Do mojego najlepszego przyjaciela, który stał przy mnie, gdy nikt inny tego nie zrobił - Grudzień 2021

Bycie blisko kogoś, kto ma to w życiu świetne, nie jest takie duże. Spójrzmy prawdzie w oczy - możesz imprezować, śmiać się, tańczyć i świetnie się bawić blisko prawie każdego.

Jednak, nie ucieczka z tonącej łodzi to akt heroizmu. Nie porzucanie kogoś, kto osiągnął punkt krytyczny, i nie pozostawianie go wiszącego, gdy potrzebuje cię najbardziej, jest dowodem na to, że naprawdę przyjaźń.I to właśnie robiłeś ostatnio. Utknąłeś u mego boku, nawet w czasach, kiedy nie mogłem sobie z tym poradzić. Nie odeszłaś ode mnie na najniższych obrotach, i to jest coś, za co nigdy nie mogę ci wystarczająco podziękować.

Po tym wszystkim, co razem przeszliśmy i po tym, jak jako jedyny utkwiłeś we mnie przez moją depresję, nie mam wątpliwości, że jesteś jedyną osobą na tym świecie, którą mogę nazwać prawdziwym przyjacielem. Że jesteś moją osobą, moim kolegą z zespołu i moim partnerem w zbrodni.

Jedyny, który stał przy moim boku przez choroby i zdrowie, przez dobre i złe dni. Jedyny, który kochał mnie tak samo w najlepszym, jak i najgorszym, bez względu na wszystko.Przez te wszystkie lata wierzyliście we mnie, kiedy nikt inny nie wierzył - łącznie ze mną. Popychałeś mnie naprzód i nawet nie pomyślałeś o tym, żeby się na mnie poddać.

ideas de disfraces de halloween para niños de 12 años

Więc dziękuję. Dziękuję za zastanawianie się, co zrobiłem, aby zasłużyć na posiadanie takiego przyjaciela.

Dziękujemy za towarzyszenie mi w tej podróży zwanej życiem. Dziękuję za niekończącą się miłość i wsparcie, które wciąż mi dajesz. Za bycie moim aniołem stróżem, moim wybawicielem i moim obrońcą.Dziękuję za wszystkie walki i za każdym razem byłeś wystarczająco brutalnie szczery, aby otworzyć mi oczy, mówiąc mi prawdę, której nie chciałem słyszeć. Przez cały czas wzywałeś mnie do czegoś, co zrobiłem, i kazałeś mi wziąć odpowiedzialność za swoje czyny.

Dziękuję, że jesteś wystarczająco silny, aby podnosić moje roztrzaskane kawałki za każdym razem, gdy miałem się całkowicie złamać. Za bycie tutaj, żeby mnie złapać za każdym razem, gdy miałem upaść.

Dziękuję za te wszystkie czasy, w których ocierałaś moje łzy i za każdym razem, gdy wywoływałeś uśmiech na mojej twarzy. Za to, że starałem się uszczęśliwić mnie i za to, że byłem towarzyszem, którego potrzebowałem we wszystkich moich zmaganiach.

Dziękuję za opiekę nad mną. Dla każdego połączenia tekstowego i telefonicznego, w którym właśnie sprawdzałeś, czy wszystko jest w porządku.

Za poznanie mnie lepiej niż ja i za rozpoznanie wszystkich moich emocji, zanim nawet musiałem to powiedzieć na głos. Za dzielenie się każdym moim smutkiem i szczęściem, jakby były wasze.

Dziękuję, że zawsze byłeś światłem na końcu mojego tunelu. Za bycie słońcem w moich ponurych dniach i za to, że nigdy nie pozwalam tracić nadziei na lepsze jutro.

Dziękuję za udział w każdej z moich rozpadów i sytuacji kryzysowych w rodzinie. Za wszystkie małe rzeczy, które robicie dla mnie każdego dnia, nawet nie wiedząc, ile dla mnie znaczą.

Dziękuję za znoszenie się ze mną, gdy jestem nie do zniesienia, za trzymanie mnie za rękę i mówienie, że wszystko będzie dobrze, gdy nie zobaczę wyjścia. Za bycie wiatrem na moich skrzydłach i srebrną podszewką na moich chmurach.

Dziękuję za twoją przyjaźń i za całą miłość, którą mi dałeś. Dziękuję za bycie sobą i za inspirowanie mnie do stania się najlepszą możliwą wersją siebie.

Ponieważ gdyby nie Ty, nigdy nie stałbym się silną kobietą, którą jestem dzisiaj. Gdyby nie ty, dawno temu straciłbym całą swoją wiarę w to, że w każdym jest coś dobrego.

Gdyby to nie było dla ciebie, nie byłbym taki pewny siebie i bezczelny. Nie wiedziałbym, że jestem w stanie osiągnąć wszystko, na co mam ochotę, i nie wierzę w siebie tak, jak to robię.

Dziękuję za bycie moją rodziną i siostra Nigdy nie miałem. Za bycie moją drugą połówką i moją bratnią duszą.

Kocham Cię.

Creciendo un cabello negro de corte pixie