Jak sprawy czynią moje małżeństwo silniejszym

sprawa Czas na przedstawienie

Jest środowy wieczór i ja i mój chłopak pijemy wino i całujemy się w tylnej budce słabo oświetlonego baru. Wydaje się, że nic innego na świecie nie istnieje & hellip; aż mój telefon zawibruje.„To mój mąż. Dzieci są w łóżkach - mówię, po czym chowam telefon do torebki i przyciągam chłopaka do siebie. Spędzam pół sekundy wpatrując się w diament na pierścionku zaręczynowym, po czym chowam rękę przed linią wzroku. Nie jest tajemnicą, że jestem żonaty, ale też nie jest to coś, o czym chciałbym teraz myśleć.

Czy jestem okropną osobą? Wiem, że bez kontekstu brzmię okropnie. Ale w moim małżeństwiemieć romansePracuje.Mój mąż i ja nie rozmawiamy o tym. Ale jestem pewien, że nasza zasada „nie pytaj, nie mów”, pozwoliła naszemu małżeństwu przetrwać tak długo, jak długo.Zauważ, że nie powiedziałem, że jesteśmy wotwarte małżeństwo- nie były. Otwarte małżeństwo jest przejrzyste, z uzgodnionymi zasadami i zrozumieniem tego, co obie strony będą robić, a czego nie będą robić z innymi. Moje małżeństwo jest niejasne. Rozumiem, co mają w sobie Frank i Claire UnderwoodDomek z kart,chociaż lubię myśleć, że mój mąż i ja nie jesteśmy tak bezduszni, jak ich bohaterowie. Ale są podobieństwa: wiemy, że ten drugi ma sekrety, ale nie zależy nam na tym, aby dowiedzieć się więcej. To postawa, którą ludzie uważają za bardzo francuską - pomysł, że możesz mieć romansizdrowe małżeństwo. Całkiem szczerze, to działa. Ale to nie znaczy, że jest to łatwe.

Kiedy Dave * i ja poznaliśmy się pod koniec dwudziestki, wiedziałem, że jest graczem. Ja też. Mieliśmy też chemię przekraczającą wszystko, czego kiedykolwiek doświadczyłem. Właśnie się poznaliśmy. Kiedy byłam z nim, mogłam być sobą. Był jedynym chłopakiem, któremu powiedziałem prawdę o tym, z iloma mężczyznami spałem, ponieważ wierzyłem, że bez względu na to, co powiem, nigdy mnie nie osądzi. Wydawało się też, że nigdy nie był zazdrosny.

Po około sześciu miesiącach nocnych telefonów z łupami Dave i ja założyliśmywłaściwy związeki zaczęliśmy nazywać siebie chłopakiem i dziewczyną. Początkowo był niesamowicie niestabilny. Po wieczornym braku kontaktu z nim poszedłem balistycznie. Odmówił zaangażowania, mówiąc, że nie ma za co przepraszać. Krzyczeliśmy o oszukiwaniu - on by to zrobił, ja bym to zrobił, bylibyśmy wściekli na siebie. Ale w końcu zdałem sobie sprawę, że ta dynamika się nie zmieni. Jeden z nas zawsze by się zachowywał, gdyby oszukiwanie było niezgodne z zasadami.A jeśli tak nie było? A co by było, gdybyśmy oboje przyznali, że tak, czasami byliśmy kuszeni i że czasami działaliśmy zgodnie z tą pokusą? Myślę, że to ja wspomniałem o tym pewnego wieczoru podczas kolacji, zaraz po tym, jak się razem wprowadziliśmy. Powiedziałem mu, że nie będę już zadawał pytań, których nie chcę wiedzieć. Powiedział, że zrobi to samo. Potwierdziliśmy, że się kochamy i to się nie zmieni. A potem, nie ustalając żadnych oficjalnych zasad, weszliśmy w nasz związek z niczym poza tradycyjnymi.

mejores alimentos para reducir la grasa del vientre

A co by było, gdybyśmy oboje przyznali, że tak, czasami byliśmy kuszeni i że czasami działaliśmy zgodnie z tą pokusą?

