Top 23 unikalne romantyczne gesty dla niego i dla niej - Grudzień 2021

Gesty romantyczne to uniwersalny sposób na pokazanie ukochanej osoby i (niestety) niewielu z nas ma tę wrodzoną predyspozycję, aby pokazać swojemu partnerowi, jak bardzo się o nich troszczą, nie polegając wyłącznie na tych trzech słowach: „Kocham cię”.

Ale nie wszystko stracone! Nie ma znaczenia, czy jesteś totalnie anty-romantycznym stworzeniem, czy po prostu szukasz nowych sposobów, aby zaskoczyć ukochaną osobę i odświeżyć listę romantycznych gestów, wszyscy trafiliście we właściwe miejsce!Teraz wielu z nas tak naprawdę nie rozumie prawdziwego znaczenia romantycznego gestu. Często myślimy, że aby zaskoczyć naszych bliskich i sprawić, by poczuli się wyjątkowo, musimy wykonywać wielkie romantyczne gesty i starać się ich zadziwiać. Ale to wcale nie jest prawda.

Prawdziwa miłość i romantyczne gesty obejmują elastyczność, troskliwość, poświęcenie i wysiłek. ZA romantyczny gest może iść do sklep spożywczy, robić prace domowe lub naprawić coś dla partnera.

Małe romantyczne gesty, takie jak pytanie partnera o dzień lub oddanie komplementu, są często najbardziej znaczące i wyjątkowe! Pamiętaj, że romantyczne gesty nigdy nie są mierzone ilością pieniędzy, ale ilością czasu i miłości do nich. „Najważniejsze są małe rzeczy w życiu!”W tej nazwie znajduje się lista wyjątkowych romantycznych gestów, które roztopią serce ukochanej osoby i wzbogacą twoje życie miłosne!

¿Por qué mi orina huele dulce?

TOP 23 WYJĄTKOWE ROMANTYCZNE GESTY DLA NIEGO I NIEGO

1. Zrób im śniadanie

Bez względu na to, co ktokolwiek by pomyślał, jedzenie naprawdę jest jednym z najlepszych sposobów na dotarcie do serca niemal każdego - nie tylko mężczyzny. Więc jeśli chcesz zadowolić swojego partnera, jednym ze sposobów jest uczynienie go ulubionym posiłkiem.

To nie musi być nic skomplikowanego - może być zwykłą kanapką, ale pokaże im twoją miłość.Jeśli ten posiłek to śniadanie, dobrze byłoby zabrać je do łóżka. Poza tym, że jest romantyczny i słodki, nie ma też lepszego sposobu na rozpoczęcie pracowitego dnia (a ten miły gest z pewnością przyniesie ci również punkty brownie).

2. Opiekuj się nimi, gdy są chorzy

Wszyscy stajemy się wielkimi kibicami, kiedy jesteśmy chorzy (zwłaszcza mężczyźni, bez względu na to, jak trudni są, jeśli chodzi o wszystko inne). Trudno im poradzić sobie z każdym rodzajem choroby i większość z nich uważa, że ​​to koniec świata, kiedy po prostu przeziębią się lub odczują ból głowy.

Kobiety są odważniejsze, ale nie oznacza to, że nie potrzebują specjalnej uwagi w tych dniach. Dlatego powinieneś pokazać swojemu partnerowi, jak bardzo się o ciebie troszczysz, opiekując się nimi, gdy są chorzy.

Każdy człowiek lubi widzieć, jak jego ukochany dba o niego, i od razu poczuje się lepiej, jeśli zrobisz dla niego coś prostego, na przykład zaniosąc mu filiżankę gorącej herbaty lub zupę.

Zobacz także: Top 45 uroczo romantycznych sposobów na powiedzenie „Kocham cię”

3. Zapytaj ich o ich dzień

Gdy Twój partner wróci do domu po długich godzinach pracy i po męczącym dniu, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to okazać swoje prawdziwe zainteresowanie.

