Jeśli zachowuje się w ten sposób, to wiesz, że jest do ciebie CAŁKOWICIE pociągany

Jeśli zachowuje się w ten sposób, to wiesz, że jest do ciebie CAŁKOWICIE pociągany

Czy go pociągasz, ale ukrywa to? ? Czy wysyła ci mieszane sygnały, które sprawiają, że zastanawiasz się w dzień iw nocy?Rzeczywiście, skąd możesz wiedzieć, czy naprawdę pociągasz mężczyznę?Cóż, gdyby ktoś zapytał mnie, ile razy pomyślałem o ostatnim pytaniu, wstydziłbym się powiedzieć mu prawdę.

Prawie każde moje romantyczne przedsięwzięcie było pełne przemyśleń i pytań takich jak:Czy ten facet naprawdę mnie lubi, czy ma jakiś ukryty motyw? Czy naprawdę mnie pociąga, czy tylko wyobrażam sobie różne rzeczy?W dzisiejszych czasach trudno jest być kobietą (odnosząc się do mediów społecznościowych i innych nowoczesnych narzędzi, czy powinienem nazywać je zabójcami romansów?). Ale może tak nie jest.Może to wszystko jest w naszych głowach!

cómo volver loco a tu hombre en el dormitorio

Oto rzecz, panie. Spędziliśmy tak dużo czasu, myśląc o każdym pojedynczym ruchu, słowie, mowie ciała i gestach mężczyzn, że prawie zapomnieliśmy spojrzeć na szerszy obraz.

Przywiązujemy ogromną wagę do szczegółów, co tylko jeszcze bardziej komplikuje sprawę. Więc moja ostateczna hipoteza jest następująca:Nietrudno zorientować się, czy mężczyzna jest do ciebie pociągnięty, czy nie. Musisz tylko zwracać uwagę na właściwe rzeczy i tak właśnierozumieć mężczyzn!

PRAWDA UJAWNIONA:

Szczęśliwa para używająca smartfona razem i pijąca kawę w kawiarni

Jeśli mężczyzna zachowuje się tak, jakby był w nas, ale tego nie mówi, przemyślimy to. Jeśli mężczyzna mówi, że jest w nas, nadal to kwestionujemy.Czuję taką ulgę, że wreszcie mogę powiedzieć tak bardzo potrzebną prawdę o związkach damsko-męskich. Niektórzy mężczyźni robili te wszystkie rzeczy, które oznaczały, że są tobą zainteresowani. Zawsze wysyłali mi SMS-y prawie w tej samej sekundzie, inicjowali rzeczy, nigdy mnie nie zawiedli w ten czy inny sposób.

Mimo to nigdy nie powiedzieli nic o tym, żeby mnie lubić lub być do mnie pociągniętym. Po prostu płynęli z prądem i oczywiście stawiali czoła swoim uczuciom i intymnym myślom w zaciszu swojej męskiej jaskini, nie dzieląc się nimi ze mną.

Niektórzy z tych mężczyzn naprawdę mnie pociągali, a niektórzy po prostu cieszyli się moim towarzystwem. Skąd mam to wiedzieć?

Ano dlatego, że ci, których po jakimś czasie nie pociągali, w końcu zebrali się na odwagę, by przyznać, że polubili mnie jako dobrą przyjaciółkę (z czym też się zgodziłem).

Najwyraźniej moje nadmierne myślenie było z jakiegoś powodu.

Byli też mężczyźni, którzy nie czekali długo, aby powiedzieć mi, co do mnie czują. Komplementowali mnie, sprawiali, że czułem się naprawdę wyjątkowy, zachowywali się jak prawdziwi dżentelmeni i powtarzali, jak bardzo mnie pociągali.

Jako sceptyk nie wierzyłem im, ponieważ spodziewałem się zwrotów akcji w naszym romansie. Czekałam na dzień, kiedy powiedzą mi wszystko, co było kłamstwem, a kierowała nimi euforia zamiast przyciągania.

Okazało się, że niektórych z tych mężczyzn naprawdę pociągałem do mnie (zarówno psychicznie, jak i fizycznie), podczas gdy innych pociągał mnie tylko fizycznie.

