12 rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed datowaniem dziewczyny o niskich kosztach utrzymania - Grudzień 2021

1. Idealnym terminem dla niej jest pozostanie z tobą w domu

Są dziewczyny, które lubią wyszukane restauracje i drogie posiłki, ale ona nie jest jedną z nich.

Woli siedzieć z tobą w domu, nosić koszulę, oglądać Netflix i jeść pizzę. Ponadto, jeśli jest trochę piwa, byłoby wspaniale.Nigdy nie prosi o zbyt wiele od mężczyzny, z którym się umawia, a tylko głupcy nie widzą, jaka jest niesamowita. Jest taka niezwykła w swojej prostocie.

2. Ona potrzebuje tylko 10 minut, aby przebrać się na wieczór

Taka dziewczyna wie, że dobra zabawa jest ważniejsza niż noszenie mnóstwa makijażu, szpilek i obcisłej sukienki.

Zawsze jest piękna bez względu na to, co na siebie włoży. Nie zastanawia się nad swoją garderobą, jest bardziej zainteresowana spędzeniem z Tobą trochę czasu.Jeśli więc zaprosisz ją do wyjścia, będzie potrzebowała tylko 10 minut na przygotowanie się. Co za cudowna kobieta, prawda?

escena de sexo 50 tonos de gris

3. Ona będzie nosić twoje koszulki

Ona chce czuć się przytulnie, kiedy jest w domu, więc prawdopodobnie będzie nosić wszystkie twoje koszulki i wyglądać na nich jak milion dolarów.

Nie ma szans, żebyś wyglądał tak dobrze w takich koszulach jak ona. Ale ponieważ naprawdę ją lubisz, nie masz nic przeciwko temu i okaże się, że jest bardzo gorąca, że ​​nosi twoją ulubioną koszulę.4. Ona nie poci się z drobiazgów

Jest typem dziewczyny, która nie poci się z drobiazgów. Jeśli wydarzy się coś złego, po prostu to zaakceptuje, ponieważ wie, że i tak nie miałaby na to wpływu.

Nigdy nie martwi się zbytnio, ponieważ wierzy, że wszystko, co się dzieje, ma swoje znaczenie i cel. Wie, że po deszczu zawsze jest słońce.

5. Ma swój własny styl

Przebieranie się i bycie fantazyjnym to nie jej styl. Lubi legginsy, odzież sportową i wszystkie luźne ubrania, w których czuje się komfortowo. Nie lubi makijażu, a jej ulubiony styl jest naturalny.

Nie obchodzi ją, co mają do powiedzenia inni ludzie. Jest wyluzowana i beztroska we wszystkim, co daje jej wyjątkową atrakcję. Będąc wiernym sobie i czując się komfortowo we własnej skórze, czyni ją niesamowicie seksowną.

6. Nie ciągnie cię do centrów handlowych

W rzeczywistości prawdopodobnie spędzasz więcej czasu w centrum handlowym niż ona. Ona robi zakupy tylko wtedy, gdy nie ma nic do noszenia, ale nawet pół godziny w sklepach jest dla niej uciążliwe.

Wolałaby wykorzystać ten czas na zrobienie czegoś na zewnątrz, produktywnego i satysfakcjonującego. Spędzanie czasu zamkniętego w 4 ścianach nie jest jej pomysłem na zabawę. Potrzebuje czegoś, co zainspiruje jej duszę.

diferencia entre cuchara grande y cuchara pequeña

7. Jest odważna

Nie ma nic przeciwko chodzeniu z tobą lub całowaniu cię w deszczu, ponieważ nie boi się zmoknąć. Jeśli poprosisz ją, aby pojechała z tobą w góry na weekend, aby spać pod gwiazdami, z entuzjazmem przyjmie ofertę.

cuanto tiempo ha estado casada la reina

Jest przygodą samą w sobie, a nie spędzasz z nią ani jednej nudnej chwili.

Lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, oddychać świeżym powietrzem, spacerować i podziwiać widoki. Czuje się jak w domu, kiedy jest w naturze.

8. Lubi wyzwania

Taka dziewczyna lubi próbować wszystkiego, co może, ponieważ wie, że mamy tylko jedno życie i że powinna żyć pełnią życia.

Lubi próbować nowych rzeczy i nie boi się ryzyka. Lubi wyzwania i naprawdę je lubi.

Więc jeśli chcesz ją przekonać, nie próbuj jej oswajać, obejmuj jej dzikiego ducha i bądź przy jej boku!

9. Rzeczy materialne nie są dla niej ważne

Ceni własne pieniądze, ponieważ wie, jak ciężko pracowała, aby je zdobyć. Ale nie ma też nic przeciwko wydawaniu jej na ludzi, których kocha, i uszczęśliwianie ich w ten sposób.

Nie potrzebuje cukrowego tatusia, który jest w stanie zapewnić sobie i naprawdę nie ma kobiet, które nie są samowystarczalne.

Potrzebuje tylko kogoś, z kim klika. Kogoś, kto da jej swój czas, uwagę i przywiązanie i nic więcej. I to jest duża różnica między dziewczyną o niskich i wysokich wymaganiach.

10. Dla niej najważniejsze są małe rzeczy

Jeśli umówisz się z taką dziewczyną, zaspokojenie jej potrzeb będzie dość łatwe. Nie potrzebuje gwiazd i księżyca, ale tylko ciebie, gdy jest na dole.

Ona potrzebuje, abyś powiedział jej, że ją kochasz i że jesteś bardzo szczęśliwy, że ją masz w swoim życiu. Chce tylko usłyszeć, że jest dla kogoś ważna i że ludzie akceptują ją taką, jaka jest.

11. Ona żyje chwilą

Taka dziewczyna nie denerwuje się, ponieważ ma egzamin lub widziała swoją byłą na ulicy. Po prostu chłodzi i robi rzeczy po swojemu.

película animada de halloween con niña

Nigdy niczego nie planuje, więc jeśli ktoś poprosi ją, by gdzieś poszła, zaakceptuje to. Uważa, że ​​należy wykorzystać każdą chwilę i uważa wszystko za błogosławieństwo.

12. Jest pewna siebie

Taka dziewczyna wie, jak wiele przynosi na stół i jest dumna ze swoich osiągnięć. Jej samoocena wzrosła z biegiem lat i jest to jeden z powodów, dla których nigdy nie będzie zazdrosna o to, że rozmawiasz z inną dziewczyną.

Wie, że masz swoich przyjaciół i że oni byli częścią twojego życia, zanim do niej weszła. Nigdy nie będzie wściekła, ponieważ spędzasz z nimi czas. W rzeczywistości zachęci cię do tego.

Uwielbia spędzać z tobą czas, ale nie musi to być 24/7. Ceni każdą chwilę z tobą i bardziej zależy jej na jakości niż na ilości czasu spędzanego razem.

Christine jest autorką książki „Wpatrywanie się w oczy lęku i depresji”, która zmieni sposób walki z lękiem i depresją.