Planowała zostać, ale odepchnąłeś ją - Grudzień 2021

Nigdy nie myślała, że ​​jest idealna, ale próbowała być idealna właśnie dla ciebie.

Miała tylko dla ciebie oczy. Chciała być godna ciebie i tak bardzo pragnęła być godna twojej miłości.

Miała nadzieję, że jeśli nadal będzie lepszą wersją siebie, jeśli spróbuje wystarczająco, aby spełnić twoje oczekiwania, znajdziesz dla niej miejsce w swoim życiu.Starała się być doskonała, próbowała naprawić swoje wady i uśmiechała się bez względu na to, jak bolesne stały się rzeczy, przez które przechodziła, zawsze mając nadzieję na lepsze dni.

Nie chciała nic więcej niż być dla ciebie.

Nie była jedną z tych dziewczyn, które chciałyby mieć cię 24/7, mimo że cały czas miała na myśli.

Nie miała niebotycznych oczekiwań, ani też nie chciała mieć czegoś, czego nie mógłbyś jej zaoferować. Właściwie to ona była gotowa oddać tobie wszystko.Po prostu chciała być dla ciebie. Chciała być częścią twojego życia. Chciała być osobą, w której znajdziesz pociechę, chciała, żebyś wiedział, że ją masz, dzień i noc.

Jeśli chodzi o ciebie, była bezinteresowna w tym, jak wiele ci się dała. Ale pod koniec dnia też nie spełniłeś jej życzenia.

Chciała cię kochać.

Chciała, żebyś był osobą, której darzy swoją miłość. Wybrała cię ponad wszystko i wszystkich.Chciała cię pocałować, kiedy byłeś smutny, chciała usłyszeć, co poszło nie tak, gdy byłeś szalony, a kiedy byłeś sfrustrowany, chciała cię słuchać i pomagać ci się polepszyć.

Była twoją osobą, ale tak naprawdę nigdy nie byłaś jej. Nigdy nie pozwoliłeś jej zbliżyć się na tyle, by poczuć to, co ona.

Znała wszystkie twoje wady, ale wciąż doceniała je tak samo jak twoje mocne strony.

Nigdy nie spodziewała się, że będziesz wyjątkowy. Nigdy nie chciała, żebyś był czymś, czym nie byłeś. Zaakceptowała cię właśnie takim, jaki byłeś.

Nie była ślepa, doskonale zdawała sobie sprawę z twoich wad, ale wciąż doceniała je tak samo jak twoje mocne strony. Wiedziała, że ​​jesteś tylko człowiekiem i ze wszystkimi swoimi wadami i wszystkimi swoimi błędami wciąż byłeś dla niej idealny.

Powinna być teraz przy tobie, ale nie jest.

Nadal nie może zmusić cię do nienawiści, chociaż prawdopodobnie na to zasługujesz.

Gdyby to była jakaś inna dziewczyna na jej miejscu, znalazłbyś się na jej liście osób bliskich jej sercu do nienawiści. Ale nie może się do tego zmusić.

Bez względu na to, co zrobiłeś, bez względu na to, jak bezwartościowa sprawiła, że ​​się poczuła, jak sprawiła, że ​​poczuła się niewystarczająco i bez względu na to, jak niegodna jesteś jej miłości, nigdy nie będzie mogła cię nienawidzić.

Mimo że chciała zostać, odepchnąłeś ją.

Prawdę mówiąc, mimo że jest dobrą dziewczyną i bardzo troszczy się o ciebie, nie była w stanie zostać. Chciała, ale nie dałeś jej powodu, by zostać.

Nie mogła dalej sprowadzać się tylko po to, żeby mogła cię utrzymać.

Idąc drogą dawania ci wszystkiego i nie otrzymywania nic w zamian, zdała sobie sprawę, że czasami musisz zadbać o siebie, a czasem musisz zrezygnować z miłości, nawet jeśli nie jest to naprawdę to, co naprawdę chcesz robić. Więc wyszła.

Ale ona nie wyszła chętnie, odepchnąłeś ją.

Odepchnąłeś ją, nie mówiąc jej, jak bardzo ją kochasz, odepchnąłeś ją, nie doceniając jej wysiłków, nie doceniając wszystkich rzeczy, które zrobiła dla was dwoje. Odepchnąłeś ją, zawsze wybierając innych przed nią.

5 verduras que matan la grasa del vientre

Nie ma usprawiedliwienia dla tego, co jej zrobiłeś.

Nie możesz winić za to swojej przeszłości i nie możesz winić za nic innego. Straciłeś dobrą dziewczynę, a ta jest na tobie. Złamałeś ją.

Nigdy nie dałeś jej tego, na co zasłużyła, a jedyne, czego kiedykolwiek pragnęła, to być w swoim życiu. Po prostu musiałeś się poruszyć i zrobić dla niej miejsce, ale nawet to było zbyt wiele, by o to zapytać.

Była jedyna w swoim rodzaju, a ty pozwoliłeś jej uciec.

Powinieneś ją kochać. Powinieneś ją docenić. Ale ty nie. I dlatego już jej nie masz.

Kiedy pokazałeś jej, że nie ma dla ciebie miejsca, nic jej nie dałeś, zebrała się w sobie i miała dość godności, by odejść.

Ale nigdy nie obwiniaj jej. Ponieważ ona nie tylko odeszła. Taka dziewczyna nie po prostu tak odchodzi, odepchnąłeś ją.

Ale nie stresuj się tym. Nie mogła zostać twoja na zawsze.

Pewnego dnia nie będziesz już mieć miejsca w jej sercu, ponieważ będzie ktoś, kto ją zauważy. Kto będzie mógł ją zobaczyć za wszystko, czym jest.

Ktoś, kto ją ceni i traktuje tak, jak na to zasługuje. Ale już nigdy nie znajdziesz nikogo takiego jak ona. Była jedyną w swoim rodzaju okazją. I przegapiłeś to.