Najwyraźniej mój sceptycyzm był nie bez powodu.

Właśnie dlatego w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z tak wieloma pytaniami:Czy go pociągasz, czy po prostu jest miły? ? Dlaczego nie wyraża swoich myśli i uczuć (jeśli są)?

Drogie panie, mężczyźni wyrażają swoje myśli i uczucia, ale przez cały ten czas patrzyliśmy w złym kierunku.

Jeśli mężczyzna zachowuje się w ten sposób, to wiesz, że jest do Ciebie CAŁKOWICIE pociągany:

Mężczyzna, którego pociągasz, będzie zachowywał się jak dżentelmen PRZEZ CAŁY CZAS (i ​​nie tylko wtedy, gdy jest to dla niego wygodne)

młoda para zakochana siedzi pijąc kawę i uśmiechając się

cuando puedo decir que estoy embarazada

Oto sprawa z mężczyznami. Kiedy są naprawdę oczarowani dziewczyną, NATYCHMIAST, i mam na myśli natychmiast, decydują się na zwiększenie swojej gry i stają się najlepszą wersją siebie z dnia na dzień.

Nie mogą sobie pozwolić na głupie błędy, które uniemożliwią im wygranie Ciebie. Mężczyzna, którego pociągasz (zarówno psychicznie, jak i fizycznie), zawsze będzie zachowywał się jak prawdziwy dżentelmen. Wszystko inne to tylko wymówki.

Każdy może kupić Ci kwiatek i wykonać inne romantyczne gesty, ale tylko mężczyzna, który jest całkowicie Tobą zainteresowany, będzie gotów wyjść poza to (i nazwać Cię „kochanie”).

Jednym z najbardziej oczywistych znaków, że mężczyzna jest do ciebie przyciągany, jest to, że martwi się bardziej o to, jak się czujesz, niż o to, jak sprawiasz, że się czuje. Mężczyzna skupiony tylko na sobie nie jest i nigdy nie będzie tobą szczerze zainteresowany. Wszystko inne to tylko wymówki.

cómo conseguir un cuerpo en forma

Mężczyzna, którego pociągasz, będzie walczył o Twoją uwagę PRZEZ CAŁY CZAS

uśmiechnięty mężczyzna stoi w biurze i rozmawia przez telefon

Wiem na pewno, że mężczyźni, którzy są naprawdę zainteresowani i przyciągnięci do Ciebie, zrobią wszystko, aby przyciągnąć Twoją uwagę i najlepiej ją zatrzymać. Nawet jeśli mają bardzo napięty harmonogram, zawsze znajdą sposób, aby do Ciebie zadzwonić, wysłać SMS-a lub zaplanować randkę.

Zawsze znajdą czas, aby przypomnieć Ci, że jesteś ważną częścią ich życia, a nie tylko przypadkową osobą, o której myślą, kiedy się nudzą.

Mężczyzna, którego pociągasz, sprawi, że będzie cholernie imponujący w każdym aspekcie swojej gry towarzyskiej. Wszystko inne to tylko wymówki.

POWIĄZANE: Co to znaczy, gdy facet dotyka twojej talii? (I wiele więcej)

Mężczyzna, którego pociągasz, nie będzie mógł oderwać od ciebie wzroku

uśmiechnięta młoda para obserwująca się nawzajem, gdy siedzą w restauracji

Jasne, świat jest pełen innych atrakcyjnych kobiet, które mężczyźni spotykają na co dzień, kiedy idą do pracy, sklepu, w mediach społecznościowych i tak dalej.Ale mężczyzna, którego naprawdę pociągasz, nadal będzie miał na Tobie oczy.Skąd mam to wiedzieć?

Obecnie spotykam się z facetem, który wiele razy powiedział mi, że jest przeze mnie oczarowany. Jest prawdziwym dżentelmenem (i więcej) i wszystkim, czego kobieta chciałaby od mężczyzny.

Powiedział, że inne kobiety wysyłają mu swoje gorące zdjęcia, inicjują różne rzeczy, a nawet zostawiają swoje numery telefonów. Jest nie tylko przystojnym facetem, ale także potężnym biznesmenem (stąd cała ta uwaga).

