35 rzeczy, które Twoja żona zawsze chce usłyszeć - Grudzień 2022

Fotografia, romans, miłość, żółty, czoło, interakcja, fotografia, przytulenie, ceremonia, ramię,

Mężowie, czy martwicie się, że nie wiecie, co powiedzieć żonie? Jesteśmy z Tobą. Ponieważ czasami „Kochanie, położę dzieci do łóżek” znaczy nawet więcej niż „Kocham cię”.

Zobacz galerię 36Zdjęcia Moda uliczna, szorty, staw, obuwie, kolano, podpis pod zdjęciem, fotografia, but, rekreacja, talia, Getty 1z 36Nie zapomnij przypiąć tej galerii na później!

I śledź Redbook na Pinterest, aby uzyskać więcej porad dotyczących seksu i związków.qué hacer si cree que está embarazada
dwaz 36„Spotkaj się z dziewczynami”

Wielu mężczyzn nie rozumie, jak bardzo kobiety potrzebują innych kobiet. Przyjaciółki twojej żony są jej powiernikami i cheerleaderek - nie wspominając o tym, że rozumieją takie rzeczy jak poród, miesiączka i Ryan Gosling w sposób, którego nigdy nie potrafisz. Upewnij się, że twoja żona ma dużo czasu dla dziewczynki, a ona będzie w stanie lepiej docenić, jakim jesteś wspaniałym mężczyzną.


3z 36`` Odkurzyłem pod kanapą ''

Są obowiązki, a potem są posługi. Każdy ma coś, czego nienawidzi i będzie zwlekał, dopóki zające kurzu ożyją. Ale jeśli wykonujesz najbardziej znienawidzoną pracę swojej żony, nie tylko wykonujesz jej solidną pracę, ale także pokazujesz jej, że zależy Ci na jej wygodzie.4z 36'Zajmę się tym'

Kryzysy w ostatniej chwili mogą stać się poważnymi sytuacjami awaryjnymi, jeśli będzie w drodze do drzwi. Uspokój umysł swojej żony, dając jej znać, że masz to. Cokolwiek to jest, od płynów ustrojowych po zajęcia baletowe, poradzisz sobie z tym, więc nie musi się martwić.

5z 36„Oto moja piękna panna młoda”

Jeśli od dnia Twojego ślubu minęło więcej niż kilka miesięcy, prawdopodobnie to żona (i być może mama) przejęła jej tożsamość. Ale dzień twojego ślubu był dla niej magiczny i pokocha wspomnienie dnia, kiedy była piękną panną młodą - i nadal jest tym dla ciebie. W końcu możesz się starzeć, ale twoja miłość nie!

6z 36„Jutro wziąłem urlop”

Planowane wakacje Disneya czy zaimprowizowana wycieczka do muzeum, to nie ma znaczenia. Fakt, że spędziłeś czas z napiętego harmonogramu, aby być z nią, wiele znaczy!
7z 36'Śniadanie w łóżku'

To nie musi być Dzień Matki ani jej urodziny, żeby zrobić coś wyjątkowego dla żony - w rzeczywistości jest to jeszcze bardziej znaczące, gdy tak nie jest. Przyniesienie jej ciepłego kubka czegoś rano lub potarcie nóg wieczorem to prosty sposób na okazanie jej miłości i troski o nią.

8z 36Idź, zrób coś dla siebie '

Niezależnie od tego, czy twoja żona relaksuje się, robiąc paznokcie, chodząc na siłownię, pijąc kawę z przyjaciółką czy robiąc zakupy, każda kobieta ma swoje ulubione zajęcia, kiedy jest bardzo zestresowana. Jednak kobiety zbyt często stawiają swoje potrzeby na ostatnim miejscu, więc daj jej delikatne, pozbawione poczucia winy przypomnienie, by zadbać o siebie. Co więcej, zadbaj o dzieci lub inne obowiązki, aby nie musiała się o nic martwić, gdy jej nie będzie.

9z 36`` Nie mogę przestać o tobie myśleć ''

Kiedy pierwszy raz się spotykaliście, zawsze myśleliście o sobie, ale teraz, gdy pośpiech romansów opadł, łatwo stracić tę pasję. Jednak żony uwielbiają słyszeć, że myślisz o niej tak samo teraz, jak wtedy. Nie musisz zatrudniać skywriterki, po prostu wyślij jej krótkiego SMS-a lub nawet chytrze mrugnij przez stół. Wtedy ona też będzie myślała o tobie!

