5 powodów, dla których większość mężczyzn nie radzi sobie z alfą - Grudzień 2021

Jest twardą damą i wielu mężczyzn natychmiast się w niej zakochuje, gdy tylko ją poznają. Jest niezależna, silna, inteligentna i super seksowna.

Jej energia jest tak zaraźliwa i wydaje się, że może zdobyć każdego mężczyznę, jakiego chce. Ale dlaczego większości mężczyzn tak trudno jest poradzić sobie z kobietą alfa?Oto 5 powodów:

1. Walczy we własnych bitwach.

Ona nie jest zabij pająka dla mnie typ dziewczyny. Nie potrzebuje mężczyzny, by uderzyć niegrzecznego faceta, który trafi ją w barze.

Zamiast płakać i czekać na przybycie księcia z bajki, by ją uratować, walczy ze swoimi bitwami i pokazuje wszystkim swoje miejsce.Wszyscy wiemy, że mężczyźni czasami desperacko muszą grać w „kobiecych obrońcach”; to tylko coś, co pielęgnuje ich ego.

Czasami mężczyźni nie mogą znieść siły tych kobiet.

10 formas de complacer a tu hombre

Ta alfa kobieta nie siada i nie czeka, aż mężczyzna coś dla niej zrobi, ale wstaje i załatwia sprawy samodzielnie.Zobacz też: 7 znaków Jesteś kobietą alfa, która się wyróżnia

2. Ona dokładnie wie, czego chce.

Kobieta spotyka mężczyznę. Ona go lubi. Czeka, aż ją zauważy i zaprosi ją. Czekaj, źle! Kobieta alfa zawsze rozpoznaje swoje potrzeby.

importantes figuras hispanas en la historia americana

Wie, czego chce i chce tego teraz. Zapytanie faceta na pierwszej randce, co jest w tym takiego dziwnego? Ona zrobi pierwszy ruch.

Prawdę mówiąc, niektórzy uważają to za zastraszające. Niektórzy z nich uznają to nawet za atak na męskość.

Ale hej, na morzu z mnóstwem niepewnych samic ryb, czy jest coś bardziej seksownego niż kobieta, która wie, czego chce i robi to?

3. Ona wymaga całkowitej uczciwości.

Nienawidzi kłamstw i kłamców. To, co sprawia, że ​​niektóre kobiety są bardzo silne, to fakt, że przeszły naprawdę ciężkie czasy i zdały sobie sprawę ze znaczenia uczciwości.

Niektórym mężczyznom trudno jest być całkowicie uczciwym wobec swoich partnerów. Starają się unikać drażliwych pytań i zamiatają prawdę pod dywan, ponieważ nie chcą czuć się odsłonięci.

Alfa nie toleruje niczyich kłamstw i bzdur *. Nie możesz użyć sztuczek i kłamstw, aby dostać się do jej spodni. Chce głębokiego, szczerego zaangażowania i nie zadowoli się mniejszym.

4. Pasja to jej drugie imię.

Wszystko, co robi, robi z pasją. Kiedy kocha, kocha całym sercem. Ma wiele zainteresowań i hobby i nie traci czasu.

Niektórym mężczyznom trudno jest nadążyć za jej szalonym harmonogramem i w końcu mają go dość.

Jedno jest pewne - nigdy nie będziesz się nudzić przy kobiecie alfa!

Jeśli jest pasjonatem mężczyzny, będzie go mocno kochać, wspierać go, opiekować się nim i walczyć o niego. Ta kobieta jest męskim skarbem, ale czasami nie jest w stanie poradzić sobie z jej intensywnością i pasją.

Zobacz też: 6 rzeczy, które Alpha Women przestała się przejmować

como conseguir que tu esposa te dé la cabeza

5. Ona chce pełnej intymności.

Ta kobieta nie boi się żadnej intymności. Jest jedną z tych rzadkich kobiet, które nie wahają się oddać swojego ciała i duszy mężczyźnie, którego kocha.

Jednak chce pełnego pakietu. Chce, żeby jej mężczyzna czuł się swobodnie dzięki głębokim, intymnym rozmowom.

Alfa kobieta wie, czego chce w łóżku, i nie wstydzi się rozmawiać z partnerem o sprawach związanych z seksem.

Większość mężczyzn nie jest w stanie nawiązać kontaktu z tymi silnymi kobietami i dlatego nie radzą sobie z nimi.

Jesteś fantastyczną kobietą alfa, ale wygląda na to, że mężczyźni cię nie poradzą? Przeczytaj i dowiedz się, dlaczego.