Kiedy odszedłeś, wziąłeś moje serce razem z tobą - Grudzień 2021

Mówią, że prędzej czy później przebijesz wszystkich i wszystko. Potrzebujesz tylko czasu. I mają częściowo rację.

Czas leczy większość ran. Ale te rany pozostawiają blizny, których nigdy nie można wyleczyć.Nikt ci tego nie powie nigdy naprawdę nie przebijesz kogoś, kogo kochałeś naprawdę. Po prostu uczysz się żyć bez nich w swoim życiu.

Uczysz się, bo musisz. Ponieważ jesteś do tego zmuszony i ponieważ jest to jedyna opcja, jaka pozostała, jeśli planujesz przetrwać.

consejos de foreplays para él con imágenes pdf

Nikt nie mówi ci, że prawdziwy ból emocjonalny przeraża cię na całe życie. Nie mówią ci, że to zmienia cię na zawsze i że nigdy nie możesz być tym, kim byłeś, zanim stało się coś strasznego. Nie mówią ci, że to zmienia cię w zupełnie inną osobę, w kogoś, kogo nie lubisz.Teraz to wiem, ale nikt mi o tym nie powiedział, kiedy odeszłaś ode mnie. Byłem emocjonalnym wrakiem i był to dla mnie koniec świata.

Ale wszyscy ciągle mi mówili, że to był zwykły zerwanie, że to nie była wielka sprawa i że zapomnę cię wcześniej, niż myślałem.

Mówili mi, że przesadzam, myśląc, że wkrótce cię pokonam i że ich czas będzie ich świadkiem.I naprawdę chciałem im wierzyć, naprawdę. Ale w głębi duszy znałem prawdę. Wiedziałem, że twoje nadużycia emocjonalne zaszkodziły mi na dobre i że pozostawiłeś silny ślad w moim życiu. I miałem rację, tak bardzo, jak sobie tego życzyłem.

Minęły lata, odkąd mnie zostawiłeś, ale jakoś nadal istniejecie głęboko we mnie.

Jeśli zapytasz ludzi blisko mnie, wszyscy powiedzą ci, że jesteś tylko odległym wspomnieniem. Opowiedzą ci, że moje życie przeżyłem wieki temu i prawdopodobnie zapomniałem, że w ogóle istniałeś.

cómo darle vida al dormitorio de tu hombre

Rzeczy naprawdę tak wyglądają. I nie mogę powiedzieć, że cały czas o tobie myślę. Lubię innych facetów, uśmiecham się i czasami jestem szczęśliwy.

Ale już nigdy nie będę w pełni szczęśliwy. Cokolwiek zrobię, wspomnienia o tobie gdzieś w głębi mojego umysłu. Nie zrozumcie mnie źle, to nie jest bolesne wspomnienie, służy mi tylko jako przypomnienie.

Przypomina mi kobietę, którą byłem, zanim cię poznałem. Przypomina mi, jak byłem otwarty, jak ufałem ludziom i jak myślałem, że w każdym jest coś dobrego. Przypomina mi, jak wierzyłem w moc miłości.

Przypomina mi, jak ci zaufałem. I jak złamałeś moje zaufanie.

Przypomina mi wszystko, przez co przeszedłem, odkąd odszedłeś. Ze wszystkich nieprzespanych nocy, wszystkich łez, które płakałem, wszystkich poranków, które obudziłem bez ciebie u mego boku.

I przede wszystkim, przypomina mi moje serce. Przypomina mi, że kiedyś miałem kochające serce, a ty je zniszczyłeś. Zabrałeś go ze sobą, bez zamiaru przywracania.

Zmieniłeś mnie w zgorzkniałą kobietę, która zapomniała, jak kochać i jak być kochanym. Zmieniłeś mnie w kogoś, kto się nie otwiera, w kogoś, kto myśli, że wszyscy wokół mnie chcą mnie wykorzystać.

Zmieniłeś mnie we wszystko, co miałem nadzieję, że nigdy nie będę.

Przestałem ufać ludziom, ponieważ pokazałeś mi, co się dzieje, gdy dajesz komuś swoje zaufanie.

Przestałem dawać się komukolwiek całkowicie, ponieważ teraz wiem, że im więcej dasz komuś, tym więcej będziesz musiał stracić, gdy ktoś cię opuści.

Przestałem polegać na kimkolwiek poza mną, ponieważ pokazałeś mi, że ludzie nigdy nie są dla ciebie, aby cię złapać, kiedy upadniesz.

A przede wszystkim przestałem wierzyć w miłość, ponieważ pokazałeś mi, że to tylko złudzenie. Bałam się miłości, dopóki mi to nie pomogło: przezwyciężyć strach przed zakochaniem i cieszyć się pełniejszym życiem

Wszystko ci wybaczyłem. Przebaczyłem ci za złe traktowanie mnie, gdy byliśmy razem, za pozostawienie mnie, jakbym nic dla ciebie nie znaczył, za złamanie mnie ...

Ale nigdy nie mogę ci wybaczyć, że zmieniłeś mnie w inną osobę. Nigdy nie mogę ci wybaczyć, że zmieniłeś istotę tego, kim byłem. Nigdy nie mogę ci wybaczyć, że odebrałeś mi nadzieję.

cuando puedo decir que estoy embarazada

I Nigdy nie mogę ci wybaczyć, że zabrałeś ze sobą moje serce.