Jeśli chcesz, aby poczuli się wyjątkowo (zwłaszcza jeśli chcesz, aby poczuła się wyjątkowo), zapytasz ich, jak spędzili dzień i czy stało się coś, czym chcieliby się z tobą podzielić.

Wiem, że czasami nie chcesz słuchać, jak rozmawiają o swojej pracy, ale zaufaj mi - dzięki temu poczują się znacznie lepiej. Oczywiście, jeśli twój partner woli spędzić spokojny wieczór i nie rozmawiać o swoim dniu, to też jest OK i powinieneś go uszanować.

Upewnij się tylko, że wiedzą, że jesteś dla nich, jeśli zdecydują się coś z tobą podzielić.

4. Zaskocz ich na urodziny

Kolejnym małym, romantycznym gestem, który możesz wykonać dla swojego partnera, jest zaskoczenie go na urodziny. Bez względu na to, ile mają lat, wiedząc, że pamiętasz ich urodziny i że starałeś się, aby ich dzień był dla nich wyjątkowy, sprawi, że będą szczęśliwi.

Nie musisz ich zaskakiwać drogim lub fantazyjnym prezentem - po prostu pokaż im, że zapamiętałeś i zaskocz ich o północy ulubionym ciastem, drobnymi notatkami lub czymś symbolicznym.

Jednym romantycznym pomysłem jest poświęcenie im całego dnia, jeśli to możliwe. Po prostu rób rzeczy, które lubią robić najbardziej, i staraj się zadowolić ich na wszystkie możliwe sposoby.

Możesz także zorganizować przyjęcie urodzinowe z niespodzianką, podczas którego zbierzesz ich najlepszych przyjaciół i podskoczysz krzycząc: „Happy Birthday”, gdy zaczną zbliżać się do lokalu.

5. Pokaż, że się o nich martwisz

Kiedy próbujesz pokazać swojemu partnerowi, że naprawdę ich kochasz, możesz to zrobić, pokazując, że Ci na nich zależy.

Proste pytanie o to, czy bezpiecznie wrócili do domu lub czy zjedli, będzie więcej niż wystarczające. W ten sposób dowiedzą się, że istnieje ktoś, kto o nich myśli, a to dla nich znaczy więcej niż cokolwiek innego.

Tylko nie przesadzaj, bo przecież nie jesteś ich mamą ani tatą.

6. Niech będą małą łyżeczką

Ten jest specjalnie zorientowany na mężczyzn. Ilekroć ty i twój partner przytulasz się, ktoś zawsze jest wielką łyżką, prawda? A wiesz, jak to sprawia, że ​​czujesz się chroniony i bezpieczny? On owinął cię w ramiona i czujesz, że nic złego nie może ci się przytrafić, kiedy tak z nim leżysz.

Cóż, prawda jest taka, że ​​twój facet od czasu do czasu czułby się tak samo, bez względu na to, jakim jest macho. Więc pozwól mu czasem być małą łyżeczką. I pamiętajcie - to nie czyni go mniej mężczyzną.

7. Płać im komplement

Społeczeństwo narzuciło przekonanie, że tylko kobiety lubią otrzymywać komplementy od swoich partnerów, ale nie może to być bardziej błędne. Faktem jest, że mężczyzna lubi również komplementy, szczególnie jeśli komplementy pochodzą od kobiety, którą kocha.

Dlatego jeśli chcesz być romantyczny, zastanów się nad zaskakiwaniem swojego komplementu znikąd od czasu do czasu w mediach społecznościowych lub osobiście. Możesz powiedzieć coś o ich wyglądzie lub osobowości.

Nie musisz ich przesadzać ani słodko mówić - po prostu powiedz im, jak są atrakcyjni lub że są dobrze ubrani - cokolwiek ci się podoba w danym momencie.