Pobraliśmy się siedem lat temu i teraz mamy dwóch synów w wieku 4 i prawie 2 lat. W czasie mojej pierwszej ciąży na nowo zaczęły się kłótnie. Byłem całkiem pewienDave spał z kimś innymkiedy utknąłem w domu. Wcześniej wydawało mi się, że możemy oboje zjeść ciastko i je zjeść, ale ostatnią rzeczą, jaką chciałam robić, kiedy byłam w ciąży, było szukanie romansu. Wydawał się tandetny i obrzydliwy, i nie podobało mi się to, że mój mąż musiał tylko zdjąć pierścionek i wyglądał samotnie. W międzyczasie byłam ogromna, hormonalna i wiedziałam, że mój mąż mnie zdradza. Kiedy powiedziałem mu, jak się czujęzerwał swoją sytuację boczną.W ostatnim trymestrze ciąży Dave był niesamowity. Był w domu każdej nocy, robił wszystko w domu i był tam w stu procentach dla mnie - ale nadal czułam się urażona i jakbym dostała krótki koniec kija.

Kilka miesięcy po narodzinach naszego syna szybko dostałem się dorelacja z byłym współpracownikiem. Nie było wspaniale - naprawdę wolałabym być w domu z synem i czułam, że karzę siebie za zachowanie męża w czasie ciąży. Lubiłem mojego współpracownika, ale wiem, że szybko pchnąłem nas na romantyczne terytorium, ponieważ chciałem poczuć się pożądany. Mój mąż i ja mieliśmy w tym czasie wielkie bójki i obojewypowiedział słowo „rozwód”.Ale w głębi duszy żadne z nas tego nie chciało. Kochamy się. Lubimy też innych ludzi.

cortes de pelo para cabello largo y cara redonda

Skończyłem swój romans i przez następne sześć miesięcy, mój mąż i ja ponownie oddaliśmy się naszemu małżeństwu i naszej rodzinie. A kiedy już osiedliliśmy się w wygodnym rytmie życia z dzieckiem, oboje zaczęliśmy relaksować się w naszych starych zwyczajach. Wrócił późno do domu. Flirtowałem z mężczyznami, kiedy wychodziłem z moimi samotnymi dziewczynami. Stopniowo dotarliśmy do punktu, w którym oboje od czasu do czasu mamy romans na boku, ale zawsze wracamy do domu.

Zwykle faceci, z którymi mam romanse, to mężczyźni, których spotykam w pracy - dużo podróżuję - jako koordynator wydarzeń, na przyjęciach, przez znajomych znajomych, a nawet stare płomienie, z którymi odnalazłem się na Facebooku. Zawsze byłem typem osoby, która szybko się rozwija fizycznie, a małżeństwo tego nie zmienia. Nie ukrywam swojego małżeństwa przed facetami, z którymi się umawiam - nie zdejmuję pierścionków i wspominam przed nimi o mężu i dzieciach - ale też nie robię z tego problemu. Często też oszukują i czuję, że istnieje niewypowiedziany kod na temat tego, co robimy, a czego nie omawiamy.

Zastanawiam się, jak długo możemy to wytrzymać. Nie chcę aktywnie szukać romansów. Czuję, że moja praca dzięki tym wszystkim podróżom służbowym sprawiła, że ​​łatwo się w nie wpaść, nie wyrządzając zbytniego szkody w moim codziennym życiu.

Nie powiedziałam nikomu „kocham cię”, odkąd poznałam męża i czasami zastanawiam się, jak mój mąż czuje się w stosunku do kobiet, które spotyka. Wiem - i mam nadzieję, że on wie - że bardzo niewiele kobiet pogodziłoby się z podobnym rodzajem relacji i myślę, że zrozumienie jest częścią fundamentu naszej więzi.

Komfort, gołe piersi, mięśnie, mięso, żołądek, Czas na przedstawienie

Kiedy mówię, że wychodzę, każe mi się dobrze bawić. Wyśle SMS-y, ale nie mam obowiązku odpowiadać. Piszę do niego, jeśli nie wrócę do domu (co, prawdę mówiąc, zdarza się bardzo rzadko, odkąd mamy dzieci) i zawsze uprawiam bezpieczny seks. Czasami naprawdę wychodzę na lampkę wina z dziewczyną, ale podoba mi się intryga, że ​​mogę spotkać mężczyznę. Jestem prawie pewien, że kiedy wychodzi, chodzi o spotkanie z kobietą - lub kobietami. Myślę, że potrafię rozpoznać, kiedy jest w poważnym „związku” - będzie nosił tę samą wodę kolońską i wyjdzie z książką pod pachą, żeby jej dać - w porównaniu z przypadkowymi spotkaniami z kimś na seks. Dużo podróżuje też do pracy i nie wiem, co robi, kiedy go nie ma. Jest trudniej, kiedy myślę, że coś się dzieje, kiedy oboje jesteśmy w mieście.

