Nadchodzi retrogradacja Marsa i to właśnie oznacza dla twojego znaku zodiaku

Nadchodzi retrogradacja Marsa i to właśnie oznacza dla twojego znaku zodiaku

Nadchodzi sezon retrogradacji Marsa. Od 9 września do 13 listopada Mars jest w retrogradacji jedynie w znaku Barana, pierwszym i ognistym znaku zodiaku.Wszyscy wiemy, o co chodzi w retrogradacji Merkurego, ale co z retrogradacją Marsa?

Najpierw musimy wiedzieć, co reprezentuje Mars. Mars jest odważny i trochę samolubny, ale jest potrzebny w naszym życiu tak samo jak każdy inny wpływ na planetę i rządzi naszymi zwierzęcymi instynktami, agresją, gniewem i przetrwaniem.Wszystko to przekłada się na nasze życie jako pożądanie seksualne, siłę woli, rywalizację i pewność siebie.

Potrzebujemy wszystkich tych wymienionych cech, aby załatwiać sprawy, mieć dynamiczne relacje z ludźmi i czerpać radość z nowych doświadczeń.

Teraz weź to wszystko i odwróć do góry nogami. Retrogradacja oznacza, że ​​planeta obraca się w przeciwnym kierunku, więc wszystkie rzeczy, których normalnie doświadczamy, będą odwrotne.Oznacza to, że wpłynie to na naszą ambicję, poziom energii i nasze libido.

disfraces de halloween caseros fáciles para niños pequeños

Innymi słowy, relacje i praca będą bardzo intensywne, w zależności od twojego miejsca na planecie. Jest prawdopodobne, że każdy z nas doświadczy frustracji w niektórych częściach naszego życia i prawdopodobnie skończymy w drobnych bójkach.

Ogólnie rzecz biorąc, nie chcesz prawdziwego konfliktu, ponieważ nie zakończy się on dobrze.Baran

Baran
Ponieważ Mars jest władcą Barana, ta retrogradacja będzie dla ciebie szczególnie intensywna.

Musisz być świadomy i przemyśleć wszystko. Nie spiesz się, nie bądź buntowniczy i nie pomijaj żadnych okazji, zwłaszcza w miejscu pracy.

Ogólnie rzecz biorąc, ta retrogradacja może być dla ciebie bardzo korzystna, ale musisz nauczyć się być cierpliwym i myśleć o swoich pragnieniach, zwłaszcza pragnieniu wygrania w każdych okolicznościach.

byk

byk
Dla ciebie, Byku, ta retrogradacja jest szansą na przełom w karierze.

Chociaż dla wielu innych znaków ten okres będzie trudny, nie będziesz miał problemu z przystosowaniem się do wstecznych energii Marsa.

Czemu? Ponieważ jesteś cierpliwy i wiesz, jak zachować rzeczy dla siebie.

Po prostu bądź świadomy narastającej frustracji i spróbuj sobie z nią poradzić, robiąc rzeczy, które sprawią, że będziesz wolny od stresu.

Jest szansa na nowy start, którego od dawna marzyłeś w pewnym obszarze swojego życia.

Bliźnięta

Bliźnięta
Wszyscy postrzegają Geminis jako spontaniczne i nieprzewidywalne, podczas gdy w rzeczywistości uwielbiają planować rzeczy z wyprzedzeniem.

Właśnie to może się nie udać w tym sezonie… twoje plany nie pójdą zgodnie z planem. Ale to nie znaczy, że jest to zła rzecz, chociaż z pewnością jest to bardzo frustrujące.

Poświęć czas na relaks i medytację, ponieważ w tej chwili są one dla Ciebie bardzo korzystne i nie bój się spędzać czasu w samotności.

Zachowaj szczególną ostrożność na drodze i nie stresuj się niedogodnościami w miejscu pracy.

Wszystko wróci do normy, gdy tylko zatrzyma się ta retrogradacja.

Nowotwór

nowotwór
Rak, ta retrogradacja wpłynie na twój dom i twoje finanse. Dla niektórych z Was możliwe są opóźnienia w płatnościach.

Ten okres będzie dla Ciebie testem, ale powinieneś zachować spokój i stanowczość, ponieważ przeszkody zostaną usunięte na dłuższą metę.

Jednak relacja między Twoim życiem osobistym a zawodowym będzie pełna napięcia i poczujesz, że musisz wybierać między nimi.

Oznacza to tylko, że będziesz musiał ponownie ocenić rzeczy i ustalić swoje priorytety.

Lew

Lew
Podczas gdy Słońce i Mars są obiema ognistymi planetami, Mars ma więcej energii młodzieńczej, co oznacza, że ​​wpływa na nasze ego i poczucie siebie.

Leos, twoje poczucie siebie zostanie zakwestionowane, a ten zagmatwany okres może spowodować kłótnie z twoim partnerem.

Jeśli chodzi o pracę, poczujesz się pozbawiony inspiracji i dużo pomyślisz o swojej motywacji i celu, jaki się za nią kryje.

