4 znaki otwierające oczy, że jest nagi, minimalizuje cię - Wrzesień 2022

4 znaki otwierające oczy, że jest nagi, minimalizuje cię

Trudno zaakceptować, że osoba, na której Ci zależy, nie wkłada żadnego wysiłku w Twój związek i z całego serca oddaje Ci swoją miłość. Trudno zaakceptować, że twoje uczucia nie są odwzajemnione.

Cóż, prawda jest taka, że ​​w pewnym momencie wszyscy tam byliśmy. Przenosiliśmy góry dla mężczyzn, którzy nie byli gotowi kiwnąć palcem ze względu na nas.Jednak nigdzie nie zajdziesz, jeśli unikasz tego faktu. O wiele lepiej jest stawić czoła brutalnej prawdzie i być świadomym tego, z czym masz do czynienia, niż dalej żyć w kłamstwie.

cómo perder cinco kilos en un mes sin hacer ejercicio

Dlatego przedstawiamy ci te otwierające oczy znaki, że on minimalizuje cię, podczas gdy ty dajesz maksimum.

Nie wykazuje żadnego zaangażowania

smutna kobieta w białej koszuli siedząca na brzegu morzaTo jedno, jeśli ty i twój chłopak jesteście na początkowym etapie związku. Żadne z was jeszcze nie wie, na czym stoicie.

Prawdę mówiąc, nawet nie wiesz, dokąd zaprowadzi cię ten romans. Czy okaże się to czymś poważnym, czy tylko tymczasowym?

Jednak po pewnym czasie, kiedy widzisz, że twój związek najwyraźniej zmierza gdzieś, to normalne, że oboje wykazujecie przynajmniej pewne oznaki zaangażowania.Nie mówię tutaj o ślubie od razu. Odnoszę się tylko do faktu, że stajesz się bardziej oddany związkowi.

Niemniej jednak,kiedy twój chłopak daje ci tylko absolutne minimum, nie możesz znaleźć żadnego śladu wysiłku i zaangażowania w jego zachowaniu.

Prawdopodobnie mówi, że cię kocha, ale na pewno nie zachowuje się w ten sposób. Zamiast tego zachowuje się tak, jakby twój związek znajdował się na dole jego listy priorytetów.

Nie tylko to. Nie chce też mówić o przyszłości. To tak, jakby nie miał z tobą żadnych planów – tak, jakbyś był po prostu wygodny na chwilę obecną.

Nie możesz na nim polegać

rudowłosa kobieta w czarnym topie siedząca na podłodze

Oprócz bycia twoim partnerem miłosnym, ten mężczyzna powinien być również twoim najlepszym przyjacielem. Nie, nie jestem tu, żeby go osądzać, bo odmawia pójścia z tobą na zakupy lub nie jest odpowiednim partnerem do plotek.

Jednak powinien być pierwszą osobą, do której dzwonisz, gdy masz jakieś kłopoty. Ten, który będzie trzymał cię za rękę przez wszystkie trudy życia.

Niestety, twój związek nie spełnia żadnego z tych standardów. W rzeczywistości wydaje się, że jest w pobliżu tylko wtedy, gdy wszystko idzie świetnie.

buenos alimentos para perder grasa abdominal

Z drugiej strony nigdzie nie można go znaleźć przy pierwszych oznakach problemu. Nie jest po to, by ocierać ci łzy, popychać cię do przodu, gdy potrzebujesz trochę podniesienia, ani dzielić się z tobą zmartwieniami.

Jeśli będziesz ze sobą szczery, przyznasz, że nie możesz polegać na tym mężczyźnie, nawet jeśli od tego zależało twoje życie.

Nie interesuje go twoje życie

blond kobieta siedzi na kanapie w pobliżu mężczyzny

Czy to nie dziwne, że ten facet nie zadaje ci żadnych pytań na twój temat? Wygląda na to, że nie ma ochoty poznać prawdziwego ciebie.

Cóż, to tylko twoje wrażenie, ponieważ tak naprawdę jest. Nie obchodzi go odkrywanie warstw twojej osobowości ani dotarcie do sedna kobiety, którą naprawdę jesteś.

Nie pyta Cię o Twój dzień, odmawia spotkań z przyjaciółmi i rodziną i zapomina o Tobie najprostsze szczegóły. W rzeczywistości nie jesteś nawet pewien, czy zna datę twoich urodzin lub rocznicy.

¿Dónde está la vieja franja de Las Vegas?

Dzieje się tak dlatego, że najwyraźniej nie sądzi, że jesteś tutaj, aby zostać. On odmawia wysiłku w zapamiętywanie faktów z twojego życia, ponieważ nie masz dla niego znaczenia.

Zamiast cieszyć się, że chcesz włączyć go we wszystko, co się w tobie dzieje, sama myśl o dzieleniu z tobą życia męczy go.

Wykorzystuje cię na swoją korzyść

mężczyzna i kobieta siedzą na ławce w lesie

Wszystko w twoim związku dzieje się na warunkach tego mężczyzny. Wy dwoje widujecie się, kiedy mu to odpowiada, dzwoni do was, kiedy ma na to ochotę, a wszystko jest podporządkowane jego potrzebom.

Na przykład nigdy nie anuluje planów, które przygotował, żeby się z tobą zobaczyć. Z drugiej strony nie ma problemu z wystawieniem cię, jeśli pojawi się coś lepszego.

Ilekroć czuje się przygnębiony i potrzebuje ramienia, na którym mógłby płakać, jesteś pierwszym, do którego sięga. Ale kiedy w jego życiu wszystko idzie gładko, zupełnie zapomina o tobie.

Najwyraźniej oczekuje się od ciebie, że spędzisz całe swoje życie cierpliwie czekając, aż wybierze ciebie ponad wszystkich i wszystko inne.

A najgorsze jest to, że zgadzasz się na to, ponieważ nie robisz nic, aby zmienić swoją sytuację na lepsze.

Cóż, czy nie jest oczywiste, że ten mężczyzna po prostu cię wykorzystuje i nigdy nie da ci więcej niż to absolutne minimum, które dostajesz teraz?