Czego mężczyźni chcą od kobiety? 15 rzeczy, które go zachwycą - Grudzień 2022

Twoje randkowe życie byłoby o wiele łatwiejsze, gdybyś po prostu wiedział, jak zdobyć faceta i utrzymać go przy sobie, prawda?

Jednak nie możesz przestać się zastanawiać, czego mężczyźni naprawdę chcą od kobiety, ponieważ gdziekolwiek spojrzysz, jesteś bombardowany różnymi poradami.Niektórzy mówią, abyś ciężko grał, aby zmusił go do ścigania cię, podczas gdy inni zalecają, abyś zrobił pierwszy ruch i zawsze miał jasność co do swoich uczuć.

W związku z tym jesteś zdezorientowany i nie wiesz, komu uwierzyć.

Co powinieneś zrobić, aby być najlepszą dziewczyną bez upokarzania i gubienia się w tym procesie?Jakich cech szukają mężczyźni u dziewczyny i jak możesz stać się bardziej pożądany dla silniejszego seksu?

Co większość mężczyzn uważa za idealną dziewczynę? Czego mężczyźni chcą od kobiety?

Cóż, jeśli to niektóre z pytań, które przychodzą ci do głowy, gratulacje!Znalazłeś się we właściwym miejscu, gdzie uzyskasz wszystkie potrzebne odpowiedzi i dowiesz się wszystkiego o tym, czego mężczyźni chcą od kobiet.

Prawda jest taka, że ​​każdy facet ma swoje preferencje, jeśli chodzi o dziewczyny, ale mimo to istnieją pewne uniwersalne rzeczy, których prawie każdy mężczyzna szuka u kobiety, a tutaj jest ich 15.

Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, a zapewniam cię, że będziesz mieć każdego faceta, którego zechcesz.

1. Kobieta, do której pociągnie go fizycznie

Spójrzmy prawdzie w oczy - pierwszą rzeczą, która przyciąga cię do płci przeciwnej, jest wygląd fizyczny.

Nie wiesz, czy polubisz faceta dla jego postaci, ale jest coś w jego uśmiechu, jego wyglądzie, sposobie, w jaki mówi lub chodzi, co uważasz za atrakcyjne.

To samo dotyczy również mężczyzn.

Chociaż twoja postać i inne rzeczy dotyczące twojej osobowości są tymi, które utrzymają mężczyznę u boku, po pierwsze, ten facet musi być przyciągnięty do ciebie, a to oznacza, że ​​musi polubić twój wygląd fizyczny, zanim będzie miał szansę się spotkać prawdziwy ty.

Nie chcę być surowy, ale prawda jest taka, że ​​nie ma znaczenia, czy jesteś najlepszą osobą na świecie - jeśli facet cię nie lubi fizycznie, jest mało prawdopodobne, że będzie zainteresowany w poznawaniu cię lepiej.

Jednak nie jest trudno przyciągnąć do siebie mężczyznę, kiedy pierwszy raz cię zobaczy, ponieważ dla większości kobiet to bułka z masłem.

Trudność polega na tym, aby przyciągnąć go do siebie po zakończeniu początkowego etapu związku.

Nie zrozum mnie źle. Nie mówię, że powinnaś być idealna przez cały czas.

Nie twierdzę, że nie wolno ci nosić dresów ani że musisz mieć pełny makijaż.

To tylko ja radzę ci zadbać o swój wygląd, bez względu na to, jak długo się z kimś spotykasz, w taki sam sposób, jak robiłeś to na początku swojego związku.

W ten sposób twój mężczyzna zostanie na zawsze pociągnięty do ciebie i nie będziesz musiał się bać, że przyciągnie go ktokolwiek inny.

2) Kobieta z charakterem i wielką osobowością

Chociaż wygląd fizyczny przyciąga do ciebie faceta, twoja osobowość utrzymuje go przy tobie na dłużej.

Jeśli zastanawiasz się, czego mężczyźni chcą od kobiety i nad czym powinny pracować, Twoja postać jest pierwsza na liście.