Im więcej o tym myślę, tym mniej w porządku z naszym stylem życia, więc stałem się całkiem dobry w wyłączaniu tej części mojego mózgu. Prawdę mówiąc, martwię się, że Dave może się zakochać w kimś innym. Dlatego kiedy widzę jego sekretne uśmiechy lub zauważam, że spędza mnóstwo czasu na pisaniu SMS-ów, robię to z mojej strony, prosząc go, aby pewnego wieczoru był w domu i zainicjował seks. Przypominam mu, jak bardzo go kocham i ile dla mnie znaczy nasze małżeństwo.

¿Qué peinado se adapta a la cara redonda femenina?

Nie będę z nim jednak rozmawiać o tym bezpośrednio, bo chociaż przeraża mnie wyobrażenie sobie, że mój mąż mnie opuszcza, wiem, że jest to możliwe. Ale to prawda w każdym związku i nie sądzę, że fakt, że mój mąż może spać z innymi kobietami, sprawia, że ​​jest bardziej prawdopodobne, że zakocha się w jednej z nich. Wierzę, że jeśli coś kochasz, odpuszczasz to, a jeśli to twoje, to wróci do ciebie. Oczywiście łatwiej to powiedzieć niż zrobić, ale próbuję sobie o tym przypomnieć. Jak dotąd, za każdym razem wraca.

A jeśli o to chodzi, ja też. Odkąd pobraliśmy się z Dave'em, miałem trzy związki. Chociaż bardzo lubiłam każdego z tych mężczyzn, nie chciałam się z nimi ożenić. Te sprawy nie są moim prawdziwym życiem. To wyszukane koktajle i maleńkie talerze i zasypianie bez świszczącego dźwięku elektronicznej niani. I sprawiają, że jestem o wiele szczęśliwszy dla rodziny, którą mam.

Często zastanawiałem się, co by się stało, gdybyśmy z Dave'em byli bardziej transparentni, ale nie sądzę, żeby to zadziałało. Żyjemy w społeczeństwiegdzie monogamia jest wszystkim, i trudno jest wyjaśnić, że możesz kochać seks z wieloma osobami, ale nadal kochać tylko jedną osobę. Oboje to wiemy, ale gdybyśmy spróbowali wyrazić nasze zachowanie słowami, obawiam się, że powiedzielibyśmy rzeczy, których byśmy żałowali. Najbliżej doszliśmy do nieprawidłowego wyniku cytologii. Ponowny test wrócił do normy, ale zatrzymał mnie i sprawił, że zacząłem się zastanawiać, jak bezpieczne było to, co robiliśmy, fizycznieiemocjonalnie. Dave i ja poważnie rozmawialiśmy o bezpieczeństwie, ale rozmawialiśmy głównie abstrakcyjnie - o rzeczach, które mogły się wydarzyć w przeszłości - i doszliśmy do zasady, że zawsze będziemy uprawiać bezpieczny seks z innymi ludźmi.

Nie jestem pewien, co się stanie, gdy nasi synowie się zestarzeją - ani też, co się stanie, gdy się starzejemy. Na razie nasze osobiste decyzje nie wpływają na życie naszych synów, ale jeśli to się zmieni - jeśli dzieci zaczną zadawać pytania lub jeśli jedno z nas zacznie tęsknić za ważnymi kamieniami milowymi, ponieważ spędzamy zbyt dużo czasu poza domem - wtedy Dave i ja być może będziemy musieli położyć wszystko na stole i ponownie skonfigurować dynamikę naszego związku. Może się też okazać, że zabawa z ogniem nie jest aż tak zabawna. Już teraz uważam, że moje priorytety zmieniły się tak bardzo w ciągu ostatniej dekady - przez większość czasu nigdzie indziej nie wolałbym być niż w domu na podłodze, bawiąc się z moim synem i mężem.

Ale to przez większość czasu. Raz na kilka tygodni jest coś magicznego w spędzaniu czasu z mężczyzną, który nie jest moim mężem. Nazwij to po prostu tajemniczą iskrą, która utrzymuje moje małżeństwo przy życiu.

* Imię zostało zmienione.

PodążaćRedbook na Facebooku.