8. Powiedz im, że jesteś z nich dumny

Kolejnym romantycznym gestem, który możesz wykonać dla swojej znaczącej osoby, jest pokazanie, jak jesteś z nich dumny. Nigdy nie zapomnij im pokazać, jak bardzo jesteś szczęśliwy, że masz je przy sobie i jak dumny jesteś z mężczyzny / kobiety, którą stali się.

Cokolwiek dla ciebie zrobią, musisz pokazać im, że doceniasz ich wysiłki. Oczywiście możesz im to powiedzieć, ale ważne jest, aby pokazać im, że nie wybrałbyś żadnego innego faceta ani dziewczyny.

9. Oglądaj grę sportową razem

Jeśli nie jesteś wielkim fanem określonego sportu, prawdopodobnie nigdy nie obejrzałbyś gry sportowej, gdyby to zależało od Ciebie. Ale twój partner prawdopodobnie ma ulubiony sport oraz ulubioną drużynę i sportowca.

Lubią oglądać mecze lub mecze sportowe w telewizji lub chodzić na mecze, aby obejrzeć je na żywo. I na pewno to docenią, jeśli zobaczą, że podzielasz entuzjazm związany z ich ulubionym zwycięstwem w klubie. Z przyjemnością zobaczą, jak kibicujesz i ekscytujesz się z powodu czegoś, co im się podoba.

Możesz ich również zaskoczyć, kupując im bilety i towarzysząc im, aby obejrzeć grę osobiście. Zaufaj mi - uznają to za bardziej romantyczne niż cokolwiek innego i jest to jeden z najwspanialszych sposobów pokazania partnerowi, jak bardzo ich kochasz.

10. Kup im bilety na koncert ich ulubionego zespołu

Inną rzeczą, którą Twój ukochany z pewnością doceni, jest zakup biletów na koncert dla ulubionej grupy muzycznej. Będzie to szczególnie miłe, jeśli nie będziecie słuchać tego samego rodzaju muzyki, ponieważ pokażecie im, że robicie coś tylko po to, aby im się podobać, nawet jeśli to was nie interesuje.

Możesz im towarzyszyć na tym koncercie lub po prostu kupić im bilety na spotkanie z przyjaciółmi. Twoja decyzja!

11. Zapakuj lunch do pracy

To jeden z najlepszych romantycznych gestów dla żony lub męża. Teraz zdecydowanie nie mówię, że to ty powinieneś gotować, jeśli mieszkasz ze swoim partnerem.

Ale byłoby miło, gdybyś mógł od czasu do czasu zapakować im lunch do pracy, ponieważ domowy posiłek jest zawsze o wiele lepszy niż zwykłe fast foody, które prawdopodobnie jedzą w pracy. W ten sposób pomyślą o tobie, kiedy zrobią sobie przerwę i kiedy ją zjedzą.

To będzie słodki gest, ponieważ pokazujesz im, że ci na nich zależy, a pod koniec dnia to wszystko, co naprawdę ma znaczenie.

Prawdziwe romantyczne gesty nie składają się tylko z naprawdę miłych rzeczy, takich jak weekendowy wypad i wszystkie te piękne chwile zarejestrowane na zdjęciach Shutterstock. Największe znaczenie mają romantyczne gesty rozpoznawane w codziennych zmaganiach i zadaniach.

12. Zwróć uwagę na szczegóły

Prawda jest taka, że ​​większość z nas nie lubi dużych, typowych, romantycznych gestów, jak w filmach. Zamiast tego cieszymy się, gdy osoba, którą kochamy, zwraca uwagę na drobne rzeczy i szczegóły, które nas dotyczą.

¿Cómo se ven las personas de 40 años?

Każdy partner pomyślałby, że jesteś „dziewczyną / chłopakiem z jackpota”, gdybyś kupił na przykład swoją ulubioną czekoladę. Musisz zrozumieć, że nie chodzi o samą czekoladę - chodzi o małe romantyczne gesty; chodzi o to, abyś wiedział, co lubią, a czego nie, oraz o tym, że starasz się zdobyć dla nich coś, co kochają.