Po pierwsze, człowiek, którym jesteś zainteresowany, musi zobaczyć, że jesteś dobrą, życzliwą i serdeczną osobą.

Nie oznacza to, że musisz udawać, że jesteś cały czas miły, żeby facet chciał cię z powrotem.

Jednak to, o czym powinieneś zapomnieć, to bycie podłym dla tego faceta i wszystkich innych, którzy cię otaczają.

Zapomnij o egoizmie i egocentryzmie i zastąp je empatią, współczuciem i innymi pozytywnymi cechami ludzkimi, a zapewniam cię, że uzna cię za złapanie.

3) Dojrzała kobieta, która umie się bawić

Prawda jest taka, że ​​większość mężczyzn chce czuć, że może chronić swoją drugą połowę. Jeśli mężczyzna cię kocha, chce przyjąć rolę anioła stróża i zbawiciela.

Jednak wiele kobiet uważa, że ​​muszą udawać bezbronne, niewinne dziewczyny, aby pogłaskać ego partnerów i sprawić, by poczuły się jak dorośli mężczyźni.

Oczywiście umiejętność bycia zabawnym i zachowywania się jak licealistka bez martwienia się o jej umysł zawsze stanowi dobrą jakość.

Niemniej jednak życie nie zawsze jest grą i zdarza się, że musisz pokazać swojemu partnerowi, że jesteś silną, dojrzałą kobietą, która może być równa w związku.

Że masz to, czego potrzeba, aby iść z nim przez życie obok siebie i że jesteś gotowy przyjąć wszystko, co los rzuci na ciebie.

Z drugiej strony, spontaniczność i zdolność do relaksu partnera i rozśmieszenia go są zawsze zaletą.

Zasadniczo ważne jest więc znalezienie równowagi między dojrzałą kobietą a zabawną dziewczyną i wiedzieć, jaką rolę przyjąć w danym momencie.

4. Godna zaufania i uczciwa kobieta

Jeśli próbujesz dowiedzieć się, czego mężczyźni chcą od kobiety, wiedz, że uczciwość jest jedną z pierwszych rzeczy, których każdy prawdziwy mężczyzna szuka w swojej drugiej połowie.

Tak, niedojrzali chłopcy mogą grać w gry umysłowe i cieszyć się pościgiem, ale dorośli faceci nie kopią żadnej z tych rzeczy.

Zamiast tego chcą dziewczyny, która będzie wierna sobie, dziewczyny, która nie będzie ich kłamać i oszukiwać.

Dziewczyna, która zawsze powie im prawdę, bez względu na to, jak bolesna i surowa może być, i dziewczyna, która nie ukryje żadnych tajemnic.

Oczywiście nie oznacza to, że powinieneś mówić swojemu chłopakowi każdą drobiazg, który może nawet go nie dotyczyć, ale ważne jest, aby być całkowicie szczerym w odniesieniu do swoich emocji wobec niego i ogólnego związku.

Zawsze powinno być jasne, czego chcesz i czego od niego oczekujesz, i nie myśleć, że kłamstwa są zawsze lepszym rozwiązaniem.

Poza tym to, czego mężczyźni chcą od kobiety, to być godnym zaufania.

Chcą mieć dziewczynę, której mogą wszystko powiedzieć i nigdy nie naruszą ich zaufania, bez względu na to, co stanie się z ich romansem.

Dziewczyną, którą mogą być prawdziwymi sobą, bez obawy, że zostaną wykorzystani lub wykorzystani.

5. Kobieta, która będzie jego najlepszą przyjaciółką

Tym, czego mężczyźni chcą od kobiety, nie jest kumpel do grania z nimi w gry wideo, takiego, który przeklnie i będzie walczył o to, kto może jeść więcej.

Nie, nie musisz zmieniać się w faceta, który będzie towarzyszył im podczas meczów piłki nożnej i razem z nimi sprawdzał inne dziewczyny.

Nie oznacza to jednak, że nie chcą, abyś był ich najlepszym przyjacielem, ponieważ prawdziwe przyjaźnie to znacznie więcej.

