Przewodnik krok po kroku przez zasadę braku kontaktu - Grudzień 2022

Przewodnik krok po kroku przez zasadę braku kontaktu

Kiedy zerwałem z moim byłym, byłem przynajmniej zdesperowany. Byłem gotów zrobić niemożliwe, aby go odzyskać lub przezwyciężyć.

Wtedy mój przyjaciel powiedział mi, że mogę zrobić jedno i drugie.Tak, istnieje magiczny sposób na uleczenie się, gdy ex miss ty jeszcze bardziej i więcej.To ta rzecz zwana brak zasady kontaktu .

Ale jak to właściwie działa? Jakich zasad musisz przestrzegać, aby była skuteczna? Co to robi z mózgiem twojego byłego i jak wpływa na ciebie?

Myślę, że nigdy się nie dowiesz, chyba że przeczytasz dalej!Jaka jest zasada braku kontaktu?

Bez kontaktuoznaczazerwanie wszelkich więzi komunikacyjnych z byłym w okresie po zerwaniu na pewno Ilość czasu .Oznacza to powstrzymanie się od chęci dotarcia do nich w jakikolwiek możliwy sposób, a także nie dawanie im szansy na skontaktowanie się z tobą.

¿Puede el estreñimiento causar aumento de peso e hinchazón?

Zasady zasady braku kontaktu

wyimaginowana kobieta siedząca przy oknie

Sam termin powinien być oczywisty, prawda? Cóż, w rzeczywistości jest to znacznie trudniejsze, niż się wydaje.Dlatego daję ci trochęwytyczne dotyczące tego, w jaki sposób żadna reguła kontaktu nie działa .

Całkowite ich odcięcie

Bez kontaktunaprawdę oznacza brak kontaktu. Nie wiem, jak to wystarczająco podkreślić.

nie losowo rozmowy telefoniczne w środku nocy, nie wiadomości tekstowe , bez sprawdzania się nawzajem, bez dzwonienia, aby usłyszeć ich głos, bez odbierania telefonu, gdy odbierają ich pijane telefony…

Oczywiście wszelkie aluzje pośrednie są również surowo zabronione. Wiesz dokładnie, o czym mówię.

Mówię o rzeczach takich jak odpowiadanie na ich historie, przypadkowe dzwonienie do nich z tylnej kieszeni, prześladowanie ich i wysyłanie im sygnałów, że nadal o nich myślisz. Jestnie życząc im wszystkiego najlepszego ani nie przypominając im, że to twoja rocznica.

I to powinno być oczywiste, ale wyjaśnijmy to tym w tylnych rzędach: Jestnie podłączanie wszelkiego rodzaju!Wiem, że tęsknisz za całowaniem ich i spaniem z nimi, ale jeśli raz się cofniesz, jaki jest sens tych wszystkich kłopotów?

Kiedy można złamać tę zasadę?

Od każdej reguły jest wyjątek.Jedynym momentem, w którym możesz skontaktować się ze swoim byłym, jest sytuacja awaryjna.

Nie mówię o tym, że ich kot rani sobie łapę – nie rób tak kiepskich wymówek!

To jedno, czy ich ukochana osoba odeszła lub czy ich życie jest zagrożone. Tylko w takiej sytuacji możesz złamać tę zasadę i stać się większą osobą.

Wszystko inne jest poza zasięgiem!

Jak długo powinna trwać zasada braku kontaktu?

Idealny okres braku kontaktu trwa trzy pełne miesiące.Tak, dobrze słyszałeś: 90 dni .Ale jeśli to za dużo, pozwolę ci co najmniej 60 dni. I ani dnia krócej!

Zaufaj procesowi i uwierz mi, kiedy powiem ci, że to jedyny sposób, aby coś zrobić.Nie możesz oczekiwać, że pójdziesz dalej lub sprawisz, że twój były będzie chciał cię z powrotem, jeśli zamilkniesz przez tydzień.

Potrzebują czasu na rozstanie, czasu na zrozumienie, że za tobą tęsknią, czasu na uświadomienie sobie, że nie wrócisz, i czasu, aby zdobyć odwagę, by wyciągnąć rękę.

