Oto, co powinieneś wiedzieć przed następną klasą spinów - Grudzień 2022

zalety przędzenia Getty Images Ramię, noga, ramię, pokój, sprawność fizyczna, ćwiczenia, staw, mięśnie, udo, reklama, Getty

Chcesz więcej wskazówek dotyczących treningu? Przypnij tę historię na później i obserwuj Redbook na Pinterest.

cómo hacer tiempo para hacer ejercicio

Trend spinningowy nie wygasa w najbliższym czasie. Studia lubiąSoulCycleiKoło zamachoweod lat rządzą przestrzenią fitness, a ten szał tylko się rozszerzył: naZboczenielub nawet jeździć na rowerze w wodzie o tempwodny. Więc dlaczego wszyscy mają taką obsesję?Zajęcia Spin obiecują przemianę, a ze względu na entuzjazm, 20 najlepszych tanecznych hitów i afirmacje wykrzykiwane do uczestników przez instruktora, nigdy nie są monotonne. Na pewno zobaczysz korzyści płynące z regularnych zajęć - odutrata masy ciałaaby poprawić swoje zdrowie fizyczne - ale jest kilka ważnych rzeczy, o których należy pamiętać, zanim zaczniesz się pocić.

1. To imponujący trening cardio - ale nie możesz spalić tak bardzo, jak myślisz

Od dawna wiadomo, że spinning zmniejsza tkankę tłuszczową i pomaga ludziom zrzucić kilogramy. W rzeczywistości jest tak skutecznyBadaniawykazał, że zastąpienie jednej serii ćwiczeń o umiarkowanej intensywności dwiema 30-minutowymi sesjami treningu o wysokiej intensywności może poprawić wszystko, od układu krążenia po skład ciała. Ale czy spalasz tyle kalorii, ile myślisz, że jesteś?

Chociaż wydaje się, że zajęcia z killer spin dają ci trochę swobody, jeśli chodzi o oddawanie się babeczkom, które przyniósł twój współpracownik, tak nie jest.„Przeciętna klasa spinningu spala od 400 do 600 kalorii” - mówiWill Torres, ekspert fitness i założyciel Willspace, studia treningu personalnego w Nowym Jorku. „Obracaj się trzy razy w tygodniu, a spalisz do 1800 kalorii, ale funt tłuszczu to 3500 kalorii. Aby zobaczyć wyniki odchudzania, pozostawienie miejsca na drżenie jest nierealistyczne ”.

2. Jest świetny dla każdego wieku, ale musisz być ostrożny

Ponieważ spinning jest treningiem o niewielkim wpływie, jest tak samo świetnym treningiem dla osób starszych, jak i dla wyszkolonych sportowców - po prostu musisz być zmęczony tym, jak bardzo to robisz.Jedno badaniena przykład stwierdzono, że zbyt częste wykonywanie wirowania o wysokiej intensywności może raczej przyczynić się do spadku wydajności niż do poprawy.

Następnie pojawia się aspekt tego, jakiego rodzaju zajęcia spinningowe bierzesz. Studia takie jak SoulCycle i Flywheel mają element ciężaru dłoni, ale eksperci zgadzają się, że nie zastąpi gotrening siłowy- i może być przyczyną kontuzji. Ponieważ studia spinningowe są często ciemne, instruktor nie widzi, czy masz odpowiednią formę, wyjaśnia Amelia DiDomenico, asystentka managera fitness wCrunch Sunset. Poza tym używanie ciężarków tylko przez około pięć do siedmiu minut oznacza, że ​​wysiłek zdecydowanie nie warunkuje Cię tak bardzo, jak 30-minutowy obwód, który możesz wykonać z trenerem.Wreszcie, nadmierne kondycjonowanie ud może negatywnie wpłynąć na inne mięśnie: `` Za każdym razem, gdy wykonujesz tę samą czynność beztrening obwodowy, doprowadzasz do braku równowagi między przeciwnymi grupami mięśni ”- mówi Torres. „W przypadku wirowania zginacze bioder i mięśnie czworogłowe nadmiernie się rozwijają, co prowadzi do braku równowagi i ewentualnych urazów”.

Stąd bierze się cała sprawa „kręcenia się w górę ud”: Tracy Anderson, trenerka celebrytów i twórczyniMetoda Tracy Anderson, mówi: „Mam kobiety, które przychodzą do mojego biura po pół roku na wyłączność i zastanawiają się, dlaczego nie pasują do swoich dżinsów. Wirowanie może na krótką metę spalić kalorie, ale jeśli to wszystko, co robisz, to zwiększy twoje uda.

3. Musisz zmienić rzeczy

Aspekt kardio spinningu wzmacnia twoje serce, a atmosfera klubów tanecznych jest niezaprzeczalnie zabawna - ale jeśli chcesz schudnąć lub zrzucić cale, dobrym pomysłem jest trochę urozmaicenia harmonogramu ćwiczeń.

fotos interesantes de todo el mundo

Oprócz cotygodniowych zajęć spinningowych wypróbuj kilka osobistych sesji treningowych. Trener może polecić najlepsze treningi, aby uzyskać pożądane rezultaty i ocenić Twoją formę. Następnie możesz ćwiczyć samodzielnie.

„Korzystanie z ciężarów wzmocni mięśnie, sprawiając, że będziesz wyglądać na mniejszych” - mówi DiDomenico. „A im więcej masz mięśni, tym wydajniejsze staje się Twoje ciało, co oznacza, że ​​podczas odpoczynku spalisz więcej kalorii”.

A jeśli chodzi o inne zajęcia, najpierw zastanów się, co najbardziej lubisz w klasie spinningu: czy to koleżeństwo? Niesamowite melodie? To, że nie musisz myśleć przez 45 minut, bo instruktor mówi ci dokładnie, co masz robić? Jeśli czujesz się w grupie, wypróbuj CrossFit. Wszystko o muzyce? Zajrzyj na lekcje tańca lub zumby. Chcesz wyłączyć swój mózg? Wpadnij na bootcamp. W końcu, jak uczy lekcje spinningu, sukces jestwszystkoo utrzymaniu rotacji.

PodążaćRedbook na Facebooku.