słowami, bycie kreatywnym i dawanie mu wszystkiego krok po kroku.

Chodzi również o przekazywanie wibracji za pomocą mowy ciała! 90% naszej komunikacji to znaki mowy ciała zamiast słów. Jeśli zwrócisz na to szczególną uwagę, możesz wygrać każdego!

Twoja mowa ciała jest potężnym narzędziem, jeśli używasz jej we właściwy sposób. Oto kilka znaków mowy ciała, które sprawiają, że mężczyźni nie mogą się oprzeć:

  • Subtelny dotyk
  • Blokowanie oczu
  • Bawić się włosami
  • Bycie spontanicznym

Unikaj krzyżowania ramion, ponieważ jest to ogromny wskaźnik zarezerwowanej osoby.

Jeśli skrzyżowasz ramiona, twój mężczyzna podświadomie zdecyduje, że nie przejdzie z tobą na wyższy poziom, ponieważ nie dajesz mu zielonego światła, aby to zrobić.

Blokowanie oczu facetowi to potężna technika uwodzenia, ponieważ wymaga pewności siebie i pomaga ci się połączyć.

Spontaniczność jest również ważnym czynnikiem, jeśli chodzi o uwodzenie. Zapamiętaj tę jedną rzecz:
Nigdy nie bądź przewidywalny z mężczyzną, ale zawsze każ mu zastanawiać się nad twoim następnym ruchem.

Jeśli już wie o tobie wszystko i zakłada, co zamierzasz dalej robić, to nie ma zbyt wiele miejsca na wyobraźnię. Uwodzenie mężczyzny to nie tylko przyciąganie go fizycznie, ale także psychicznie.

Jeśli nadal potrafisz zaskoczyć mężczyznę swoimi słowami i czynami nawet po pewnym czasie spędzonym razem, to wiesz, że robisz to dobrze!

Tak, potrzeba dużo wysiłku, aby wyglądać jak najlepiej, ale dużo więcej wysiłku wymaga zaimponowanie mu swoją osobowością.

Możesz uwieść mężczyznę bez zdejmowania czegokolwiek, nawet go nie dotykając. – Rae Dawn Chong

mężczyzna i kobieta piją kawę siedząc w kawiarni

Możesz uwieść mężczyznę swoją inteligencją, poczuciem humoru, spontanicznością, kreatywnością, mową ciała i ogólną atmosferą.

alimentos que causan grasa abdominal en los hombres

To prawda, że ​​mężczyźni są stworzeniami wizualnymi, ale wygląd fizyczny może tylko przykuć ich uwagę. To, co chwyta ich serce i uwodzi umysł, to Twoja osobowość. To ty.