A ty? Potrzebujesz czasu, aby uleczyć swoje złamane serce, czasu na opłakiwanie swojego nieudanego związku, czasu, aby zrozumieć, że możesz bez nich żyć, czasu na pracę nad sobą i czasu, aby dowiedzieć się, czy chcesz je odzyskać, czy nie.

Jak spodziewasz się, że to wszystko stanie się w czasie poniżej 60 do 90 dni?

Czy powinieneś odpowiedzieć, jeśli się z nimi skontaktują?

wyimaginowana kobieta siedzi i patrzy na telefon

Co jeśli twójex kontaktuje się z tobąw krytycznym okresie?Czy nie działa reguła kontaktu jeśli odpowiesz?

Nie, nie będzie. W rzeczywistości, jeśli odpowiesz, musisz zrobić to od nowa od zera (tak, od pierwszego dnia).

Niemniej jednak są pewne wyjątki. Oto przewodnik po potencjalnych scenariuszach, w których łamanie reguły jest w porządku.

Chcąc odzyskać swoje rzeczy

Jeśli poproszą o zwrot swoich rzeczy, prawdopodobnie jest to tylko sposób na rozpoczęcie rozmowy. Nie wpadnij w tę pułapkę!

Niemniej jednak nie możesz wiecznie trzymać rzeczy jako zakładników.Lepiej więc zwrócić je od razu, nie dając im szansy na pogłębienie rozmowy.

Byłoby najlepiej, gdybyście nie widzieli się oko w oko podczas tego przekazania. Zostaw ich rzeczy w domu znajomych lub umów się na inne spotkanie, w którym nie będziesz musiał ich spotykać.

Bądź uprzejmy i powstrzymuj komunikację od mówienia o czymkolwiek poza samym zrzutem. Daj im znać, że nie jesteś zainteresowany niczym poza oddaniem im ich rzeczy.

Wpadam na nich

Jeśli wpadniesz na swojego byłego,staraj się ich unikać.Spójrz na swój telefon, porozmawiaj ze znajomym lub zmień kierunek.

Ale czasami celowo pojawiają się przed tobą, aby zaangażować się w rozmowę. W takim przypadku nie możesz po prostu patrzeć na nie bez wymawiania ani jednego słowa.

Pozdrów ich uprzejmie i ogranicz się do odpowiadania na ich pytania. Oczywiście nie odpowiesz na nic osobistego, ale dopuszczalne jest powiedzenie, jak się masz i takie rzeczy.

Nie wolno tu nic poza pogawędkami. Żadnych żartów, a już na pewno żadnego flirtowania!

Inna sprawa: proszenie ich o cokolwiek łamie zasadę braku kontaktu. Nie okazuj żadnego zainteresowania ich życiem, a zapewniam, że otrzymają wiadomość.

Czy powinieneś je zablokować?

Obserwowanie życia byłego i opieranie się pokusie, by się z nim nie kontaktować, jest trudne. Musisz pomyśleć, że blokowanie ich w aplikacjach społecznościowych jest najlepszym możliwym posunięciem, jeśli idziesz na zimnego indyka.

Cóż, jak na ironię, tak nie jest.W rzeczywistości o wiele lepiej jest dalej je śledzić.

Jeśli ty zablokuj swojego ex , będą wiedzieć, że nie możesz znieść ich obecności na swoim Media społecznościowe . Albo jesteś zgorzkniały, albo boisz się patrzeć, jak odchodzą.

Tak czy inaczej, nie jesteś obojętny.Z drugiej strony, jeśli ich nie blokujesz – nie przejmujesz się ich aktywnością.

Oczywiście, jeśli to zrujnuje ci spokój i jeśli spędzasz dni na śledzeniu ich, nie masz innego wyjścia, jak tylko je zablokować. W każdej innej sytuacji niech się zastanawiają.

A jeśli zadzwonią do ciebie? Czy powinieneś zablokować ich? numer telefonu ?

Jeśli możesz oprzeć się pokusie nieodpowiadania na nie lub odrzucania ich, pozostaw je odblokowane.W ten sposób będą wiedzieć, że dosłownie patrzysz na swój telefon, ale masz siłę, by go nie podnieść.

Jak złe jest to?

10 korzyści z zasady braku kontaktu

Jeśli nadal nie namówiłem Cię do podążania zabrak zasady kontaktu, założę się, że zmienisz zdanie, gdy zobaczysz wszystkie korzyści, jakie niesie.

