Jak sprawić, by dziewczyna była napalona (jedyny przewodnik, jakiego będziesz potrzebować)

Jak sprawić, by dziewczyna była napalona (jedyny przewodnik, jakiego będziesz potrzebować)

Czy jesteś jednym z tych mężczyzn, którzy uważają, że podniecenie dziewczyny to bułka z masłem? Czy myślisz, że dziewczyny myślą tak samo jak mężczyźni, jeśli chodzi o kochanie się?Poświęć trochę czasu, aby o tym pomyśleć, zanim będziesz kontynuować czytanie.

Wiem, że nie zajęło Ci to trochę czasu, bo ciekawi Cię, co napiszę dalej, co jest dobre, bo oznacza, że ​​interesujesz się tematem. Postaram się być tak jasny, jak to możliwe:NIE, kobiety nie doświadczają podniecenia w taki sam sposób jak mężczyźni. Podniecenie dziewczyny nie jest przypadkową rzeczą, którą robisz bez większego wysiłku.

Podniecenie dziewczyny jest sztuką samą w sobie, a prawdziwi mężczyźni zdają sobie z tego sprawę.

Widziałem mężczyzn przechwalających się sobą, myślących, że to czy tamto sprawi, że dziewczyna zakocha się w nich w rekordowym czasie.Widziałem mężczyzn ignorujących kobiety, którzy myślą, że granie trudne do zdobycia sprawi, że będą mokre. (Uwielbiam ten wierszyk.)

Widziałem mężczyzn marnujących czas, akcentując trywialne rzeczy, takie jak bicepsy, triceps czy konta bankowe. Nie zrozum mnie źle. Niektóre kobiety są nakręcane sześciocyfrową pensją, ale większość z nich nie.

Jeśli myślisz, że przez cały ten czas robiłeś to źle (a nawet jeśli w to nie wierzysz), najwyższy czas, abyś podniósł poprzeczkę i nauczył się, jak podniecić dziewczynę we właściwy sposób!Drodzy mężczyźni: Dla większości dziewczyn spanie z kimś ma znacznie głębsze znaczenie, niż możesz sobie wyobrazić.

mężczyzna całuje kobietę siedząc na łóżku

To będzie dla mnie naprawdę trudne, ale spróbuję wyjaśnić stosunek fizyczny z perspektywy dziewczyny.

Oto rzecz, mężczyźni. Kiedy widzimy przystojnego faceta, nie napalamy się od razu (cóż, większość z nas tego nie robi) ani nie wyrażamy chęci, by wskoczył nam do spodni i uczynił nas swoją boginią.

Gorący, przystojny, przystojny facet jest właśnie taki. Miło na niego patrzeć i jest wspaniałym źródłem naszej dzikiej wyobraźni.

Ale czy naprawdę rzucilibyśmy się na takiego faceta bez kiwnięcia palcem? Nie sądzę.

Jeśli chodzi o naukę, jak zmoczyć kobiety, musisz zrozumieć jedną rzecz:Chodzi o ilość WYSIŁKU, który wkładasz.

Możesz być najgorętszym facetem na świecie z sześciocyfrową pensją, ale jeśli nie wiesz, jak traktować kobietę w sposób, na jaki zasługuje i czego pragnie, nie zmokniesz jej. To takie proste.

Znowu są wyjątki, ale mówię o większości kobiet.

Czy myślisz, że dziewczyna natychmiast by się w tobie zakochała, gdybyś powiedział jej kilka z następujących rzeczy: OMG, jesteś taka ładna. Jestes bardzo gorący. Czy uważasz, że jestem przystojny? Chciałbym Cię lepiej poznać (jeśli złapiesz mój dryf)…

Tak, pochlebia świadomość, że myślisz o nas, że jesteśmy ładni lub seksowni, ale to wcale nas nie czyni napalonymi.

Właściwie słowa nie odgrywają ważnej roli, jeśli chodzi opodniecenie dziewczyny.