Staraj się nie brać wszystkiego tak poważnie i wyrusz na przygodę z kimś bliskim, aby oderwać myśli od rzeczy, które Cię niepokoją.

panna

pannaDwa słowa dla ciebie, Panno: nie przepracuj się; to nie czas na to. Zamiast tego uważaj na swoje zdrowie i rób rzeczy, które sprawiają, że się odprężasz i uwalniasz od napięcia.

Jeśli chodzi o twoje życie miłosne i romans, jeśli masz partnera, spodziewaj się wspaniałych chwil z nim, a jeśli nie, miej oko na kogoś, w kim się podkochujesz, ponieważ może to być idealna okazja, aby się do niego dostać poznaj ich lepiej.

Ten okres jest dobry do poznawania ludzi na bardziej osobistym poziomie. Ta pozytywna energia miłości da Ci poczucie zachwytu i zainspiruje.

Libra

funt
Ta retrogradacja wpłynie na ciebie mniej niż inne znaki, ale mimo to musisz uważać na swoje emocje i sposób, w jaki przekazujesz je ludziom w swoim życiu.

Wagi są znane jako bardzo sympatyczni ludzie, którzy są świetnymi mediatorami, ale w tej chwili musisz być wyjątkowo cierpliwy i spokojny, rozmawiając i planując ze swoim partnerem i rodziną.

Jeśli wydarzy się coś nieoczekiwanego, nie daj się przytłoczyć, ponieważ w końcu wszystko będzie dobrze.

Skorpion

Skorpion

Skorpion to kolejny znak rządzony przez Marsa i dlatego będzie miał na niego duży wpływ.

Drogie Skorpiony, nie jest to dla Ciebie nic nowego, jeśli chodzi o gotujące się emocje, napięcie pasji i wszystkie inne rzeczy związane z Marsem. Poradzisz sobie z tym lepiej niż ktokolwiek inny!

Będziesz wyróżniał się w swojej karierze, ponieważ w przeciwieństwie do innych znaków, wiesz, jak kontrolować wszystkie rodzaje energii Marsa, w tym tę.

Jednak relacje z bliskimi mogą ucierpieć, ponieważ napięcia będą dla wszystkich wysokie i nie każdy jest na nie gotowy.

Zachowaj spokój i nie daj się podjąć trwałej decyzji opartej na czymś, co można łatwo zmienić.

strzelec

strzelec

Strzelcu, bądź bardzo ostrożny w tym okresie, zwłaszcza jeśli chodzi o jazdę, drogi i wszystko, co obejmuje pojazdy.

Poza tym unikaj bezsensownych rozmów, które prowadzą tylko do frustracji, a zamiast tego spróbuj ponownie połączyć się ze swoją bardziej miękką stroną i okazać partnerowi trochę miłości. Pozwól sobie na romantyczność i ciesz się życiem miłosnym.

Następuje również zmiana zysku finansowego, więc uważaj również na to.

Koziorożec

Koziorożec
Nie jest to coś, co Koziorożec lubi słyszeć, ale ten okres przyniesie pewną niepewność, jeśli chodzi o finanse.

Dobrą stroną jest to, że prawdopodobnie nie będzie to poważne, więc staraj się nie przejmować zbytnio.

Unikaj jednak inwestowania lub rozpoczynania nowego projektu w tym czasie i zamiast tego zastanów się, jak możesz zaoszczędzić pieniądze i zaplanować źródło pasywnego dochodu.

Możliwe, że pokłócisz się z kimś z rodziny, ale myśl z wyprzedzeniem i nie daj się za bardzo wciągnąć, ponieważ wszystko będzie dobrze.

Wodnik

Wodnik
Wodnik, w tym okresie nauczysz się pokazywać swoją agresję, zamiast trzymać to wszystko w sobie.

Może to nie być ładne dla innych, ale będzie dla ciebie wyzwalające. Powinieneś pozwolić sobie na złość i wyrazić ją.

Nie oznacza to wyrządzania krzywdy innym, ale używanie własnego głosu dla siebie. Kiedy już to wydobędziesz z siebie, możesz wrócić do bycia pustelnikiem.

Jeśli nie masz ochoty na robienie czegoś, na przykład na interakcję z wieloma ludźmi, po prostu słuchaj siebie i nie rób tego.

Ryby

rybaRyby, wykorzystaj ten czas, aby zadbać o siebie i rozpieszczać się. Jesteś najlepszy w uspokajaniu rzeczy i uzdrawianiu, a to idealny okres, aby to zrobić.

Uważaj na swoje zdrowie, zwłaszcza, że ​​nic nie jest ważniejsze niż to i nie pozwól innym denerwować Cię nieistotnymi rzeczami.

Możesz być podatny na stres, więc czasami możesz pozwolić ludziom, których kochasz, zaopiekować się tobą i pomóc ci zachować spokój.

Nadchodzi retrogradacja Marsa i to właśnie oznacza dla twojego znaku zodiaku