1. Dojrzałość emocjonalna

uśmiechnięta kobieta siedzi przy stole i odwraca wzrok

Wiem, czego możesz się teraz spodziewać: powiem ci, że przestrzeganie zasady braku kontaktu sprawi, że twój ex wróci do ciebie w mgnieniu oka.

Dojdziemy do tego – uspokój się. Ale wcześniej zajmijmy się czymś ważniejszym.

To, z czego powinieneś być najszczęśliwszy, to sposób, w jaki przyniesie ci korzyści zerwanie więzi z byłym.

Zaufaj mi: przyniesie ci rodzaj dojrzałości emocjonalnej, o której nawet nie wiedziałeś. I nawet jeśli nie dostaniesz nic więcej z tego okresu, ta dojrzałość jest więcej niż wystarczająca.

Ten okres pomoże ci przetestować siebie i swoje granice. Pokaże ci, że możesz to zrobić sam.

Spójrz, znam cięwciąż mam uczucia do swojej byłej. W przeciwnym razie nie byłoby cię tutaj, prawda?

Niemniej jednak nie oznacza to, że twoja emocjonalna zależność jest w porządku. Kiedy staniesz się dojrzały emocjonalnie i niezależny, podziękujesz Bogu za wykonanie tego kroku i brak kontaktu.

2. Odzyskanie szacunku do samego siebie

Utrata poczucia własnej wartości jest jednym z głównych skutków ubocznych toksycznego związku. W pewnym momencie zdajesz sobie sprawę, że nie możesz tego zrobić bez swojego partnera.

Zasadniczo wiesz, że musisz pogodzić się ze wszystkim, co oni ci robią. Czemu? Cóż, ponieważ jeśli związek się kończy, kończy się również twój świat.

W konsekwencji przestajesz szanować siebie.Nie możesz uwierzyć, że jesteś tak słaby, że nie możesz powiedzieć własnemu sercu, co ma robić.

Na szczęście wszystko to zmienia się w okresie braku kontaktu. Odzyskasz szacunek do siebie i poczucie własnej wartości, gdy zobaczysz, że wbrew wszelkim przeciwnościom jesteś w stanie przetrwać bez nich.

Szacunek twojego byłego

Szacunek jest jednym z najważniejszych filarów każdegozdrowa relacja. Każdy trener relacji powie ci, że nie ma miłości bez szacunku.

Czy naprawdę myślisz, że twoje były chłopak lub była dziewczyna będą cię szanować, jeśli będą wiedzieć, że mogą do ciebie wrócić, kiedy tylko zechcą? Czy myślisz, że docenią cię, jeśli będziesz pozwalał im traktować cię tak, jak chcą?

A może zaczną cię bardziej szanować, gdy minie ten okres? Czy bardziej docenią twoją obecność, gdy poczują twoją nieobecność? Czy będą podziwiać twoją zdolność do życia bez nich?

Myślę, że odpowiedzi na te pytania są dość oczywiste.

3. Czas zastanowić się nad swoim związkiem

Twój związek zakończył się z jakiegoś powodu. Nie ma znaczenia, czy uważasz, że nadal warto walczyć, czy nadal jest miłość między tobą a twoim byłym.

Prawda jest taka, że ​​coś z tym było nie tak. W przeciwnym razie to i tak by trwało.

Teraz jesteś w pewnym punkcie krytycznym. Masz dwie możliwości.Możesz użyć tego Ilość czasu opłakiwać swoje smutne przeznaczenie lub możesz zobaczyć brak reguły kontaktu jako szansa na zrobienie tego Dobra decyzja .

Nie potrzebujesz trenera relacji, aby dowiedzieć się, która ścieżka jest właściwa. Wykorzystaj ten okres ciszy radiowej, aby zastanowić się nad swoim romantycznym związkiem.

Co sprowadziło cię do tego zerwania? Co oboje zrobiliście źle? W jakich okolicznościach wróciłbyś razem ze swoim byłym?

Jakie były zalety twojego romansu? Jakie rzeczy sprawiły, że tak długo trzymałeś się swojego byłego?

Co można zmienić? Z jakimi sprawami musiałbyś sobie poradzić, czy ci się to podoba, czy nie?

