20 słów, których nigdy, przenigdy nie powinieneś mówić swojemu partnerowi - Grudzień 2022

Rozmowa, podbródek, gest, policzek, szyja, interakcja, ręka, ucho, szczęka, Getty

Nawet gdy jesteś najbardziej rozgniewany, unikaj tych słów i zwrotów za wszelką cenę.

Zobacz galerię dwadzieścia jedenZdjęcia Gest, Ręka, Ramię, Staw, Przyjaźń, Interakcja, Palec, Trzymanie się za ręce, Ludzka noga, Łokieć, Getty 1z 21Nie zapomnij przypiąć tej galerii na później!

I śledź Redbook na Pinterest, aby uzyskać więcej porad dotyczących seksu i związków.Fotografia, romans, miłość, dzień, uroda, interakcja, czoło, moda uliczna, miesiąc miodowy, moda, Getty dwaz 21Rozwód

„Kiedy wyrzucisz słowo„ D ”, zwłaszcza w złości, to jest tak, jakby ktoś zadzwonił w dzwonek i nie możesz go oderwać - mówi ekspert ds. Relacji i felietonista, April Masini. „Wyrzucenie rozwodu” jest jak wyrzucenie trzeciej szyny. Nie powinieneś tego dotykać. Nie powinieneś tego mówić, chyba że masz to na myśli. I zdecydowanie nie powinieneś używać tego jako narzędzia do zwrócenia uwagi partnera. '

100 najlepszych pomysłów na randkę wszech czasów

Rozmowa, gest, interakcja, szyja, ucho, Getty 3z 21Zawsze albo nigdy

„Absolutów nigdy nie należy mówić partnerowi” - mówi doradca przedmałżeński i urzędniczka ślubna Hope Mirlis. Słowa „zawsze” i „nigdy” rzadko są prawdziwe i zwykle wypowiadane są ze złości lub frustracji. Tak jak w przypadku `` zawsze stawiasz swoich przyjaciół na pierwszym miejscu niż ja '' lub `` nigdy nie proponujesz ugotować obiadu ''. Zamiast tego sugeruje trzymanie się faktów, co pozwala ci być uczciwym w kwestii tego, co ci przeszkadza, bez natychmiastowego nakłaniania drugiej osoby defensywny. „Stosuję technikę z parami, która zaczyna się od stwierdzenia faktu, a nie wskazania palcem” - wyjaśnia Mirlis. `` Więc '' Zauważyłem, że widziałeś swoich przyjaciół cztery razy w tym tygodniu, ale nie umówiliśmy się na randkę. Albo `` W tym tygodniu codziennie gotowałem kolację ''.Włosy, Twarz, Brwi, Fryzura, Czoło, Skóra, Czarne włosy, Warga, Nos, Piękno, Getty 4z 21Zamknij się

`` Zamknij się '' ma tendencję do wylewania się w środku walki lub gdy partner jest zdenerwowany lub zirytowany, mówi ekspert ds.CupidsPulse.comzałożyciel Lori Bizzoco. „Ale powiedzenie„ zamknij się ”jest bardzo agresywne. - Czy możesz być cicho? może przekazać tę samą wiadomość w spokojniejszy sposób, który nie jest tak gwałtowny ”.

21 rzeczy, o które Twój partner nigdy nie powinien Cię prosić

Włosy, Fotografia, Biały, Skóra, Czoło, Żółty, Miłość, Interakcja, Uśmiech, Oko, Getty 5z 21Nie jesteś moją mamą

`` Często tak się mówi, gdy ktoś czuje się tak, jakby jego partner był zbyt opiekuńczy, nadopiekuńczy lub kontrolujący '', Bizzocomówi.- Ale ostatnią osobą, do której twój partner chce być porównywany, jest twój rodzic. Ich uczucia prawdopodobnie zostaną zranione, zwłaszcza jeśli mają dobre intencje ”. Zanim pozwolisz tym słowom się wymknąć, „spróbuj dać im znać, czego wolisz, czego nie robią, zamiast sprawić, by poczuli się zbyt silni”.Włosy, Ludzie, Fryzura, Broda, Piękno, Czoło, Migawka, Człowiek, Moda, Przyjaźń, Getty 6z 21Jesteś takim idiotą