Chcą, abyś był ich rodziną, towarzyszem i partnerem w zbrodni, poza tym, że jesteś ich dziewczyną.

Oznacza to, że dołożysz wszelkich starań, aby dowiedzieć się więcej o ich zainteresowaniach, że będziesz tam, aby usłyszeć ich, gdy potrzebują porady i że zaakceptujesz ich takimi, jakimi naprawdę są, bez chęci ich zmiany. .

Że będziesz tam, ocierając łzy i wywołując uśmiech na twarzy, kiedy czują się przygnębieni.

Mężczyzna chce kobiety, która będzie jego bezpieczną przystanią i jego skałą.

Dziewczyna, która będzie wiatrem do skrzydeł i światłem na końcu tunelu - kochanek i najlepszy przyjaciel, wszystko w jednym.

6. Niezależna i pewna siebie kobieta

Ile razy słyszałeś, że mężczyźni boją się silnych kobiet?

Cóż, powiem ci jedno: chłopcy mogą być zastraszani przez kobiety, które są świadome swojej wewnętrznej mocy, ale prawdziwy mężczyzna zawsze wybierze nieustraszoną kobietę, która jest całkowicie samodzielna, zamiast jakiejś przylegającej dziewczyny, która potrzebuje mężczyzny, aby jej dać znaczenie istnienia.

Kobieta, która kocha siebie, jest bardziej atrakcyjna i atrakcyjna dla mężczyzn.

los mejores alimentos ricos en proteínas y bajos en carbohidratos

Jeśli cenisz siebie i szanujesz, nie pozwalając nikomu traktować cię źle, zaufaj mi, twój romantyczny partner pójdzie za nim.

Tak więc, jeśli zastanawiasz się, czego mężczyźni chcą od kobiety, niezależność i pewność siebie są jedną z najważniejszych cech, które każdy facet chce mieć od swojej dziewczyny.

Nie twierdzę, że powinieneś zachowywać się tak, jakby twój romantyczny partner znalazł się na dole listy priorytetów, ponieważ to by go po prostu przegoniło, ale musi wiedzieć, że możesz to zrobić bez niego.

Uwierz mi, samoocena jest seksowna i nigdy nie wychodzi z mody.

Gdy facet zobaczy, że znasz swoją wartość, nie będzie miał problemu z zobaczeniem twojej wartości.

Wszyscy mężczyźni chcą kobiety, która jest pewna siebie i wie, ile może osiągnąć.

Nie oznacza to, że powinieneś być egocentrykiem, który uważa, że ​​jest lepsza niż wszyscy inni, ale świadomość swoich cech i wszystkiego, do czego jesteś zdolny, jest bez wątpienia atrakcyjna dla wszystkich mężczyzn.

7. Inteligentna kobieta

Mężczyźni uwielbiają inteligentne i wysoce inteligentne kobiety - nie ma drugiego zgadywania - a gdy mężczyzna twierdzi inaczej, oznacza to po prostu, że szuka dziewczyny, która będzie pod nim i kogoś, kogo będzie mógł kontrolować.

Tym, czego prawdziwi mężczyźni chcą od kobiety, jest to, aby miała własną opinię, aby wiedziała, jak bronić siebie i swoich przekonań.

Nie oznacza to, że powinieneś być uparty, nie troszcząc się o opinie innych, lub że powinieneś zachowywać się jak ktoś, kto nie bierze pod uwagę porad swojego chłopaka.

Jednak nie powinieneś być osobą zadowalającą ludzi, która kiwa głową na wszystko, co ten facet ma do powiedzenia.

Jeśli chcesz skłonić mężczyznę do seksu, najpierw musisz włączyć jego umysł.

Najlepszym sposobem na przyciągnięcie faceta i trzymanie go przy sobie jest rzucenie wyzwania jego mózgowi i pokazanie, jak interesujący jesteś jako osoba.

To on sprawdza, jak jesteś wykształcony i poinformowany oraz że jesteś kimś, z kim może rozmawiać o wszystkim.

Abyś pokazał mu, że jesteś kobietą o otwartych umysłach, której nie da się oszukać i zawsze będzie wzywać go do działania.

