Zasada braku kontaktu: najlepszy sposób, aby przejść dalej (lub je odzyskać)

Zasada braku kontaktu: najlepszy sposób, aby przejść dalej (lub je odzyskać)

Kiedy z kimś zrywasz, cały twój świat staje się otchłanią pełną komedii, tony lodów, płacz, niemożność zaśnięcia i przekonywanie się, że nigdy więcej się nie zakochasz.Oczywiście niekoniecznie musi to być dokładnie w tej kolejności, ale masz pomysł.

Kiedy przechodzisz przez rozstanie, wszystko, co możesz zrobić, to pomyśleć o nich, co mogłeś zrobić, aby wszystko zmieniło się i co robią teraz.cortes de pelo para crecer el pelo corto

Kiedy z kimś zrywasz,nie możesz przestać odwiedzać ich profilu w mediach społecznościowych i potajemnie mieć nadzieję, że w końcu do Ciebie napiszą(zakładając, że nadal masz do nich uczucia). W niektórych przypadkach nie możesz przestać o tym myślećDlaczego mnie zablokowali?

A może zaczniesz przekonywać siebie, że przeniosłeś się już w rekordowym czasie, ale sam wiesz, że szanse na to, że to prawda, są naprawdę niskie.

Kiedy z kimś zrywasz, czujesz się zagubiony, zdezorientowany, kuszony do robienia rzeczy, o których wiesz, że nie powinieneś się martwić.Zasada braku kontaktuprzychodzi na ratunek!Jaka jest zasada braku kontaktu?

kobieta patrząca na telefon leżąc na łóżku

Zasadniczo zasada braku kontaktu to okres, w którym powstrzymujesz się od kontaktu ze swoim byłym. Oznacza to brak SMS-ów i brak połączeń telefonicznych.

Oznacza to również brak odwiedzania ich mediów społecznościowych, prześladowania ich lub odwiedzania ich w prawdziwym życiu.Zasada braku kontaktu oznacza odcięcie kontaktu w każdym tego słowa znaczeniu, dzięki czemu możesz oczyścić głowę, zyskać trochę miejsca i czasu dla siebie i dla siebie nawzajem.

Prawidłowo zastosowana zasada pomaga prawidłowo wyleczyć się z rozstania, a także przyspiesza proces gojenia.

Pozwala ci rozwijać się jako osoba, ale może również pomóc w ponownym zjednoczeniu się ze swoim byłym we właściwy sposób, jeśli oboje wierzycie, że powrót do siebie jest właściwą rzeczą.

Znaczenie zasady braku kontaktu po zerwaniu

kobieta w czarnym kapeluszu siedząca w pobliżu wody

Aby zademonstrować znaczenie zasady braku kontaktu, posłużę się trzema praktycznymi przykładami:

do)Powiedzmy, że chcesz o kimś zapomnieć ipójść dalej, ale nadal odwiedzasz ich profil, ciągle wysyłasz SMS-y, dzwonisz do nich (a może do obu), wciąż mając nadzieję, że jakoś magicznie je wyleczysz i zapomnisz.

b)Załóżmy teraz, że nie masz pojęcia, co zrobić po rozstaniu. Czujesz się całkowicie zdezorientowany i nie jesteś pewien, czy powinieneś iść dalej, czy ponownie się zjednoczyć. Nadal masz do nich uczucia i masz nadzieję, że pewnego dnia wrócicie do siebie, ale nie jesteś pewien, czy powinieneś. Więc ciągle do nich wysyłasz SMS-y, dzwoniąc do nich (a może do obu) w nadziei, że w jakiś magiczny sposób zaoferowano ci rozwiązanie swojego problemu.

C)Albo jesteś stuprocentowo pewien, że chcesz wrócić do siebie, ale nie masz pewności, czy chcą tego samego. Więc ciągle do nich wysyłasz SMS-y, dzwonisz do nich (a może do obu), mając nadzieję, że w końcu zmienią zdanie.

Pozwól, że zadam Ci jedno ważne pytanie:Czy uważasz, że w którymkolwiek z tych trzech przykładów skontaktowanie się z nimi po zerwaniu jest dobrym pomysłem? Jeśli tak, dlaczego? Jeśli nie, dlaczego nie?

Ponieważ nie znam twojej odpowiedzi, wyjaśnię ci, dlaczego nie jest dobrym pomysłem kontaktowanie się ze swoim byłym po rozstaniu. Odpowiedzi są dość proste:

do)Jeśli chcesz o nich zapomnieć i iść dalej, skontaktowanie się z nimi sprawi, że będziesz jeszcze bardziej zdezorientowany i nie będziesz w stanie przestać o nich myśleć.

b)Jeśli nie masz pojęcia, co powinieneś zrobić po rozstaniu, lepiej dać mu trochę czasu, niż iść w złym kierunku, podejmując impulsywne decyzje.

C)Jeśli chcesz wrócić do siebie, ale twój były nie jest tego pewien, skontaktowanie się z nimi sprawi, że poczują się pod presją i pogorszą sytuację. Zamiast tego musisz dać im trochę miejsca i czasu na zastanowienie się, czego naprawdę chcą.

Dlatego, moje panie i panowie, zasada 90-dniowego braku kontaktu po zerwaniu jest najlepszym rozwiązaniem. Jeśli mi nie wierzysz, na to też mam rozwiązanie:

Dlaczego zasada braku kontaktu zawsze działa?

Sam byłem sceptycznie nastawiony do siły zasady braku kontaktu, ale kiedy zacząłem ją stosować, moje życie i perspektywa zerwania zmieniły się drastycznie.