`` Każdy rodzaj osobistej zniewagi jest aktem przemocy emocjonalnej '' - mówi Maggie Reyes, trenerka życia i związków wModernMarried.com. `` Umniejszanie jest szczególnie destrukcyjne, więc nigdy, przenigdy nie używaj zwrotów takich jak `` jesteś takim idiotą '' lub `` nie masz pojęcia, co robisz ''. Wściekłe słowa, takie jak te, powodują krótkotrwałe napięcie - ale mogą też osłabiają połączenie, nad którym tak ciężko pracowałeśi utrudnić ponowne połączenie w dół drogi.

10 sposobów, aby powiedzieć mu, że go kochasz bez słów

Włosy, Biały, Twarz, Ramię, Skóra, Uroda, Fryzura, Szyja, Siedzenie, Sesja zdjęciowa, Getty 7z 21Jesteś żałosny

„Zawsze unikaj etykietowania partnera, gdy jesteś niezadowolony z jego zachowania” - mówi Karolina Pasko, zarejestrowana rozwódka i terapeutka seksualna. „Kiedy nazywamy osobę, od razu staje się ona defensywna”. Zamiast tego trzymaj się obserwacji dotyczących zachowania S.O. „W ten sposób rozpoczynasz rozmowę o tym, jak mogą zmienić to, co robią”.

Twarz, Skóra, Człowiek, Uśmiech, Usta, Fotografia, Szczęka, Rozmowa, Szczęśliwy, Strój formalny, Getty 8z 21Musisz to zrobić

`` Nigdy nie powinieneś rozmawiać ze swoim partnerem w sposób autorytarny zarezerwowany dla niesfornych dzieci lub zwierząt domowych '' - mówi Margaux Cassuto, założycielkaThreeMatches.com. „Te słowa okradają związek z równowagą, którą pary bez końca próbują osiągnąć. Zdrowe relacje z dorosłymi opierają się na wzajemnym szacunku i rozwijają się, gdy każda osoba czuje, że - i jej opinie - są cenione ”.

¿Cómo te ayuda la fibra a perder peso?

15 oznak, że jesteś w nieszczęśliwym - lub bez miłości - małżeństwie

Niebieski, noga, sen, staw, ramię, komfort, tkanina, kolano, ręka, drzemka, Getty 9z 21Jesteś taką porażką

„Słuchanie tych słów jest jak piętnowanie niepowodzenia w duszy” - mówi ekspert ds. Relacji Audrey Hope. - Nie możesz ich cofnąć, nawet jeśli zostały wypowiedziane w gniewie i wściekłości. Będą trwać i staną się samospełniającą się przepowiednią ”.

Włosy, Twarz, Fryzura, Chłodno, Zarost, Broda, Piękno, Czoło, Oko, Moda, Getty 10z 21Żałuję, że nigdy się z tobą nie wiązałem

„Albo„ Chciałbym być nadal z [wypełnij puste miejsce] ”. Wychowywanie byłego kochanka lub związku to najgorsza rzecz, jaką możesz zrobić ”- mówi Hope. Nawet jeśli to nieprawda, „Twój partner zawsze w to uwierzy”.

Tydzień z życia małżeństwa w otwartym małżeństwie

Włosy, Twarz, Skóra, Piękno, Sen, Szyja, Czoło, Warga, Czarne włosy, Poduszka, Getty jedenaściez 21Nigdy mnie już nie zabierasz.