Dziewczyna, z którą nie może się bawić i silna osoba, z którą nie może manipulować.

8. Kobieta, która go zrozumie

To, czego mężczyźni chcą od kobiety, to mieć romantycznego partnera, który je zrozumie, bez względu na wszystko.

Nie oznacza to, że powinieneś stale usprawiedliwiać działania swojego chłopaka lub szukać wymówek dla jego zachowania.

Niemniej jednak nie chce dziewczyny, która ocenia każdy jego ruch, nie zatrzymując się nawet na minutę, aby pomyśleć o swoich powodach.

Nie chce dziewczyny, która spędza cały dzień na dokuczaniu i chodzeniu po prostu mówiąc o swoich wadach.

Zamiast tego chce kobiety, która dołoży wszelkich starań, aby dotrzeć do dna swojej osobowości.

Kogoś, z kim może rozmawiać o wszystkim, kto będzie zainteresowany jego najgłębszymi obawami, nadziejami, marzeniami i aspiracjami.

To, czego mężczyźni chcą od kobiety, to mieć romantycznego partnera, który naprawdę je dostanie i stara się połączyć z nimi zarówno mentalnie, jak i duchowo.

Dziewczyna, która dokładnie wie, jak się czuje, patrząc na nich, dziewczyna, z którą mają głęboki, emocjonalny związek, który nie jest seksualny.

9. Kobieta, która może popełnić

Chociaż wiele osób uważa, że ​​większość mężczyzn nie dba o zaangażowanie, a kobiety zmuszają je, prawda jest wręcz przeciwna.

To jedno, jeśli facet nie szuka niczego więcej niż jedna noc, ale jest coś innego, jeśli facet szuka poważnego związku.

Większość mężczyzn chce od kobiety lojalności i wierności - tych samych rzeczy, których my, dziewczęta, szukamy u naszego potencjalnego partnera.

Mężczyźni muszą wiedzieć, że jesteś w stu procentach zaangażowany i zainwestowany w swój związek, bez strategii wyjścia, jeśli sytuacja pójdzie w dół.

Kiedy mówimy o zaangażowaniu w romans, mężczyźni i kobiety są do siebie bardzo podobni.

Obie płcie pragną kogoś, kto nie pozostawi ich na pierwszy rzut oka kłopotów i będzie walczył o ich związek do ostatniego tchu.

Mężczyźni uwielbiają wiedzieć, że ich druga połowa jest tylko ich.

Na początku mogą czuć potrzebę konkurowania o uwagę dziewczyny z innymi chłopakami, ale kiedy angażują się w długoterminowy związek, cieszą się poczuciem bezpieczeństwa w intencjach i uczuciach romantycznego partnera.

10. Kobieta, która będzie go szanować i doceniać

Jeśli masz wątpliwości, czego mężczyźni chcą od kobiety, wiedz, że szacunek jest na szczycie ich listy życzeń.

Nie oznacza to, że masz go traktować tak, jakby był ponad tobą w jakikolwiek sposób, ale zdecydowanie musisz mu pokazać, że szanujesz go jako osobę, jako mężczyznę i jako romantycznego partnera.

Wbrew powszechnej opinii, facet nie ucieknie za tobą, jeśli go odłożysz.

Musisz być świadomy faktu, że jego ego jest bardzo delikatną rzeczą, którą można łatwo złamać.

Nie twierdzę, że powinieneś rozpieszczać swojego chłopaka i zachować szczególną ostrożność, aby nie zranić jego kruchych emocji, ale nie powinieneś też myśleć o jego braku szacunku.

Nie umniejszaj go w żaden sposób i nie obrażaj go, szczególnie nie wobec innych.

Zamiast tego zawsze pamiętaj o uszanowaniu jego opinii, nawet jeśli się z nim nie zgadzasz.

Ostatnią rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest próba kontrolowania swojego mężczyzny, ponieważ wysłałoby mu to wiadomość, której nie uważasz za zdolną do podejmowania własnych decyzji.