Postaraj się być jak najbardziej realistycznym. Wydaje się, że to proste pytania, ale uwierz mi – uzyskanie odpowiedzi nie będzie bułką z masłem.

4. Definiowanie łamaczy transakcji i standardów

wyimaginowana kobieta siedząca przy stole

Ale hej, to nie jedyny romantyczny związek, na którym powinieneś się skupić. Zasada braku kontaktu działa jako szansa na powrót do poprzednich i przyszłych relacji.

Czego naprawdę chcesz? Posiadać twoje standardy wzrosły po twoim poprzednim związku? Czego się nauczyłeś?

Jakie rzeczy możesz tolerować u mężczyzny lub kobiety? Jakie są Twoje największe łamacze umów?

Co można negocjować, a czego nigdy byś nie wybaczył? Czy obniżyłabyś swoje standardy dla faceta lub dziewczyny, którą naprawdę lubisz?

Spróbuj wyobrazić sobie idealne dopasowanie. Jakie powinny mieć cechy?

Ludzie zapominają o swoich standardach i łamią interesy po zakończeniu ich długotrwałego związku i nadszedł czas, aby odświeżyć własną pamięć.

5. Silniejszy niż kiedykolwiek

Nigdy nie wiesz, ile możesz wziąć, dopóki nieprzejść przez druzgocący złamane serce. Myślisz o sobie jako słaby i bezbronny.

Myślisz, że ta jedna osoba nadaje Twojemu życiu cały sens. Jesteś przekonany, że bez nich byłbyś całkowicie zagubiony.

Myślisz, że nie jesteś w stanie poradzić sobie z żadną z życiowych trudności. Wtedy to cię uderza.

Testujesz swoje granice i zaczynasz żyć bez ukochanej osoby (chyba że byłeś w związku na odległość). I zgadnij co? Okazuje się, że mimo wszystko da się to zrobić.

Po zakończeniu okresu braku kontaktu zobaczysz, że dzięki temu jesteś znacznie silniejszy. Przeszedłeś przez coś, co wydawało się niemożliwe, i wyszedłeś z tego żywy.

Zrobiłeś to. Nauczył cię wiele, ale co najważniejsze, pomógł ci dowiedzieć się, do czego naprawdę jesteś zdolny.

Jeśli przejdziesz przez ten okres braku kontaktu, nie tylko pokonasz swojego byłego. Pokonasz również siebie, a to najsłodsze zwycięstwo w historii. Jak wspaniałe i wzmacniające to uczucie?

6. Cieszenie się samotnym życiem

Po latach spędzonych w związku przyzwyczajasz się do bycia czyimś chłopakiem lub dziewczyną. Zapominasz, jak to jest przejść przez życie samotnie, skoro spędziłeś tak dużo czasu jako część kogoś.

Dzieje się tak, nawet jeśli jesteś związany z narcyzem lub sprawcą.Twój związek staje się Twoją strefą komfortu, nawet jeśli nie jest najszczęśliwszy ani najzdrowszy.

Wyjście z tej strefy komfortu jest przerażające dla każdego. Samotne stawienie czoła światu bez tej drugiej osoby to ogromny krok i nigdy nie jest bułka z masłem.

Ale w pewnym momencie trzeba to zrobić.

Widzisz, najgorsze jest zrobienie skoku w samotne życie. Potem wszystko jest znacznie prostsze.

Oto, co ten okres braku kontaktu również da Ci: możliwość:ciesz się swoim samotnym życiem. To szansa na ponowne odkrycie siebie w zupełnie nowym świetle.

Bycie singlem bije w złym związku

Kołysanie samotnego życia jest jednym zzalety ciszy radiowej. Ale to coś więcej niż tylko zabawa.

Pod koniec tego okresu powinieneś zdać sobie sprawę, że bycie singlem oznacza bycie w złym związku w dowolnym momencie.Czas zrozumieć, że przebywanie z kimś ze strachu przed samotnością nigdy nie jest właściwym wyborem.

cómo darle oral a un chico

7. Uporządkuj swoje priorytety

Kolejna rzecz, którazgodnie z zasadą braku kontaktupomaga w uporządkowaniu spraw w twoim życiu. Kiedy wejdziesz w ten proces uzdrawiania, zdasz sobie sprawę, że musisz postawić siebie na pierwszym miejscu w życiu.