Kiedyś byłam jedną z tych osób, które nie mogły nic zrobić, nie myśląc o moim byłym i czując potrzebę skontaktowania się z nim.

cómo recuperar tu matrimonio

Nie zdawałem sobie nawet sprawy, jak to wszystko było torturą, a kiedy zastosowałem zasadę braku kontaktu, rozkwitłem.

Nie mówię, że przejście było łatwe. To było bolesne, przygnębiające i ogólnie trudne, ale najważniejsze jest to, że jest to MOŻLIWE i każdy z was może to zrobić tylko wtedy, gdy naprawdę tego chce.

Jeśli nadal jesteś sceptyczny lub obojętny na tę zasadę, oto dlaczego zasada braku kontaktu zawsze działa:

  • Daje miejsce na detoks i oczyszcza głowę
  • Daje ci nowe spojrzenie na rzeczy
  • Daje ci szansę, aby się pozbierać
  • Przypomina Ci, że jesteś twórcą własnego szczęścia
  • Daje drugiej osobie przestrzeń, by za tobą tęsknić (co jest świetne, jeśli też za nią tęsknisz)

Lubię postrzegać zasadę braku kontaktu jako rodzaj odwyku. Kiedy spędzasz z kimś tyle czasu, w pewnym sensie uzależniasz się od niego, ponieważ jest on ważną częścią twojego życia.

To główny powód, dla którego nie możesz przestać o nich myśleć i czujesz pokusę skontaktowania się z nimi po rozstaniu.

Stosując tę ​​zasadę, pozwalasz sobie ponownie połączyć się ze swoim prawdziwym ja i oczyścić całą negatywność, która nagromadziła się podczas bycia razem.

Jeśli chcesz iść dalej, ważne jest, abyś dał sobie trochę miejsca i czasu na prawidłowe wyleczenie.

Jeśli chcesz wrócić do siebie, ważne jest również, abyś dał swojemu związkowi trochę czasu na ochłodzenie i uzdrowienie.

Zasada No Contact a męska psychologia

zamyślony mężczyzna w pasiastej koszuli patrzący przez okno

Wiele kobiet pytało mnie o zasadę braku kontaktu i jej wpływ na męski gatunek.

Niektórzy z nich (z jakiegoś powodu) uważali, że ta zasada nie działa w ich przypadku, a innych po prostu interesowało to, jak postrzegają ją mężczyźni.

Pozwól, że odpowiem na pierwsze pytanie:Tak, zasada braku kontaktu działa na wszystkich, a mężczyźni nie są wyjątkiem.

Jeśli zastanawiasz się, jak zachowują się podczas reguły, dokładnie tak dzieje się w jego umyśle podczas zasady braku kontaktu (wraz z moimi komentarzami w nawiasach):

Będzie zdezorientowany.(OMG, ciągle do mnie pisała i dzwoniła, a teraz zaczynam myśleć, że ta kobieta już nie żyje. Może w końcu się przeprowadziła lub spotkała kogoś innego – a może jedno i drugie.)

Będzie się zastanawiał, co dzieje się w twojej głowie i życiu.(Zastanawiam się, czy nadal mnie lubi. Może nadal jest we mnie zakochana, ale nie chce, żebym o tym wiedział, i dlatego mnie ignoruje. Zastanawiam się, co ona teraz robi. Może ona też o mnie myśli, ale udaje, że tak nie jest. Czekaj, czy to w ogóle możliwe?)

Może też czuć złość.(Nienawidzę tej kobiety. Kogo ona myśli, że ignoruje mnie w ten sposób i usuwa mnie ze swojego życia? Wiem, kim ona jest. Jest pasywno-agresywną manipulatorką, a i tak lepiej mi bez niej. Gdybym tylko mógł przestać o niej myśleć i usunąć swoje uczucia do niej, moje życie byłoby łatwiejsze.)

Może też za tobą tęsknić (zakładając, że nadal coś do ciebie czuje ).(Nie mogę przestać myśleć o tym, jak się uśmiecha, o tym, jak je ulubioną czekoladę, o tym, jak jej oczy błyszczą radością, gdy mnie widzi. Cóż, ilekroć mnie widywała. Boże, tak bardzo za nią tęsknię, i to mnie zabija.)

Notatka:Jednym z największych znaków, że tęskni za tobą w okresie braku kontaktu, jest to, że zaczyna do ciebie pisać.

Mam nadzieję, że te wyjaśnienia pomogły ci zrozumieć, co dokładnie dzieje się w jego umyśle, gdy nie masz kontaktu. Istnieją dwa możliwe wyniki:

do)Albo rozwinie w tobie silniejsze uczucia i zainicjuje ponowne połączenie.

b)Albo w końcu pójdzie dalej.

¿Cuándo saben las mujeres que están embarazadas?

Jest też jedna ważna rzecz, o której powinieneś pamiętać. Nie każdy samiec zareaguje w ten sposób na regułę. Jeśli nie masz kontaktu z narcyzem, sprawy mogą wyglądać inaczej.

Jedną z rzeczy, które się wydarzą, gdy nie będziesz miał kontaktu z narcyzem, jest udawanie, że biorą odpowiedzialność i obiecują zmianę.

Zrobią to, ponieważ wiedzą, że schrzanili sprawę i nie ma szans, żebyś chciał wrócić do siebie, jeśli nie obiecają ci, że się zmienią.

Teraz pytanie brzmi:Czy naprawdę są gotowi na zmianę, czy tylko mówią, że mają tobą manipulować?Strzec się.