10z 36`` Wstanę dziś z dzieckiem ''

Nowe dzieci to trudne przystosowanie dla całej rodziny, zwłaszcza jeśli nie śpią dużo, ale zwykle to matki biorą na to ciężar. Daj jej spokój, proponując, że obudzisz się w nocy i nakarmisz, przewiniesz i uspokoisz dziecko. Nawet jeśli karmi piersią, możesz przynajmniej przynieść dziecko do niej lub odciągnąć pokarm przed pójściem spać. To niesamowite, co jedna pełna noc może zdziałać dla ducha mamy!

jedenaściez 36'Tęsknię za Tobą'

Nawet jeśli nie byłeś incommunicado, wykonując misję szpiegowską w obcym kraju przez sześć tygodni i właśnie byłeś w pracy lub wyjechałeś na weekend, twoja żona wciąż za tobą tęskni. I miło słyszeć, że też za nią tęsknisz. To prawda: nieobecność sprawia, że ​​serce staje się bardziej czułe - ale tylko wtedy, gdy jej powiesz!


mi esposa es infeliz en nuestro matrimonio
12z 36`` Uwielbiam to, jak bardzo troszczysz się o zwierzęta ''

Powiedzenie `` kocham cię '' jest miłe i wszystko, ale powiedzenie tego, co konkretnie w niej kochasz, sprawia, że ​​uczucie to jest o wiele bardziej znaczące i szczere. Uwielbiasz piegi na jej nosie? Sposób, w jaki się po cichu śmieje? Łuk jej pleców? Jej talent do pisania? Powiedz jej. Powiedz jej to każdego dnia.

13z 36'Jestem w drodze do domu'

Informowanie żony, kiedy się ciebie spodziewać, to zwykła kurtuazja. Nie tylko powstrzymuje ją to od martwienia się, czy się spóźnisz, czy wariowania, jeśli jesteś wcześnie, ale w niektóre dni jesteś światłem na końcu długiego tunelu. Odłożenie pracy i powrót do domu pokazuje jej, jakie są Twoje prawdziwe priorytety.

14z 36`` Jesteś cudowną mamą ''

Bycie matką jest jednocześnie najtrudniejszą i najlepszą pracą, jaką twoja żona kiedykolwiek wykonywała, ale w przeciwieństwie do jej poprzednich zawodów, w tej nie otrzymuje raportów z postępów, podwyżek, awansów ani pochwał. Każdego dnia można poczuć niesamowicie wysoką stawkę, a ona nie będzie w pełni wiedziała, jak sobie radziła, dopóki dzieci nie będą dorosłe i nie będzie za późno, aby cokolwiek zmienić. Sprawdź jej rzeczywistość, dając jej wsparcie i pochwałę, której potrzebuje (i na którą zasługuje). Wtedy możecie razem rozwiązać problemy związane z rodzicielstwem.

piętnaściez 36`` Jesteś piękna w ciąży ''

Poczucie własnej wartości może mieć poważne konsekwencje w czasie ciąży. Nie tylko jej ciało jest zupełnie inne niż to, do czego jest przyzwyczajona, wiele kobiet martwi się, że ich mężowie nie będą już uważać ich rosnących ciał za atrakcyjne lub będą je zdradzać. Jednak dla wielu mężczyzn nic nie może być dalsze od prawdy i uwielbiają patrzeć, jak ich żony są w ciąży. Poinformuj swoją żonę, że kochasz wszystko, od blizn po walce (rozstępy) po brzuch i że jesteś wdzięczna, że ​​nosi Twoje dziecko.

16z 36`` Obiad był pyszny ''

Jeśli twoja żona nie jest prawdziwym szefem kuchni, prawdopodobnie nie jest profesjonalistą w kuchni. Mimo to wciąż stara się przygotowywać pyszne, zdrowe posiłki dla swojej rodziny. Upewnij się, że wie, że doceniasz jej wysiłki i daj jej znać, gdy coś ci się podoba.


17z 36`` Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie ''

Pewnym sposobem na przywrócenie iskry w swoim związku jest zapamiętanie wszystkich powodów, dla których się zakochałeś. Czasami dama chce tylko usłyszeć, co w niej kochasz i dlaczego jest dla ciebie taka wyjątkowa.

18z 36'How's My Love Muffin?'

Używanie imion zwierząt domowych może wywołać u dzieci knebel, ale mimo to mogą przyprawić żonę o omdlenie. Z przyjemnością przypomni sobie, kiedy po raz pierwszy byliście tak zakochani, że poświęciliście czas na wymyślenie dla siebie śmiesznych pseudonimów. Do licha, ona też będzie cieszyć się zawstydzaniem dzieci. Wejdź tam, Honey Buns.

19z 36„Zabiorę dzieci do parku”

Dzieci to wspaniałe, pełne energii wiązki radości i zachwytu, które uczą nas, jak kochać i widzieć świat w zupełnie nowy sposób. Oni też są wyczerpujący. Nie można przecenić, jak miło jest mieć kogoś, komu ufasz, i zaproponować, że zabierze dzieci na godzinę lub dwie. Uwaga: zrujnujesz to, jeśli nazwiesz to „opieką nad dziećmi”. To nie jest opieka nad dziećmi, jeśli są Twoimi własnymi dziećmi - nazywa się to po prostu rodzicielstwem.

cosas divertidas para hacer con niños en navidad
dwadzieściaz 36`` Zrobiłem naczynia ''

Dzielenie się pracą w domu to zawsze świetny sposób na pokazanie, że jesteś graczem zespołowym, ale wykonujesz dodatkowe obowiązki - a oto klucz: bez pytania - pokazuje, że bardzo zależy Ci na jej szczęściu i dobrym samopoczuciu.

dwadzieścia jedenz 36„Masz to”

Pokaż żonie, że zawsze jesteś w jej kącie, mówiąc jej, że wierzysz w jej umiejętności radzenia sobie w trudnej sytuacji. Niezależnie od tego, czy przyjmuje dyrektora szkoły, czy prosi o podwyżkę w pracy, Twoje zaufanie do niej pokaże jej, że ją kochasz, i zwiększy jej wiarę w siebie.