Nie możesz pozwolić, aby twoje szczęście zależało od twojej rodziny, twojego najlepszy przyjaciel , czy twoja praca, nie mówiąc już o twoim romantycznym partnerze. Tylko ty tu rządzisz… proszę, niech to zapadnie.

Trudno to pojąć, gdy nadal jesteś w związku. Ale moment, w którym zaczynasz dystansować się od swojego byłego chłopaka lub byłej dziewczyny, jest momentem, w którym zdajesz sobie sprawę, że tak naprawdę jesteś jedyną osobą, która się liczy.

Nie, to nie jest samolubne podejście. Oznacza to po prostu, że jesteś wystarczająco dojrzały, aby w końcu zobaczyć swoją wartość.

Oznacza to, że kochasz siebie na tyle, aby nie zadowalać się niczym mniej niż to, na co zasługujesz.

8. Przełamanie cyklu uzależnienia

wyimaginowana kobieta siedzi przy oknie i patrzy

Wiele osób myli uczucie zakochania z uczuciem uzależnienia. Jeśli masz problem z oderwaniem się od swojego byłego, możesz być jednym z tych, którzy są uwięzieni w toksycznym cyklu.

Mówią, że wyrobienie lub zerwanie z nałogiem zajmuje ci 21 dni.

A jeśli twój były właśnie taki był? Co by było, gdybyś przestał je kochać wieki temu, a ostatnio byłeś tylko połączony ze swoimi wspomnieniami?

Co jeśli jesteś uzależniony od dramatu i uwagi? A jeśli to tylko twoja obsesja lub kwestia twojego ego?

W takim przypadku musisz jak najszybciej przerwać ten cykl uzależnień. I nie możesz oczekiwać, że pomyślnie przejdziesz przez ten detoks, dopóki są jeszcze w twoim życiu, prawda?

Właśnie dlatego okres bez kontaktu dobrze Ci zrobi. Pomoże Ci zobaczyć, że możesz to zrobić bez nich. Pomoże Twojemu ciału, umysłowi i sercu przyzwyczaić się do ich braku.

Nawet jeśli wrócicie razem, tym razem będzie zdrowsze, ponieważ udało wam się wyrwać z nałogu.

Okres kryzysu

Będę z tobą szczery: ten detoks to nie tylko słońce i róże.To będzie bolesne, a czasami poczujesz się, jakbyś przechodził fizyczny kryzys, ponieważ tak bardzo tęsknisz za tą osobą.

I to jest zupełnie normalne. W końcu to pierwszy raz, kiedy mierzysz się z życiem bez ukochanej osoby.

Ale mogę ci obiecać jedną rzecz: w końcu będzie lepiej. Przezwyciężysz to uzależnienie i wrócisz do bycia dawnym sobą.

9. Czas na żałobę

Uzdrowienie nigdy nie następuje z dnia na dzień. Byłoby nienaturalne, gdybyś w mgnieniu oka zapomniała o kimś, kogo tak bardzo kochasz.

Zamiast tego jest to proces.Ma swoje etapy, przebieg i tempo, a najgorsze, co możesz tutaj zrobić, to pędzić.

Wiem, że łatwiej byłoby obudzić się rano z całym tym bólem za sobą, ale tak nie jest. Przynajmniej nie robią tego, jeśli chcesz to wszystko robić w zdrowy sposób.

Dlatego powinieneś wykorzystać ten czas jako doskonałą okazję do opłakiwania swojego przeszłego związku. Nawet jeśli twój były do ​​ciebie wróci, potraktuj to jako okazję do wypłakania tych wszystkich łez, które powstrzymywałeś od lat.

Zamiast gonić za związkami, spędź cały dzień w piżamach, oglądaj tandetne romantyczne filmy i płacz z serca.Zaufaj mi: nie ma w tym nic złego to tylko czyni cię człowiekiem.

10. Odzyskać swojego byłego

Wreszcie, oto, po co przyszedłeś: sposób, w jaki zasada braku kontaktu pomaga odzyskać ex . To się w końcu stanie.

Będą się bać, że cię stracą i uciekną z powrotem w twoje ramiona.Zobaczą, że nie zawsze będziesz tam, bez względu na to, co robią lub jak cię traktują.