„Wyrażenia takie jak„ Już nigdy mnie nie zabierasz ”są często po prostu emocjonalne i mają niewielkie podstawy w rzeczywistości” - mówi Mercedes Coffman, licencjonowana terapeutka zajmująca się małżeństwem i rodziną. Nawet ich pozytywne odpowiedniki - „Zawsze będę tu dla ciebie” lub „Nigdy cię nie okłamię” - narażają Ciebie i Twojego partnera na utratę zaufania, ostrzega Coffman. „Nadejdzie czas, kiedy partner nie będzie dostępny lub będzie kłamał, niezależnie od ich intencji”.

Blond, Odzież wierzchnia, Dżinsy, Fotografia, Kurtka, T-shirt, Rozmowa, Długie włosy, Gest, Getty 12z 21Nie zrozum tego źle, ale ...

„Całkowita uczciwość w związkach często może przynieść odwrotny skutek” - mówi Julienne Derichs, licencjonowana doradczyni małżeńska. „W związkach intymność, wygoda i bliskość są często mylone z„ nieokiełznaną ekspresją siebie ”, która polega na tym, że osoba pozwala otworzyć się śluzom. Czasami słyszę, jak ludzie mówią „po prostu staram się być otwarty i uczciwy” w obronie ich zachowania. Ale bycie otwartym i uczciwym nie oznacza wyrzucania myśli i uczuć bez uwzględnienia partnera ”.

Mój mąż i ja jesteśmy szczęśliwie małżeństwem - ale chcemy uprawiać seks z innymi ludźmi

Siedzenie, Blond, Projekt, Odzież wierzchnia, Szyja, Wzór, Komfort, Fotografia, Brzuch, Meble, Getty 13z 21Twoja matka jest taka ...

„Kiedy jesteś szalony, nie mieszaj do tego jego matki” - mówi Masini. - To samo dotyczy dzieciaków przyrodnich. Trudno jest dojść do siebie po oczernianiu rodziców i dzieci, nawet jeśli było to w ogniu żarliwej kłótni ”.

Włosy, Twarz, Ludzie, Skóra, Fryzura, Człowiek, Czoło, Blond, Oko, Szyja, Getty 14z 21Nie przejmujesz się mną

„Najlepiej unikać języka oskarżycielskiego” - mówi Erin Wiley, licencjonowana psychoterapeutka kliniczna. „Radzę parom, aby mówili o swoich uczuciach w sposób nie zagrażający, skupiając się wyłącznie na własnym doświadczeniu konfliktu, a nie na zachowaniu partnera”. Na przykład: `` Zamiast mówić: `` Denerwuje mnie, kiedy zostawiasz pranie w pralce na kilka dni, ponieważ jest oczywiste, że o mnie nie dbasz '', możesz powiedzieć: `` Jestem bardzo zły, kiedy próbuję rozpocząć ładowanie prania i nie mogę tego zrobić, ponieważ w pralce nadal są ubrania. Wydaje mi się, że mam więcej pracy, a to jest przytłaczające. ''

9 oznak, że masz emocjonalny romans - i co z tym zrobić

Poduszka, komfort, łóżko, pościel, dziecko, meble, materac, sen, pora snu, drzemka, Getty piętnaściez 21Uspokój się

„Niewiele jest rzeczy bardziej protekcjonalnych niż ktoś, kto każe ci się uspokoić w trakcie kłótni” - mówi Shawnda Patterson, certyfikowana trenerka życia i randek. „Mówienie dorosłemu, żeby się uspokoił, może być postrzegane jako lekceważące. Może również pokazać brak szacunku partnera, jeśli chodzi o Twoje uczucia. Nikt nie chce być w związku z kimś, kto traktuje swoje uczucia jak osoby nieważne ”.

