Jak taniec na rurze pomógł tej kobiecie schudnąć i pokonać depresję - Wrzesień 2022

Zabawa, ramię, fotografia, staw, szczęka, interakcja, narząd, talia, uroda, czarne włosy,

Kerry Derham osiągnął dno. Po tym, jak obraźliwy związek zakończył się w wieku dwudziestu lat, Kerry, która ma teraz 31 lat, przytyła 50 funtów, próbując uspokoić swój ból. Ale jej waga nie była jej jedyną walką. W tym czasie straciła również swój dom z powodu trudności finansowych.

`` Miałam wokół siebie ludzi, którzy chcieli mnie wykorzystać i bez własnej winy popadłam w poważny dług '' - powiedziaławyjaśnił.„Zawsze płaciłem wszystkie rachunki, ale ludzie, których wspierałem finansowo, po prostu znikali i zostawiali mnie bez grosza”.

Zdesperowana Kerry pomyślała, że ​​jedynym wyjściem jest odebranie sobie życia.

Błagając o pomoc, przecięła sobie nadgarstki - to była pobudka, której potrzebowała.Następnego dnia poszła do lekarza, który zasugerował jej przyjmowanie leków przeciwdepresyjnych, ale ostatecznie Kerry, która już przeżyła raka szyjki macicy, zdecydowała, że ​​sama to pokona.

Chociaż antydepresanty są z pewnością pomocne dla wielu ludzi, Kerry powiedział: „Nie chciałem polegać na lekach lub pigułkach, aby mnie uszczęśliwić. Wiedziałem, że to coś, co muszę zrobić dla siebie.

„Nie przeżyłem raka, aby po kilku latach zrezygnować z siebie”.Zamiast tego postanowiła znaleźć nową pasję, która pomoże jej wzmocnić osłabioną samoocenę, co skłoniło ją do podjęcia tańca na rurze.