Wiem, że czasami jesteś przekonany, że wiesz, co jest najlepsze dla twojego mężczyzny i że chcesz mu pomóc, ale zaufaj mi, ostatnią rzeczą, której on chce, jest potraktowanie go jak małego chłopca, którego należy uratować i prowadzić życie.

Docenienie jest również tym, czego mężczyźni chcą od kobiety.

Nie, nie powinieneś być wdzięczny za pewne rzeczy, których się od niego oczekuje, i nie powinieneś podziwiać tego faceta za to, że ma przyzwoitość, aby nie być nadużywającym lub pozostać wiernym - tak właśnie powinno być.

Nie zapomnij jednak pokazać swojemu partnerowi, jak bardzo doceniasz wszystko, co robi dla ciebie i twojego związku.

Nie zapomnij mu pokazać, że jesteś szczęśliwy, że go masz i że nie zamieniłbyś go na świat.

11. Ambitna kobieta

To, czego mężczyźni chcą od kobiety, to mieć własne ambicje, zamiast ślepo podążać za nimi.

Chcą dziewczyny, która ma własne życie i swoje własne cele, których nie jest gotowa poświęcić tylko dlatego, że zakochała się w mężczyźnie.

Ktoś, kto jest zdeterminowany, aby coś osiągnąć i jak najlepiej wykorzystać siebie.

Chcą silnej kobiety, której nie można zatrzymać, kobiety, która nie boi się przeszkód na swojej drodze, i dziewczyny, która jest gotowa zrobić wszystko, aby osiągnąć swoje cele i zrealizować swoje plany i marzenia.

Nieustraszona kobieta, która dokładnie wie, czego chce od życia i której nikt nie może odłożyć ani powstrzymać.

Chcą kobiety, która wszystko to zrozumiała, jest zdeterminowana, by odnieść sukces i nieustraszenie zmierza do celu.

Tym, czego mężczyźni pragną od kobiety, jest to, by uwierzyła w siebie, gdy nikt inny nie wierzy, i aby popchnęła ich obu do przodu.

Pragną kobiety, której wartości nikt nie może pomniejszyć i której nie można tak łatwo odłożyć.

To, czego chcą, to ktoś, kto będzie stale pracował nad samodoskonaleniem, a jednocześnie zainspiruje ich do stania się najlepszą możliwą wersją siebie.

12. Kobieta, z którą dzieli chemię seksualną

Bez wątpienia seks jest jedną z kluczowych części każdego udanego związku.

Tego nie widać, gdy wszystko idzie świetnie w sypialni, ale na pewno to zauważysz, jeśli twoje życie seksualne nie jest tak satysfakcjonujące, jak byś tego chciał.

Więc jeśli zastanawiasz się, czego mężczyźni chcą od kobiety, jedną z najważniejszych rzeczy dla nich jest bez wątpienia chemia seksualna między nimi a ich partnerem.

Bardzo ważne jest, aby para dogadała się pod prześcieradłem i była kompatybilna seksualnie.

Musisz zrozumieć jedną rzecz: różni ludzie mają różne preferencje seksualne i dla każdego faceta bardzo ważne jest znalezienie dziewczyny, która uwielbia te same rzeczy, co on.

Nie oznacza to, że powinieneś przekraczać swoje granice lub udawać, że cieszysz się z pewnych rzeczy, których nie chcesz, aby go zadowolić.

Najważniejsze w jakości życia seksualnego jest dobra komunikacja.

Jest to umiejętność powiedzenia partnerowi, czego chcesz, i chęć bycia gotowym do poprawy.

Jest otwarty na nowe rzeczy i zapomina o uprzedzeniach i wstydu.

Każdy mężczyzna chce się upewnić, że jego ukochana czuje się dobrze i bezpiecznie wokół niego, i ufa mu na tyle, aby całkowicie zrelaksować się w łóżku, ponieważ jest to najważniejszy warunek niesamowitego życia seksualnego.

cómo hacer que mi hombre me quiera sexualmente

13. Kobieta, która będzie go wspierać

Każdy może stanąć przy tobie, gdy wszystko idzie gładko w twoim życiu.