Dotyczy to szczególnie kobiet. Tak więc jednym z najlepszych romantycznych gestów, by zdobyć jej serce, byłoby zwrócenie uwagi na wszystkie te małe rzeczy w niej. (Pamiętaj o tym!)

13. Wyjmij je na randkę

Nie ma znaczenia, czy ty i twój partner jesteście w związku długoterminowym, czy też jesteście małżeństwem - nadal możecie chodzić na randki.

Ale zamiast oczekiwać od partnera, że ​​cię zabierze, dlaczego nie byłbyś tym, który zaskoczy ich pomysłami na randkę? I nie musisz czekać na specjalne okazje, takie jak urodziny, rocznica lub Walentynki.

Po prostu umów się na randkę, najlepiej w ich ulubionej restauracji, i wyjmij je. Gdy dobiegnie końca noc, zaskocz ich małym prezentem. Jestem pewien, że to sprawi, że będą mdleć, ponieważ sprawi, że poczują się naprawdę wyjątkowi.

14. Zrób im spersonalizowany prezent

Jeśli ty i twój partner jesteście razem od wieków, jestem pewien, że zabrakło Ci pomysłów na to, jak je kupić na urodziny i na inne specjalne okazje. Masz wrażenie, że kupiłeś już wszystko, o czym mógłbyś pomyśleć i nie wiesz, co robić.

Ale jedną z najbardziej romantycznych rzeczy, które możesz zrobić, jest spersonalizowany prezent.

Ten prezent będzie prawdopodobnie tańszy niż cokolwiek, co dostałeś w przeszłości, ale zaufaj mi - będą go bardziej pielęgnować. Przekonają się, że włożyłeś wysiłek w zrobienie czegoś specjalnie dla nich i na pewno zatrzymają ten prezent na zawsze.

15. Daj im relaksujący masaż

Zarówno ty, jak i twój partner prowadzicie pełne życia i stresujące życie, a wasz wspólny czas powinien być oazą spokoju.

Dlatego jednym z najsłodszych, najbardziej romantycznych gestów, aby zdobyć jego serce, zdecydowanie powinno być poddanie im masażu lub pocieranie pleców po długim dniu w pracy. W ten sposób rozluźnisz je i pokażesz, że nie masz problemu z ich opieką, nawet jeśli jesteś zmęczony po męczącym dniu.

Poza tym jest to świetne wprowadzenie do niektórych działań w arkuszach.

16. Posłuchaj ich

Jedną z najbardziej romantycznych rzeczy, które możesz zrobić dla swojego partnera, jest zwracanie uwagi na to, co ci mówią.

Muszą zobaczyć, że naprawdę ich uważnie słuchasz i że cokolwiek mówią o sprawach dla ciebie.

Jeśli zauważą, że starasz się mieć z nimi znaczącą komunikację, automatycznie poczują się bliżej Ciebie. Będą wiedzieć, że mogą się przed tobą otworzyć i że mogą podzielić się z Tobą wszystkim, co ich niepokoi.

W ten sposób wyczują ogromną miłość, którą do nich czujesz, i to jest najbardziej romantyczna rzecz.

17. Zainicjuj seks

Kolejnym romantycznym gestem, który możesz wykonać, jeśli chcesz pokazać partnerowi, jak bardzo się troszczysz, jest zainicjowanie seksu i staranie się, aby zadowolić ich w łóżku.

Drogie panie, jeśli oboje jesteście jedną z tych par, w których mężczyzna częściej inicjuje seks, czas to zmienić. Musisz zrozumieć, że on również może być niepewny i że są chwile, kiedy potrzebuje twojej aprobaty.

Inicjując seks, pokazujesz mu, że nadal uważasz go za atrakcyjnego i że wciąż może cię podniecić, nie robiąc nic.

Chcesz urozmaicić swoje życie seksualne? Pomiń romantyczną atmosferę i świece, bo spójrzmy prawdzie w oczy - to ty lubisz to bardziej. Przełam rutynę, nosząc seksowną bieliznę lub myśląc o grach erotycznych, które mogą być interesujące dla was dwojga.

