Potrzeba dużo odwagi, aby odejść od kogoś, kogo kochasz - Grudzień 2021

Kiedy mówimy o zerwaniu i zerwaniu związku, zawsze koncentrujemy się na osobie pozostawionej w tyle.

Wszyscy zawsze martwią się tym, jak się czuje i odczuwa ból emocjonalny, zakładając, że odejście to bułka z masłem.Wszyscy zakładają, że pozostawienie kogoś i zerwanie związku jest najłatwiejszą rzeczą, jaką można zrobić.

Wszyscy zakładają, że osoba, która zrobiła ten krok, nie ma żadnych emocji i nie odczuwa bólu. W przeciwnym razie nie kończyliby rzeczy, prawda?

lo que vuelve locos a los chicos en la cama

Ale sytuacja jest zupełnie inna, jeśli odchodzisz od kogoś, do kogo nadal masz silne uczucia.Zupełnie inaczej jest, gdy zostawiasz kogoś, kogo nadal kochasz, ale po prostu wiesz, że jest to jedyna dostępna opcja i jedyny wybór, jakiego możesz dokonać, jeśli chcesz się uratować, ponieważ z tą osobą oczywiście nie ma dla ciebie przyszłości.

Ponieważ czasami miłość po prostu nie wystarczy.

Czasami kochasz swojego partnera do kości, ale wiesz, że nadszedł czas, aby zacząć kochać siebie bardziej.Czasami jesteś bardzo świadomy intensywności emocji, które odczuwasz wobec kogoś, ale po prostu musisz wybrać siebie.

I jedynym sposobem na to jest odejście od osoby, która utrudnia ci życie, pomimo całej miłości, która może istnieć między wami dwojgiem.

las mejores cosas de tener novia

Przychodzi czas, kiedy czujesz, że tracisz zdrowie psychiczne wokół kogoś. Widzisz, że tracisz kontrolę nad sobą z powodu tej osoby.

A co najważniejsze - widzisz, że zatracisz się, jeśli pozostaniesz u boku tej osoby.

Widzisz, że ten związek przynosi ci więcej złych niż dobrych rzeczy. Widzisz, że to sprawia, że ​​czujesz się nieszczęśliwy i zły z powodu siebie i zauważyłeś, że spędziłeś więcej czasu smutny niż szczęśliwy wokół tej osoby.

I to nie tak, że nigdy nie próbowaliście walczyć o ten związek, bo na pewno tak.

Włożyliście wiele wysiłku w to, aby rzeczy między wami działały, ale stało się jasne, że niektórzy ludzie po prostu nie są kompatybilni i że niektórzy ludzie po prostu nie mogą funkcjonować razem, tak bardzo, jak chcą.

Zrozumiałeś, że niektórzy ludzie i związki po prostu nie są, tak jak próbujesz.

Po wielu przemyśleniach doszliście do wniosku, że musicie po prostu opuścić ten toksyczny i szkodliwy związek, zanim całkowicie zniszczy twoje zdrowie psychiczne i fizyczne.

A kiedy w końcu to zrobiłeś, pojawiło się poczucie winy.

Ciągle zadawałeś sobie pytanie, czy można coś zrobić, aby uratować swój związek i czy zbyt łatwo się z niego zrezygnowałeś.

Zastanawiałeś się, czy mógłbyś zrobić coś więcej dla tego faceta i czułeś się winny, że odszedłeś. Czułeś się winny, że zostawiłeś tego faceta w zawieszeniu i nie walczyłeś o niego więcej.

cuántas veces tener relaciones sexuales para quedar embarazada

Uważałeś się za słabego i samolubnego.

Po prostu nie mogłeś już dłużej być w związku i to sprawiło, że pomyślałeś, że nie jesteś wystarczająco silny, aby stawić czoła wszystkim problemom.

Czułeś się pokonany i jakbyś nie mógł wygrać najważniejszej bitwy swojego życia.

Zdecydowałeś się na osobę, którą kochałeś i po raz pierwszy pomyślałeś o własnych potrzebach i własnym dobru, a poczucie winy pochłonęło cię za zrobienie czegoś takiego, chociaż była to jedyna rozsądna rzecz.

Pozwól, że powiem ci jedno:jesteście słabi.

Ponieważ odejście od kogoś, kogo nadal kochasz, to najodważniejsza rzecz, jaką możesz zrobić.

Oznacza to, że byłeś wystarczająco silny, aby zignorować swoje uczucia, pomimo tego, jak silne były.

Oznacza to, że byłeś wystarczająco silny, aby nie słuchać swojego serca, ponieważ wiedziałeś, że nie przyniesie ci to nic dobrego.

Oznacza to, że byłeś wystarczająco silny, aby wybrać to, co było dla ciebie odpowiednie w perspektywie długoterminowej, nawet jeśli wiedziałeś, że z powodu tej decyzji będziesz miał złamane serce.

Oznacza to, że byłeś wystarczająco silny, aby złamać własne serce, dla dobra większego dobra.

Oznacza to, że byłeś wystarczająco dojrzały, aby zrobić jedyną rzecz, którą trzeba było zrobić, jeśli chcesz się uratować.

I dlatego powinieneś być z siebie dumny.

como hacer que un chico venga