To nie twoja wina, którą zostawił - Grudzień 2022

Jesteś załamany i wszystko, co możesz pomyśleć, to wszystko, co powinieneś był zrobić. Jesteś pochłonięty wszystkim, co jeśli i jak to możliwe, że gdybyś to zrobił, to i tak byłby przy tobie.

Prawda jest jednak taka, że ​​chciał tylko wymówki, by odejść. I choć prawda naprawdę łamie ci serce, to nie twoja wina, którą zostawił.lo que agrada a un hombre en la cama

Zawsze byłeś przy nim, gdy kogoś potrzebował. Nie miało znaczenia, czy miałeś zły dzień, czy byłeś naprawdę zajęty, czy też musiałeś przegapić naprawdę ważne rzeczy, ponieważ zawsze był pierwszy.

W tym czasie nie było dla ciebie wielkim poświęceniem, aby postawić go na pierwszym miejscu. Dopóki nie zacząłeś zdawać sobie sprawy, że pierwszy raz pojawiłeś się w jego umyśle, kiedy cię potrzebował.

Jako dziewczyna starałeś się być kobietą, której potrzebował, ale także kobietą, której pragnął. Zawsze próbowałeś zagryźć wargę, kiedy powiedział coś złośliwego.Kiedy twoja opinia różniła się od jego, po prostu starałeś się zmienić temat. Ponieważ dla ciebie uszczęśliwienie go było ważniejsze niż racja, i na tym właśnie polega zdrowy związek. Z wyjątkiem zdrowego związku przebiega w obie strony.

To nie twoja wina, że ​​nie widział twojej wartości. Zrobiłeś dla niego wszystko, co miałeś, i wykorzystał to. Ale nie myśl, że przez chwilę nie będzie za tobą tęsknił.

dile a tu esposa que la amas

Będzie, ale chciał tylko kogoś łatwego. Ktoś, kto nie miał mózgu, ktoś, kto mógłby zrobić z niego dokładnie to, kim chciał.Ale to nie ty i czy chcesz wiedzieć, dlaczego? Ponieważ jesteś inteligentną, silną i niezależną kobietą. Nie potrzebujesz mężczyzny w swoim życiu, który wysysa z ciebie wszystko, mężczyzny, który jest samolubny, chciwy i okropny. To nie twoja wina, że ​​nie zdawał sobie sprawy, jak wspaniała jesteś kobietą.

Znasz swoją wartość i chociaż twoje serce jest złamane, zrobiłeś wszystko, co w twojej mocy, aby być dziewczyną jego marzeń. I po prostu nie był odpowiedni dla ciebie.

Nie zasługiwał na sposób, w jaki go traktowałeś lub sposób, w jaki zawsze stawiałeś go na pierwszym miejscu, nawet jeśli prawdopodobnie wiedziałeś, że to nie był najlepszy pomysł.

Ale to różnica między tobą a nim. Sprawy potoczyły się tak, jak one, ponieważ nie zasługuje na dziewczynę taką jak ty.

que comer cuando tienes gas

Nie zasługuje na kobietę, która rozumie znaczenie kompromisu, kiedy tego nie robi. Nie powinien mieć prawa być z kobietą, która stawia go na pierwszym miejscu, podczas gdy on myśli tylko o sobie.

Odszedł, ponieważ nie zasługuje na ciebie i chociaż teraz tak się nie czuje, pewnego dnia zdasz sobie sprawę, że była to jedna z najlepszych rzeczy, jakie kiedykolwiek ci się przydarzyły.

Pewnego dnia znajdziesz mężczyznę, który czyni cię swoim jedynym. Pewnego dnia będziesz miał człowieka, który stawia cię ponad wszystko i wszystko. W końcu zrozumiesz, jak to jest, gdy ktoś cię kocha tak samo jak ty.

I będzie to przebudzenie. Nagle przypomni Ci o każdym złamanym sercu w przeszłości io tym, jak bardzo ranili… Ale w tym momencie zdasz sobie sprawę, dlaczego tak się stało i jak bardzo jesteś wdzięczny, że tak się stało.

Sprawili, że jesteś silniejszy, ale także pomogli ci zrealizować swoją wartość, co z kolei pomogło ci znaleźć mężczyznę swoich marzeń!

ideas geniales de la fiesta de cumpleaños para adultos

Zanim zaczniesz obwiniać siebie, pamiętaj, że wszystko dzieje się bez powodu. A kiedy ktoś nie zasługuje na ciebie, jego odejście jest najlepszą rzeczą, jaka może ci się przydarzyć.