18. Napisz im list miłosny lub list miłosny

Twój partner nie jest tak romantyczny, jak byś chciał, i czuje się nieswojo, kiedy rozmawiacie o swoich uczuciach twarzą w twarz? Ale nadal chcesz znaleźć sposób na bycie romantycznym w swoim związku.

I istnieje na to rozwiązanie.

Możesz napisać swojemu partnerowi list miłosny lub list miłosny, pełen romantycznych cytatów dla par. Nie musi być żałosny, tandetny ani zbyt romantyczny - możesz wyrazić swoje uczucia w zabawny sposób.

Po prostu zostaw ten list lub notatkę gdzieś, gdzie go znajdą. W ten sposób będą mieli okazję je przeczytać, gdy będą sami.

Zobacz także: 40 emocjonalnych listów miłosnych dla niego, które stopią jego serce

19. Dotykaj ich czule

Kolejnym uroczym i romantycznym gestem, jaki możesz wykonać dla swojego partnera, jest dotykanie go czule bez specjalnego powodu.

Baw się włosami, przytul je od tyłu lub po prostu pocałuj w policzek.

To nie musi być nic seksualnego. Zamiast tego jest to sposób, w jaki okazujesz im sympatię i miłość, którą do nich czujesz. W ten sposób pokażesz im, że nie możesz oderwać od nich rąk i że twoje ciało ma ochotę być blisko nich.

20. Chwyć ich rękę, gdy idziesz lub jedziesz

Możesz iść za rękę partnera, gdy idziesz.

Wasza dwójka prawdopodobnie była ze sobą od dłuższego czasu i straciliście zwyczaj trzymania się za ręce, kiedy jesteście poza domem. Ale ta intymna rzecz może być czasem bardziej romantyczna niż cokolwiek innego. Zbliża was dwoje i pokazuje całemu światu, że jesteście razem.

Możesz także chwycić rękę partnera, gdy prowadzi. Jedna dłoń leży na kierownicy, co daje możliwość przytrzymania drugiej.

21. Dołącz do nich w ich hobby

Twój partner lubi wędrówki lub wędkowanie? Lubią brać udział w maratonach lub wolontariat?

Tak czy inaczej, to będzie romantyczne z twojej strony, jeśli będziesz im towarzyszył, gdy cieszą się hobby, nawet jeśli nie jest to twoja ulubiona rzecz.

To pokazuje im, że nie jesteś samolubny i że możesz znaleźć czas na zrobienie czegoś, co lubią robić. Pokazuje mu również, że ich szczęście jest ważne, a samo oglądanie ich sprawia radość.

22. Zaskocz go pokazem swojego ulubionego filmu

Chcesz spędzić miły wieczór w domu ze swoim partnerem, ale chcesz zrobić coś innego, co sprawi, że wieczór będzie niezapomniany?

Jeśli zabrakło Ci pomysłów, oto świetny pomysł.

Możesz zaskoczyć ich propozycją obejrzenia ich ulubionego filmu lub programu telewizyjnego. Ponadto możesz zamówić wszystkie dania na wynos i gigantyczną tacę ciastek, które pragniesz jeść od miesięcy, i cieszyć się niesamowitym Netflixem i relaksem.

23. Daj im zdjęcie waszej dwójki razem

Chcesz, aby twój partner myślał o tobie, nawet jeśli nie jesteście razem? Daj im zdjęcie waszej dwójki do noszenia w portfelu.

Możesz pomyśleć, że jest to staromodne, ponieważ mogą po prostu mieć twoje zdjęcie jako tło na swoim telefonie, ale w rzeczywistości jest dość romantyczne.

Możesz także wykadrować to zdjęcie i dać mu je na biurku. Pokazuje, że włożyłeś wysiłek w znalezienie zdjęcia i wydrukowanie go. Zaufaj mi - nigdy nie będą chcieli tego ukryć!