Każdy może się śmiać i bawić z tobą, gdy nie masz zmartwień, ale wyjątkowa osoba nie musi się z tobą wycofywać, gdy sytuacja staje się trudna.

Właśnie dlatego większość mężczyzn chce u kobiety bezwarunkowego wsparcia.

Chcą kogoś, kto nie zostawi ich wiszących, gdy będą mieli kłopoty i zawsze będą mieli swoje plecy, bez względu na wszystko.

To, czego mężczyźni chcą od kobiety, to mieć kogoś, na kim mogliby polegać, kogoś, kto wytrzyma swoją rękę przez grube i cienkie, choroby i zdrowie oraz dobre i złe dni.

Kobieta, która będzie tam, aby im powiedzieć, wszystko będzie dobrze, gdy wszystko pójdzie w dół, i która nie porzuci ich, gdy będą jej najbardziej potrzebować.

Kobieta, która popchnie ich do przodu, bez zamiaru ich zmiany.

Kobieta, która zawsze będzie widziała w nich to, co najlepsze, i która będzie ich największą inspiracją do poprawy ich związku i życia w ogóle.

Pragną kobiety, która zaopiekuje się nimi, nie zachowując się jak ich matka.

Prawdziwa kobieta, która będzie tam, by złożyć je z powrotem, gdy się rozpadną, i tam, aby je złapać, gdy spadną.

14. Kobieta, z którą jest kompatybilny

Kiedy jesteś młodszy, chcesz bajki.

Myślisz, że do wypracowania związku wystarczy, aby dwoje ludzi głęboko się zakochało i wszystko magicznie okaże się najlepsze.

Jednak z wiekiem dowiadujesz się, że czasami miłość nie wystarczy.

Rozumiesz, że musisz znaleźć partnera podobnego do ciebie, kogoś, z kim możesz się dogadać i z kim będziesz kompatybilny.

I faceci nie są wyjątkiem. Kiedy się zakochują, zwracają uwagę na to, czy oboje macie podobne ambicje i przyszłe cele.

Kobieta, która będzie drugą połówką i brakującym elementem układanki.

Dziewczyna, która sprawi, że ich życie stanie się łatwiejsze, a wszystkie problemy i wyzwania do zniesienia.

Dlatego ważne jest, aby zarówno ty, jak i twój partner, szczerze mówili o tym, czego oczekujesz od swojego związku i życia w ogóle.

Nikt nie mówi ci, że powinieneś znaleźć kogoś identycznego, ponieważ każda para ma swoje różnice, ale są pewne kluczowe rzeczy, o których powinieneś wiedzieć, jeśli masz nadzieję na udany związek.

15. A. kobieta, która go kocha bezwarunkowo

Chociaż miłość nie jest jedyną rzeczą, która ma znaczenie w związku, bez wątpienia jest to, czego mężczyźni chcą od kobiety.

Miłość jest jednym z filarów każdego szczęśliwego związku i tam, gdzie on nie istnieje, wszystko inne jest na próżno.

Możesz myśleć, że niektóre inne rzeczy są ważniejsze dla facetów, ale zaufaj mi, szukają też prawdziwej, bezwarunkowej miłości w taki sam sposób, jak my.

Każdy facet chce wiedzieć, że jego dziewczyna lub żona kocha go bezwarunkowo i całym sercem, bez żadnych przemyśleń i powstrzymywania się od siebie.

Chcą miłości, która pozostanie i nie zniknie po pewnym czasie.

Chcą kobiety, która zawsze będzie starała się jak najlepiej przypominać im, jak się czują motyle, która nie będzie miała problemu z pokazaniem swoich prawdziwych uczuć i która będzie gotowa zrobić wszystko, co konieczne dla ich związku.

Kobieta, która będzie jasne o swoich emocjach, taka, która będzie u ich boku szczęśliwa, i która nie będzie mogła sobie wyobrazić siebie obok innego mężczyzny.

Po prostu kobieta, która je pokocha i zawsze walczy o to, by pokochali ją z powrotem.