22z 36„Zrobiłem rezerwacje na naszą rocznicę”

Po prostu zapytaj Hallmark: Kobiety uwielbiają, kiedy pamiętasz ważne daty, takie jak dzień, w którym się poznaliście i dzień ślubu. Pokaż jej, że Ci zależy, planując z wyprzedzeniem ważne rocznice. Co więcej, zanotuj w swoim kalendarzu inne daty, które mają dla niej szczególne znaczenie, na przykład rocznicę śmierci jej taty lub bolesnego poronienia. Nie musisz robić wielkiego gestu, ale po prostu wysłanie jej szybkiego SMS-a, który pamiętasz i myślisz o niej, to potężny pokaz miłości.

2. 3z 36'Jestem tu dla ciebie'

Kiedy żona mówi ci o problemie, który ma, twoim pierwszym odruchem może być próba rozwiązania go za nią - a potem frustracja, gdy wydaje się, że nie docenia twojego oczywistego rozwiązania. Ale często, gdy kobiety dzielą się problemami, szukają więzi i współczucia, a nie kogoś, kto mógłby to naprawić. Powiedz jej: „Wiem, że nie mogę rozwiązać wszystkich twoich problemów, ale zawsze jestem tu dla ciebie i nigdy więcej nie stawisz im czoła” i patrz, jak topnieje.

24z 36'Hej dzięki'

Wyrażanie wdzięczności jest jednym z fundamentów zdrowego związku, ale może być tak łatwo uwolnić się od tego prostego nawyku, zwłaszcza gdy życie staje się szalone. Poświęcenie czasu na powiedzenie „dziękuję” za coś konkretnego sprawi, że poczuje się dobrze, ale także pomoże Ci zobaczyć, ile rzeczy robi, za które jesteś naprawdę wdzięczny. Koncentrując się na pozytywach, zamiast skupiać się na negatywach, jest naukowo sprawdzony sposób na udowodnienie rozwodu w małżeństwie .

25z 36„Dobrze jest odpuścić”

Czasami życie może przypominać bieżnię, która wciąż przyspiesza bez względu na to, jak szybko biegasz, i trzeba kogoś innego, aby wskazać, że możesz po prostu na chwilę z niej zejść. Kobiety często chcą być wszystkim dla wszystkich i nie chcą zawieść tych, których kochają, więc poinformowanie jej, że w porządku jest odpuścić niektóre rzeczy i nie oczekujesz, że będzie Wonder Woman, będzie ogromnym obciążeniem dla jej ramion .

cómo deshacerse de la hinchazón severa rápidamente
26z 36`` Robisz dobrą robotę ''

Życie jest ciężko . A kobiety często są dla siebie jeszcze bardziej surowe. Poinformuj swoją żonę, że widzisz wszystko, co robi i że jej ciężka praca się opłaca. Ma to szczególne znaczenie w dniach, w których czuje się przytłoczona.


27z 36`` Jesteś dla mnie tak ważny ''

Zbyt wiele osób w długotrwałych związkach popada w samozadowolenie i myśli, że ich partner powinien po prostu wiedzieć, że są ważni, ale nie ma to jak słyszeć to głośno, aby kobieta poczuła się kochana. Nie zakładaj, że wie, że jest centrum twojego wszechświata, powiedz jej.

28z 36`` Dlaczego nie robisz zakupów samemu? ''

Kiedy masz małe dzieci, nawet samodzielne oddawanie moczu wydaje się być wakacjami, a tym bardziej robienie zakupów bez „pomocników”. To może nie wydawać się wielkim problemem, ale oferowanie kłótni z dziećmi, podczas gdy twoja żona wyrusza na samodzielne załatwienie spraw, jest nie tylko korzyścią dla wydajności, ale także dla romansu.

29z 36`` Położę dzieci do łóżka ''

W niektóre noce kładzenie dzieci do łóżka jest jak zabawa w walenie w kreta z jedną ręką związaną za plecami (i gdzie krety mogą wymknąć się z gry i zaskoczyć Cię długo po dzwonku brzęczyka). Oczywiście dzieje się to o tej porze dnia, kiedy dorośli są wyczerpani, a dzieci łapią drugi oddech. Przejęcie obowiązków spania bez pytania to jedna z najmilszych rzeczy, jakie jeden rodzic może zrobić dla drugiego.

30z 36„I Got You An Iced Caramel Latte With Whip”

Wracasz z pracy do domu, mijasz lokalną kawiarnię i postanawiasz wpaść, żeby szybko odebrać. Chwyć swojej pani jej ulubiony napój, a zdobędziesz podwójne punkty męża - po pierwsze, za przyniesienie jej nieoczekiwanej uczty, a po drugie, za zapamiętanie jej ulubionego zamówienia na drinki.