Nos, gest, ucho, Getty 16z 21Przytyłeś

„To jest szkodliwe, ponieważ wpływa na czyjąś samoocenę i na zawsze sprawi, że poczują się skrępowani w sypialni i poza nią” - mówi ekspert ds. Relacji Esme Oliver. Jeśli masz uzasadnione obawy o zdrowie partnera, „lepszym sposobem rozwiązania tego problemu jest zaproponowanie takich rzeczy, jak zdrowsze wspólne jedzenie lub długie przejażdżki rowerowe w weekendy. Zachęci to obie strony do utraty wagi bez ranienia uczuć partnera ”.

11 Podpisuje, że twój mąż wciąż jest w tobie szaleńczo zakochany

Włosy, fryzura, uroda, podbródek, czoło, siedzenie, czarne włosy, długie włosy, Getty 17z 21Przepraszam ale...

„Przepraszanie może być niesamowicie naprawiające dla par, ale najważniejszy jest sposób, w jaki to się powie” - wyjaśnia Oliver. `` Kiedy '' ale 'następuje po' przepraszam ', neguje' przepraszam '' '.

Włosy, Biały, Fryzura, Piękno, Czoło, Człowiek, Moda, Oko, Czarne włosy, Długie włosy, Getty 18z 21Co ja teraz zrobiłem?

„Pytanie do partnera:„ Co ja teraz zrobiłem? ” jest również wyjątkowo lekceważący ”- mówi Patterson. „Wysyła wiadomość, że wiesz, że zawsze jesteś złym facetem lub dziewczyną”. Nikt nie lubi, gdy czuje się tak, jakby ciągle narzekał lub narzekał, dlatego powiedzenie tego może spowodować zamknięcie drugiej osoby. „W takich przypadkach typową reakcją jest„ nieważne ”lub„ po co mi to w ogóle przeszkadza? ”- zauważa Patterson. „To ich sposób na chwilowe uniknięcie ewentualnej kłótni, ale to nie rozwiązuje problemu.'

40 słodkich sposobów na powiedzenie `` kocham cię ''

Moda uliczna, Fotografia, Ludzie, Czapka, Odzież, Migawka, Moda, Uroda, Ulica, Czapka, Getty 19z 21Mylisz się, że jesteś zły

`` Nigdy nie mów swojemu partnerowi, jak powinien lub nie powinien się czuć. Uczucia nie są dobre ani złe - to uczucia ”- mówi trenerTomasz Gagliano. 'Osoba, która czuje, że jej uczucia nie mają znaczenia dla partnera, poczuje się takonenieważne.

Fotografia, stojąca, moda, odzież wierzchnia, kurtka, dżinsy, fotografia, interakcja, fajne, moda uliczna, Getty dwadzieściaz 21Już mnie nie podniecasz

To kolejna pomoc dla par w gorączce chwili. `` Kiedy będziesz spokojniejszy, prawdopodobnie spróbujesz powiedzieć swojemu partnerowi, że oczywiście nie miałeś tego na myśli '' - mówi Wendi L.Dumbroff, licencjonowany doradca zawodowy.„Ale z biegiem czasu takie bezmyślne komentarze mogą zacząć niszczyć zaufanie”. Twój partner nie tylko zacznie zastanawiać się, czy nadal ci zależy, czy też nie. „Ale może to również zniszczyć założenie o emocjonalnym bezpieczeństwie w związku, jeśli wyrzucisz takie gniewne słowa” - mówi Dumbroff. „Kiedy tego nie masz, trudno jest trzymać to razem”.

cómo hacer felices a los hombres en la cama

50 niefiltrowanych cytatów celebrytów o ich rozwodach

Ramię, ramię, zabawa, gest, szyja, noga, fotografia, długie włosy, sesja zdjęciowa, koszulka, Getty dwadzieścia jedenz 21Nie obchodzi mnie to

„Mówienie, że nic cię to nie obchodzi, wywołuje u większości ludzi prymitywny lęk przed porzuceniem i może sprawić, że twój partner poczuje się bezwartościowy” - mówi seksuolog Sunny Rodgers. „Bycie w związku pełnym miłości oznacza ciągłą troskę o partnera, bez względu na wszystko”.