Wszystko sprowadza się do twoich działań. Chodzi o to, aby dziewczyna poczuła się wyjątkowo.

kobieta rozmawia z mężczyzną siedząc w kawiarni

Jak więc sprawić, by dziewczyna poczuła się wyjątkowo? Czy uczysz się na pamięć ostatecznej listy brudnych pytań i recytujesz je przed nią?

Cóż, brudne pytania i wiadomości z seksem mogą z pewnością sprawić, że będzie podniecona, ale nie powinieneś przesadzać ani polegać tylko na tym jednym źródle.

Najlepszym sposobem, aby dziewczyna poczuła się wyjątkowo, jest pokazanie jej, że różnisz się od reszty mężczyzn. Sprawiasz, że dziewczyna czuje się wyjątkowo, zwracając uwagę na jej osobowość, a nie tylko jej wygląd.

Kobieta chce być wysłuchana.

Kobieta chce być ZAŚWIADCZONA.

Kobieta chce być pod opieką.

Kobieta chce wiedzieć, że robisz cholerny wysiłek.

Czy uważasz, że płacenie jej czynszu sprawi, że będzie podniecona? Albo kupić jej tę drogą biżuterię? Z pewnością jest to kilka ulubionych metod pobudzania, preferowanych przez poszukiwaczy złota, ale nie przez zwykłe dziewczyny.

Jak więc sprawić, by dziewczyna poczuła się wyjątkowo?

Prosty. Zamiast zasypywać ją drogimi prezentami, wyrażasz chęć poznania jej lepiej.

Podkreślasz wyjątkowe cechy jej osobowości i pokazujesz jej, jak różni się od reszty dziewczyn.

Dajesz jej komplement lub dwa, ale nie przesadzasz. Co najważniejsze, nie poganiasz jej do niczego, ale dajesz jej trochę miejsca na podejmowanie własnych decyzji.

Czy wspomniałem o zalotach? Biorąc pod uwagę, że mam tak wiele do powiedzenia na temat wagi zalotów, zrobię kolejny nagłówek właśnie w tym celu.

COURTING – zapomniana sztuka uwodzenia.

mężczyzna i kobieta trzymający się za ręce siedząc w kawiarni

Kiedy ktoś wspomina słowo zaloty, co przychodzi na myśl? Czy wyobrażasz sobie staromodne ceremonie, takie jak rozmowa z ojcem przed podjęciem decyzji o przejściu na wyższy poziom i spaniu z nią?

Zapomnij o tym wszystkim. Mówię o współczesnych zalotach. Mówię o rzeczach, które każdy mężczyzna może zrobić dla kobiety, niezależnie od swojego konta bankowego, statusu społecznego czy czegokolwiek innego.

Mówię o małych rzeczach, które tak wiele znaczą dla każdej kobiety.

Zarówno stare, jak i nowoczesne zaloty obejmują bycie dżentelmenem. Jak więc pokazać swoje dżentelmeńskie cechy przed dziewczyną, którą chcesz podniecić? Prosty.

Traktujesz ją jak swoją przyjaciółkę. Inwestujesz czas, żeby ją lepiej poznać. Zadajesz jej sensowne pytania i zagłębiasz się w głębokie rozmowy zamiast małych rozmów.

Rzeczywiście, znaczenie głębokiej rozmowy jest często niedoceniane w świecie mężczyzn.

Oczywiście powinieneś być wyposażony w kilka brudnych rzeczy, o które możesz poprosić kobietę w swojej uwodzicielskiej grze, ale powinieneś też znaleźć kilka ciekawych tematów, które dadzą jej znać, jakim jesteś genialnie kreatywnym facetem.

Poprzez sensowną rozmowę i inne elementy zalotów nawiązujesz kontakt z tą jedną dziewczyną. I uwierz mi, bez połączenia nie masz nic.

Nawiązanie połączenia = podniecenie dziewczyny.

mężczyzna i kobieta nawiązują kontakt wzrokowy podczas leżenia w łóżku

Wróćmy teraz do tego, o czym wspomnieliśmy na początku. Rozmawialiśmy o tym, jak kobiety inaczej odczuwają pociąg fizyczny.