Gdy zobaczą, że cię nie ma, zaczną za tobą tęsknić . Nagle zrozumieją, że są gotowi zrobić wszystko, aby odzyskać cię.

Ale dlaczego jest to najmniej ważna korzyść z braku kontaktu?Ponieważ w tym momencie możliwe jest, że ich nie cofniesz.

Tak, dobrze mnie usłyszałeś. Kiedy twój były skontaktuje się z tobą, już przeszedłeś przez proces wzmacniania siebie i prawdopodobnie zdasz sobie sprawę, że możesz zrobić znacznie lepiej niż oni.

5 znaków, że zasada braku kontaktu działa

uśmiechnięta kobieta siedząca na podłodze oparta o kanapę i naciskająca przycisk telefonu

Skąd wiesz, czy jesteś na dobrej drodze? Skąd możesz wiedzieć, czy wszystko działa na twoją korzyść?

1. Oni wyciągają rękę

Jeśli twój były kontaktuje się z tobą – wtedy okres braku kontaktu był korzystny. To jest to, co chciałeś osiągnąć przez cały czas, prawda?

Cóż, gratulacje, masz to.

Ale proszę o uwagę. Nie oznacza to, że koniecznie dostaniesz telefon lub SMS-a od swojego byłego.

Wiele osób nie ma odwagi, aby zrobić pierwszy krok, dopóki najpierw nie przetestują wody. Tak więc, jeśli zaczną pytać o ciebie wspólnych znajomych, zacznij pojawiać się w miejscach, w których spodziewają się cię zobaczyć, lub wysyłaj jakąkolwiek inną wskazówkę – bez wątpienia docierają do nich.

2. Czujesz się lepiej

Jak powiedziałem: są ważniejsze rzeczy niż sprawienie, by twoja była za tobą tęskniła. Odzyskanie poczucia własnej wartości oraz poprawa samopoczucia i zdrowia psychicznego jest tutaj najwyższym priorytetem.

To normalne, że czujesz się rozdarty podczas bolesnego złamanego serca. To normalne, że tęsknisz za drugą osobą podczas tego detoksu.

Niemniej jednak,moment, w którym zaczynasz czuć się lepiej, to moment, w którym wiesz, że okres braku kontaktu przynosi rezultaty.

Uczysz się żyć bez swojego byłego. Znajdujesz szczęście w małych rzeczach. Znowu się śmiejesz i uśmiechasz.

Cieszysz się czasem spędzonym z najlepszymi przyjaciółmi i rodziną, nie poświęcając każdej minuty na myślenie o nich. Hej, zaczynasz nawet zauważać innych facetów lub dziewczyny.

Wszystko to oznacza, że ​​jesteś na dobrej drodze.

3. Tęsknią za tobą

wyimaginowany mężczyzna siedzący przy stole

Jeśli twój ex tęskni za tobą, oznacza to, żeTwoja praca jest skończona i wypełniłeś swoją misję.Jednak,nie muszą ci właściwie mówić Przepraszam albo tęsknię za tobą.

Najlepszym sposobem, aby to rozgryźć, jest skorzystanie z ich kont w mediach społecznościowych – to znaczy, jeśli nie zablokowałeś ich wszędzie.

Czy publikują smutne cytaty i piosenki, które znasz, przypominają im o tobie? Czy jako pierwsi oglądają Twoje historie na Instagramie i Snapchacie?

Czy znaleźli dziewczynę lub chłopaka z odbicia, który jest twoim obrazem? Czy robią co w ich mocy, aby udowodnić całemu światu, jak bardzo są szczęśliwi bez ciebie?

To wszystko są kuloodpornepodpisuje, że twój ex tęskni za tobą.

Oczywiście nie oznacza to, że powinieneś działać i wykonać pierwszy krok. Ale jestem pewien, że sam pomysł da ci wystarczającą satysfakcję na początek.

4. Zastanawiasz się nad wzorcami swoich relacji

Jednym z celów braku kontaktu jest zastanowienie się nad wszystkim, co poszło nie tak w poprzednim związku. Ale nie tylko to: powinieneś także poświęcić chwilę na ogólne przemyślenie swoich wzorców randkowych.