Czy wiesz, co mi powiedział tamtego dnia? Powiedział to:Chcę, żebyś była moją kobietą. Nie obchodzą mnie inni. Zależy mi na tobie.

Potrzebowałem kilku minut, aby zrozumieć, co się właściwie stało. Czy wiesz, jak długo czekałem na mężczyznę, który dokładnie wie, czego chce i nie boi się tego głośno powiedzieć?

Mężczyzna, którego pociągasz, nie obchodzi inne kobiety, nawet jeśli są dziesięć razy atrakcyjniejsze od ciebie. Czemu? Ponieważ jest oczarowany tym, co TY masz mu do zaoferowania, i nie chce niczego innego. Wszystko inne to tylko wymówki.

Mężczyzna, którego pociągasz, będzie chciał wiedzieć o tobie WSZYSTKO

uśmiechnięty mężczyzna i kobieta siedzą na ławce i patrzą na siebie

Będzie zainteresowany nie tylko twoimi przeszłymi związkami, ale będzie chciał wiedzieć o tobie wszystko, w tym twoje dzieciństwo, preferencje, przyjaciół i tak dalej.

Będzie chciał poznać Twoje pasje, styl życia i rzeczy, które Cię inspirują.Mężczyzna, który cię pociąga, zada ci mnóstwo pytań, a w pewnym momencie możesz poczuć się, jakbyś był na rozmowie o pracę.

To właśnie mi się przydarzyło.Kiedy facet, o którym mówiłem powyżej (biznesmen) zadzwonił do mnie po raz pierwszy, miałem wrażenie, że jestem na rozmowie o pracę, ponieważ chciał wiedzieć o mnie wszystko (a mam na myśli wszystko).

Pytania ciągle napływały iw pewnym momencie przestałem mówić. Powiedziałem mu, że naprawdę czułem się, jakbym był przesłuchiwany. Przeprosił za to, mówiąc, że toryzyko zawodowe(ryzyko zawodowe) w związku z rozmowami kwalifikacyjnymi z potencjalnymi pracownikami.

Powiedział też, że bardzo go do mnie pociąga i jest pod wrażeniem mojego sposobu myślenia i dlatego nie może się powstrzymać od ciągłego rzucania we mnie pytań jak deszcz.

Więc tak, mężczyzna, którego naprawdę pociągasz, będzie chciał poznać każdy szczegół twojego życia. Wszystko inne to tylko wymówki.

POWIĄZANE: 9 znaków, które ma do ciebie głębsze uczucia, nawet jeśli nigdy tego nie powiedział

cuando buscar ayuda para la ansiedad

Mężczyzna, którego pociągasz, zrobi WSZYSTKO, aby cię uszczęśliwić

Szczęśliwy mężczyzna i kobieta cieszący się gorącym napojem

Samolubni mężczyźni mówią ci, że pociągasz ich, a następnie oczekują, że zrobisz wszystko w związku lub podczas randek. Ale mężczyzna, który jest naprawdę tobą zainteresowany, zrobi wszystko, aby cię uszczęśliwić i zadowolić. Skąd mam to wiedzieć?

Ponieważ ten mężczyzna (biznesmen), z którym się teraz spotykam, powiedział takie rzeczy jak:Chcę ci dogodzić. Pozwól mi upoić Cię pożądaniem. Chcę, żeby twoja filiżanka się przepełniła. Chcę cię widzieć więcej. Chcę, żebyś został wciągnięty i schwytany przez moją żądzę.

Tak, powiedział to dokładnie w ten sposób (naprawdę lubi bawić się słowami). Mimo że wielokrotnie podkreślałem, że jestem wielką fanką minimalistycznego stylu życia i doceniam w życiu drobiazgi, on nadal się nie poddaje, bo ten mężczyzna chce mi dogodzić!

Więc kim jestem, żeby mu się sprzeciwić? Żarty na bok, staram się powiedzieć, że mężczyzna, którego naprawdę pociągasz, będzie chciał zrobić wszystko, aby cię uszczęśliwić, i na pewno powie ci to GŁOŚNO.Wszystko inne to tylko wymówki.