Według nauki, 11 cech fizycznych, którym ludzie nie mogą się oprzeć

Ząb, twarz, warga, skóra, usta, uśmiech, wyraz twarzy, szczęka, podbródek, nos, Obrazy Getty Twarz, warga, wyraz twarzy, skóra, ząb, uśmiech, podbródek, usta, głowa, nos, Getty

Nie zapomnij przypiąć tej historii na później i obserwuj Redbook na Pinterest, aby uzyskać więcej porad dotyczących seksu i relacji.Wszyscy wiemy, że za każdym razem, gdy mężczyzna patrzy na nas raz, prawdopodobnie myśli o tymseks. Ale teraz nauka może wyjaśnić, dlaczego mężczyźni nieustannie nas sprawdzają. Okazuje się, że istnieje specjalna formuła ich ponownego spojrzenia. Niektóre z nich są głupie, ale większość z nich można łatwo przygwoździć.

WedługBusiness Insider, za każdym razem, gdy mężczyzna sprawdza kobietę, przeprowadza ocenę sprawności reprodukcyjnej. Mężczyźni zostali stworzeni do poszukiwania kluczowych cech u kobiet. Te cechy sprawiają, że kobiety są atrakcyjne, ponieważ kojarzą się z dobrym zdrowiem i płodnością. Kiedy mężczyźni zauważają te cechy, podświadomie myślą, że mogłaby mieć moje dzieci! Sprawiając, że podświadomie lub bardzo świadomie przyciągają cię.¿Cuál es la comida más quemagrasas?

Nauka dowiodła, że ​​kobiety pociągają mężczyzn dzięki tym 6 cechom. Zgodnie z danymi, oto, co trzeba zrobić, aby być „atrakcyjnym”:

Stosunek szerszej talii do bioder.Najwyraźniej szczególnie przyjemny jest stosunek 7:10. Talia i biodra są związane z porodem, co sprawia, że ​​mężczyźni myślą, że te duże biodra byłyby świetne do urodzenia mojego dziecka!

figura klepsydry nauka przyciągania Getty Images

Wysoki głos.Według badania cytowanego w filmie, wysoki głos przywołuje młodość i oznacza małe, kobiece ciało, które jest atrakcyjne dla mężczyzn. Powiedzmy tylko, że nasze piskliwe wrzaski na skandaliczne wydarzenia w Real Housewives są oznaką ewolucji w pracy.Zdrowe włosy. Błyszczący, pełne i długie włosy są bardzo atrakcyjne. Znowu jest to oznaka zdrowia i płodności. I na szczęście, bardzo udawana dzięki regularnym wizytom w salonie i wybuchom. Pamiętaj, że to dla przyszłości rasy ludzkiej.

Uśmiechy.Oczywiście szczęśliwi ludzie to atrakcyjni ludzie. Ale nauka dowiodła również, że im bielsze zęby, tym lepiej.

señales para saber si está embarazada
uśmiech nauka przyciągania Getty Images

Mniej makijażu.Możesz pomyśleć, że konturowanie, warstwy cieni i odważne usta dodają Ci uroku, ale okazuje się, że naturalny wygląd jest bardziej atrakcyjny dla mężczyzn. Film mówi, że mężczyźni wolą kobiety, które używają do 40% mniej kosmetyków. Ale nauka nie powinna ci powiedzieć, że naturalny ty jest najlepszy ty.Ubrany na czerwono.Jest powód, dla którego czerwień kojarzy się z pożądaniem. Naukowcy udowodnili, że noszenie czerwieni zwiększa atrakcyjność. W rzeczywistości odkryli, że to zjawisko sprawdza się również u innych zwierząt. Uwaga dla siebie: czyścić chemicznie na czerwonosukienkana sobotnią randkę.

Ciemne pasma. Okazuje się, że panowie nie wolą blondynki, zgodnie zBadanie z 2008 r130 mężczyzn (i 112 kobiet) opublikowanych wScandinavian Journal of Psychology. „Wbrew oczekiwaniom & hellip;brunetkizostały ocenione bardziej pozytywnie niż blondynki ”- piszą naukowcy. Z drugiej strony długość włosów „miała tylko niewielki wpływ na oceny atrakcyjności”.

brunetka nauka przyciągania Getty Images

Wysokość. Jeden (niesamowicie dokładny)Analiza z 2010 rokuprzeprowadzone przez ekspertów z Uniwersytetu Nowej Południowej Walii w Sydney - zatytułowane `` Much More Than a Ratio: Multivariate Selection on Female Bodies '' - pokazały, że chociaż czynniki takie jak stosunek talii do bioder i rozmiar biustu wpływają na to, jak mężczyźni postrzegają kobiety, nie opowiadaj całej historii. Wyższe kobiety były oceniane jako bardziej atrakcyjne, ale - przynajmniej mówiąc ewolucyjnie - mężczyźni niekoniecznie szukają smukłych, gotowych do startu postaci. Badani mężczyźni preferowali kobiety z nogami proporcjonalnymi do ich wzrostu.

Długość ramienia.Nie wykazano, że długie nogi są cechą, której szukają mężczyźni, ale długie ręcebyli. 'Zdecydowanie preferowano zeskanowane ciała wyższych kobiet, które miały dłuższe ramiona' - piszą naukowcy z Sydney. Swoją rolę odegrał również obwód ramienia - najwyraźniej mężczyzn pociągają kobiety z długimi nogawkamiismukłe ramiona.

Wielkie cycki.Mam nadzieję, że siedzisz: wierz lub nie, mężczyźni lubią duże cycki. Ale zwłaszcza w połączeniu z wąską talią, co, jak zauważają naukowcy, zostało już ustalone w kilku wcześniejszych badaniach. W innych wiadomościach, które nikogo nie zaskoczą, badania śledzące ruch oczu wykazały, że patrząc na zdjęcia kobiet, mężczyźni najpierw sprawdzali ich piersi i talię. „Mężczyźni również dłużej patrzyli na piersi, ale oceny atrakcyjności częściej opierały się na samych ocenach talii niż piersi” - piszą.

alimentos que hacen que tu vagina sepa mal

Ogólna pielęgnacja.W badaniu z 1997 r. Opublikowanym w czasopiśmie Obecna psychologia , zmienne cechy, takie jak sposób pielęgnacji ciała i postawa, okazały się równie ważne, jak stałe cechy, takie jak wzrost. Powód: Dowody na samoopiekę sygnalizują innym, że jesteś zdrowy i silny (a zatem jesteś dobrym partnerem reprodukcyjnym).

puede agacharse lastimar al bebé
nauka o pielęgnowaniu przyciągania Getty Images

To wszystko powiedziawszy, istnieje wiele przeciwnych badań, które wskazują, że mężczyźni są po prostu szczęśliwi, że w ogóle uprawiają seks. Jedno jest pewne - mają szczęście, że nas mają, tacy jacy jesteśmy.

Podążać Redbook na Facebooku.