Po zakończeniu tego okresupowinieneś być lepszą, bardziej ulepszoną wersją swojego złamanego serca od początku historii. Powinieneś być bardziej dojrzały, jeśli chodzi o wiedzę, czego i kogo chcesz lub nie chcesz.

Jeśli przyłapiesz się na myśleniu o swoich błędach i rzeczach, z którymi się znosisz, chociaż nie powinieneś, to znak, że okres bez kontaktu działa.

5. Chcą wrócić do siebie

Wreszcie, jeśli twój były powie ci, że przepraszam i chcę cię z powrotem, wszystko jest więcej niż jasne. Twój mały wyczyn wyszedł najlepiej i dostałeś dokładnie to, czego chciałeś.

Ale czy te słowa są gwarancją, że uda wam się zbudować? zdrowa relacja tym razem? Czy to oznacza, że ​​oboje dorastaliście jako jednostki?

Czy to oznacza, że ​​rzeczy magicznie ułożą się na swoim miejscu, jakbyś nigdy się nie zerwał?

Nienawidzę cię zawieść, ale odpowiedź brzmi nie.

Przede wszystkim to, że ktoś chce Cię odzyskać, nie oznacza, że ​​Cię kocha. Mogą to robić ze względu na swoje ego lub po prostu dlatego, że nie znaleźli nikogo wygodniejszego.

Koniec końców, nawet jeśli wciąż jest miłość, nie wystarczy, że odbudujesz upadłe imperium.

Walka nie kończy się w momencie, gdy wrócicie do siebie. Właściwie to wtedy naprawdę się zaczyna!

Co się dzieje po 30-dniowej zasadzie braku kontaktu?

wyimaginowany mężczyzna siedzący na zewnątrz

Najlepszą rzeczą w zasadzie braku kontaktu jest to, że nie możesz niczego stracić.Ty albo mieć swój ex z powrotem albo zdasz sobie sprawę, że tak naprawdę nie chcesz ich z powrotem.

Lub, w niektórych przypadkach, oba scenariusze mają miejsce jednocześnie: uświadamiasz swojemu ex, co stracił, ale jednocześnie dowiadujesz się, że jesteś gotowy, aby przejść dalej bez nich. Tak czy inaczej, jest to sytuacja korzystna dla obu stron.

Brak zasady kontaktu, męska psychologia

wyimaginowana kobieta siedząca na molo

O czym myśli, gdy nie ma kontaktu?

Każdy trener randkowy ci to powiebrak kontaktu działa lepiej na a psychologia mężczyzny niż u kobiety.

Z natury mężczyźni są myśliwymi.Nic nie bawi ich bardziej niż zdobywanie czegoś lub kogoś, za kim muszą gonić.

Po prostu musisz go zastanowić:Gdzie byłeś? Zamieniłeś go na kogoś lepszego?

Cisza radiowa sprawia, że ​​facet za tobą tęskniponieważ stanowi dla niego wyzwanie. Kochają pościg i zawsze będą bardziej zainteresowani kobietą, która gra, którą trudno zdobyć.

Oczywiście nie zapominajmy o części, w której on…uświadamia sobie, co stracił. Niestety, nie dzieje się to od razu, ale w końcu każdy facet dochodzi do wniosku, że jego toksyczne zachowanie przegoniło najlepszą kobietę, jaką kiedykolwiek miał.

W zasadzie żaden kontakt z mężczyznami zawsze działa jak czar. Pytanie tylko: czy wyjdzie na czas? Kiedyczy zacznie tęsknić za tobą??

Muszę cię ostrzec: wielu facetów domyśla się wszystkiego, kiedy jest za późno.

Podsumowując:

Każdy trener randkowy powie ci to samo:nie możesz się pomylić z brak zasady kontaktu . W rzeczywistości jest to najlepszy sposób na oczyszczenie rzeczy z przeszłości, w taki czy inny sposób.

Ale proszę, mądrze wykorzystaj ten czas. Nie marnuj czasu na cierpliwe siedzenie i czekanie na powrót byłego.

Obiecuję, że prędzej czy później spróbują wrócić. Niemniej jednak,Twoim głównym celem powinno być: pójść dalej od nich, a co najważniejsze pokaż sobie, że ich nie potrzebujesz.