Mogą zauważyć przystojnego faceta, który codziennie chodzi na siłownię i zna mnóstwo wielkich słów, ale nie będzie w stanie ich podniecić samym swoim wyglądem fizycznym.

como darle sexo oral a un hombre

Jeśli mężczyzna nie może nawiązać EMOCJONALNEGO POŁĄCZENIA z kobietą, nie uda mu się jej podniecić.

Jak działa połączenie emocjonalne?

Prosty. (Naprawdę lubię używać tego słowa.) Teraz wyobraź sobie, że jesteś na randce i rozmawiaj tylko o sobie, swoich osiągnięciach, osobowości, celach itp.

Oczywiście, jeśli mówisz tylko o sobie, kobieta nie będzie aktywnym uczestnikiem rozmowy.

Połączenie emocjonalne polega na tym, aby pozwolić kobiecie wyrazić siebie, uważnie jej słuchać i odwzajemniać się.Chodzi o stymulację kobiecego umysłu, a nie jej ciała.

W rzeczywistości, stymulując kobiecy umysł, pośrednio stymulujesz jej ciało, ponieważ kobiecie naprawdę trudno jest doświadczyć podniecenia bez odczuwania emocjonalnego związku.

Po prostu pytając ją, jak minął jej dzień, dajesz jej do zrozumienia, że ​​Ci na niej zależy i interesuje Cię, co dzieje się w jej życiu.

Teraz nie musisz uczyć się całej historii jej życia od dzieciństwa do dziś, ale ważne jest, abyś wykazał zainteresowanie jej życiem osobistym.

Ostatnio pisałam z facetem, który obsypywał mnie miłymi słowami i komplementował moje pasje.

Bez względu na to, ile razy powtarzał, że jestem dla niego inspiracją, to, co naprawdę mnie do niego przyciągnęło, było jegoTroskliwa postawa.

Przed zakończeniem rozmowy zawsze mówił coś w stylu:Do usłyszenia później, skarbie. 16:00; mój czas.(Żyjemy na dwóch różnych kontynentach).

To jest coś, czego nie doświadczyłem z innymi facetami. Rzadko byliby tak zdeterminowani, żeby mnie ponownie wysłuchać, ponieważ większość facetów rozważa wysłanie SMS-a z bólem w dupie. Ale nie ten facet!

Wysyłał mi nawet smsa z pytaniem, czy mógłbym z nim porozmawiać pomiędzy jego spotkaniami. Jak bym nie czuła się ostatecznie wyjątkowa?

Facet, który zawsze daje ci znać, jak bardzo mu na tobie zależy, jest facetem, który może pobudzić kobiecy umysł w mgnieniu oka!

Pomyślałem sobie: Cholera, ten facet NAPRAWDĘ troszczy się o mnie, biorąc pod uwagę, że bardzo się stara, abym poczuła się wyjątkowa; zawsze znajduje dla mnie czas i nie kontaktuje się ze mną tylko wtedy, gdy mu to odpowiada.

Bądź tym facetem. Traktuj kobietę, jakby była jedyną dziewczyną na świecie, kiedy się do niej zalecasz, a w mgnieniu oka ją podniecisz.

szczęśliwa kobieta patrząca na mężczyznę siedząc przy kominku

Flirtuj z nią, bądź spontaniczny i, co najważniejsze, bądź dla niej delikatny. Trzymaj się z dala od popisywania się swoją męskością lub chwalenia się swoimi osiągnięciami.

Oczywiście możesz wspomnieć o kilku rzeczach, z których jesteś naprawdę dumny, ale nie pozwól, aby to było głównym tematem każdej rozmowy.

Jeśli chcesz podniecić dziewczynę, musisz się postarać, obserwować jej mowę ciała i jej słuchać.Pomoże Ci to zawsze być o krok przed grą.