5 znaków, że jesteś dla niego po prostu wygodny - Grudzień 2021

Niestety nie wszyscy ludzie wchodzą w związki z miłości.

Niektóre osoby pozostają w relacjach ze swoimi partnerami z niewłaściwych powodów, ponieważ boją się być samemu lub cieszą się uwagą drugiej osoby.Tak czy inaczej, faktem jest, że czasami twój partner może być z tobą tylko dlatego, że jesteś dla niego wygodny i oto 5 znaków, które pomogą ci to zobaczyć.

1. Nie wkłada żadnego wysiłku w twój związek

Jest to jedna z rzeczy, której nie chcesz przyznać nawet przed sobą, ale kiedy zdejmujesz różowe okulary przeciwsłoneczne i kiedy zaczynasz obserwować rzeczy realistycznie, widzisz, że ten mężczyzna nie wkłada żadnego wysiłku w twój związek.

Kiedy o tym pomyślisz, tylko przez większość czasu próbujesz. Jesteś jedynym, który walczy o ten związek i bez wątpienia znaczy on dla ciebie znacznie więcej niż dla niego.Jest twoim partnerem i uważasz, że to dla niego naturalne, że jest twoim priorytetem. Ale to tak, jakby on nie czuł się tak samo do ciebie.

To tak, jakby ten związek nie był dla niego tak ważny, jak dla ciebie.

Jest bardziej niż oczywiste, że to ty kochasz więcej w tym związku i z czasem przyzwyczaiłeś się do takich rzeczy. Ale kiedy o tym pomyślisz, zaczynasz się zastanawiać, czy ten facet naprawdę cię kocha.2. Nie chce rozwiązywać twoich problemów

Kiedy mówisz komuś, że masz związek wolny od kłótni, wszyscy mogą cię zazdrościć.

Ale każda zdrowa para musi po prostu dojść do sytuacji, w której mają problem, który muszą rozwiązać, lub gdy się z czymś nie zgadzają.

Ale nawet gdy dzieje się tak w twoim związku, wydaje się, że twój partner nigdy nie jest zainteresowany rozwiązaniem twoich problemów lub ich omówieniem.

To tak, jakby nigdy nie troszczył się o sedno rzeczy i że wynik twojego związku nie przeszkadza mu.

Chociaż na początku myślałeś, że to świetna rzecz, z czasem zdałeś sobie sprawę, że on po prostu nie jest zainteresowany rozwiązywaniem twoich problemów i że nie jest zainteresowany poprawą twojego związku.

3. On nie jest zainteresowany tobą jako osobą

Kiedy mężczyzna naprawdę cię kocha, nigdy nie będzie dla ciebie zbyt zmęczony ani zbyt zajęty. Ten człowiek zawsze będzie miał dość energii, aby porozmawiać z tobą o twoich problemach lub po prostu być przy tobie, kiedy będziesz go potrzebować.

Ale twój chłopak jest wszystkim oprócz tego.

Wygląda na to, że nigdy nie interesuje go nic, co ma z tobą związek. Ten facet jest wszystkim oprócz twojego przyjaciela i nigdy nie możesz czuć się tak, jakby miał twoje plecy, jak prawdziwy partner powinien sprawić, że poczujesz.

Kiedy przychodzi ci się zastanowić, ten facet nigdy nie jest zainteresowany tym, jak spędziłeś dzień, nie mówiąc już o niczym innym, i jest to jeden z pewnych oznak jego braku emocji dla ciebie i jego braku zainteresowania tobą .

100 formas de complacer a tu hombre

4. To ty inicjujesz wszystko

Wydaje ci się, że twój chłopak nie lubi spędzać z tobą czasu. Chociaż próbujesz go usprawiedliwić, myśląc, że jest zbyt zajęty lub coś takiego, w głębi duszy wiesz, że nie tak powinien wyglądać prawdziwy, dorosły związek.

Odkąd pamiętasz, czułeś się tak, jakbyś zmuszał tego człowieka do bycia z tobą. Rzadko to on inicjuje cokolwiek w twoim związku - to ty piszesz do niego pierwszy przez większość czasu i zapraszasz go na spotkania w większości przypadków.

Czasami czujesz, że ten facet nie pomyślałby o tobie, gdybyś nie skontaktował się z nim pierwszy i że twój związek byłby całkowicie nieistniejący, gdybyś nie był tym, który go trzymałby razem.

5. Nie obchodzi go, jeśli odejdziesz

Kolejnym znakiem, że mężczyzna, którego widzisz, myśli o tobie jako wygodnym dla niego, jest to, że w głębi duszy wiesz, że ten człowiek nie ścigałby cię, gdybyś go opuścił.

Oczywiście nie powiedziałby tego od razu, ale wiesz, że to prawda. Wiesz, że ten facet nie miałby nic przeciwko, gdybyś go opuścił, i masz wrażenie, że nie ma to większego znaczenia w życiu tego faceta.

A jakiego jeszcze dowodu potrzebujesz?